CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
17. srp 2009

Žabi, já mám doma myslím od firmy Bubchen, to je dětské s heřmánkem, ale myslím, že je to jedno, Johnson's je taky dobrý 🙂 .

Žabi, klidně to zkus, pošlu Ti na ni kontakt do IP. Mně ji doporučila moje gynekoložka i kolegyně a byly jsme všechny spokojený. Odnesla jsem si od ní pocit, že je všechno jak má být 🙂

Žabi, fakt hledím jako puk, Ty už jsi 9tt 🙂 !!!

rioko
17. srp 2009

ahoj holky ve čtvrtek s tím teda počítám, jen napište a upřesněte čas a kde se sejdeme, k té kavárně vás pak klidne vezmu. Tak ve 14 před vchodem u Vaňkovny - vchod směrem k Tescu? mě poznáte, protože budu mít modrý kočár s Vojtou. Jinak ten teď strašně zlobí z jídlem, nechce přes den vůbec mlíko, naštěstí jsme začali příkrmy tak aspoň trochu zeleniny a kaše, ale je to bída, ale doktor říkal že přibírá - má 6500 tak zatím počkáme a snad se ještě rozpije

elennka
17. srp 2009

není lepší v ten čt to navrhované setkání u toho krokodýla 🙂)

besinka7
17. srp 2009

ahojky holčindy bojovnice, pročítala jsem Vaše články o mykózách apod. a musím se přidat se svojí zkušeností, pokusím se popsat svůj příběh "já a nekonečné problémy s výtoky a kvasinkami" jsem shodou okolností zdravotní laborantka, jedním z mých oborů, které jsem studovala byla i mikrobiologie, ale nic mi to nepomohlo k tomu, abych přišla na klloub tomuto problému. Je mi 35 let a od 15ti let trpím na výtoky a kvasinky, vystřídala jsem od té doby nespočet léků, čípků, proplachů atd. Asi před třemi lety se mi k tomu všmu přidali veliké časté záněty močáku a sem tam mě i bolelo v krku (angína to nebyla). Až na mě gynekoložka vystřídala snad všechny preparáty, tak už na ní bylo vidět, že je už neví co by se mnou dělala a já tenkrát boj vzdala a smířila se s tím, že prostě celý život budu chodit s vložkou v kalhotkách .... . Potom na mě moje obvoďačka vystřídala celou řadu antibiotik, ale problém se pořád vracel. Byla jsem snad všude kde se dá, na urologii, na nefrologii, na ORL, u homeopatičky, která mi jediná řekla ten největší základ, že musím používat neparfémované vložky a umývat se nejlépe mýdlem LAKTACYD a to hlavně po každém vykonání "velké" potřeby. To jsem začla dodržovat a úplně mě přešly záněty močáku, od té doby klid s močovým měchýřem, ale výtoky pořád stejný. Určitě jste tady už některé z Vás četly, že jsem byla těhu, ale bohužel jse přišla ve 22tt o dvojčátka a dělali mi revizi děloy. Po té jsem se dozvěděla výsledky z kultivace placenty kde mi bylo zjištěno, že tam byla bakterie STREPTOKOK. Podotýkám, že jsem i v průběhu těhu trpěla výtoky a sem tam i bolestma v krku a svěděním tam dole. Hned jak jse se dozvěděla výsledky, letěla jsem ke své gynekoložce a ta mi řekla (to bude pro mnoho z Vás taky určitě nový poznatek, protože třeba já jsem o takovéto věci neměla ani páru), že STREPTOKOK se u každéhoz nás vyskytuje normálně, i v těhu a jen když se přemnoží, tak způsobuje potom tyto problémy jako jsou mykózy atd. a že každá těhotná je ve 36.tt vyšetřená na streptokoka a pak se těhulky dělí na STREPTOKOK pozitivní a negativní. ty co jsou pozitiví, tak dostanou při porodu rovnou antibiotika, aby nebyla přenesena nákaza na dítě, ale jinak tam není ádné riziko. Přišla jsem tenkrát od doktorky domů a jeden celý den jse seděla na Netu a studovala odkazy o STREPTOKOKOVI. Dozvěděla jsem se následující: je to opravdu bakterie, která je součástí zejména STŘEVNÍ mikroflóry, ale jakmile se přemnoží, dělá neplechu a nikdo se toho pak nemůže zbavit, je to začarovaný kruh, je to prostě popisováno jako největší "hajzl" v našem těle. a všechny ty intimní mýdla a nekoupání se v bazénech atd., to je super věc a určo se to doporučuje dodržovat, ale protože streptokok je hlavně součástí střevní mikroflóry a co si budem povídat to co jde ze střev nám jde právě tam dolů, tak jediný co PRÝ všem lidem co tam o tom psali pomohlo je úprava jídelníčku a to striktně a napořád. Holky, já v té době kdy jsem to četla dostala další antibiotika na přeléčení, ty jsem vyhodila do koše a začla jsem ....... úplně jsem omezila sladkosti (největší pochoutku pro Streptokoka a já nevím jak Vy, ale já právě v těhu jedla neuvěřitelné množství sladkýho), omezila jsem solení, kořenění, úplně vypustila zrající sýry a salámy, denně vypiju jeden obyč. bílý kefír a úplně jse vypustila cokoliv z bílé mouky..... . Holky a výsledek ..... poprvé po neuvěřitelných 20ti letech nemám výtok, nikde mě nic nesvědí a výsledky po kontrole i bez antibiotik - negativní. Nezlobte se, že sem píšu takovej román a pevně doufám, že vydržíte dočíst až dokonce. Vím, že to není nic lehkýho tady ten boj s "hajzlem" v těle, ale já jse sama strašněj požitkář v jídle, bylo to těžký, ale holky ono to fakt zabralo a já jsem z toho paf. A strašně mě na tom mrzí jediná věc, že je tady u nás taková (promiňte mi to slovo) zasraná péče o člověka, že nebýt té bolestné zkušenosti jako je potrat, nebýt Internetu (zaplaťpán Bůh za něj) a nebýt těch skvělých lidí, kterí napsali o tomto problému spoutu poznatků, tak já nikdy nepřijdu na to kde je v tom mým těle "zakopaný pes". A pokládám si otázku "proč se mě jedinej doktor nezeptal na můj jídelníček" ??? Protože holky, nezlobte se, ale protože jsou tady úplně na ho..... . Neříkám že všichni, možná jsem měla jen prostě smůlu na ty blbce co by měli vrátit diplom, ale potom je to opravdu moc smutný. No holky, všem Vám strašně moc moc moc přeju, aby jste se konečně zbavily těch našich "ženských nepříjemností" a můžu Vám říct, že já se opravdu i o těhotenství samotném dozvěděla až když jsem o miminka přišla, což je taky mazec. Kočky držte se, těhulinky hlaďte a opečovávejte si mrňousky v bříšku a my holky "snažilky" hurá do boje 🙂 krásnou dobro noc Vám všem 🙂

chrobacek
18. srp 2009

ahoj holky tak do včerejška valím 262j Gonalu 😉

muschka
18. srp 2009

Ahoj Chrobi, a kdy jdeš na ET, už víš?

muschka
18. srp 2009

Ahoj Besinko,
někdy jsou Ti doktoři fakt na palici, narvou Ti ATB a hotové. Samozřejmě že to je začarovaný kruh a nic se pořádně nevyřeší...ach jo ☹ . Ale hlavně že jsi našla správný přístup a máš pokoj 🙂

mayllou
18. srp 2009

ahooooj holky, hlásím návrat z dovolené....vzpomínáte si ještě na mě 😀

teda vy jste se ale fakt zase činily...musím si vás všechny poctivě dočíst...něco tady v práci pohoním a jdu na to..

jen bych chtěla připadat pár zkušenosti s těma mykoza....léta a léta jsem trpěla na mykozy....hlavně se opravdu jedná o změnu stravovacích návyků, jak tady uvedla besinka7...velmi omezit sladké, bílé pečivo (díky tomu jsem taky právě shubla 8kilo) protože můj jídelníček byl převážně založenej na sladkým a bílým pečivu. Zařadit do jídelníčku hodně grepruitu na mykozu platí hodně kyselého......užívala jsem česnekové tablety, citrovital (ten mě hodně pomohl), laktobacily byly a jsou na denním pořádku, a když jsem už měla nějaký ten zánět tak jsem používala femisan, femigel na zavádění a toto všechno mě dost pomohlo, vlastně skoro úplně mohlo od všech těch výtoků a mykoz...a imtimní mýdlo jedině z avonu, vyskoušela jsem snad všechny dostupné intim mýdla, ale nic není, tak dobré jako to z avonu...chilly intimu vůbec nedoporučuji....a na svědění pomáhá canesten, canbibene....a můžete si dát taky na tampon jogurt se živými bakteriemi a zavést na noc do pochvy...taktéž pomáhá...a toto vlastně můžete bez obav provádět i v těhotenství......kvasinky nesnesou nic kyselého, takže opravdu zařadtě do jídelníčku dost greipruitu...asi mě to taky pomohlo....ono je to jedno k druhému, ale užívala jsem výše jmenované v nějakou dobu všechno na jednou...a musím zaklepat je to snad rok a půl a po mykoza ani památku.tuk tuk tuk...abych to nezakříkla 😉

jnak chrobáček....gratuluji k začátku stimulace...mooooooc gratuluji...

holky mějte se zatím pěkně, musím po dovolené pracovat, nějak se mě to tu dost nakupilo....jestli budete ještě chtít něco vědět k té mykoze, ptejte se mě.. protože si troufám říct, že o tom vím víc než dokroří...opravdu mě to drželo snad čtyři roky v kuse... 😉 ...ráda vám poradím....

mayllou
18. srp 2009

jo a ještě výplach tatum rosa, ale nevím , jestli se může v těhotenstvíé ☹

chrobacek
18. srp 2009

MUSH předpokládám, že za +-13 dní 😉

may děkuju a vítej zpět 🙂))

zabicka007
18. srp 2009

Besi, tak jsem ráda i za tebe, že jsi se nakonec těch problémů zbavila, i když to opravdu musela být hodně bolestná zkušenost ☹ S tou péčí máš naprostou pravdu, je mnoho dobrých doktorů, kteří se starají, ale čím dál víc jsem přesvědčená, že víc je těch, kteří ve skutečnosti tvůj problém nechtějí řešit a odbydou tě nějakými antibiotiky a nazdar...všechno je to ale o našich zákonech ve zdravotnictví, omezené rozpočty atd. takže ono jim mnohdy možná ani nic jiného nezbývá než předepsat antibiotika a doufat, že pomůžou.

muschka
18. srp 2009

Ahoj Žabi 🙂 , já třeba od své gynekoložky dostanu k lékům i nějakou tu babskou radu navrch a taky úsměv a psychickou podporu, a ta babská rada bývá neméně důležitá. Třeba jako neutírat se dole směrem od zadu dopředu 😉 ...

muschka
18. srp 2009

Ahoj Mayllou, jak bylo na dovolené? Kdepak jsi byla?

lucka.adis
18. srp 2009

Dobré ráno kočky... koukám, že se tady ještě řeší ten náš prokletý problém: mykóza a kvasinky 😠
Každá s tím má nebo měla nějaký problém a ne všechny přípravky po můžou opravdu každé.. nejlepší je, když dr.najde kvasinky nebo něco podobného, tak se hned zeptat co na to a měla by ti poradit.
Já si třeba teď v těhu zavádím tabletky proti kvasinkám, protože je tam prostě mám od jisté doby (už jsem tady psala od kdy) i když mám strach, aby to neublížilo mimiňouskovi, ale snad dr.ví co dělá a tak ji prostě věřím.

žabi, koukám, že už jsi 9tt 😵
Jinak jsem byla na Obi a potkala Kummla (než odešel), takže mě zpovídal co dělá mimiňous atd. Čadovou jsem bohužel nepotkala 😉 byla jsem se tam objednat na Trippl testy-nebo jak se to píše 😠 😀

chrobacek
18. srp 2009

no jo tak máme místo Kummela tu novou mladou dr. .... no a taky to podle toho vypadalo včera čekačka na utz jako blázen.... no jo musí se to naučit...

chrobacek
18. srp 2009

ale mě to nevadilo ... hlavně, že jsme mohli začít 🙂.....

cin jak ted pícháš těch 262,5? přemýšlím jak to udělat co nejjednodušeji ...

chrobacek
18. srp 2009

ono by se dalo jedno pero použít na dvě dávky, ale musela bych tech 75j navíc vytáhnout injekci ale tu mi nedali .... protože tam je 450+75j tj 525 a to jsou 2x 262,5j .... no jo ... spočítat si to umím ale injekce mi chybí ... 🙂

lucka.adis
18. srp 2009

chrobi, gratuluju ke Gonalu 😉
Tam je nějaký nová? Není to náááhodou ta, co poranila žabičku při UTZ 😠 .. jestli jo, tak jsem ráda, že už tam nechodím, bych ji asi kousla 🙄

chrobacek
18. srp 2009

Luci je to možné, protože mi tam rejdila jak divá .... ☹

mayllou
18. srp 2009

ahojky muschko....no na dovolené bylo blaze, to je balzám na nervy, nabrala jsem nové síly a elán do života....no jde o to, jak dlouho mě to vydrží....my jsme byli s partou na Vranovské přehradě, máme tam chatu, je to tam skvělé, počasí nám moc přálo, chodili jsme si každý den na grilované speriality, popíjeli dobré vínko...hmmmmm, jak tam bylo krásně....ani bych se do normáního života nemusela vracet 😀

mayllou
18. srp 2009

chrobi....jen se na všechno ptej, vyzvídej at mě pak můžeš v zář radit....jsem ráda, že už jsem ti ta stimulka rozběhla 😎

lucka.adis
18. srp 2009

chrobi, tak snad ti to tam nepodrápala jako žabičce 😠

chrobacek
18. srp 2009

Lucko drápe se tam každému strašně dlouho to trvá.....ale já chápu, že to prostě je pro ni nové a musí se to naučit.... ale jako těhule bych k ní teda jít nechtěla ....

may neboj radit budu 🙂)

sajmona
18. srp 2009

Dobre ranko holky, chrobi ty potvurko ty jsi na me nepockala:D... Nee gratuluju ke stimulce. Ja porad nic,ale uz cela bolim pekne,tak pocitam dnes vecer nebo zitra.

chrobacek
18. srp 2009

saj ahoj no jo nejak se nám to urychlilo .... no hlavně jsem ráda, že jsme vůbec začali protože poznat mrchu při víc jak týdenním špinení a krvácení to byla docela síla.....takže mě doženeš 🙂

sajmona
18. srp 2009

No pokusim se🙂 cekam na mrchu jak na smilovani,poprve v zivote se na ni tesim

chrobacek
18. srp 2009

😉 jo já to chápu 🙂))))))

muschka
18. srp 2009

Ahoj Chrobi a Saj, tak vy jste teď naše nové naděje 😉 ...Saj, Ty teda teprve čekáš na cyklus před ET, že? A Chrobi začíná. No Chrobi, odlišit menzes od špinění po AH to je teda kumšt, taky nevím jak bych to odlišovala 😝

muschka
18. srp 2009

Holky, ale teda ta nová doktorka, to je dílo, já vím, že se to musí naučit, ale nám jde taky o hodně. A to co říkala Žabička s tím jak jí dala lék, který nemá být v těhu, tak to je teda školácká chyba a já k ní teda moc velkou důvěru nemám 😝 .

chrobacek
18. srp 2009

Mush táááák přesně ... já jsem fakt šla na Obil včera s tím, že prostě nezačnu no ale asi jsem to odhadla dobře 🙂)) čadová říkala, že kdyby byly hodnoty špatné tak nezačneme a dáme ještě měsíc antiko... no tak naštěstí je to jinak 🙂)