CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sune
14. srp 2009

ahoj holčiny, jak se máte, co je nového? Byla jsem týden na dovči a nemůžu se nějak vrátit zpět do práce, však to znáte 🙂.
Nestihnu to vše dočíst. Koukám jen, že těhulky se drží dobře i Gabča, tak to jsem ráda. žabka je v nemocnici, má nějaké problémy? doufám, že bude vše v pořádku i mimčo. Držím vám všem palce, ať vám to dobře dopadne!! Hani, to je mi moc líto, co jsi prožila. Jsi statečná. Andílci ti pošlou náhradu za to mimčo, uvidíš.
chrobi, souhlasím s tebou. Taky nevím,proč to u mě nevyšlo a embryol. moc nekomunikovala. Kdy jdeš na další pokus? Holky, stimulejete někdo? Já od včerejška zas stimuluji.Po zkušenostech z minule mi dal Crha naštěstí je 175 jednotek a Synarel+Prednison. Po neděli jdu na kontrolu. Už ted se bojím, že to dopadne zas stejně, jak posledně.
Přeji všem hezké odpoledne.

miradka
14. srp 2009

Ahoj Sune, vitaj po dovči. Tentokrát to už vyjde, neboj 😉

chrobacek
14. srp 2009

sune ahoj 🙂)) no jo .... asi sami to neví a prostě to příště vyjde a hotovo 🙂)))

počkej jak to???? že stimuluješ? ... já jsem dnes vzala poslední HA a nevím jak to bude jestli už mrcha nebyla ted tak nevím ... jestli teprve mrcha bude tak začnu příští týden

miradka
14. srp 2009

ja si myslím, že embryologička sa nemože vyjadrovať týmto otázkam. Čo by tak asi mohla povedať? Urobila som chybu? Nepodarilo sa mi napichnúť ani jedno vajíčko? Mala som blbý deň? Netrafila sa do prenosovej vecičky na transfére? Drgla do stolu a všetko sa vylialo? 😖 To sú hororové predstavy a pochybujem, že aj keby k niečomu podobnému prišlo, nikdy by to nepriznali a ani im to nikto nedokáže...Proste na otázku prečo to nevyšlo sa nedá odpovedať. Jediné, čo nám ostáva je doverovať im a dúfať v kvalitu vajíčok a spermií 🙂

cincolina
14. srp 2009

Sune: ještě jsme se tu nepotkaly, ale 🙂 stimuluju já, zítra jdu na OBI na kontrolu - 6 DC, píchám si 225 jednotek a mám Prednison.

sune
14. srp 2009

holky díky za uvítání. Dovča byla krátká, spíš pracovní. Ted si beru tak vždy 1 den-do nemocnice atd.
Mirad. jasně, že toto neřekne a ani to nejde dokázat. Já myslela něco jiného. A to, že to nevyšlo o tom si myslím své a i má dr. a nekomentuji to 🙂 Už ti přišly peníze ze sociál.? Pěkně vám to těhulky utíká 🙂
chrobi, já mám 2. mrchu už a šla jsem na sono, zda se mi už vaječníky zmenšily a krev je ok a když to bylo v normě, tak mi to hned odpoledne píchli 😉 A HA opět nemám, mám krátký protokol. Jen nevím, zda by pro mě nebylo lepší mít předtím tu Ha taky. Tak honem, honem, ať můžeš začít taky stimulku 😉

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

Hmmm, to máš pravdu, mir...teť se mi vybavila jedna věc z transferu. Crha řekl, zkontroluji ještě jenou soupravu a pak řeknu dobrý....a nějak mlčel a sestra za něj řekla, dobrý a on pak za chvilku vyndal zrcadla...no a teť co? Bylo to opravdu v pořádku? Opravdu zavedli obě embya? Nebo se jim to nepovedlo, já neměla ani biologické těhotenství....???? hmmm v tomto si člověk opravdu nepomůže jen může spekulovat a to taky není dobrý

chrobacek
14. srp 2009

miradko takto jsem to taky nemyslela.... ale podle mě na Obi trochu problém v tom, že neřeší ty spermie u chlapů jako je ten můj a navíc si myslím, že jsem byla špatně nastimulovaná .... a to se mnou nikdo neřešil .....

chrobacek
14. srp 2009

sune asi máš hormony OK tak HA nepotrebuješ mě řekla čadová, že mám nějako hodnotu na hraně tak by bylo lepší jí dát takže jsem souhlasila protože jsem hned po druhé mrše jít nechtěla .....

hani to máš pravdu víme vlastně kulovku,že?

cincolina
14. srp 2009

holky, vy mně fakt děsíte 🙂. jdu poprvé a tak jsem asi dost naivní ☹ . snad budou pro nás všechny už jen dobré zprávy.

chrobacek
14. srp 2009

cin neděsíme, ale když to nevyjde tak máš spoustu otázek a nikdo ti na ně neodpoví víš?..... ale o tom ivf je je to 40% šance, takže to prostě na poprvé každému nevyjde .....

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

určitě...kdyby ti ukázali tranfer. soupravu před a po stejně by jsi na ní možná nepoznala, jestli je tam nebo ne. Jak si můžeš být jistá?
Jen jim musíš slepě věřit. Musí oni říkat pravdu? Co když se fakt někdy něco zvrtne a potřebují za práci zaplatit...tak ti "jako" vloží embrya a je to...no snad se to na Obi neděje, když i ywuška, mir, irmi, a snaha jsou těhule...ale stát se to může ne?
no ale nechme to tak stejně nic nevyřešíme a hlavně nechci si to myslet o OBI... 😉 ještě tam mám 2 mražáčky

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

cin to neřeš opravdu to nemá smysl hlavně mysli pozitivně 🙂

miradka
14. srp 2009

Holky, ja som to trochu prehnala, zámerne...ale vlastne som na to po neúspechu tiež myslela. Hani, oni to vždy kontrolujú a Crha je divný, on toho moc nenahovorí...určite keby transfér neprebehol, urobili by ho znovu, akože keby tam ostali tie embryá. Myslím si, že si ich tam skutočne mala.
Chrobi, fakt že speriami by sa mohli viac zaoberať a keď sa na to opýtaš, mali by fundovane odpovedať. Ovšem neviem si predstaviť, čo by to urobilo s chlapom, trebars nejaká špatná správa..Ja si myslím, že prvý krát som aj ja bola špatne stimulovaná, preto mi to pripadá, že ten prvý pokus je hop alebo trop, ako sa moje telo zachová. Asi ani oni to tak nevedia odhadnúť, do tohoto nemáme šanc vidieť. A tiež si myslím, že nemajú čas riešiť, resp. nechcú riešiť otázku prečo sa to nepodarilo, ja myslím, že odpoveďou na to je druhý pokus - zmena liekov, dávky a tak...

sune
14. srp 2009

Cin, ahoj 🙂 tak ať to dobře dopadne a máš pěknou úrodičku 😉
chrobi, já ji spíš nemůžu asi. Vaječníky se mi bouří a dělají pak cysty. Já beru už pomale 2 roky Duphaston, to je silnější jak Utrogest. a ten to upravuje a uklidňuje. Aspon mi to tak řekla dr. No a manža je v září služebně hodně pryč,tak by musel zaskakovat asi někdo 😉 A neboj, příští týden začneš a bude nás víc.
hani, teda nestraš 😉 manža si vždy dělá srandu, at to nevymění , že chce naše 🙂
holky užijte si krásný letní víkend, já mizím a nejspíš až do středy nebudu na pc. Tak se držte a bojujte 🙂

miradka
14. srp 2009

dievčatá, ja si aj tak myslím, že sú to profíci. Stať sa može všeličo, ale určite by to priznali a riešili by to 😉 Na OBI sú uznávané kapacity a je fakt, že Crha a aj Ventruba na mňa urobili dojem, keď som sledovala reláciu Diagnóza na ČT a tam hovorili o IVF. 🙂

chrobacek
14. srp 2009

mir přesně tak a já doufám, že ten druhý bude lepší doufám, že mi dají vyšší davky, ale jestli odejdu s 225j tak teda budu dost zklamaná ☹(

miradka
14. srp 2009

Chrobi, koľko vajíčok si mala? Inak vobec nechápem ako niekto može mať 32 vajíčok 😨 jedna holka to písala na inej diskusii a o žiadnom OHSS nehovorila. Oplodnili jej z toho 25, 2 zaviedli a zvyšok zamrazili...čaká dvojčátka. To je čo???

muschka
14. srp 2009

Holky, Žabička psala, prý jsem spojka hehe 😉 . Je úplně O.K., UTZ dopadl víc než dobře, srdíčko bije 🙂 🙂 🙂 !!

Už jen čeká až jí sdělí kdy může jít domů 🙂 .

muschka
14. srp 2009

Hanulko, taky jsem o tom uvažovala, zda něco vůbec při tom transferu minulém se do mě dostalo. Já totiž necítila vůbec ale vůbec nic, ani bolest ani zalechtání. To teď po KET to zabolelo, když mi tam ty embryjka zaváděli.

ywushka
14. srp 2009

Lucka: nakupovat na aukru i s tim prijahzovani je jednoduche! Proste pokud vidis,ze je tam na nejake aukci 59kc,tak proste musis prihodit vic nez je tato castka-treba 65Kc (to napises do te kolonky),pokud ti to napise,ze neni castka dostatecna,tak tam napises 100Kc,pak pokud budes nejvyse prihazujici,tak zrovna tu aukci vyhravas-ti ostatni lidi nevidi,ze jsi ty prihodila 100Kc-na te veci muze byt napsane trebas jen 86Kc,takze se muze stat,ze ty budes ten kdo to vyhraje se skoncenim aukce...Kdyz se mi neco libi,tak si tu aukci hlidam a pak zacnu prihazovat az pred koncem!! Snad jsem ti to trosku vysvetlila,nic na tom neni!!🙂

ywushka
14. srp 2009

manzel ma v pondeli zkousky na ten profesak-zatim se ucil jen testy a az dneska jsme zjistili,ze jsou i konstrukce-ha ha ha je tam 45 otazek,byla jsem mu to vytisknout u tatky v kancelari a ted se chudak musi ucit,vubec mu to nezavidim!! Ja jsem myslela ze ty konstrukce jsou zahrnute uz v tech testech a prd,dneska jsme zjistili,ze konstrukce jsou zvlast a to uz jde v pondeli na testy!!🙂

Takze ja se ted budu nudit!🙂

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

To je dobře, že to Žabce dopadlo dobře, no musí se hodně šetřit...uvidíme holky jsou to kapacity o tom žádná...tak snad se KET povede 😀

ywushka
14. srp 2009

jaj ja vas nestiham docist,gratuluju hlavne zabicce k srdicku...

miradka
14. srp 2009

Muschko, kto ti robil druhý transfér? Mne prvý robil Ventruba a myslela som že utečiem...nemohla som sa uvolniť a bol dosť necitlivý. Čadová zlatíčko ani neviem kedy to tam šupla a podarilo sa. 😉

chrobacek
14. srp 2009

mir.. já měla jen 4 ks ... a ty tam byla od začátku pak sice vystimulovali víc foliku, ale bez vajíček, takže dle mého mi dali malé dávky na začátku pak už se to pochopitelně nedohnalo ....

miradka
14. srp 2009

Chrobi, to sme boli na tom skoro rovnako až na to, že ja som mala len 2 vajíčka. Pripisovali to tej endometrióze

muschka
14. srp 2009

Miradko, obě Čadová, vždycky to bylo šetrný, ale naposledy to trochu zabolelo narozdíl od minule. Ona říkala, že něco cítit musím. A já si pochvalovala, že teď už cítím. Ale asi je to spíš psychologický efekt 😉

chrobacek
14. srp 2009

mě dělal et crha a nic jsem necítila naprosto na jedničku !!

já taky nechápu jak někdo má 20 vajíček a při nižších dávkách ... já měla usmolené 4 .. a z toho jedno neoplodnili a jedno se přestalo hned vyvíjet a dvě šli do kopru v zápětí.....u mě ☹

chrobacek
14. srp 2009

Miradko, ale u mě mi na to neřekli, že je to málo naopak Kummel po OPU říkal no čtyři vajíčko to je supr my čekali tak 3 ..... no tak jsem na něj hleděla a neměla slov ......

mir a co ti pak změnili? kromě toho že jsi byla léčená na endošku jaký byl rozdíl ve stimulaci?