ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
22. dub 2011

@lenkacar Leni já z tebe zas nemůžu 😀 😀 😀 😀 ale je tomu tak mno 😀 hele na 1 máje taky to je jasnačka ale u nás se dává i na velikonoce jako asi to neni zvyk možná nějakej náš interní ale po tom vyšlehání to mooc potěší 😀

pepek007
22. dub 2011

@lenkacar ještě tlačenka nějaká a je vymalováno 😀

pepek007
22. dub 2011

tak jako já jdu chrnět 😉 dobrou noc všem hlavně tobě Leni 😉 ale nakouknu sem na vás to jako jo 😉

lenkacar
23. dub 2011

zdarec mazec ..novej velikonoční pozdrav,když se blíží ty velikonoce ..tak se mrcha rozjíždí,ještě ,že jsem odmítla jít dneska na výpomoc do hadrů zas..Venku oskar,vladís šel do zítra do služby a já půjdu odpolko zase k mamce na buchtí a na kafí..Jak mi vladís rozbil kryt u founa tak včera donesl novej ..kvetu ..mám fialovej foun a donesl černej kryt,že prej si myslel ,že je foun černej ..beztak ani neví jakou mám barvu očí,typickej chlap fakt ..stejně si myslim ,že ten chlap tu ženskou vnímá jaxi obrysově,myslím ,že moje ruce by ho zajímaly leda kdyby držely pekáč z husou,už si ani nemyslím ,že ho na mě zajímá něco inýho 😀 😝 ,páč kdybych tu chodila jako čarodka,tak je mu to putýnka,hlavně mu nebránit ve výhledu na telku,něco musí bublat na plotně,nekřížit cestu na wc,když jede na chatu ,neptat se co tam celé dny dělá,páč nikde neni vidět činnost a neokupovat balkon ,kam chodí hulit,to je recept na štastné manželství s vladísem :-tohle je strašně príma chlap na stáří ...nebude nikoho otravovat

lenkacar
24. dub 2011

jedem na chajdu ,do zítra,aspon mě nikdo nevyšlupne .. jedem makat ,vyméct pavouky po zimě ..rudoška dorazila ,musela jsem si vzít algifen ,mám křeče jak bejk..tak se mějte hezky a nezlobte a hezky nastavte prdýlky ..hezké svátky všem!

pepek007
25. dub 2011

bré odpoledne tak už jme zpět doma 😉 uff teď to jen dovybalit a pak večer na pivenko a nějakou dobrůtku na zahrádku 😉 vyšlehaná jsem na 4x takže neuschnu 😀 koledníky jsme podarovali a bylo moc krásně 😵 😵 takže spokojenost na všech stranách 😝 zatím pa pa budu později 😉

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 ahojky to byl včerejšek ,drhli jsme chatu od spoda nahoru a já do toho bolesti jak bejk ,než odešly ty obrovské kusy sliznice ,tak jsem normálně v kleče bulela jak harant ..kusy jako dlaně ,no hrůza ..jsem myslela ,že mi někdo řve pipku,doufám ,že už přestanu krvácet tak hrozně ,už jsem na balíku a půl ..no mazec ..

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar leni tak to je klasický biochemko co odchází s MS ☹ jsem |Ti říkala, že to bude hodně bolestivý a cucky krve 😒 ale neboj pak bude zas dobře 😉 ty první dva dny byly nejhorší pak to silný taky bylo ale už žádný bolesti ani cucky jen silnější ms 😉 ty jo to sis dala zase pracovně koukám 😕 😕 ale zase je chata v lesku ne? 😵 moc přeju ať už Ti je líp! 😎

haaninaa
25. dub 2011

Ahojky holky, my jsme kvůli tomuhle přístupu, jak psala @lenkacar z Artu odešli.... Bylo to hrozný, přišlij sme si tam, jak kdyby jsme otravovali.... A ke všemu tomu nasadil Michálek korunu, když mi řekl, že jsem tlustá, že ať se nedivím, že to nejde... Nejsem sice žádná twiggy, ale při výšce 160 cm je 62 kg tak akorát... 😖 ☹

pepek007
25. dub 2011

@haaninaa ty jo já jsem v Artu nikdy takovýhle problémy neměla vždycky to bylo plně ok díky bohu ale co tu občas čtu, tak jako docela mazec 😒 a co vy máte za problém a v jakým caru to řešítě?

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 no aspon vidíš že nekecam ..je to smutný no ..když mi řekl ,že už neví co se mnou ,no tak už tam asi nemám co dělat no .. 😔 😝 letmo jsme se bavili s vladísem co dál ..já nevim nejsem rozhodnutá pro nic ,tak moc mi vzali chutě jít dál..ale určo už ne v artu ..

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar Leni já jsem o tobě nikdy nepochybovala 😉 jako je to hodně smutný tohle ale asi jsem měla štěstí mno nebo spíš to drív bylo ok a teď se to změnilo - nevim jak jsem tam byla teďka tak jako mi to přišlo stejný jako v jednání a tak ..to že tam maj 2x víc aut a větší frmol a že čekáš dýl než na tebe přijde řada jako ok to jo toho si nejde nevšimnout ale neni to nic co by mi nějak jakkoliv vadilo v další spolupráci s nima ale chápu vás, že máte takový názor po těchle zkušenostech asi bych měla i já ale zatím fakt ťuk ťuk u mě to bylo dycky ok mno 😒 mě tu strašíte co mě možná čeká i ☹ 🤐

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar no máš tam ještě dva kousky takže já být tebou, tak si dám oraz a detox a pak bych zkusila třebas za 3 měsíce poslední ketík mno jako je nesmysl to nějak moc oddalovat dlouhodobě a pak jim zbytečně platit za to že je tam máš takže bych ket určitě zkusila ale s pár měsíční pauzou 😉 ale je to jen na vás doma si v klídku sednětě a vše zvažte a proberte pro a proti 😉

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 třeba se na tebe dobře vyspí ,nevim já to tam zažila poprvý a stačilo mi to ..srala mě tam laborka ,ale ted i doky ..jo pepči dneska a včera jsem myslela na baronka ,páč jako u nás na chatě by se potrhala smíchy ..co tam zas soused vyváděl ..ježiš to je nechuta..

lenkacar
25. dub 2011

a dokonce si ten nechuta pořídil novou micinu ,jako ženskou ..před ní zatim nesral ,ale jak odešla ,tak si málem prdel roškubnul..alergie na mě udeřila v plné síle,jak to tam kvete a to vše ,fakt jsem na nikoho neměla náladu a už vůbec ne na toho pitomce od vedle

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar a pokud jseš nespokojená v Artu a chceš jít ještě do IVF ty jo tak to bych na tvým místě měla velký dilema pač jako úspěch Ti nezaručí nikdo nikde, dojíždění bude navíc tam někam dál a cpát do sebe další hormony a co kdyby to třebas nevyšlo i tam tak tam budete mít něco zmraženýho takže zase znova boj na dlouho trať njn ale zase máš nějakej věk a nevíš kdy se konečně zadaří tak zase k ohledu věku finanční stránce % úspěšnosti a huntování těaĺa, tak bych další IVF někde jinde celkově zvážila jako nevim to jsem teď napsala jak mě to napadlo nikdy jsem nad tím a tvou situací v této souvisloti nepřemýšlela, takže to vidim nebo píšu asi hodně blbě + když znám tvá fakta 🙂 😉 twe já nevim Leni 😒

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar a co dělá tak nechutnýho? 😀 😀 😀 si tam užíváte teda njako dost koukám 😉 😀 😀

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar ty alergie řádí všude hele u nás teda nikdo neni na nic alergik ale pšíkáme tu a tam stejně víc než normálka 😉 ať už je tu léto a odkvete to všechno 😉

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 zatim nic neřešim..pepoušku ..čekam až odmršim a potom si zaslouložim a pak se uvidí

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 jo ta posraná řepka kvete pěkně dlouho ..achjo ..zatim teda stromy a keře ,je to síla ..

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar no tak to díky za povzbuzení teda to abych teď doufala, že bude vždy v poho vyspalej i na můj ET 😖 😀 ☹

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar já jsem včera večer našla takovej krásnej ovulační hlen 😢 😢 njn ale gumisex je gumisex 😠 😠

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar jj teď si dej zaslouženej oraz Leni času zatím mrak na řešení co dál 😉 souhlas ... 😝

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 hele jak jsem dneska byla ko z toho pylu sem si na chvíli lehla na hodku .. a řikam si ,ještě že mi tu neřve děcko ,že můžu ležet ..jak jsem byla ko..uvaříno jsem měla od pátku svíčkovou s knedlem a pohoda ..co mi chybí dopr..jo a vladís přišel s novým nápadem ,že prej si tam ty mrazáky necháme a počkáme až výzkumáci vyvinou novej objev jak udělat ve zkumavce celý mimino ..ty vago ,nebo náhradní dělohu ..no akorát ,že se toho jako nemusíme dočkat že jo ..se taky to mimino může narodit jako pohrobek no.. 😕 😀 😝

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar se dneska krásně pročistil vzduch jak zapršelo to jsem uvítala jako a moc 😎 noo ty jo ale jako naši najeli na to, že před spaním jí taťka vypráví pohádky a ona do toho doplňuje a odpovídá a komentuje šepotně 😀 no jo ale to dřív nebylo je naučená, že jí dáme spát a usne sama během 5 min nooo a dneska si sama řekla o pohádku 😠 😀 což jako pro mě byl docela mazec v hlavě si na nějakou vzpomenout tak jsem jí tam povídala takový nesmyslný farmářský pohádky ale usnula hnedle 😀 jen jako asi bude tím, že se rovná z chalupy od našich versus naše pravidla 😀 pokud si o ještě nějakou v týdnu řekne, tak vymyslím pohádku o tetě Leni a Artu 😀 😀

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 Vládís myslí velice produktivně a bere to z tý lepší stránky Leni 😎 😀 😀 a tak že bysme taky počkali? 😀 by to bylo absolutně bez práce 😀 hele Leni a nechcete třebasadoptovat nějaký kindrle? 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 na chatě sprchlo asi na minutu ..a úplně nejvíc začlo hjak jsme dojeli k baráku a měla jsem vysedat z plnýma rukama táhnout domu .. 😕 😠

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 tak to jako vůbec to jsem zrovna řikala dneska vladísovi že adoptit teda vůbec ..vedle řvala tak 6letá holka jako prdlá a strašně mi srala jak se tam předváděla a se psem ..ne ..a vladís chce svoje takže to nic neřeší ..no

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 jo a mám pro tebe bezva tip na pohádku a to můžeš řikat denně a je bezva ..jak pejsek s kočičkou vařili dort a tam můžeš do dortu naházet všechno ..největší úspěch slavila ponožka .. 😉

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar takhle mluví budoucí mamina Vládísova potomka? 😕 😀 já vím jak jsi to myslela Leni s tím chyběním a klidem ..vím o čem mluvíš pač malou máme málokdy na víkendy takže prostě na jednu stranu se hrozne moc tešim když tam nejedeme taky, že máme celej víkend pro sebe a je ta báječná pohoda , že nemusim nic njn ale na druhou stranu na ní stejně podvědomě pořád myslim co asi dělá jak se má a jsou i chvíle, kdy mi chybí když třebas jim koukám na večerníčka a vzpomenu si jak sedí vedle mě a komentuje to no 😒 ale je to ideální kompromis mezí tím vším a má to jen samá pozitiva 😉