• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Ahojky :wink: Tak jsem tam teď volala, a prý je dobré jen jedno, to druhé je k ničemu. Ach jo, mám po náladě :frowning2:
Zítra jdu na transfer.

len : ty hvězdičky jsou krásné, asi budu muset taky něco začít vytvářet, abych se úplně nezbláznila.
Nakoupila jsem si materiál na adventní věnečky, tak o víkendu se do toho pustím :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, no tak jedno se drží, to je paráda, ne? :slight_smile: Když už se jim včera to druhé nepozdávalo, asi moc perspektivy nemělo, ale neboj, to druhé to zvládne, takových už tu bylo, co čekají mimčo z jednoho jedinýho embrya :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
len : jé, díky :dizzy_face: No ale když jsou dvě, tak je dvakrát taková pravděpodobnost..no nic, no :wink:
Už se to tady někomu stalo, že odebrali vajíčka a všechny byly k ničemu? :confused:
24. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak, není dvakrát taková, matematika je věda neúprosná :grinning: Je větší, to nebudu popírat, ale dvojnásobná určitě ne :wink: A lepší jedno superembryo nežli dvě špatné kvality, no ne? :wink:

Jinak jo, stalo se to, a dokonce i holkám s velikým množstvím vajec. A naopak jich tu bylo pár, co na tom byly podobně jak ty, no a ty // našly :wink:
24. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
len : díky za vyčerpávající informaci :wink: Hele stejně Tě obdivuju, Tobě se nedaří a máš sílu takhle podporovat ostatní..to tedy klobouk dolu. Tohle každý v sobě nemá :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak to je fajn, máš siláčka :slight_smile: A zítra transfer... Tak se hezky nalaď, zítra bude u tebe :wink:

Len, ty jsi prostě šikulka :slight_smile:

Jen nevím, co by potřebovali a stydím se tam jít zeptat. Třeba by se jim hodilo víc pletené, než ta bodýčka...

Ještě udělám "společné" foto a půjde to do světa. Myslím, že ani pro vlastní bych si s tím tak nevyhrála :grinning: A šitím bych se opravdu neuživila...
24. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, ale jo :slight_smile: Všechny holky tady (hlavně to věrný smolařský jádro - já, Aknyt, Larri a Sar), když jsme se sešly, sečetly neúspěchy, cynicky se zasmály a jedeme dál :wink: V tomhle je tahle diskuze opravdu super, že tu prostě držíme pohromadě a podržíme se vzájemně, nikdy holkám nezapomenu, jak byly zlatý při těch mých červencových depkách :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdyby to nevyšlo, za jak dlouho může být další IVF ?
24. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
akynt : děkujííí :wink:
24. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, doporučují nechat přejít dva přirozené cykly, ale koukej zapomenout na další IVF, půjdeš na něj nejdřív za dva roky :grinning:
24. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, na další zatím nemysli, není to aktuální :wink: Dá se jít po 2 cyklech - ten druhý může už být se zastavovačkou. Ale to teď pusť z hlavy, třeba to nebude nutné řešit :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jo...chmurné myšlenky z hlavy ven :wink:
24. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabikri: gratulace k embryjku. A neboj, já jsem si nechala taky zavést jen jedno a teď se mi tu kroutí u reklamy :grinning:.

Aknyt: já mám znánou dětskou sestru na P3, ale uvidim se s ní asi až když půjdu na UTZ aby mi potrvdili těhu :grinning:, tedy jesli bude mít směnu. Mohla bych se jí případně zeptat.
24. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já dneska píšu to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem to.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Vladko, to mě fakt mrzí :frowning2: I přes Utrogestan?
no, co ti říct, moc dobře si ten pocit pamatuju, mně pomáhalo pořádně se vyřvat a večer jsme si otevřeli lahev vína, jako první pomoc to celkem ušlo, ale jinak to spraví v rámci možností jen a jen čas :unamused:
24. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlaďko, to je mi líto. A foukám na dušičku. Uvidíš, že bude líp!!!
24. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladko, tak to je mi moc líto. Tolik jsem ti držela palce :frowning2:
Začínám mít taky strach :frowning2:
24. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka: díky, to povzbudí :wink:

fr.vladka : ach jo, to je mi líto :frowning2:

Holky na co je ten Utrogestan?

Nemám si třeba už dnes koupit kyselinu listovou?

Dali mi recept od zítra na CRINONE, na co to je ?
24. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, Utrogestan je totéž co Crinone - progesteron, jen v jiné formě. Zvyšuje šance na úspěch a taky občas brzdí MS.
Listovku stopro kup, čtyřstovku, stojí pár kaček :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,v praci mam obed,tak jsem vlezla na net. :wink:

Ja jsem se dockala a dneska rano jsem byla na prvni injekci.

Len,tak jsem zavolala z pevne linky a dovolala se hned.Jdu na utz v pondeli ve 14.15 k dr.Jarosove.Maji tam zase nejakou novou doktorku.Ale mne poslala dr.Jarosova s podezrenim na mimodelozni driv,nez se neco stalo,tak ji verim.

fr.vladka to je mi lito..... :frowning2:

Gabi,nestresuj s dalsim IVF a bojuj.Ja mesic krvacela a porad nejak verila,ze tam to jedno bude.Nebylo,ale zase jsem o neco chytrejsi.

Zatim se mejte a hezky den.
24. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fr.vladka, to je mi moc líto. Souhlasím s len - vybrečet se a lahvinka vína jsou nejlepšími antitedpesivy.

Gabikri - gratuluji k 1 šikulkovi. Já jsem zrovna případ o kterém píšeš - při 1.IVF jsem měla jen 2 vajíčka a obě nekvalitní, takže se ani jedno neoplodnilo. Při 2.IVF jsem neměla ani jedno vajíčko. Takže buď šťastná za 1 super vajucho a teď už i embrijko a moc mu věř.

Len, máš krásné hvězdičky. Taky už jsme jich tak 15 uháčkovala a o víkendu jsem je už i naškrobila a vypnula. Neteřince jsem uháčkovala 2 čepičky a rukavičky. Nosí je moc ráda (jibé stahuje z hlavy, ale ty ode mě s kytičkou má ráda). Včera jsem ji v rámci marodění uháčkovala berušku (3D-hračku). TAky jsem zvládla 1 čepičku na čerstvě narozené miminko kamarádům. Takže len, moc díky za inspiraci, protože dříve jsem nikdy neháčkovala. To až ty jsi mě inspirovala adala mi pěkný koníček. Jo, a sobě jsem si udělala malou kabelku a pouzdro na mobil.

Larri, tak vzhůru do šťastného boje.
24. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ještě poslední dotaz :wink:
Jak ten transfer probíhá technicky??? :confused:
24. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladko moc mě to mrzí,a Len má pravdu já to také pokaždé ořvala a pak jsme to trošku zapili.

Gabi to jedno je nádhera,hele my jsme byli teď po 6 IVF 3x jsme měli také jen jednoho bojovníčka,zase věř tomu,že to bude opravdový BOJOVNÍK!!!!!!
A jinak ten transfer je pohoda,vlezeš na kozu a už to jede,jen tě trošku roztáhnou,z laboratoře přinesou to zlatíčko v pipetě tu zavedou do dělohy a už jen čekáš než zkontrolují jestli nezůstalo v pipetě a máš to za sebou.
24. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada: díky:wink:)

Holky mrkněte na diskusi " Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH" co mi tam holky píšou, prý mám transfer brzo, tak to jsem z toho jelen :confused:
24. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, do té diskuze jsem ještě nekoukala, ale je to zhruba takto. Pokud má některá žena hodně vajíček a pak i embryjek, tak je obvykle zavádějí po více dnech. Ne každé tu dobu v laboratoři přežije, ale přežijí ji ta nejkvalitnější embrijka. Ale pokud má žena málo embryjek 1,2,3, tak jí je radši zavedou brzy. Není na co čekat. A je dost pravděpodobné, že v bříšku se mu bude líbit více a třeba přežije i takové embryjko, které by to v laboratoři vzdalo. Takže doktoři vědí, co dělají.
Taky jsem tu četla příběh holčiny ze soukromého CARu. Měla tuším 6 nebo 7 embryjek a dělali jí prodlouženou kultivaci, no a nakonec nepřežilo žádné, takže ani transfer neměla. A přitom, kdyby jí je šoupli do bříška, tak už mohla být třeba i těhulka.
24. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saralinda : moc díky že jsi mi to vysvětlila, úplně jsem se vyděsila :wink:
24. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi

oni opravdu vědí co dělají věř jin a tyhle starosti hoď za hlavu podle vlastní zkušenosti vím,že nemá cenu se v tom babrat,ale je důležité věřit tomu,že se zadaří.Zítra už budeš mít bojovníčka u sebe!!!Mě minule Řeřábek říkal,že ty média v kterých ty embryjka mají jsou hodně dobrá,ale dělohu prostě nenahradí,tam je to prostředí pro ně to pravé!!!!!
24. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, buď v klidu. Věř, že tomu tvému bobáskovi bude určitě lépe u tebe než v laboratoři.
24. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už se těším, až ho budu mít u sebe, když jste mi to takhle pěkně vysvětlily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdyby mi tohle někdo vyprávěl pře rokem, nikdy bych nevěřila, že je to takovéhle psycho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek