CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
23. čer 2010

Moniku jsi zlatíčková děkuju moc

monulkab
23. čer 2010

Já jsem z toho normálně dojatá, fakt, potkáváme se tady už nějakej ten pátek a konečně se to někam posunulo. 😉 ať už je pondělí! Já jdu zítra do RF na konzultaci tak jsem zvědavá. Musím se dokyho zeptat na tu moji sliznici, co se mi zdá že roste moc pomalu, jsem zvědavá jaký na to bude mít názor.

sajmona
23. čer 2010

chrobíííííííííííííííííííííííííííííííííííí já se asi radostí z toho po..... 😀 tak to je super,ani nevíš jakou mám z tebe radost 😀

sajmona
23. čer 2010

majka: to je mě líto,njn já už takhle ty testy falešně poz měla,proto jsem ti to říkala..ale drž se holka...je mi to líto 😔

chrobacek
23. čer 2010

saj děkuju ... konečně si štěstí sedlo 🙂 prostě bojovat se musí ... takže??? víš jak jsme to řikaly s tím KETEM 🙂

monulkab
23. čer 2010

Majko moc mě to mrzí....ale věřím že se z toho rychle oklepeš a nevzdáš to!!!

sajmona
23. čer 2010

@chrobacek jojo naše hymna,tu si ted budu zpívat každej den 😉 ....fakt mám za tebe strašnou radost...se těším jak do toho zas půjdu....dala jsi mi obrovskou naději

chrobacek
23. čer 2010

já mám taky obrovskou radost... a kdybych tolik nepila tak testuju každou hodinu 🙂

sajmona
23. čer 2010

no to ti věřím,zítra testni znovu k porovnání,ale lepší tím 25 mamatestem....

sajmona
23. čer 2010

ale vypadá to na dvojky 😉 si teda myslím

chrobacek
23. čer 2010

saj nemají ho prej se nevyrábí ... takže nebudu nikde lítat tak bohužel jen desítkou ☹

veria
23. čer 2010

Chrob - teda!!! Gratulace!! Koukám, že sis hned nastavila 4tt 🙂

Jaktože se už nedělají Mama 25?? Já ty desítky nechci, jak vidět, jsou tak citlivé, že mohou být falešné! Ale jeden 25 mám ještě schovaný. Snad ale budou jiné testy 25.

Majko, mrzí mně to!!! Ty by sis to zasloužila úplně nejvíc, po tolika letech! To je v háji, že ani s darovanýma nic! Drž se.

elennka
23. čer 2010

chrob.. gratuluju 🙂)

mufinka0
23. čer 2010

@majka43 Majko, tak jsem se šla podívat jak to vypadá s Tebou a Chrobackem a vidím že půl na půl.. Asi vím jak se cítíš, taky jsem věřila že vám to tentokrát vyjde! ☹ Já jsem zkusila návštěvu psychologa, uklidnit se, naučit se "jinak" myslet a pak půjdem teprve do druhého pokusu. Protože ona psychika je zrádná mrcha a pokud je na tom výsledku člověk tak závislej, jako jsme byly asi obě dvě, tak to určitě nevyjde! Já být tebou, zkusím si chvilku odpočinout a hlavně psychicky zregenerovat a pak to ještě jednou zkusit! Štěstí se jednou unaví a sedne si na nás 🙂 😵 😵 Drž se!!

mufinka0
23. čer 2010

@chrobacek Gratuluju!!!! Konečně to vyšlo!! Teď na sebe dávej pozor, aby bylo i nadále všechno v pořádku 🙂 Už se nemůžu dočkat až budu mít taky // 😅

chanel
23. čer 2010

@chrobacek gratuluji, nádhera, paráda, čumím jak puk a strašně moc Ti to přeji, změna Ti moc prospěla a doufám,malinkato, že mě taky a že srpen bude můj 😀 Majko: co k tomu říct, je mi to líto 😔 , vím,jak Ti je,mně tak bylo pokaždé..... ☹ Klárko: gratuluji a přeji brzké uzdravení! Mončo: tak at v RF dobře dopadneš, já se na ně chystám koncem srpna 😝 😝 Saj: čus, já si na Tebe vzpomenu, vždycky jak cvičím, a říkám si, taky musí... 😀 😀 😀

majka43
23. čer 2010

Tak jsem byla u obvodní, nechat si ukončit neschopenku. Domluvila jsem se s ní, že zítra mi odebere krev na nějakou plazmokykozu, ptakomykozu, chlamidie a ještě na něco. Dvanáct let dělám ve zverimexu a přijdu moc do styku se zvířatama. Tak potom uvidím. Možná se ty nemoci jmenujou jinak, já už nevím.
Ještě zpracovat přítele, do dalšího pokusu zase nechce jít, jako vždycky. Možná kdyby mi na něco přišli, tak ho ukecám. Já kromě štitný žlázy a neprůchodných vejcovodů jsem úplně zdravá, tak proč to nejde.

majka43
23. čer 2010

Jo a ještě to stáří.

veria
23. čer 2010

Majko, je divné, že ti to nejde ani s darovanýma embrošema. Vždyť tak těhotní i 70 leté Indky, tak jaképak stáří 😉 Dělohu máš v pořádku?

marietea
23. čer 2010

Ahoj holky, tak nejprve velikanska gratulace Chrobi a Klarce. Jsem z vas nadsena, je to uzasny. Klarce to vyslo na poprve, to je tedy neco, ale musis se jeste zregenerovat a uzdravit. Ale za to to stalo. A Chrobi, na to nemam slov, proste uzasne a mam velikanskou radost. Uz sis to tedy tak zaslouzila. Uzasne!
Majko, co rici? Je to stasne, ja jsem tomu proste verila, ze to s temi darovanymi proste vyjde. Ale urcite to jeste zkus. Zadne stari, Veria ma pravdu, otehotni babicky, tak pro ne ty. A psychika dela divy. Dala bych si pauzu a zkusila to jeste jednou... Safra, musi to preci vyjit.
Ja zitra jdu na hysterku, tak snad bude vsechno v poradku a uvidime, co bude dal... Moc vam drzim vsem palecky, at uz se dockame.

cincolina
23. čer 2010

@chrobacek Chrobi, parada! Mam moc velkou radost!

xovicka
24. čer 2010

Hlásím, že jsme si vyměnili prstýnky, už je ze mě mladá paní, líbánky jsme strávili v Turecku, v úterý jsme se vrátili, dneska jsem testovala a mám //. Dneska jsem 15 DPO. Byl to jeden z těch extracitlivých testů, takže zítra ještě zkusím nějaký normální. Teď je ale otázka, co dál? Jak dlouho mám čekat než zajdu na obilňák? a mám se nějak objednávat? budou mi jenom brát krev, nebo mě pošlou i na ultrazvuk a budu čekat zase na konzultaci s doktorem? Jaký je další krok po těhotenském testu?

rioko
24. čer 2010

@xovicka blahopřeji, to je moc hezké že se vám podařilo nakonec přirozeně - a nevím to jistě, ale pokud se vám zadařilo přirozeně, neměla by ses spíš než na Obi objednat ke svému gynekologovi?

xovicka
24. čer 2010

Prý ne, ono to šlo přes clostil, pregnyl a utrouš a kontrolu na ultrazvuku. Když jsem tam byla posledně, tak jsem se ptala a bylo mi řečeno, že kdyby náhodou, tak ještě k nim, asi než se to úplně potvrdí. Jenom teda nevím, co mě čeká, jestli se objednávat, nebo rovnou ráno naklusat na krev, jestli se zdržím deset minut, nebo zase dvě hodiny a tak...

chrobacek
24. čer 2010

@veria první test byl 25 mamáč ted tam mám 10 protože fakt jiné nejsou možná někde budou poslední kusy v lékárnách nevím... a včera jsem ještě vyhrabala jeden mama comfort což je taky 25 a tam je taky takže duši to asi nebudou 😎

chrobacek
24. čer 2010

@chanel děkuju moc já tomu fakt věřila od toho kdy jsem měla první utz na stimulaci 🙂

chrobacek
24. čer 2010

@xovicka moc gratuluju hod testy do alba 🙂

majka43
24. čer 2010

@veria Děloha je v pořádku, před dvěma roky jsem byla kvůli polypu na hysteroskopii na Obilním. I doktor říkal, že tomu nerozumí, že jsem měla sliznici v pořádku a krásně narostlou.

majka43
24. čer 2010

@chrobacek Krásný tlustice, ty to máš jistý.

majka43
24. čer 2010

Jdu na tu krev, snad něco najdou.