ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

cipisek007
9. črc 2009

Dobré ránko holky!

Vítám holky po dovče, doufám, že jste si jí pořádně užily 🙂

Leni, jak ti je? Šetříš se? 🙂

lenkacar
9. črc 2009

čus holky jojo miško šetřím se neboj ,dneska bych už chtěla jít teda do města jenom s mamkou ,nakoupit dojede manžel odpolko ,zakázal mi něco tahat ..cokoliv.A jak mi je ? no trošku divně ,to je určo po tom utroši ,je to zase hormon a ty na mě působí divně ..

lenkacar
9. črc 2009

jinak abych poznala na sobě cosi víc je blbost když zítra se to naplno bud usadí ,nebo prdlačka ..blastocysta do 4dnů zahnízí

cipisek007
9. črc 2009

Leni, na poznání těhu je fakt brzy 🙂
Máš zlatýho manžela, tak ho koukej poslouchat 😉 Počkej jak ti bude za pár týdnů. Taky divně 😀 Budeš blinkat a blinkat... 😉 😀

petreva
9. črc 2009

LENI, ahoj! Blastocystík se určitě zahryzává!!NO, prostě mu to nakazuju 😀 😉 . Dej si ve městečku něco moooc dobrýho i za mě, jo?? Moc ti to přeju a držím palce!! Je to asi víc na přírodě než na nás, ale už se to musí podařit! Safra....ne? 😵

barabasek
9. črc 2009

Ahojky tak včerejší ART nic moc foliky jsou jen 14 a 15 mm tak v pátek jdu znovu na kontrolu kdyz nedorostou tak v pondělí žádné IUI.

cipisek007
9. črc 2009

Barabášku, do pátku mají času dost 😉

lenkacar
9. črc 2009

bar ,oni si chtěj ještě do víkendu trochu povyrůst 😉 jo evi dala jsem si ...rohožku jsem si koupila 😀 😀 😀

barabasek
9. črc 2009

do pondělí z nich budou pořádný koule 😀 mají na to 5 dní 🙂

tulik1
9. črc 2009

ahoj holky, tak uz se to blizi ... zitra kontrola v ARTu.
😉
to se tam barabasku asi potkame, jdu na jedenactou, co ty?

lenkacar
9. črc 2009

jo ted se tam klika netrhne 😀 😀 😀

cipisek007
9. črc 2009

Tuli, jeslti jde Barabášek na UTZ tak tam bude kolem poledního 🙂 Teda co vím, že dělají UTZy.

Leni, hlavně, že jsi jí tam nechlaa, by se tam už nidko nedostal 😀

lenkacar
9. črc 2009

koukala jsem že bránu maj na dálkový .. 😉

cipisek007
9. črc 2009

No bránu možná, ale co tu megakliku na těch dřevěnejch obrdveřích? 😀

lenkacar
9. črc 2009

mega kliku jsem tam nechala jsem věděla ,že tam půjde brzy bar ,se furt honíme ...

cipisek007
9. črc 2009

No ale když se to vezme kolem a kolem, tak z druhý strany je ještě jedna klika 😉

cipisek007
9. črc 2009

jdu ohřát holkám papu, zatím pa

lenkacar
9. črc 2009

a čim je krmíš míšo?

barabasek
9. črc 2009

Tuli jdu na 10 🙂

suvik
9. črc 2009

ahojky leni
🙂 🙂

lenkacar
9. črc 2009

čus holky!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
9. črc 2009

já tu ani moc neposedávam ,bolí mi dost záda ....a piju a čuram a jsem z toho nasratá a to mi zabírá moře času 😀 😀 😀

cipisek007
9. črc 2009

Leni, to věřím, mě čůrání dost obtěžuje. Jaká to byla paráda, když jsem měla po porodu jeden den cévku 😀 😀
Dostávají ráno mlíko (sunar), dopoledne ovoce (někdy jim do něj rozdrobím piškot), v poledne zeleninu s masem, odpoledne jogurt s banánem a večer kašu 🙂 Kaši a mlíko pijeme z flašky, jinak lžičkou.

barabasek
9. črc 2009

ňam kaši tu bych si také dala 😀 😀 😀

tulik1
9. črc 2009

barabasku, tak mi to tam pekne zahrej, to ja pujdu az nekolikata po tobe, ani nevim kdo tam zitra je ... 🙂

cipisek007
9. črc 2009

Barabášku a kdybys věděla, jaký vyrábějí dobrý!! Momentálně mi nejvíc chutná piškotová od NUtrilonu 😀

barabasek
9. črc 2009

včera tam byl Špička ono je to jedno 🙂

barabasek
9. črc 2009

Mě by taky chutnala 🙂

cipisek007
9. črc 2009

To si piš 🙂

cipisek007
10. črc 2009

Holky, na dnešek vám držím palce 🙂

Jako zrovna se bavíme vedle v těhulích, že bysme potřebovaly nový těhule! Poslední rodí v září (a ty ještě otěhotněly přirozeně před návštěvou ARTu) a pak je tam pusto prázdno, takže folíci a embryjka - snažte se 😉