CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
12. črc 2010

Monul, asi jsi to tady už psala, ale já si nic nepamatuju, chodíš teď do RF nebo pořád na Obi?

monulkab
12. črc 2010

já se těším s tebou 🙂

veria
12. črc 2010

Tak jsi hodná, děkuji! 🙂 🙂

monulkab
13. črc 2010

Veria já chodím už do RF, ale zůstala jsem v této diskusi páč se tady s holkama už potkávám celkem dlouho, a na diskusi RF to celkem vázne...

monulkab
13. črc 2010

veria tak šup šup, jak to dopadlo???máš dva embrouše u sebe???

sajmona
13. črc 2010

jsem taky zvědavka 😉

xovicka
13. črc 2010

jsem zpátky z ultrazvuku, je tam jeden mimís a tluče mu srdíčko, za dva týdny se mám stavit a dostanu těhotenskou průkazku. Takže se s Vámi pomalu loučím a jdu si hledat těhotenskou diskuzi, držím palce ať se brzo taky přidáte.

monulkab
13. črc 2010

Xovi tak ať je vše v pořádku a snad se brzy uvidíme na nějaké diskusi.

monulkab
13. črc 2010

Tak kde je ta veria?????

veria
13. črc 2010

čau, teprv před chvílí jsem se vrátila, leží se tam dvě hodiny. Mám v břiše dvě moruly jedničkové kvality, tak se modlím, ať u mně aspoň jedna vydrží 🙂

monulkab
13. črc 2010

pokud jsou to takoví jedničkáři, tak určitě 🙂 chrobi psala že až do pozitivního testu pila červené víno na sliznici, tak to možná taky praktikuj, já se na to chystám dneska taky. 😉

veria
13. črc 2010

To nevím, zda mi doma projde, to si tu flašku budu muset někde schovat 😉

monulkab
13. črc 2010

samozřejmě jen decko nebo dvě, víc bych asi taky nezkoušela 🙂

sajmona
13. črc 2010

@veria super tak at se prcci pěkně zahryznó 😉
jinak já jsem byla na té Krétě v oblasti Bali,je to na severu,taky mě lákal jih,ale nic nebylo na lastko,ale moc se mě tam líbilo,ještě ted piřád vzpomínám a koukám na fotky 😔

xovicka
14. črc 2010

Veri, kdybys viděla, co všechno jsem pila já do pozitivního těhotenského testu, no radši nevzpomínat, byla v tom svatba a pak ještě ty líbánky, takže od šampaňského a cinzana až po turecké pivo, víno a dokonce jsem koštovala i tamější pálenku raki. Ještě den před testem jsem měla u tchánovců sklenku červeného, co jsme dovezli jako prezent z Turecka. Zato teď mi manžel nedovolí ani kofolu, o hranolkách si můžu nechat zdát divoké sny. Nejdůležitější pro správný vývoj je myslím pátý až osmý týden těhotenství. Gratuluju ke krásným morulám a držím ti místo u těhulek.

monulkab
14. črc 2010

Saj tak to jste byli určitě i v zátoce Balos co? My tam byly zrovna uprostřed sezóny, takže tam bylo lidí jako na....., ale byla to zajímavá podívaná. Nejhorší byl ale ten výstup zpátky nahoru k zaparkovanýmu autu 😀

veria
14. črc 2010

Monul, a byli jste taky na Elaffonisi? Tam je to taky pěkné. V zátoce Balos jsme nebyli. Jinak jsme ale Krétu sjezdili dost, měli jsme půjčené auto, tak jsme to tam docela projeli, a pak ještě jsme měli dva výlety od cestovky, jeden na nějaký starověký chrám jehož jméno si už nepamatuju 😉 a dolů do Mataly a jeden do soutěsky Samaria. Ale Kréta je veliká, klidně bych tam jela podruhé, prozkoumat zas jiná místa. Ale ubytko na jihu. Je fakt, že na ten jih je to hodně vyprodané, páč tam nejsou velké hotely a není tam tolik ubyt. kapacit.

monulkab
14. črc 2010

Jojo, byli jsme i na Elaffonisi. V soutěsce jsme nebyli, ale jeli jsme se podívat na její začátek a seděli jsme tam na nějaké vyhlídce na Frapíčku. Když jsme tam byli, tak byly šílený vedra, snad kolem čtyřicítky. My jsme taky objevovali Krétu autem, a byli jsme třeba na vykopávkách Lindos, to bylo dobrodružství. Šli jsme takovou stezkou lesem, neustálý stoupání nahoru, samý bobky od koz ale koza v dohledu nebyla žádná, a pak jsme zase scházeli po šílené cestě dolů k vykopávkám, bylo to zajímavý. Pak jsme zůstali na takové mikro pláži a zpátky jsme si zavolali vodní taxi, protože jsem odmítala jít v tom vedru zpátky 😀

veria
14. črc 2010

Ta soutěska byla peklo!! 12 km dolů po kamenech!! Jen v obyč teniskách....A to tam některé expertky byly v sandálkách, to nevím, jestli to vůbec došly 🙂

monulkab
14. črc 2010

Letos na Santorini jsme byli na výletě na Vulkánu - šutr kam ses podívala, po ničem jiném se nechodilo, ve všech průvodcích bylo uvedeno že pevná obuv je nutností, a stejně jsme tam míjeli baby v pantoflíčkách či botičkách na platformě.... 😀

sajmona
15. črc 2010

Ahoj holky tak co je u vás nového 😉 dneska zase dusno ach jo

monulkab
15. črc 2010

u mě nového nic, ale za chvíli asi ty moje vajca uvařím ....

petula82
17. črc 2010

Ahoj holky.Veria,jdu kouknout hlavně na tebe. Přeju moc štěstí.
Holky u nás se konečně zatáhlo a sem tam i foukne.Všechny moc zdravím

rioko
17. črc 2010

@veria moc držím pěsti aby se konečně štěstí usmálo a hlavně nepustilo 😉

veria
17. črc 2010

ahoj Rio, dík za přání. Jsem 4. den po ET a to víš, dny se vlečou jak roky......Trochu mě bolí v podbřišku, trochu prsa a jinak nic. Doufám, že se embrouši v tom hicu neuvaří.... 😉

rioko
17. črc 2010

@veria neboj neuvaří, já taky otehotněla v červenci, ale takové vedra nebyla
jinak já se musím objednat na srpen do CAR a jít si pro sprej a hurá do nového kola

mirenkam
18. črc 2010

ahoj holky, začátkem srpna máme stimulku - krátký protokol na obi... chtěla jsem se zeptat,jak dlouho se asi zůstává po punkci na oddělení? díky

veria
18. črc 2010

@mirenkam Asi dvě hodiny.

mirenkam
18. črc 2010

@veria díky, oni mi to vše asi ještě řeknou, že? Jen mě ještě napadlo - dělá se to v celkové anestezii a je potřeba interna - předoperační? díky 😉

veria
18. črc 2010

@mirenkam Ano, v celkové, ale je to narkoza jen krátká, jen do žíly. Interna se nedělá, jen ti při jedné návštěvě odeberou dvě zkumavky krve - jednu normálně na hormony a druhou na celkovou laboratoř.