• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
@xovicka Přeju ti krásný start do manželství i s miminkem.
24. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacku taky gratuluju, testa nemám vyfoceného, mám nějakého rapid cleara, zaujalo mě, že funguje jako ty americké testy, že nemusím odchytávat moč do skleničky, ale stačí ho jenom počůrat. Nicméně je fakt hodně citlivý, takže zítra radši zkusím nějaký normální máčecí a pak kdyžtak vyfotím. Jenom mě uklidňuje, že ta čárka je opravdu viditelná, není to jenom takový ten duch. No a jak je to teda s těmi doktory? Poraď nezkušené. Když budu mít druhou čárku i zítra, co mám dělat dál?
24. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 děkuju věřím, že tam budou do března :wink:
24. čer 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka hele jestli jsi na obil ted stimulovala tak tam zavolej že máš pozitivní test kdy můžeš na krev... no problem
24. čer 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka tak si na Obi zavolej a oni Ti řeknou, nebo zajdi ráno na krev a domluvíš se, buď si zavoláš odpoledne, nebo Ti řeknou abys odpoledne přišla - to spíš, mě to tak řekli když jsem měla po IVF // a domluvíš se pak co dál, ještě se pak chodí myslím 2x až 3x na hcg a když je dost vysoké aby šlo něco vidět, udělají Ti UTZ a k TVému gynekologovi Tě předají až budeš mít srdíčko, záleží na tom, jaké budou hodnoty hcg ale počítej s tím, že se chodí ještě na krev tak co 3-4 dny
24. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, takže na krev se dá jít i odpoledne? to je super, moc se nechci nechat pouštět z práce, když jsem se sotva vrátila z líbánek.
24. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka ne ne na krev musíš ráno, já myslela jako že Tě pak ještě pozvou na odpoledne, abys ses přišla domluvit co dál když bude krev pozitivní - nebo se rovnou objednáš na další krev pak po telefonu, až si budeš volat na výsledky
24. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko aha, děkuji za vyčerpávající odpověď.
24. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky budu mít asi příští pátek. Prý to dlouho trvá.
24. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka gratuluji k miminku.Třeba se mi to taky povede během dovolené,která se už tak hezky blíží! :grinning:
24. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mám doma opět zásobu injekčních stříkaček a jehel. Dnes konzultace + UTZ (jsem 14DC) pan doky se obává že ovulace již proběhla, je vidět velký folík a ukázková sliznice. Pro jistotu mi píchli pregnyl, dnes a zítra sexík a když nic, tak od 3DC 1 ampule Fostimonu, stimulace na IUI, v případě že bude více jak 2-3 dominatní folíky, tak to spláchnem minimálkou. Takže tak u mě :grinning:
24. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jů supr né ? ... a když tam je velkej folík tak snad neproběhla ne?
24. čer 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, ty budeš testovat až do března? :grinning:
24. čer 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne do UTZ :wink:
24. čer 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš do toho velkého ve 20 tt?? :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak jednu naštěstí pryč a po dovolené už budou srdíčka :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nené do 7.7. :wink:
do 20 tt to už tam hcg ani není ne ? :wink: :wink:
Tak doufám, že jsi dobře zásobená. :wink:
Na tu dovo tedy pojedeš? Asi děláš dobře, odpočineš si tam psychicky.
24. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš holka musím si to užít a vykoupit ty negativní testy ted těma pozitivníma... neříkej že ty by jsi nechtěla vidět jak sílí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že HCG je na testu vždycky. Ono to nějak klesá, ale ne zas tak, aby se to neprojevilo na testu. Myslím.
24. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veria jasně pojedu nešetřila jsem se po KET tak nebudu hysterčit a jedu o tom žádná
24. čer 2010 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
max kdyby se něco po... na tom utz což dost pochybuju že něco poznají
24. čer 2010 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, já jsem to fakt nedělala. Dělala jsem 2 testy, polotlusté čárky mě uspokojily a dál jsem netestovala, když jsem chodila na krev.
24. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale já na krev asi nepůjdu ... to pak je zbytečný testovat ... a ted budu testovat dokud nebude tak mimin stejná jak tak kontrolní ... to budu vědět, že to je OK :wink:
24. čer 2010 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě mám z toho strašně dobrej pocit jak ta čárka nabíhá v podstatě hned :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi ty nepůjdeš na krev? tak přece nepoznáš jestli jsou 2 nebo 1.....já bych teda šla na krev, pak bych už netestila....pak bych už jen lítala po UTZ :grinning:
24. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem se rozhodla, že budu následovat chrobi a hotovo, buď tento, nebo max. další měsíc!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz mam po hysterce. Citim se docela dobre, jen spinim a trosku me boli bricho. Vsechno je v poradku, tak mam radost. Jsem zvedava jakym dalsim smerem se to bude ubyrat. Xovicce gratuluju ke svatbe a k tehotenstvi :slight_smile: Holky, drzte se.

Jinak jsem cetla zajimavy clanek, ze se lepe embryjkum libi v lete, ze se vic drzi, tak holky vsechno do toho :slight_smile:
24. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz mam po hysterce. Citim se docela dobre, jen spinim a trosku me boli bricho. Vsechno je v poradku, tak mam radost. Jsem zvedava jakym dalsim smerem se to bude ubyrat. Xovicce gratuluju ke svatbe a k tehotenstvi :slight_smile: Holky, drzte se.

Jinak jsem cetla zajimavy clanek, ze se lepe embryjkum libi v lete, ze se vic drzi, tak holky vsechno do toho :slight_smile:
24. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neodolala jsem a po vzoru chrobáčka jsem také vyfotografovala své dva testíky. Chrobi kdypak vy jste počali? my asi devátého června...
25. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek