CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
13. zář 2009

Lucko držím moc moc pěsti ať je vše v pořádku a určitě bude neboj se!!!!!!!!

lucka.adis
13. zář 2009

Holky, díky moc..!!!! Tak my už pomalu jedeme, ozvu se až budeme vědět výsledky..to bude buď v Úterý nebo ve Středu 😉 a to už tady bude určitě mít Saj // na testíku, moc ti kočko držím palečky!!!!!!!

chanel
13. zář 2009

Saj: proto raději netestuji, už jsem tech bílých testů taky hodně viděla 😒 ,Luci: neboj, všechno bude dobré a miminko budeš mít v pořádku!!!!!!!

snahapada
13. zář 2009

Ahoj holky.Chtela jsem se vas zeptat hlavne tebe Luci?Kde nakupujes tady v Brne takove pekne vecicky na sebe,Vcera jsem chodila po meste a shanela rifle a nikde nic a kdyz jo tak byli tak strasne drahe.Neporadila by jsi me prosim?A zitra neboj urcite to dobre dopadne budu ti drzet pesti🙂

ywushka
13. zář 2009

snaha: krasne obleceni maji v HMku a v CAcku🙂,tam mivaji rifle i kolem 800Kc!!

saj: netestuj!! jeste je to kratkou dobu!!!

sajmona
13. zář 2009

Ja vim ywi doufala jsem:(

miradka
13. zář 2009

Holky, zdravím vás, Ywush, teda ale fakt si ma nepotešila, aj keď som o tom čítala asi pred týždňom. A ešte dvojčatá, tak to je taká nespravodlivosť, že by som najradšej do niečoho kopla. 😠

Luci, moc ti budem držať všetky prsty, tej ihly by som sa aj ja bála, ale vraj to nie je také hrozné.

Snaho, ja som si kúpila tehu leginy z litexu tie čierne a sú super, najpohodlnejšie gate aké mám http://www.litex.cz/sportovni-obleceni-2009-201... no a majú tam aj iné slušácke. Tie leginy nie sú priliehavé na stehná, majú rovný strih a najprv som sa zľakla jejda, že toto som nechcela, ale keď som sa v nich prešla po izbe, tak som jasala. Pristanú mi a naviac keď si dám k nim niečo slušácke na vrch, tak možem aj do kostola 😀 S poštovným ma to vyšlo 810 Kč.
Tu nájdeš aj iné moc pekné kalhoty http://www.litex.cz/inshop/tehotenske-obleceni/

petula82
13. zář 2009

Jsem tu, a nikde nikdo.Kde se touláte?

cincolina
13. zář 2009

Petuli, ahoj, tak jaká byla úroda? Jak je?
Saj, je fakt moc brzo. Moc bych ti to přála...

ywushka
14. zář 2009

Krasne dobre ranko!!! Ja uz jsem vyspinkana,vzbudilo me cuuurani a uz ne a ne zaspat🙂 Preju vam krasny den

miradka
14. zář 2009

Dobré ránko holky,

Ywush, tebe tie týždne pekne naskakujú, akosi sa mi zdá, že ten čas hrozne letí... 🙂 Dnes v noci som došla na to, že keď spím na boku a podložím si bruško vankúšikom, tak je to moc pohodlné. Tebe sa spí ešte v pohode? Ja keď sa otočím z jednej strany na druhú, tak cítim, ako to všetko padá aj s deckami 😀

Peti, ako si dopadla? Ten víkend je tu fakt vždycky málo ľudí. Ja som včera odpadla okolo pol 8, ale potom začala superstar a chlapík to dal tak nahlas, že som sa úplne zobudila.

simulin
14. zář 2009

Dobré ránko,
zase jsem o víkendu na vás neměla vůbec čas, no musím vás co nejdřív dočíst, nevím co nového a co naše stimulantky a tak, doufám, že máme nějaké nové přírustky v těhu 😉
Teď letím na kontrolu a pro výsledky tripplů, tak se pak někdy odpoledne ozvu.
Pa, pa.

miradka
14. zář 2009

Sim, držím palce 😉

sajmona
14. zář 2009

dobré ránko všem 😉
tak jsem začala špinit ☹ ale ještě vydržím dneska jak se to rozjede a jestli ne tak zavolám na obi a zeptám se co a jak.
Petul: tak cooo jaká uroda???

miradka
14. zář 2009

Saj, to je blbé, vypadá to, akoby sa prestalo dariť. ☹ Kedy ideš na krv?

cincolina
14. zář 2009

Taky přeju dobré ránko,
Saj, víš co by ti řekla Čadová, špinění nemusí znamenat nic špatného...

sajmona
14. zář 2009

mir: mám jít až v sobotu,ale kvůli těm lázním musím ve čtvrtek.Nevím jak to ted udělat,co s tím utrošem,nechci to vysazovat unáhleně,ale zase kvůli němu se mi ta ms zastaví.... ☹

sajmona
14. zář 2009

cin,já vím,ale kdyby na testu alespon nějaký náznak byl,ale i dnes nic... ☹
nevím jestli se mám jít už ted vybrečet,nebo jesšte počkat,zatlačuju v sobě tu bolest.. 😢

cincolina
14. zář 2009

Saj, ach jo :(, mám pocit, že v poslední době se nám tu nějak kupí spíš špatné zprávy...

sajmona
14. zář 2009

ted jak ten test usychá tak tam je čárka....a včera nebyla...

miradka
14. zář 2009

Saj, máš také skúsenosti s utrošom? Ja som dostala len o deň neskor ms po utroši, max. o 2 dni pri prvom IVF. Určite to radšej vydrž...neplač dopredu, je to ešte skoro, ktorý deň si po ET? Zbytočne sa dopredu nervuješ, ak to mimčo máš u seba ešte stále, tak mus to vobec neprospeje, skús prekonať ten strach a neistotu...

simulin
14. zář 2009

Tak jsem zpět, bohužel tripple testy mi taky nedopadly nejlíp 😢 😢 😢 😢 Vím, že bývají často pozitivní v 16 tt., ale brečím jak malá. Mám se objednat znovu do ZLÍNA na dovyšetření, jsem na nervy, nejdřív jsem si zapomněla opsast čáíslo, pak ho nemůžu najít ani na netu a ted mi to tam nikdo nebere.

sajmona
14. zář 2009

simulkoooo: no tak neplač,bude to dobrý,vidíš že to takhle vychází často,bude dobře,kočko 😵

miradka
14. zář 2009

Sim, to nie je možné, už zase nedobrý výsledok? Čo ti tam vyšlo špatne? Ešte šťastie, že ste boli aj v 12tt, tak možete byť kľudnejšie...keby mne vyšiel blbo triple test, tak by som sa nervami asi poskladala...no dosť sa bojím toho ultrazvuku...teším aj bojím... 😖 Sim, to bude určite planý poplach...ja by som tie testy normálne zrušila a hlavne u dvojčat 😠

cincolina
14. zář 2009

Saj 🙂)))). Jsi 8 po ET? Mně se ten osmý den objevila taky až po uschnutí, resp. byla vidět a byl to hroznej duch.

sajmona
14. zář 2009

no právě uplně duch duchovatej🙂..no ale moc tomu zatím nevěřím,čím jsi testovala?mamatestem??

simulin
14. zář 2009

Díky holky, když ono se to nedá, člověk prostě myslí tak nějak na to, co kdyby. Nejhorší je ta nejistota a taky jsem na nervy, že se tam nemůžu dovolat. A jak dopadla Lucka, nějak jsem vás nestihla ještě dočíst, jde taky na nějaké znovuvyšetření, můžete mi to někdo poreferovat?

Mir, vyšlo mi riziko M. Down a riziko NTD. Nemáte někdo stránečky na ty normální hodnoty těchto výsledků?

sajmona
14. zář 2009

já už jsem těch duchů na testech totiž po iui viděla hodně,a byl to pregnyl🙂takže tomu u sebe moc nevěřím,ale zase divný že včera nebyl a dnes jo.

rioko
14. zář 2009

simulin mě vyšly pozitivně taky na stejné vady, neboj, bude to v pořádku 😉

cincolina
14. zář 2009

Saj, jj, mamatest. Jasně, pokud by to byl pregnyl, tak tam včera nebude... vypadá to podle mně dobře! 🙂