CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
28. srp 2009

mir dej mi taky receptík prosím 🙂) já mám bazalky taky spoustu 🙂 už je jí část v mrazáku .... ale polívku bych zkusila letos se mi totiž hodně urodilo 🙂)

miradka
28. srp 2009

Luci, záleží od toho, či nedostaneme jednu od kamošky, ale inak by sme kúpili 2. A ty čo plánuješ?

Tu je odkaz na tú polievku, ale keďže mám doma len pažítku a bazalku, tak ju robím len z týchto dvoch byliniek. Bazalky dávam vždycky hafo, milujem ju 🙂

http://recepty.labuznik.com/recipe.php?ID=1651

miradka
28. srp 2009

Pažitku treba narezať na menšie kusy, aby sa pri mixovaní nenamotala na sekáčik 😉

monulkab
28. srp 2009

chrobi, určo budou 4 stačit! Stimulovali tě normálně rovnou na IVF? Kamarádka chodí do Heliosu a dnes byla na UTZ a má v jednom vaječníku 15 a v druhým 10 folíků, zajímalo by mě čím to je, že to může být tak rozdílné...

monulkab
28. srp 2009

dakaj...tak do toho bych teda asi nešla... 😒

miradka
28. srp 2009

Ywush, chcela som sa opýtať ešte na tie tehotenské kalhotky. V čom je rozdiel od normálnych? Majú pružnejšiu gumičku? Práve zisťujem, že skoro polovica kalhotiek ma tlači na delohu a nemožem v nich vydržať. Tak uvažujem, či kúpiť nové väčšie alebo tehotenské...

chrobacek
28. srp 2009

monul jo tak to by mě taky právě zajímalo jak je to možné toto a to mi asi nikdo nevysvětlí .... já měla stejně i při prvním ivf a to mi ted zvedli dávky a je to zase stejné ... a mám to z jednoho vaječníku ... je možné že mám nějaký problém uvnitř... endometrioza apod.

mir.... dekuju

lucka.adis
28. srp 2009

Mir, já mám taky těhu kalhotky...stejné co má ywushka a jsou fakt pohodlné. Postýlku budeme určitě kupovat i vše do ní, po Áďovi nic doma nemám-kromě oblečení.

monulkab
28. srp 2009

holt, někdo má asi produktivnější vaječníky nebo tak něco...dávky jí vůbec nezvedali...tak hlavně ať se to už konečně podaří!!! Nejspíš mě to taky bude čekat, tak potřebuju nějaký pozitivní reakce. Když jsem koukala do diskuze IUI tak tam snad je jen jedna holka které IUI vyšlo...ta pravděpodobnost úspěchu je hrozně nízká...

chrobacek
28. srp 2009

IUI je 10% šance

miradka
28. srp 2009

Luci a kde si ich kúpila? Aj ja si také poriadim. Ako fajn, že máš aspoň oblečenie... 🙂

lucka.adis
28. srp 2009

Mir, jenomže když to bude holka tak nic nemám 😅
Ty kalhotky jsem koupila v obchodě pro maminky a miminka (měli tam kočárky, oblečení pro miminka atd.) ale ywushka myslím psala, že ona je koupila v nějaké drogerii 😉

sune
28. srp 2009

Mirad, taky zkusím polévku. ty stránky labužník jsou dobré,že? Ještě mám oblíbené recepty, teda hlavně na domácí pekárnu zde
http://recepty.chytrazena.cz/
Chanel,to je fajn, že to tak dobře zvládáš! jen tak dál, drž se a úspěch máš zaručen!! Já ještě dnes neležela,ale ted už půjdu, bolí mě vaječníky a manža vidí, že jsem na netu a neležím,tak pomažu už 😉
Luci, tak jak máš v obýváku? Mně se tam ted asi tvoří sauna 😉 A to masíko-nejspíš vepřové- zapékáš zamíchané se zelím? Chrobi, jo,jo, máš pravdu, IUI je malá šance. ptala jsem se ted na obi, jaký mají úspěch s IVF a sestra říkala, že ted tak 40-45%. takže ty to určitě ještě navýšíš a budeš mít vysněné morule 😉 a s tebou i Chanel, Saj

ywushka
28. srp 2009

chro: vzdyt to neni spatny pocet,z toho klidne neco muze byt! Vis co se rika-radeji min a kvalitni,nez kvanta nekvalitnich

miradka
28. srp 2009

Holky, tak konečne mi dorazila nemocenská za červenec a úplne som nadšená, dostala som ako výplatu 🙂

ywushka
28. srp 2009
veria
28. srp 2009

Chrob, mně se zdá, že každý vždy vyprodukuje plus mínus stejný počet vajíček, ať už jsou dávky jakékoliv. Já měla vždy 6 kousků, přitom při druhém jsem měla o něco vyšší dávky. To už máme prostě tak nastavené vaječníky, někdo reaguje víc, někdo míň. Někdo i při mega dávkách vyprodukuje pár vajíček, a je rád.... Záleží taky na hodnotě FSH, čím vyšší, tím méně vajíček, páč vaječníky už jdou do útlumu.....

rioko
28. srp 2009

přidala jsem pár fotek do alba jestli chcete kouknout jak Vojtíšek roste 🙂

miradka
28. srp 2009

Luci, keď bude mimčo maličké, tak mu bude jedno akú farbu má na sebe 😉 neskor to už bude chcieť upraviť
U nás práve nie je špec. obchod pre tehotné, tak by sa hodilo, keby ich mali v drogerke.
Ywush, v akej drogerke? DM?

Sune, vyskúšaj, je skvelá. Rada surfujem na labužníkovi, je tam hafo receptov a vždy čosi najdem. Pekárnu nemám, ale už ma to láka 🙂

ywushka
28. srp 2009

Miradka: jo v DM drogerii!! A myslim si ze je maji za dobre penize

chrobacek
28. srp 2009

veria no asi to tak bude prostě víc asi nevyrobím... takže musíme si miminka vybojovat i s tímto 🙂 .... no já mám myslím vysoké FSH ... to jdu teda brzo do útlumu sakra ☹

miradka
28. srp 2009

Super, tak sa tam zajdem mrknúť 🙂

veria
28. srp 2009

Chrob, kolik máš FSH? Já něco kolem 5-6.

chrobacek
28. srp 2009

ted bych kecala ale měli ho červeně zakroužkované a tu sliznici 16mm a myslím, že to bylo kolem 9 ale fakt se budu muset příště kouknout

veria
28. srp 2009

No, tak dokud to není nad 10, tak je to v pohodě. Ale s 9 nemůžeš bohužel očekávat záplavu vajíček. Ale jestli jste teď měli lepší spermio, tak věřím, že to dotáhnete na moruly a šance bude velká....

veria
28. srp 2009

Ale musíš brát FSH z hormonálního profilu 2-3 den bez stimulace FSH. To potom pochopitelně naroste i nad 10.

ywushka
28. srp 2009

mirad: tady je nejake oblecenicko pro dvojcata

ywushka
28. srp 2009