CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
25. čer 2009

Sim, jo, krvička bude zítra..odpoledne...teda doufám, protože sestra ještě nezapomněla říct "když to stihnou, jinak v pondělí"...no děs...já k němu chodím od začátku, nikdy nebyl problém (je fakt, že jsem taky chodila taky jen pro HA a pak na prevenci), ale říkám, co mě poslal na Obi, jako už bych nebyla jeho pacientka....to je žůžo - na Obi mě něchcou, on mě asi taky nechce 😒

snahapada
25. čer 2009

ahoj holky tak v cera jsem byla na gyn. tam mne dr. prohledl rekl ze mimi rostou vse pohode dal mi lexaurin ja jsem trochu klidnejsi jeste se ozvu

miradka
25. čer 2009

Sim, mne je celkom fajn, akurát ráno ma bolel žalúdok, akoby mi na ňom ktosi sedel 😒 ale nakoniec asi o pol 9 som sa prinútila niečo zjesť. Teraz som varila a celkom mi vyhladlo, takže som v poriadku. Inak ma nič nebolí, vaječníky sú v pohode. Tak si idem preštudovať znovu ten 6tt. V podenlok by som mala byť teda 6+4 pokiaľ dobre počítam...

chrobacek
25. čer 2009

snaho vidíš všechno je v pořádku i ty musíš být 🙂

miradka
25. čer 2009

aha, tak si ešte užiješ dovču a potom hups na to 😉

gabina79
25. čer 2009

Snaho, tak supeeeer, budou dvě krásné miminka 🙂 ...snaž se být vklidu 😉

simulin
25. čer 2009

Snaho, tak to je důležité že jsou mimi v pořádku a daří se jim. A co ti to předepsal Lexaurin ☹ , není náhodou návykový, toho bych se docela bála, vím že ho měla kdysi mamina a myslím i kámoška.....Toho bych se docela bála, ale možná se pletu. ☹

simulin
25. čer 2009

Mir, tak to je dobře jen papkej. 😉 Já teď čekám na maminu a půjdeme na obídek, už jsem docela hladná. Mám chuť na nějaký salátek.
Chrobi, kde tě máme už jsi volala?

chrobacek
25. čer 2009

jo negativní a objednala jsem se na 22.7. a uvidíme co bude....

hanulamarkova
autor
25. čer 2009

AHoj holky teť jsem vás dočetla, chrobi tak si udělejte hezkou dovču vyčistěte si hlavu a s radostí a pozitivitou znova do IVF 😀
miradko to jsou ranní nevolnosti? téda já jsem si musela zase dát každé ráno teplé kakao pak mi bylo ok
gabi to je super budu netrpělivě čekat až napíšeš hodnotu určitě to bude stoupat i ty jsi takový malý zázrak jak lucka...jo ahoj luci ...teda a na OBI nechodili k tobě exkurze že jste to takto dopracovali 😉 je to krádný jen vydrž za chvilku budeš chodit s bříškem no chválím tvého chlapa informoval nás o tobě moc hezky
sim určitě se ještě srdíčko rozbuší má ještě čas a gratuluji k tomu prvnímu prcoškovi je to moc krásné
holky moc jsem vám v poslední době nedala ale měla jsem tááák moc práce že jsem byla ráda že jsem vás občas dočetla 😀 snad se to zlepší no já zatím zobu a těším se jak žabka že začnu píchat 😀

gabina79
25. čer 2009

tak to mě mrzí, jak to zvládáš??...a mluvilas s tou Čadovou???

chrobacek
25. čer 2009

hanulko kdy by jsi měla začít +- ?

snahapada
25. čer 2009

ja ho mam brat jenom 4 dny nebojte nebudu ho brat porad dr. rikal ze se nemuze nic stat v pondeli jdu na UZ tak mne drzte palce ano kocky moje drzite mne nad vodou mam vas rada pa pa

simulin
25. čer 2009

chrobi, tak to mě mrzí, ale jak jsi včera říkala, aspoň už nejsi na pochybách a máš jasno. A s kým jsi mluvila?

hanulamarkova
autor
25. čer 2009

mrcha by měla přijít tak 6.-7.7 tak snad mě nenechá čekat a 1dc mám volat aby si to vše nachystali a 2dc už začínáme tak myslím že toho 9.7

chrobacek
25. čer 2009

gabi nikdo tam nebyl .... tak mi to řekla sestra a mluvila jsme s ní ohledně objednání a říkala, že jsme se domluvili s crhou na dlouhém protokolu tak říkam že jsme se nedomlouvali konkrétně, ale myslela to jak říkal, že se mám objednat 14 před ivf.... no zmatky paní matky .... no takže mě chtěla nacpat na 8.7. tak jsem jí řekla,že to bych určitě dlouhej nezačínala hned tento cyklus to dá rozum, že jeden si chci odpočinout, tak jsem jí řekla at mě objedná před MS testně a jestli to stihnu tak můžu na krátkej a když mi řekne dlouhej tak půjdu za 14 dní na dlouhej....

chrobacek
25. čer 2009

sim jen se sestrou ..

hanulamarkova
autor
25. čer 2009

jo včera mě manža dostal...začal cosi hledat na netu a hlásí mi aby jsem mu zdělila kolik měl mil. spermií a jakou pohyblivost atd...tak jsem se koukla do chytré kartičky a on že začal zdravě jíst (ovoce a zeleninu - na kvanta) a že by to mělo býtjenom lepší tak jsem na něj koukala jak puk a říkala jsem si, že asi jak se to blíží že se zajímá 😅

hanulamarkova
autor
25. čer 2009

no teda to crha asi něco jiného napsal do papírů než se s tebou domlouval?

simulin
25. čer 2009

Hanul, moc děkuju už se těším na pátek, snad bude i to druhé 🙂 Už aby jsi se přidala a taky píchala, 😀 ať je vás tu hooodně stimulantek. 😉
Tak Žabka je tu teď v tom sama, nikdo jiný nepíchá? Vlastně dneska je Sun na OPU, tak doufám že má moc krásných a hlavně kvalitních vajíček. 🙂
Luci- jo Haňul má pravdu, tvůj manža to s náma nesl statečně, je to bezva informátor a nejen to, jak se ukázalo přechytračil i doktory 😀 😀 😀 Pozdravuj a ještě jednou moooc gratuluju. 😉

chrobacek
25. čer 2009

on říkal že se mám objednat 14 před ivf.....a ona z toho asi usoudila dlouhej protokol ale o tom jsme se vůbec nebavili

monterka
25. čer 2009

Gabi,chodím na polikliniku k dr.Moudrému a sem s ním spokojená. Ty chodíš ke komu?

irca84
25. čer 2009

Ahoj Miradko,ty jedeš v po do Brna?jestli jo,tak ja jdu na IUI,a vlastne mam tam byt rano v 8 s kelimkem,a pak vlastne mam ten zakrok az v 11,nechces se zas sejit?

gabina79
25. čer 2009

Monterko, tak to máme stejného gynekologa 😉 ..a s ním teda poslední dobou nejsem vůbec spokojená 😠

hanulamarkova
autor
25. čer 2009

holky jsem teť totálně spokojená s gyn. chodím k dr. táborkému do brna no zatím co jsem chodila na gynu je nejlepšíííí uvidím jak se vyvrbí ale on mě poslal na obi a ten minulý mi říkal (po MA a ravizích) to tak v přírodě chodí to se strává ... skoro jsem ho uškrtila a tak jsem raději změnila dr. ještě těť mi nabíhá žíla na čele uf ...
chrobi tak si aspoň odpočineš budete mít super dovču a uvidíš jak bude svět růžovější jsme s tebou neboj.

chrobacek
25. čer 2009

hanulko jasně není černej já jsem s tím, že to nevyjde počítala.... prostě jsem to cítila.... i když jsem strašně doufala, že se pletu ....

monterka
25. čer 2009

Gábi,to je náhoda! Jak to,že s ním nejsi spokojená?

miradka
25. čer 2009

Ahoj Irco, ano v pondelok idem do Brna, napíšem ti do IP 🙂

rioko
25. čer 2009

ahoj holky já jdu zítra na Obi zanést fotky Vojtíška a ještě jednou poděkovat, tak kdybyste mě tam viděli s Vojtíškem někdo, klidně se ke mě hlaste 😉 🙂

hanulamarkova
autor
25. čer 2009

rio vojtíšek je strašně milučký a zlatý a krásný no teda ti budou koukat na OBI na to ho chlapečka 😀 to je super jak rostete a copak to spaní ještě se mu moc nechce? Nebo se mu to už uklidnilo? A copak to blinkání pomohl mu ten Nutriton?