CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mirenkam
9. srp 2010

ahoj holky, prosím, chtěla jsem se zeptat - ve středu jdu naodběr vajíček na OBi - můžete mi prosím doporučit , co si mám vzít sebou? Vložky, noční košili? a kde se OPU dělá, na patře nebo je to někde jinde...? díky ahoj 😕

rioko
9. srp 2010

@veria tak to j mi fakt moc líto fakt máš smůlu ale snad změna CAR bude k lepšímu

veria
9. srp 2010

mirenka - opu se dělá v té budově co je utz, pak tě na pokoj odvezou na lůžku. S sebou noční košili a přezůvky (ale když je zapomeneš, tak ti dají). Vložky můžeš pro jistotu vzít, ale nejdřív ti dají svojí, takovou tu pěknou cihličku, haha, ale já jsem potom vůbec nekrvácela.

veria
9. srp 2010

Jo, a docela dobré je vzít si župan, ať nelítáš po dvoře v košili (ale i ten ti mohou dát erární).

yvett2009
9. srp 2010

ahoj holky, tak jsem se vrátila z OBI - krev negativní - tak jak jsem předpokládala 😔 Byl tam Crha a dlouho mi tam něco kuňkal. Taky mi potvrdil, že 4.pokus může být hrazen pojišťovnou. No, během týdne se tam stavím pro svou kartu na okopírování a pak se půjdu podívat do RF.

yvett2009
9. srp 2010

@petula82 ahojky, chtěla jsem se zeptat na podrobnosti ohledně té adopce, po 3.neúspěchu už o tom začínáme s manželem uvažovat a myslím, že času není nazbyt, takže bychom měli začít jednat co nejdříve. Jak se vlastně začíná - myslím úplně od začátku? Kam máme jít jako první? Prosím o nějaké podrobnosti. Moc díky!

veria
9. srp 2010

Yvett a co ti řekl, že léky mohou být hrazeny pojiš´tovnou, ne?? On je hroznej kuňkal, to je fakt.

yvett2009
9. srp 2010

@veria ano, aspoň tak jsem to pochopila, no stejně na OBI už určitě nepůjdu, pokud to půjdu ještě zkusit, tak určitě někam jinam. Z RF už mi napsali, tak tam budu volat a objednám se.

veria
9. srp 2010

Jo, objednej a uvidíš. Možná bys taky mohla vyzkoušet tu minimálku. Kolik jsi teď měla vajec?

yvett2009
9. srp 2010

@veria tentokrát taky 4, bohužel nejsem žádná velká nosnice 🙂 tak nevím, co by bylo pro mě nejvhodnější. Musím se s nimi poradit.

yvett2009
9. srp 2010

já fakt někdy nevím, jestli se nesnažím o něco, co zkrátka nemůžu mít. Už nás napadla i adopce, ale vůbec nevím, co to obnáší. Taky by mě docela lákala mezinárodní adopce, nějakýho malýho číňánka bych hned brala 🙂

chrobacek
9. srp 2010

@yvett2009 měla jsi pokaždé stejnou stimulaci ?

yvett2009
9. srp 2010

@chrobacek 1. pokus byl dlouhý protokol - 5 vajec - 2 na transfer - 8mi buněčná, 2.pokus - krátký protokol??? - 4 vejce - 2 na transfer - 8mi a 10ti buněčná, 3.pokus - dlouhý protokol + dárcovké spermie (museli jsme to zkusit) - 2 na transfer - blasty... tož tak 😒

chrobacek
9. srp 2010

aha .. no já jen, že mě pomohlo změnit léky a protokol... a hlavně délku stimulace... vůbec bych neházela flintu do žita a šla bych v RF do minimálky budeš z ní mít podle mě to stejné jak z této stimulace

yvett2009
9. srp 2010

@chrobacek děkuji za povzbuzení, to jen dnes mám takovou depku, zítra to bude už lepší. Dost jsem v tento pokus věřila, ale minulý pátek jsem už věděla, že to nevyšlo, tak to zase nebyl takový šok. Ty jsi super bojovnice, takže si Tě beru za vzor 🙂

chrobacek
9. srp 2010

@yvett2009 děkuju 🙂 proto píšu, že vzdávat to je nesmysl, je potřeba bojovat, ale jinde protože Obil ti nemá co nabídnout... a rozhodně bych nechodila ani do dárcovských spermií ... nám nakonec taky stačily naše a jak byly šikovný 🙂.. dokonce máme ještě dva sourozence u ledu 🙂)) já vím jak se cítíš po nevydařeném pokusu je to takové marné všechno, ale pak se to zlomí a člověk chce znova bojovat !!!

veria
9. srp 2010

Ywet, a vy jste měli s vl. spermiemi tak špatný vývoj embryií a teď s dárcovskými blasty?? No, přemýšlela bych, asi ty svoje nebudete mít moc dobré. Máte opravdu špatný spermiogram?

mirenkam
9. srp 2010

@veria OPU tam, kde je ultrazvuk? To pak pojedeme s tou postelou přes dvůr 😕 ?jejda...

veria
9. srp 2010

Jojo, pěkně tě pan zřízenec odveze i s postelí 😉 Neboj, je to sranda.

yvett2009
9. srp 2010

@veria myslím, že dost špatný - vždycky jen nějaké 2 - 3 % pohyblivých a 5% morfologie, tak nějak, nemám to teď před sebou a moc se v tom nevyznám. S dárcovskýma počítám a naštěstí to nedělá ani mně ani manželovi potíže.

magieee
9. srp 2010

Ahoj holky v pátek sem byla na OPU a zítra jdu na ET,ale trochu mě pobolívá bříško,když sem v klidu tak v pohodě,ale trochu při pohybu.Nevadí to nebo to může být nějaký problém?

mirenkam
9. srp 2010

@veria sranda?? no, jestli bude třeba pršet, tak asi jo 😀 - tak si budu v poseli držet deštník nad hlavou 😅

veria
9. srp 2010

Tak on je to kousíček, snad moc nezmokneš 😀 Já jsem to teda jednou prospala, podruhé byla bdělá....nepršelo ani jednou. On na tebe zřízenec když tak dá igelit 😀 😀

mirenkam
9. srp 2010

@veria 😀

petula82
9. srp 2010

@yvett2009 ahojky ,vložím ti tu něco na pročtení,tady to mají dobře zpracované.
http://www.adopcemiminek.wbs.cz/postup-adopce-v...
Jinak čekačky se liší podle krajů,tak je lepší vyřídit to co nejdřív.Pokuď už jste rozhodnutí,tak se stavte pro papíry na vyplnění,to vám zabere dost času, je tam dost kravin,ale vyplnit se musí.Je mě to moc líto,že ti to nevyšlo,ale neboj zase bude líp
@veria Jdu nakouknout hlavně kvůli tobě.Jaktože to zase nevyšlo? a kontrolu budeš teda mít kterej den?
Holky mějte se moc pěkně

veria
9. srp 2010

@petula82 No nevím, prostě se mi tam na chvíli něco chytlo i přes menstruaci, ale už to je zas pryč. Asi jen ta mrcha placentární, jak jsme o ní tady mluvila. Už to jde pryč, doufám, že nebudu muset na revizi. Na kontrolu ve středu.

chrobacek
10. srp 2010

@yvett2009 my měli ještě horší výsledky spermiogramu a taky jsme měli 8b a 10b a pak blasty, ale všechno s vlastníma !!!!! není to o spermiích, ale o vajíčku na to pozor !!! já měla na Obil špatně vystimulovaná vajíčka !!! není to chyba spermií, být váma nechodím zbytečně do dárcovských

monulkab
10. srp 2010

veria jak se jmenuje ten doktor z vyškova, co má být mistr na laparku? a jaký má chování? píšeš že otřesný, v čem to spočívá? jinak já jsem se přeobjednala ke Koudymu na 26.8. kdy deš ty?

veria
10. srp 2010

Monul, já nevím, podrobnosti o tom dr. ví Chanel.
No já teď musím počkat, jak se tohle vyvine, jestli budu muset na revizi, tak mě v RF dlouho neuvidí.....
Chrob - ale může to být i spermiemi, ten nesprávný vývoj. Jsou za to odpovědní půl na půl, vajíčka a spermie.

monulkab
10. srp 2010

jé, to měl být dotaz na chanel 🙂 sem se spletla. A jinak Veria, ty jsi už teda na konzultaci v RF byla? u Štelcla? nebo v tom mám zase bordel?