• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Ahoj holky, tady proběhla nějaká čistka od admin.? :grinning: Pááánejo! Chci se zeptat, jestli je tu ještě někdo v péči ARTu. Halooo! Je tu někdo?
17. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj, už jsem tu za vámi párkrát byla, potřebovala bych od vás zase nějaké info.
Nevíte některá, jak je dlouhá objednací doba v ARTu

Jinak mě mrzí co se tu stalo a chybí mi starý dobrý známý :frowning2:
15. srp 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lulii teď přes prázdniny je to určitě horší, ale mě vždycky objednali nějak do 14 dnů ....
16. srp 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Ahoj Baronku, jojo, už vím, už jsem se včera objednala :wink: Místo měli ještě i v srpnu, ale nakonec jsme se domluvili na 6.9. kdy budu mít ovulku. Docela jsem koukala, kolik volného místa mají. Ale to je dobře, aspoň na nás budou mít čas :dizzy_face:
17. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, marně jsem Vás hledala, původní forko byla uzavřený a tak jsem sem nějaký čas nechodila a čekala jestli se nevrátíte :slight_smile:
30. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já už ART opustila a přecházím do Unicy do Brna, ART už ztratil mojí důvěru, cítím se tam jak houska na krámě... Fakt nejsem spokojená, ale držím všem palce.
8. zář 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirabela to je zvláštní výkřik do tmy ...
10. zář 2011 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirabela
@baronek Hezký den, koukám, že Mirabela má vždy zvláštní výkřik do tmy pokud jde o Art!!!
15. bře 2012 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky doktorka mi doporucila art ze mam anovulacni cykly.nevite jak se postupuje v art?mam tam jit s pritelem po prvy.dik za odpovedi
15. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulijary My jsme byli na první schůzce oba - vyšetřili nás oba a povídali jsme si, co nás asi tak bude čekat. Na druhé schůzce už jsme mluvili konkrétně o našich možnostech.
16. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka a jaky problem jsi mela ty jestli se muzu zeptat.ja mam anovulacni cykly na to mi doktorka predepsala clostik a udelaly se mi cysty vajicka se stejne neuvolnila a prave proto me tam poslala tak vubec netusim do ceho jdem.jinak pritel ma spermiogram v poho.dik za odpoved :wink:
19. dub 2012 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky stalo se nekomu z vas v artu ze ste tam chodily a oni vam zakazali jeste pred otehotnenim zakazat smeny nocni a odpoledni????dekuji za odpovedi
9. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulijary Art jsem navštěvovala...i noční jsem dělala...ale nikdy nepadlo ani slovo o tom, že bych je dál nemohla dělat. to jsou mi nějaké novinky! A vidíš, i po nočních se dá otěhotnět... :grinning: :wink:
10. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulijary Tak u nás to bylo naopak. Já v poho a přítel horší spermio.
10. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jaké má Art ordinační hodiny?
14. čer 2012 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@andres Ahojky, jsou tam každý den.Určo od 8 do 15 :grinning:
24. čer 2012 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky která chodite do ARTU v ceskych budejovicich potrebuju se na něco zeptat
19. čer 2013 ve 21:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabca84 Jestli není pozdě, já tam chodím
20. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dvoranna ahojky uz tam také chodim ale zatím nic
21. srp 2013 ve 13:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já tam chodim od Března. Uz mame za sebou IVF a dve KETY, ted akorat cekame na vysledek jak to dopadlo. A si tam spokojena? a proc se vam nedaři male?
21. srp 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat před měsícem mi byl aplikován Dipherelin a s mým tělem se nic neděje....stalo se to taky někomu a jak se to vyřešilo. Děkuji
22. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky je tady nektera co se tam chysta.....nebo tam ted zacala chodit...
23. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky je tu nektera co tam chodiiii
3. zář 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@xaxanka Ahojky,já chodím do Artu od loňského listopadu...Mám za sebou 1 ET a 2 KETY...Teď momentálně stimuluji 2 IVF,v úterý jdu na kontrolu...Chceš se na něco zeptat? :wink:
8. zář 2013 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky chodi sem nekdo
21. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky! uz pres pul roku chodim do Artu, stale nova vystreni a konec nikde :frowning2: za tyden du na dalsi konlzultaci tak snad se dozvim neco noveho a snad uz budem moct na IVF? jake mate zkusenosti? uz sem z toho dost na dne :cry: mimco si moc prejem ale nedari se
7. pro 2013 ve 22:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@bebecinka Ahojky, oni zatím nenašli vůbec žádný problém, proč se nedaří?
22. pro 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj nasli. Nedelaj se mi vubec vajicka. Pak do tohoo dalsi vysetreni na stitne, genetika a hematologie. Na stitne ivf zamytla nez da dohromady stitnou, pak se zas cekalo na hematologii, ale ted uz v pondeli bylo ivf naplanovane. Jen pockat na MS a dem na to, krasny darek pod stromek.
24. pro 2013 ve 22:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Chtěla bych se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s Artem a IVF? Po roce snažení nás tam s manželem poslali. Spermiogram máme v pořádku, akorát já mám polycystické vaječníky - tudíž žádná ovulace. Už jsme absolvovali genetiku a teď čekáme na mojí menses, aby mi nabai krev na hormony. Jak dlouho si myslíte, že pak trvá než mě pošlou na to IVF? Když budou testy v pořádku, můžou mě začít stimulovat na odběr těch vajíček? A jaká je asi reálná šance na úspěch? Mám z toho trcohu strach, nikdy mě nenapadlo, že budu mít problémy s početím. A bolí ten odběr vajíček?
Děkuji za odpovědi
8. únor 2014 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mischuli Viz můj článek v blogu - jestli se máš ráda, tak ART fakt ne! Nedávno v ČB prý otevřeli konkurenci, zkusila bych to tam. Co vím z českobudějovické nemocnice, ART je továrna na průšvihy, sama jsem tu ležela se dvěma holčinama, které měli rozkuchané břicho po zanesení infekce, jak jsem dopadla já, si můžeš přečíst... :frowning2: Jinak odběr vajíček nebolí, je v narkóze. A druhý den je bolest jako při silnější menstruaci, pak už je to v pohodě...
8. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek