• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Gabi- moc mě to mrzí! Vydrž kotě... Podobné mám za sebou... prostě, když se to s...e, tak se to s..e
Bude líp, věř!
5. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi, ach jo, tak co dál? :confused:
5. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem,

jak to tak čtu, tak opravdu to září a začátek října je nějaké podělané, samé špatné zprávy a jobovky. Tedy u mě a v mém okolí určitě.

Jinak se mi MS rozjela v plné parádě :frowning2: a já teď nevím jestli mám zítra volat k Apolináří kvůli UTZ a KET a nebo to ještě nechat třeba na příští měsíc. Mám nějakou rozhozenou psychiku a nevím čím to je. Jestli je to tím, že se opět nedaří nebo že nezvládám co bych měla nebo že by hormony. No ty jo....už to na mě zase padá :frowning2:
5. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabikri, nevěš hlavu, FSH se může měnit (přestože mi v CARu říkali, že kdyý mám FSH 14-17, že už to lepší nebude, tak jsem mezitím měla i hodnotu 1,75 nebo tak něco). A co ti poradili s těmi cystami? Mně dali naposled antikoncepci (na konci měsíce jdu na kontrolu, tak uvidím, zd apomohla). Je pravda, že cysty múžou být při stimulaci problém, což jsem si vyzkoušela. Ale i tak mně 2x nechali stimulovat (a vůbec mi neřekli, že to kvůli cystám nedoporučují). Držím ti malíky a dej vědět, co ti doporučili dál.

Aknyt, to je mi líto. A neohlížíte se po jiném pejskovi?
6. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem si dala dneska obed s Len a konecne poznala osobne Jasminku.

Gabi,co to tady ctu.Zrovna vcera jsem na tebe myslela,ze se tady neukazes.Uvazovala jsem,kdy jdes k Apoli a takova spatna zprava.Co ti doporucili,pokud teda zacnes Apoli navstevovat,kdyz je s babickou zle.
Ja to poznala u tatky,takze vim o cem je rec.

Haribo,dvakrat jsem potkala dneska tvojeho Jirika. :grinning: :grinning:

Tynko,co k tve kratke radosti dodat? Akorat,ze si koupit nejake jine stenatko,kterych je dost.Myslim tim utulky atd.,bohuzel.

Jinak ja uz mam doma injekce na dalsi stimulaci.Tentokrat mam Menopur,ale nevim,jestli zacnu pichat v rijnu nebo listopadu.
Bylo mi doporuceno ICSI,ne kvuli spermiogramu,ale kvuli mym vajickam.Pulku oplodni klasicky a pulku ICSI,aby poradne zkoukla embryolozka vajicka.
Opet jsem byla utvrzena,ze dr.,ktereho nemusim mi minule udelal OPU brzy a tim mi nedozralo vice vajicek.Ted nebudu mit OPU driv nez 12 den od zacatku stimulace.

Gabi,ja pri prvnim IVF mela cystu pri stimulaci a nemela ani ET.
6. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Apolenky!
Též hlásím, že sem se s radostí dočkala Len a Larri :slight_smile: . Bylo mi potěšením, ráda sem vás poznala blíže :slight_smile: holky

Oznamuji, že "velká říjnová stimulace" je tu- po přechodu vaječníky uspány :grinning: ! Já též nafasovala injekce- Fostimon a Gamaglobulin. Píchat začnu ve čtvrtek ráno a to denně 300m.j.(4 krabky) a ten gamaglobulin až okolo et.
Budu mít prvně iCSI a to z důvodu co psala Larri a taky proto, že je to náš poslední hrazený pokus(opravdu poslední)
UTZ- 14.10. a ani nevím koho budu mít :confused: Sem se v tom zmatku zapoměla zeptat :confused: . Jde o to, že sem dnes šla k Jirsové a nakonec jí přede mnou zavolali na sál a po ní přišla Jaržemblovská(tu já můžu :grinning: ). Takže jak sem se tam naseděla, tak sem pak byla jako pako :slight_smile:
Všem posílám pozitivní energii, kterou právě mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky díky za milá slovíčka :wink:

No na těch vaječníkách mám nějaké útvary...doktorka kroutila hlavou jako by spatřila UFO a po chvilce mi řekla, že to je divné, že moje vaječníky vypadají, jako by byly nastimulované a prý jestli si něco nepíchám. ( já, která tomu vůbec nerozumím, si budu pokoutně něco shánět) Je to prý na hranici mezi folikuly a cystičkami ( ta velikost) Koukala jsem na ní jako blázen :confused:
Prý stimulaci odložíme až na další cyklus a dala mi náplasti EstraHEXAL. Má s tím někdo zkušenost ?
Jinak jsem objednaná na 19.10. na další ultrazvuk, jestli ty ufoni zmizeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se mezi vás. :slight_smile: Chodím k Dr. Jarošové. Mám problém s dozráváním vajíček, po vysazení antikoncepce :pensive: Brala jsem teď Tamoxifen a v pátek jdu na kontrolu na UTZ a uvidíme c dále.
6. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavla26, vítám tě mezi námi Apolenkami a věžím, že sem již brzy budeš chodit jako těhulka.
Gabri, s těmi náplastmi zkušenost nemám, takže neporadím. Můžu se zeptat, u které Dr. jsi byla?

Jé, to mi je líto, že jsem musela trčet v práci, zatím co vy jste viděli Jasmínku. No, snad někdy příště.
6. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saralinda: tak to vidíš, jak jsem byla ze všeho vyplašená, tak ani nevím jméno doktorky :confused: Taková hnědovlasá..vlasy myslím na mikádo...hodně husté...tak cca 45 let.
6. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
45 let? Tak to vypadá na Koryntovou. Bývá někdy taková rázná. No, určitě dej vědět, zda se ti cysty ztratily.
7. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky. Vítám všechny nově příchozí. Tak máme za sebou odběry ˇkrve na Karláku v pondělí, byla to dost honička - ráno tam a odpoledne nazpátek, k tomu naprosto ucpaná D 1, no fuj. Teď UZ a pak nevím co.... Včera jsem byla totálně vyčerpaná, ležela jsem celej den - mícha potvora se zas ozvala. Takže píšu až teď. Doufám,že se Vám minisrazík vydařil. :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Jý též vítám nové tváře!Taky tipuju Koryntovou :slight_smile:
Jani, to sis dala teda... Máš to kočko trápení!
Minisrazík byl fajn a snad se mi někdy podaří dostat se na maxisrazík :slight_smile:

Jinak mě dnes pořádně bolí hlava...ach tem Diphereline...
7. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ráda vidím, že se tu rozjíždí další akce, tak držím palečky :slight_smile:

Vítám nové Apolenky!

Jinak se na centrální distribuci asi rozhodli, že přece jenom nemusíme mít furt smůlu, a pejsek nakonec půjde k nám - paní si to rozmyslela a malou nechce, takže jsme teď na prvním místě. Včera jsme otestovali webku a sledování pejska z jiného počítače, tak budeme moct uklidňovat cíleně, když se bude něco dít.
7. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt, gratuluju! :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt, jaký to bude pejsáček :sweat_smile: Já mám dva :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko všem,

Aknyt: gratuluji k pejskovi :wink:
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlo, zkusím ho umístit někam na web, na koníkovi mi ho smázli, že to nesouvisí s mimi.
7. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: no tedy, vždyť jsou to taky naše miminka, ikdyž jenom psí :dizzy_face: Já mám dva kokříky, resp. kokra a polokokra :slight_smile: Jsem taková psí máma a teďka doufám, že co nejdřív bude i mamča opravdová.
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahnyt, tak až ho budeš mít doma, polož si vedle něj krabičku od Fostimonu, to ti ho nebudou moct smáznout :grinning:
7. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je tu:
http://rodina.cz/ziakovi/album/p1240437_1.jpg
http://rodina.cz/ziakovi/album/pxxxxxxx.jpg

Jen doufám, že zvládnu výchovu přijatelně :wink: Ben byl z útulku a už to nebylo štěně a od štěněte jsme předtím měli jednoho pejska a to už si nepamatuju, bylo mi 10.
7. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, to je fajn nápad :grinning:
7. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len: co lázně, už ti přišlo vyrozumění?

Aknyt: nádherná bílá kulička :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, prý zítra :grinning:
Teď tam volám kvůli předběžné rezervaci, je to síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je krásnej plyšák. :dizzy_face: Kdyby tak zůstali pořád malí. Mimochodem, já mám taky Bena :slight_smile: , jen je černej, pak vám kluky ukážu - založím taky nějakej albumek.
Ten Fostimon je co? Mne doktorka říkala že nejdřív dáme prášky, pak kdyžtak injekce. Nevím, jsem z toho celá vykulená. Uvidím co mi řekne v pátek.
Holky mějte se tu fajn, musím běžet. Pak sem zas mrknu :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, tak super, snad už se to pohne. Tak jsem zvědavá za jak dlouho pojedeš...
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to já taky, momentálně mi to vychází, že asi o dva dny nestihnu stimulaci, čímž se mi IVF odsune do příštího roku :angry:
Taky nechápu, že baba v lázních už má hodinu (volám co dvě minuty!) buď obsazeno nebo to nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, o 2 dny? Tak to je tedy pech.

Baba v lázních má asi sváču....tak snad nepřejde hned na oběd :confused:
7. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zavolala vedle a slyšela jsem, jak paní prská, že má práci :rolling_eyes: Prý mám zavolat za hodinu :grinning:
Zkusila bych se domluvit v CARu, že bych vyfásla léky předem a začala stimulovat už na konci lázní, kdyby to šlo :unamused:
7. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by bylo super, kdyby to šlo. Jen jestli před tou stimulací nebude potřeba nějaký UTZ :confused:. Budu držet palce aby ne.

Pani v lázních je hustá :confounded:, vždyť i vyřizování těchto telefonů je její práce.

Ty jo, to bych si nikdy nedovolila, řict zákazníkovi, ať si zavolá za hodinu, že teď mam jinou práci. :astonished:
7. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek