CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
30. bře 2010

Ver jo prý mi dělali abrazi což jsem teda včera ze zpravy ani z toho co mi řekla dr. nepochopila... a že ted jsem 1DC a chtějí počkat dvě MS....takže těhulím s Ver 🙂 ruku na to

monulkab
30. bře 2010

ženský co je, tady je hrozně mrtvo!

mmorgana
30. bře 2010

protože jsem vyplňovala daňové přiznání a ještě dělala cosi do školy 🙄
Ale zítra! To bude veselo! Aspoň u nás 😀
Jinak hlásím, že se cítím furt stejně, žádné obtíže. Jenom už jsem začala jíst za dva 😀

klara.k
31. bře 2010

mm - za dva jím docela často 😀 , myslím na tebe a hned nám napiš

Jinak všem dalším přeji pěkné ráno a celý den

mmorgana
31. bře 2010

Čus holky, krev odebrána, v jednu si jdu pro výsledky 😎

chrobacek
31. bře 2010

ahojky a co říkali? byli rádi že jo?

petula82
31. bře 2010

mm.pak dej hned vědět.Hodně štěstí.A u mě nic nového,čárka byla stejná jak včera a na jiným testu slabší,tak kašlu na testy,počkám na krev.Mějte se hezky

monulkab
31. bře 2010

ajó, já jsem zapomněla že je to tady samá účetní 🙂

xovicka
31. bře 2010

Tak u mě teda nic nového, dneska polykám poslední clostily a pak budu čekat, co mi tam uzraje. Na UZ jdu stylově po velikonocích, tak uvidíme, jestli nějaké vajucho dozraje, nebo budou jen ta čokoládová od velikonoc. Dneska se marně snažím zjistit výsledky imunologie. První jsem narazila na to, že mi dal doktor špatné číslo, pak tam nebyl, pak tam byl a slíbil, že mi to zjistí a za chvilinku mi zavolá zpět, o tři hodiny později si říkám, že radši zkusím znova zavolat, a zrovna pan doktor operuje.

chanel
31. bře 2010

MM: Ty budeš mít dneska nádherný den!! Užij si to!!! 😉 Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chrobi: Tebe nic neskolí 😀 ,jak to probíhalo, bylo to rychlé? Nic Tě nebolí? Dali Ti nějaké léky nebo čípky na vyhojení ? Abraze je co? To Ti stáhli sliznici? Petulo: myslím na Tebe, už to musí dobře dopadnout!! Jsem se těšila, že Ti vyšlo IUI!! Kdy jdeš na krev??? Mončo: Ty čekáš na tu konzultaci, já vlastně taky. Nevíte holky, co to může být, že pořád slabě špiním, hlavně jak ráno vstanu,to je slipovka plná 😖 , nechce se mi volat na Obi..nic mě nebolí.

chanel
31. bře 2010

Xovi: podstupuješ iui?

xovicka
31. bře 2010

Chanelko nepodstupuju, pan doktor mi dává tři měsíce samosnažení s clostilem a utroušem, akorát ty ultrazvuky jsem si prosadila, aby se alespoň vědělo, jestli to má smysl (dřív jsem na něj moc nereagovala). Tu imunologii mi doktor dluží ještě z úvodních vyšetření, nějak se mi ty výsledky prý někde pozdržely. Blbé je, že ačkoliv deset let nemám sama od sebe ani ms a mudr mi tvrdil, že mám PCO, tak zrovna poté, co jsem se přihlásila do CARu, tak mi skočil jeden skoro normální dvouměsíční cyklus, na základě kterého si teď doktor z centra myslí, že jsem vlastně skoro zdráva. Záhada! Dříve jsem čekávala i půl roku a samo od sebe nikdy nic nepřišlo 😀 .

klara.k
31. bře 2010

holky - měli jsem jít na ivf v unoru a odsunuli jsme to. Teď když budu chtít začít, asi bude stačit jen zavolat, že začínám ne, není potřeba domlouvat konzultaci, prostě začnu a je. A je to tak, že 15 den cyklu začínám stimulovat? Mám doma synarel a utrogestan.

mmorgana
31. bře 2010

petula: i slabá čárka se počítá 🙂 Počkej na krev, tam se uvidí 😎
xovi: kdo ví, třeba se fakt zadaří 🙂
klara: když máš doma synarel a utrogestan, tak máš doma i rozpis léků, kdy máš začínat, ne? V dlouhém protokolu jsme začínala 20. DC s Utrogestanem a od 21. DC se Synarelem. Ale když nevíš, tak nejlepší je zavolat na Obi

Mé výsledky krve - hCG přes 400, ostatní hodnoty taky ukázkové. Končím s Prednisonem, pokračuju s Utroušem a v úterý jdu zase na krev. Až bude hCG nad 2000, tak mě čeká UTZ 😀

rioko
31. bře 2010

mmorgana moc blahopřeji a HCG ukázkové já měla první něco kolem 200, tak to poroste krásně, mám radost 🙂

monulkab
31. bře 2010

jé, mmorgan tiše závidím , ale v dobrém samozřejmě 🙂
chanel s tím špiněním, mě to dělalo po posledním iui, asi to je z těch všech hormonů.
Dneska se mi rozjela ms takže u nás nic nového.

klara.k
31. bře 2010

mm - no jo, když to mám doma a já jsem zvědavá teď v práci 😀 doma se podívám
a máš dobré zprávy, to mám radost, kéž je nás víc a víc

chanel
31. bře 2010

Mončo: tak snad to nic není.Kdyby Ti v Reprofitu navrhli jít do ivf dřív,šla by jsi? MM: tak to je paráda, myslím, že je i dost vysoká hodnota, to měli na Obilnáku radost, že?? RIo: v květnu jdeš na Ket? Tak se těším na další pozitivní výsledek!

petula82
31. bře 2010

MM: moc gratuluji!!! Hodnotu máš fakt krásnou,já měla minule po prvním odběru 205 a srdíčko jsme měli jedno.Třeba budeš mít miminka dvě. Holky já pokuď budu těhotná,tak musím jít hned na hematologii,buď prý dostanu injekce a nebo jen anopyrin.A ještě musím na nějakej odběr do Brna do Boh.nemocnice.Tak uvidíme.Já cejtím trochu břicho jak před ms.Dneska mám volno,asi jdu spát.Mějte se hezky

mmorgana
31. bře 2010

Holky, tak se tady rozlilo štěstí 😎 My s petulou jsme průkopníci a teď bude určitě následovat řada úspěšných bojovnic 😅

monulka: to je mi líto 😔 A co teď?
chanel: a jak jsi na tom Ty? Zkusíš jít na konzultaci jinam? Půjdeš to 4. iVF nebo do nativu?
klara: to se nedivím, že jsi zvědavá a že se těšíš 😵 Měla jsi začínat se mnou, tak šup-šup, ať už jsi v těhulích! 😲

petula82
31. bře 2010

Morganko,já nevím,jestli zrovna já jsem nějaká průkopnice.Já dokuď to nebudu mít potvrzené z krve,tak si nedělám žádný naděje.Ale seš moc hodná.Hodně štestí.

rioko
31. bře 2010

chanel jo jsem domluvená na květen, snad to mrazáčči zvládnou, celé IVF bych absolvovat jen tak nemohla - mám velkou pravděpodobnost OHHS při stimulce a to si s Vojtou nedovedu představit, tak kéž by to vyšlo, už při prvním IVF jsem byla furt v nemocnici, ale to jsem si mohla dovolit

klara.k
31. bře 2010

mm - kdyžjá podvědomě cítila, že by únor nevyšel, prostě jsem tomu nevěřila a byla jsem ráda, že okolnosti uděklali to, že se to posunulo.
doufám, že zůstaneš ještě u nás, nebo už hledáš jinou diskuzi 😉

holky - když je těhu po ivf, je těhotenství rizikové, nebo se chodí normálně do práce?

rioko
31. bře 2010

já měla po IVF rizikové a můj gynekolog říkal že tak bere všechny těhotenství po IVF ale záleží na dr. já byla doma celé těhu

klara.k
31. bře 2010

omlouvám se za všechny překlepy, jsem na odchodu, pardon

monulkab
31. bře 2010

chanel ano, přepdokládám že mi IVF navrhnou a jsem už odhodlaná jej podstoupit. Shodla jsem se s doktorkou, že i kdyby byly ty IUIčka který jsem podstoupila byly fakt špatně načasovaný, stejně jsme se snažili pro jistotu doma a nikdy z toho nic nebylo. jednou jedinkrát jsem měla zpoždění 14 dní ale to způsobila cysta, HCG bylo nechativní i z krve kterou mi 2x brali.
Proto se tak těším na ten květen, na zač. května konzultace, pak ke konci května dovča, a v červnu či červenci IVF.

sysysy
31. bře 2010

mm - to jsou ale super hodnoty 🙂 , to vypadá na dvojčátka 😉 😉 😉
petule82 - držím pěsti, ať to vyjde...

Už mám za sebou IUI, a bylo to tak nepříjemné, že to už víckrát nechci postoupit 😖 ....teda ono mi kdyžtak nic jiného nezbyde, ale už teď je mi z toho zle 😒

petula82
31. bře 2010

sysysy: Jaktože to bylo nepříjemné? Já to měla v pohodě.Ikdyž ti to nebylo moc příjemné,tak musíš doufat,že ti to výjde! 😉 Se mnou tam byla paní a ta šla na IUI po 4letech,bylo to její druhé a z prvního má doma už dítě.Myslím,že je to hodně o štěstí.Holky,jak jsem dneska zkusila test,tak to je už 11dní od pregnylu,tak ten už by měl být asi z těla pryč,co.

chanel
31. bře 2010

Rio: dobře si to pamatuji, že i z IUI Ti bylo blbě, špatně to snášíš,za to výsledek stál za to!! MM: já bych ráda šla na další pokus,ale na Obi chtějí laparku ,po ms se mám objednat....už ted mám takový nervy,že jsem zhubla a mám 52kg 😖 ,ale ještě mě čeká 12. konzultace v reprofitu,pak se rozhodnu co dál.Ale vyhlídky příjemný nejsou a nebudou.Sysy: pamatuji se,jak druhé iui bylo pro mě nepříjemné,jaksi to Vránovi nešlo, dvakrát měnil zrcátka,pak nemohl se dostat přes čípek,polívalo mě horko a navalovalo se mi..a pak jsem následují den skončila na kapačkách,takže raději nevzpomínat 😖 MoŇO: tak já gratuji k rychlému rozhodnutí a přeji at to napoprvé vyjde!!! Petulo: Tebe si musí doktoři obvzlášt pohlídat!! Já budu držet pěsti at hlásíš pozitivní krev, kdy na ni jdeš???Klárko: já zase jsem měla takový nutkání na to v unoru jít 😖 , bude tepleji bude se Ti líp stimulovat!!!!

sysysy
31. bře 2010

petula82 - mně to prostě bolelo, vůbec jsem to takové nečekala....a to jsem měla dětské zrcátka, protože "dospěláckými" to prostě nešlo 😒 ....no ale jasně že se to dalo vydržet 😉
A pregnyl by měl být z těla ven cca 10 den...