• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
my asi 11.6. tak nějak to vychází :slight_smile: ale máš hezčí testíky :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aholj holky
@xovicka jeeeee gratuluju tak to je super,tady se ted s miminkama roztrhl pytel,to musím jít do toho co nejdřív at netrhám partu :grinning:
@chrobacek chrobi co dnešní testík???? :wink:
25. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj slabší jak včera večer :frowning2:
25. čer 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky sorry že vám tu lezu šmíruju chrobíka. chrobi neblázni já měla taky ráno slabší než večer, ranní moč u mě nikdy nefungovala když jsem chtěla pěkný tlustice tak jsem musela testovat kolem dopoledne a odpoledne
25. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prdlajs :wink: hlavně se nenervuj,vždyt jsi těhůůůůů....se uplně těším jak přijedu z dovči a ty už tu budeš psat o dvou srdíčkách:slight_smile:)
25. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já měla kolem 6 tt najednou úplně bílý testy přitom předešlé dny krásné tlustice a najednou slaboty, slabší jak měla chrobi tenprvní , dostala jsem hysterák letěla na pohotovost že určo jsem zase potratila a tam viděli u prcka krásný srdíčko a zakázali mi testovat :grinning: teď mě ty bílé čárky leží v postýlce :grinning:
25. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj jojo doufám, že mě pak po dovči hned na ty srdíčka vezmou :slight_smile: 23.7. :wink: mám to naplánované :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek a kdy jedete na tu dovolenou?
25. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Řecka tak snad mě vezmou na utz před a po dovolené jedeme na 14 dní
25. čer 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko 8.7.-22.7.
25. čer 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to na krev stihneš zajít ne?
25. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi mojí kámošce se stalo to stejný, testovala jak vzteklá, v Heliosu jí řekli že má přijít až ten 8 týden na UTZ, tak se ujišťovala o tom že je těhu aspoň testama, furt sílili a pak asi 2 dny byly výrazně slabší, tak se na to testování vykašlala, páč ji to akorát stresovalo, no a na UTZ pak měla vidět krásný srdíčko a teď se na tu prcku malou může koukat doma, páč už jí má v postýlce. Takže se na to testování prosím tě vykašli, nebo když už si nemůžeš pomoct, tak testuj třeba ob 2 dny....co???
25. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rioko jo objednala jsem na pondělí :wink:
25. čer 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab jo však já vím, že bude silnější třeba zítra nebo v neděli :wink: a hlavně pozitivní bude krev :sweat_smile:
25. čer 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, 14 dní v Řecku, to budeš přímo prolitá olivovým olejem, to Jorgosovi a Kostasovi udělá moc dobře :grinning:
25. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra jen co se tady začne těhotnět, hned je tu útlum! :wink:
25. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xovičko, chrobi, moc vám gratuluju holky.To je super zpráva,mám z vás radost.Xovičko,tak z tebe je novomanželka,to je super.Přeju pěkné manželství.
Majko,já myslela,že ti to vyšlo a ono nic.Je mi to líto,moc jsem ti držela palce.
Jinak jsem se včera vrátila,jeli jsme 4,5hodiny.Chytly jsme nějakou zácpu na dálnici,jinak dobrý.Mějte se hezky.pá
26. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, mě asi ušlo že je xovi novomanželka, budou nějaké fotečky v albu??
26. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně monulko, fotečky ze svatby budou, jen co nám je pan fotograf předá (už má zpoždění darebák). Dneska jsem si počůrala posledního testa, jen tak pro kontrolu po víkendu a těhotenská čárka už je tlustější než ta kontrolní (v albu zatím není), takže končím s testy a také skočím na krev, ještě dnes tam zavolám, abych se domluvila. Jo a taky mi dnes vypadla plomba ze zubu a novomanžel se mě snaží vystrašit, že prý těhotné nesmí k zubaři, to je ale blbost že? Chrobáčkutaky jsi těhotná o dva dny kratší dobu, tak musíš mít slabší čárky, kdybys je měla silnější, asi bych se o sebe začala bát :grinning: . A pozoruješ už na sobě nějaké těhotenské příznaky? Já nepozoruju vůbec nic. Jen mě občas bolí břicho jako při MS. V podstatě taková MS bez MS, vůbec si jako těhulka nepřipadám. Ty jdeš dneska na obi že, tak potom napiš, jak to probíhalo, jsem zvědavá. :wink:
28. čer 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka ahoj já je mám ale slabší furt moc nesílí ... těhupříznaky nula
28. čer 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xovicka k zubaři nejen můžeš ale v těhu povinně i musíš, takže si tam zajdi a blombu Ti klidně dá novou, i vrtat může není důvod to nedělat, dokonce se může dávat i injekce od bolesti, jediné co se nemá je dělat rtg ale i ten se někdy děláá když je to nutné

@chrobacek počkej na krev a kašli už na testy hlavně že tam // jsou
28. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na příznaky je holky brzy mě začaly až někdy ve 4 týdnu nevolnosti jinak taky nic
28. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rioko tak ve čtvrtém to je ted....nemyslíš v 6tt? 4 týdny po OPU?
28. čer 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi byla jsi na krvičce???
28. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacek no vlastně jo bylo to pozděj
28. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byla :slight_smile: ale výsledek 13,00 :wink:
28. čer 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rioko jojo já si myslím až pěkně hcg povyroste :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, pořád testuješ? Byla jsi na krvi v H.?

Já byla dnes na Obi, na krvi a utz a odpoledne tam jdu pro určení stimulace a pro léky. Tak doufám, že nebude nějaký problém, a dneska začnu. Na utz byla nějaká mladice, podle hlasu jsem myslela, že je to Čadová, má ho nějaký podobný:slight_smile:

28. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver ty brdo už jdeš na to jůůůů těšíš se?

28. čer 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš. strašlivě:slight_smile:
28. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek