CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
25. čer 2010

my asi 11.6. tak nějak to vychází 🙂 ale máš hezčí testíky 🙂

sajmona
25. čer 2010

aholj holky
@xovicka jeeeee gratuluju tak to je super,tady se ted s miminkama roztrhl pytel,to musím jít do toho co nejdřív at netrhám partu 😀
@chrobacek chrobi co dnešní testík???? 😉

chrobacek
25. čer 2010

ahoj slabší jak včera večer ☹

strouzek
25. čer 2010

ahoj holky sorry že vám tu lezu šmíruju chrobíka. chrobi neblázni já měla taky ráno slabší než večer, ranní moč u mě nikdy nefungovala když jsem chtěla pěkný tlustice tak jsem musela testovat kolem dopoledne a odpoledne

sajmona
25. čer 2010

ale prdlajs 😉 hlavně se nenervuj,vždyt jsi těhůůůůů....se uplně těším jak přijedu z dovči a ty už tu budeš psat o dvou srdíčkách🙂)

strouzek
25. čer 2010

holky já měla kolem 6 tt najednou úplně bílý testy přitom předešlé dny krásné tlustice a najednou slaboty, slabší jak měla chrobi tenprvní , dostala jsem hysterák letěla na pohotovost že určo jsem zase potratila a tam viděli u prcka krásný srdíčko a zakázali mi testovat 😀 teď mě ty bílé čárky leží v postýlce 😀

chrobacek
25. čer 2010

saj jojo doufám, že mě pak po dovči hned na ty srdíčka vezmou 🙂 23.7. 😉 mám to naplánované 🙂

rioko
25. čer 2010

@chrobacek a kdy jedete na tu dovolenou?

chrobacek
25. čer 2010

do Řecka tak snad mě vezmou na utz před a po dovolené jedeme na 14 dní

chrobacek
25. čer 2010

@rioko 8.7.-22.7.

rioko
25. čer 2010

tak to na krev stihneš zajít ne?

monulkab
25. čer 2010

Chrobi mojí kámošce se stalo to stejný, testovala jak vzteklá, v Heliosu jí řekli že má přijít až ten 8 týden na UTZ, tak se ujišťovala o tom že je těhu aspoň testama, furt sílili a pak asi 2 dny byly výrazně slabší, tak se na to testování vykašlala, páč ji to akorát stresovalo, no a na UTZ pak měla vidět krásný srdíčko a teď se na tu prcku malou může koukat doma, páč už jí má v postýlce. Takže se na to testování prosím tě vykašli, nebo když už si nemůžeš pomoct, tak testuj třeba ob 2 dny....co???

chrobacek
25. čer 2010

rioko jo objednala jsem na pondělí 😉

chrobacek
25. čer 2010

@monulkab jo však já vím, že bude silnější třeba zítra nebo v neděli 😉 a hlavně pozitivní bude krev 😅

monulkab
25. čer 2010

Tyjo, 14 dní v Řecku, to budeš přímo prolitá olivovým olejem, to Jorgosovi a Kostasovi udělá moc dobře 😀

monulkab
25. čer 2010

Sakra jen co se tady začne těhotnět, hned je tu útlum! 😉

petula82
26. čer 2010

Xovičko, chrobi, moc vám gratuluju holky.To je super zpráva,mám z vás radost.Xovičko,tak z tebe je novomanželka,to je super.Přeju pěkné manželství.
Majko,já myslela,že ti to vyšlo a ono nic.Je mi to líto,moc jsem ti držela palce.
Jinak jsem se včera vrátila,jeli jsme 4,5hodiny.Chytly jsme nějakou zácpu na dálnici,jinak dobrý.Mějte se hezky.pá

monulkab
26. čer 2010

jé, mě asi ušlo že je xovi novomanželka, budou nějaké fotečky v albu??

xovicka
28. čer 2010

Jasně monulko, fotečky ze svatby budou, jen co nám je pan fotograf předá (už má zpoždění darebák). Dneska jsem si počůrala posledního testa, jen tak pro kontrolu po víkendu a těhotenská čárka už je tlustější než ta kontrolní (v albu zatím není), takže končím s testy a také skočím na krev, ještě dnes tam zavolám, abych se domluvila. Jo a taky mi dnes vypadla plomba ze zubu a novomanžel se mě snaží vystrašit, že prý těhotné nesmí k zubaři, to je ale blbost že? Chrobáčkutaky jsi těhotná o dva dny kratší dobu, tak musíš mít slabší čárky, kdybys je měla silnější, asi bych se o sebe začala bát 😀 . A pozoruješ už na sobě nějaké těhotenské příznaky? Já nepozoruju vůbec nic. Jen mě občas bolí břicho jako při MS. V podstatě taková MS bez MS, vůbec si jako těhulka nepřipadám. Ty jdeš dneska na obi že, tak potom napiš, jak to probíhalo, jsem zvědavá. 😉

chrobacek
28. čer 2010

@xovicka ahoj já je mám ale slabší furt moc nesílí ... těhupříznaky nula

rioko
28. čer 2010

@xovicka k zubaři nejen můžeš ale v těhu povinně i musíš, takže si tam zajdi a blombu Ti klidně dá novou, i vrtat může není důvod to nedělat, dokonce se může dávat i injekce od bolesti, jediné co se nemá je dělat rtg ale i ten se někdy děláá když je to nutné

@chrobacek počkej na krev a kašli už na testy hlavně že tam // jsou

rioko
28. čer 2010

a na příznaky je holky brzy mě začaly až někdy ve 4 týdnu nevolnosti jinak taky nic

chrobacek
28. čer 2010

rioko tak ve čtvrtém to je ted....nemyslíš v 6tt? 4 týdny po OPU?

monulkab
28. čer 2010

chrobi byla jsi na krvičce???

rioko
28. čer 2010

@chrobacek no vlastně jo bylo to pozděj

chrobacek
28. čer 2010

jo byla 🙂 ale výsledek 13,00 😉

chrobacek
28. čer 2010

@rioko jojo já si myslím až pěkně hcg povyroste 🙂

veria
28. čer 2010

Chrob, pořád testuješ? Byla jsi na krvi v H.?

Já byla dnes na Obi, na krvi a utz a odpoledne tam jdu pro určení stimulace a pro léky. Tak doufám, že nebude nějaký problém, a dneska začnu. Na utz byla nějaká mladice, podle hlasu jsem myslela, že je to Čadová, má ho nějaký podobný🙂

chrobacek
28. čer 2010

ver ty brdo už jdeš na to jůůůů těšíš se?

veria
28. čer 2010

no to víš. strašlivě🙂