CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
14. zář 2009

Rioko, díky já v to moc doufám. I když určitě víš jak se člověk cítí, když mu sdělí takovou věc, je to prostě strašná bezmoc a taky vztek, protože mi to tam pořád nikdo nebere už mě i na informacích přepojovala, tak že špatné číslo nemám!!!! 😠

sajmona
14. zář 2009

no uvidíme zkusím ještě zítra,koukám že ty jsi 9 dpoet měla hezky viditelnou. ale moc si nefandím,já na duchy nevěřím 😀

chrobacek
14. zář 2009

ahoj holky,

sim neboj holka neboj určitě jsou ty testy falešně pozitivní !!!!

saj... duch je duch .... takže zítra???? můžeš si i někam skočit sama na krev at jsi klidná

chanel... nevěš hlavu a vydrž holka a věř !!

irmiíííí .... kde máte ty holkyýýýý??? 🙂 však co hlavně, že je máš 🙂)

cin ... byla jsi na Obil? já jsem na tebe úplně zapomněla, že tam máš být my přijeli pozdě a byla jsem totálka rozhozená, takže vůbec nevím zda jsme se mohly potkat......

chrobacek
14. zář 2009

saj pregnyl tam nemáš .....

sajmona
14. zář 2009

chrobi,myslíš že mám zavolat na obi a vzali by mě už třeba zítra?? kdybych to náhodou dostala tak at do sebe nervu ten utroš zbytečně,už mě asi praskne hlava a břicho jak bolí.

rioko
14. zář 2009

simulin vím jaké to je a štve mě, že ty testy pořád dělají když ví, že nejsou přesné a pak zbytečně maminky stresují, měli by to už zrušit když ví, že v tom 12 tt jsou přesnější - na těch jsi byla?

chrobacek
14. zář 2009

saj na obil tě nevezmou ale v nějaké labině jo .. když si to zaplatíš

chrobacek
14. zář 2009

Rioko přesně jsi to vystihla .... x lidem vychází falešně nechápu to !!!!!

cincolina
14. zář 2009

Chrobi ahoj!
Myslím, že jsme se tam nepotkaly, pořád jsem se rozhlížela, ale nevím...já odcházela už před půl devátou pryč.
Jak jsi na tom? Mrcha se rozjela?

chrobacek
14. zář 2009

cin no já tam byla kolem půl 9 teprve na krvi.... takže jsme se asi minuly.... ale jak říkám já byla úplně mimo .....protože jsme zase s manželem nestíhali pak řešili jestli tam vůbec chodit ted když jsme tam došli tak milion lidí na chodbě chtěla jsem jít pryč..... no chaoz...jo a mrcha jede jak divá

irminka
14. zář 2009

ahojte kočeny,
co to bude dnes za den? Mě neštvěte, byby jedny.... 😉

Saj: no vidíííš, počkej do zítra, bude druhá čárenka viditelnější a nebo si fakt zajed do nemocnice na krev, také jsem si to sama platila, protože jsem byla nedočkavá, stálo to myslím kolem 200,- Kč nebo tak nějak......

Simulinko: neplač, to bude dobré, holky už psaly, že to bývá falešně pozitivní, hlavně, žev 1.trimestru to dopadlo dobře. Půjdeš na plodovku? Jak jsem byla na ve čtvrtek na velkém UTZ, tak tam čekalo hodně maminek na výsledky z plodovky a všechny co jsem zastihla to měly dobré...tak držím palečky

Chrobi: jo,jo, chlapečky máme, no nic, alespon budeme mít vše při jednom, s klukem už zkušenosti máme, tak pokračujeme v tradici 😉
A ty jak?

chrobacek
14. zář 2009

resp. jestli jsi viděla v čekárně chlapa s notebookem tak to jsme byli my.... 🙂

simulin
14. zář 2009

Rioko, ano ve 12 tt. jsem byla na utz a i krevních testech ve Zlíně a vyšly v pořáku. ☹

simulin
14. zář 2009

Irminko, zatím mě poslal můj gyn. do Zlína, že mě mají dovyšetřit a tam mi asi řeknou, jeslti musím na plodovku nebo ne. 😢

simulin
14. zář 2009

Irminko, na plodovku zatím ne, mám se objednat na dovyšetření zase do Zlína, kde asi udělají utz a podle toho se uvidí. Pořád mi to tam nikdo nebere, nechápu to a jsem z toho ještě víc nervozní.
Irmy a ty jsi jak dopadla s utz a co miminka, něco jsem tu zahlédla, že to snad budou ženské, co?

Lucka jde dneska na plodovku? Tak jí moc, moc držím pěsti.

miradka
14. zář 2009

Sim, to je dobre, že ideš najprv na dovyšetrenie, u dvojčat je plodovka ešte viac rizikovejšia. Ja do toho nepojdem. Nemá to cenu...bála by som sa možnému potratu po odbere. Sim, fakt neplač...však vieš ako to chodí... 😉 12 tt je v poriadku, tak to je podstatné, preto si išla aj v 12 tt, aby to bolo presnejšie.

Chrobáčku, tak tá kamoška čo som písala predtým, má záujem o mojžišovku. Písala yvet, ale neozvala sa jej ešte.

chrobacek
14. zář 2009

miradko..... já půjdu na tu mojžíšovou až po laparce před se nesmí ..... tj. až tak v listopadu na začátku ....

irmi budeš matka pluku 🙂))

miradka
14. zář 2009

Jj, Lucka ide na plodovku dnes...výsledky bude mať snáď zajtra alebo pozajtra...aspoň tie čiastočné.

monulkab
14. zář 2009

Ahoj, jste se teda rozjeli...ale povím vám...zprávy nic moc... ☹

irminka
14. zář 2009

simulin: čekáme chlapečky 😉

Chrobi: představ si mě, jak si je dám do řady i s tím velkým a budu jim dávat rozkazy.....a nebo já chuděra kruhy až pod nosem , šedivá, 40 kg, nožky křivé a nikdo si mě ani nevšimne 🙂 ....Varianty máme dvě..

chrobacek
14. zář 2009

😀 😀 😀 já věřím, že tomu budeš velet 🙂))

irminka
14. zář 2009

😉 cha,cha, já už musím ted poslouchat......... 😉

miradka
14. zář 2009

Irmi, to je desivá predstava 😀 😀 myslím, že tebe, skúsenej mamičke to nehrozí 😀

simulin
14. zář 2009

Irminko, tak to gratuluju 😉
Holky mně to tam pořád nikdo nebere, nejhorší je, že jsem teď sama, manža ve světě, mamina v práci, ségra v Itálii, ...ach jo ☹ 😢
Mir díky za podporu, musím věřit, že to bude v pořádku.

irminka
14. zář 2009

mirad: no nevím, jestli jsem zkušená, ale jsem optimista a zárověn realista....romantika je už dávno v pr..... 😉
Život se s náma všema mazlit nebude a jsem ráda, jak žiju, prostě si nestěžuji, všude je něco a kdo říká, že ne, tak kecá......

Simuln: to je mně líto, že jsi sama doma a jsi ted v UH? Zítra jedu do práce, tak můžeme jít někdo v Uh na kafíčko....teda pokud by jsi chtěla a měla čas

sajmona
14. zář 2009

cin:Menstruace, ovulace…zmýlí testy?

V krvi i moči se lehce zvyšuje hladina hCG i v období ovulace anebo těsně před menstruací a oba tyto jevy nemají s těhotenstvím nic společného. I v této době lze najít slabě pozitivní těhotenský test a přitom důvod k radosti (či obavám) není.

cincolina
14. zář 2009

Saj, jo, tohle jsem taky kdesi četla... Jenomže to platí pro takový ty testovalky, co testují ještě před tím, než vynechá menstruace. Ovulaci asi nemáš 🙂. Zítra už bude tlustší...

yvett09
14. zář 2009

Miradko: budu rada, kdyz se tvoje kamoska na tu mojzisku take prihlasi. Cim vic nas bude, tim driv ten kurz muze zacit. Kdyz jsem tam volala, tak mi rekli, ze priblizne v rijnu pripadne v listopadu se zacne. Ja jdu pristi pondeli na OBI a v utery na laparku, tak jim tam dam to doporuceni na cviceni z gyndy.

sajmona
14. zář 2009

no ale začínám špinit,takže to může být taky,každopádně zkusím zítra,aspon minim naděje svitla,ale moc tomu nedávám.

irminka
14. zář 2009

saj - drž se holka 😉