CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

rioko
25. zář 2010

ahoj holky tak UTZ ok, folíků mám asi 10 a pak drobné, ale ještě jsou menší tak snad vyrostou, dál pichám a v pondělí další UTZ tak jsem zvědavá, jo sliznice 8 ale říkala dr. že je krásná tak snad jo

majka43
26. zář 2010

@rioko Taky mi zmizla na vaječníku cysta, kterou tam každý transfer mám. Snad se už neobjeví. Já jsem si koupila na tři týdny Wobenzym, tak možná je to tím. Měla jsem problémy se zánětem ledvin a prý to posiluje účinky antibiotik, tak proto jsem to užívala. Taky je dobrý na močové a pohlavní cesty a různé otoky.
Ty máš sliznici krásnou na osmý den. A folíků taky fůru. Kdy ti vychází OPU?

rioko
26. zář 2010

@majka43 to ještě vůbec nevím zatím byli folíci menší největší myslím 12 mm tak se určitě počká až vyrostou víc, zítra jdu na UTZ tak uvidíme jak to pokračuje, ale už mě pobolívá břícho tak asi se to všechno zvětšuje, jsem ráda že mě k vůli OHSS víc hlídají, i když tahat sebou Vojtíška není nic moc

majka43
26. zář 2010

Na 7DC to máš krásný, neboj, bude jich tam hodně.

rioko
26. zář 2010

@majka43 já už si právě vůbec nepamatuji kolik jsem měla kdy folíků a jakou sliznici, říkali mi teď že folíků mám hodně jen je potřeba bay povyrostli, se právě bojím toho OHSS. minule jsem měla 12 vajíček tak uvidíme

majka43
26. zář 2010

Škoda, že smazali forum Obilní trh 1. Mohlo by se to tam najít.

rioko
26. zář 2010

@majka43 no vidíš to mě nenapadlo že vlastně jsem to tam určitě psala, no co už 😉

rioko
27. zář 2010

čau holky tak folíků mám přes 20 v půrměru 14-18 mm a pak ještě hodně drobných, sliznice 11 mm takže super, ve čtvrtek jdu na OPU tak uvidíme kolik bude vajíček. OHSS mám mírné, dnes už docela cítím břicho, ale uvidíme snad se to nerozjede víc, to hrozí hlavně po transferu, ale třeba to tentokrát nebude tak hrozné
jinak dnes jsem měla na UTZ Vojtu a bylo to teda náročné, byla tam nějaká pro mě neznámá doktorka a ta furt házela takové otrávené obličeje když tam Vojta chtěl po mě lozit, sestřička se ho snažila zabavit ale víte jak to je s prckem který je neznal, chtěl pořád zamnou, no fakt to byl docela mazec, ale už tam semnou teď nepůjde, ve středu přijede máma a bude tu snad do trasnferu

rioko
27. zář 2010

holky mám dotaz, dnes mám pichat poslední Puregon, zítra Pregnil ale zapomněla jsem se zaptat co ten Synarel, ten mám stříkat ještě nebo už ne?

chanel
27. zář 2010

ahoj kočky, mám po laparce! Hurá. Všechny zdravím a přeji uspěšnou stimulku!!!

majka43
27. zář 2010

@rioko Tak vidíš, super. Na ten synarel si radši zavolej. Myslím, že už ho brát nemusíš.

rioko
27. zář 2010

@chanel a jak Ti dopadla?
@majka43 zítra tam zavolám dnes ještě radši stříknu

monulkab
27. zář 2010

chanel tak a teď hurá do pokusů!
rioko - kolik a hlavně co jsi prosím tě píchala??? 20 folíků je teda maso, to si ani nedokážu představit, že se to do vaječníků vejde!

rioko
27. zář 2010

@monulkab vleze se i víc, pichala jsem Puregon 200 jendotek dnes pichám 8 den a naposledy ale jinak jsou ty dávky individuální - já měla mít nejdřív 225 ale k vůli OHSS mi to snížili, dnes pichám už jen 150

chanel
28. zář 2010

@rioko jak to napsat, v mém případě, nejlíp jak to mohlo jít🙂)). Ty už stimuluješ? Tak hodně štestí a hlavně, at se Ti obloukem vyhne Ohss a at se to povede!!
@monulkab já musím ještě nastoupit do "přechodu" a tři měs. po laparce se nesmí otěhotnět,aspon mi to tak řekli, protože mě dělali v břiše pořádnej pořádek,musím se zahojit. Takže pokus do Nového Roku. 😉 A co Ty? Jak to u Tebe vypadá?
@majka43 Stimuluješ nebo jdeš do darovaných? Asi ty darovné...já mám ted po narkoze okno 🙂

majka43
28. zář 2010

@chanel Já jdu do darovaných. U mě je stimulka už tabu.

olive
28. zář 2010

Holky omlouvam se, ze vam se lezu.
@chanel - vitej zpatky 🙂 . Preji ti at jsi brzy fit. Doufam, ze ti toho odstranili co nejvice.

chanel
28. zář 2010

@olive jééé, děkuji! Píši Ti IP.

monulkab
29. zář 2010

rioko aha, tak to já budu mít teda jen 150 jednotek, nevím proč tak málo....chtěla bych mít aspoň 10 folíků, resp. vajíček, abych měla něco na zamražení. Já teď píchám Decapeptyl, s Puregonem začnu až 7.10. Připadne mi to jako šíleně dlouhá doba.
Chanel - viz info pro rioko. Dobrala jsem antikoncepci, píchám Decapeptyl a pak Puregon 150 jednotek denně. K tomu ještě mám naordinovaný Prednison. Když jsem dostala ten kufr s léky tak jsem se musela smát, páč nám to zabere opravdu víc místa v ledničce, než jídlo... 🙂
Jinak nevím teda jestli máte zkušenosti s Decapeptylem, asi jo, ale mě se teda hrozně blbě vpichuje ta jehla do špeku. Připadne mi že to hrozně "drhne"...nevím, asi mám ty špeky moc odolný...

sysysy
29. zář 2010

Ahoj holky, sem tam na Vás pořád nakukuji, i když už nepříspívám 😉 Chtěla bych Vám popřát moc štěstí při "snažilkování" 🙂 , a abyste na testech našly co nejdřív //.

@monulkab - s Decapeptylem mám úplně stejnou zkušenost - tupá jehla, že tupější není 😒 , kolikrát jsem ten špek ani nemohla prorazit a když už, tak to bolelo jak sviňa 🤐

monulkab
30. zář 2010

sysysy tak tak, mám na břichu už třetí fialovej flek z osmi injekcí, a ten první jsem měla i když mi to píchala sestřička...

rioko
30. zář 2010

ahoj tak dnes jsem byla na OPU mám 11 vajíček a v sobotu budu volat jak to vypadá tak sand budou pěkné embryjka

monulkab
30. zář 2010

rioko přeju kvalitní vajíčka a ještě kvalitnější embyrjka... 😉

majka43
30. zář 2010

@rioko Přeju hodně štěstí a ať všechna embryjka vydrží. Já už mám u sebe tři embryjka.

janajaninka
1. říj 2010

Ahoj holky, myslím na vás, nakukuju a držím palce 🙂

pavluskav
1. říj 2010

Ahojky, můžu se přidat? zatím jsme byli s manželem jen na 1.konzultaci v CAR na Obi, ale jsem z toho všeho nějaká zmatená a v depce. CHceme mimi, ale protože manža je po chemoterapii, máme k dispozici jen zmrazené spermie pro následujících několik let. Pan doktor říkal, že při zmrazených spermiích je úspěšnost IUI malinkatá. Nemáte některá zkušenost nebo nevíte o někom, komu se IUI povedlo se zmrazenými spermíky? Do IVF se mi hned nechce. Přeci jen už to není vůbec přirozené početí a upřímně, bojím se.

rioko
2. říj 2010

@pavluskav tak s mraženýma spermiema zkušenosti nemám, ale jinak já si myslím že IVF je velká šance pokud to jinak nejde a upřímně když otěhotníš a pak se prcek narodí, tak fakt nepřemýšlíš jestli je z IVF nebo ne - mám z IVF chlapečka

@majka43 moc držím pěsti aby se konečně zakously a udržely 🙂

tak jsem zrovna dovolala do CAR a máme 7 embryí teď ještě by vydrželi, v pondělí volám ráno zase a pokud vydrží a budou mít dost buněk tak transfer v pondělí nebo úterý

majka43
2. říj 2010

Rio držím moc pěsti, aby vydrželi. Já zatím nic necítím, ani nešpiním, jako minule ty první 4 dny.

falca1
2. říj 2010

@pavluskav Ahoj, můj manžel má taky po chemu a zmražený. Chodím k dr. Crhovi - hned nám navrhl IVF - měla jsem z toho hroznej strach, ale zatím to probíhá bez problému 😉

kobla
3. říj 2010

Ahoj holky,to je novinek.Dlouho jsem vas nečetla. Držím pěstičky všem embryjkum. Já ted čekám na mrchu a pak pjdu na OBI na hormonální profil.Pavluskav-Já se na ivf fakt vždy těšila.Nebála jsem se.Snad jen u odběru vajíček jsem se bála,jestli jich nebude málo a pak samozrejmě to čekání a nervy u testu.Taky mám z IVF chlapečka. Krásného a zlobivého.