CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
4. říj 2010

@rioko Ahoj, tak jak?

rioko
4. říj 2010

ahoj tak mi zbyly jen 2 osmibuněčné ostatní nevydržely, už je mám v sobě tak snad zabojují

majka43
4. říj 2010

@rioko To mi je líto, že nevydržely. Tak musí tyhle dvě zabojovat a oni zabojují.

monulkab
4. říj 2010

falca1 být tebou tak jdu rovnou do IVF, IUI s rozmražovanými spermiemi mi nepřipadne o moc víc přrozenější než IVF, a navíc, v porovnání s úspěšností IVF verzus IUI......jednoznačně bych volila IVF. Držte se!
rioko...to je hrůza, z 11 vajíček 7 emryí ale jen 2 bojovníčci...přeju aby z tebe byla nová dvojmamka!!! hodně štěstí!!!
Holky dotaz k decapeptylu, já jsem dostala 1.10. ms, ale je to jen takové jakési divné špinění, myslela jsem že budu mít naopak silnou ms, aby se tělo vyčistilo a připravilo na IVF, jak jste to měly vy? mě to připadne divný, bojím se aby mi nezůstala nějaká stará sliznice která by pak mohla dělat neplechu při zahnizďování.. :(

rioko
4. říj 2010

soulasím s tím že bych s mraženýma dala přednost IVF protože ta úspěšnost IUI je dost malá a když už stejně podstupovat něco ne úplně přirozeného tak radši něco co šanci zvýší

@monulkab díky, no asi nebyly embrya tentorkát moc silné
s decapeptylem neporadím neměla jsem

majka43
4. říj 2010

@monulkab Já taky neporadím, decapeptyl jsem neměla.

petula82
4. říj 2010

Ahoj holky,jdu po dlouhé době nakouknoutjak pokračujete.
@rioko přeji ti moc štěstí. A na kontrolu pojedeš pak za 12dní? V sobotu? Ať se ti pořádně zakousnou.
Moni ty stimuluješ,taky přeju pěknou úrodu.Já nikdy nemněla silnou ms,tak si s tím nelámej hlavu.Dekaptyl jsem si tehdá píchla a měla jsem alerg.reakci,takže s ním taky žádné zkušenosti nemám.Holky a zmražený sperm.jsme měli pokaždé a otěhotněla jsem vždycky.Moni a novinek mám spoustu.Přijeli jsme z dovči v Itálii,byl tam hic,nádherný počasí a v sobotu jsem dala výpověď,už se to nedalo.
Jinak zvažuju další IUI a zase jen s clostilem,teď budu v klidu,žádnej stres,tak třeba by jsme to konečně dotáhli do konce.
Holky hodně štěstí a zase na vás mrknu

pavluskav
4. říj 2010

ahojky holky,
děkuju moc za odpovědi a názory 🙂 Tento týden bych měla jít na první krevní testy, tak uvidíme, co bude dál... 🙂

falca1
4. říj 2010

@monulkab Ahoj, my jsme rovnou měli šli na IVF - dr. nám neříkal o IUI - takže se připravuju na odběr snad do pátku. Decapeptyl píchám hned od 22.9., ne že bych to ráda píchala ale není to takový problém - mě to zatím nevadí - a nebo jsem si tak už zvykla. Navíc když jsem po 4dnech čekala na MS tak jsem ho nakonec musela vysadit aby vůbec přišel 🙂

janajaninka
5. říj 2010

@rioko Ahojky, držím palce, osmibuněčné nejsou vůbec špatné, já měla dvakrát blastocysty a nic a teď se ten devítibuňák u mě drží a snad ještě 7 měsíců udrží 🙂 . Dej vědět jak se cítíš!

monulkab
5. říj 2010

petula82 udělala jsi jedině dobře s tou výpovědí, popravdě jsem se ti vždycky docela divila, když jsi dávala dohromady stimulku a tu tvoji práci, o které jsi říkala že se taháš s těžkýma bendama a navíc děláš snad 12ctky....myslím že oddych ti prospěje, a uvidíš, že to konečně dotahneš do konce!samozřejmě zdárného!

rioko
5. říj 2010

holky díky, ale je to náročný, ráno mě Vojta vší silou skočil na břicho takže já s bolestma jsem volala na Obi a mám přijít na příjem k vůli pozorování, abych neměla poraněné vaječníky, to je pech sakra ☹

petula82
5. říj 2010

@rioko to mě mrzí,ale snad ten tvůj malej divočák nic nepodělal.Hodně štěstí. 😉
@monulkab Moni,ve čtvrtek jsem nechala životopis na jedné prodejně,v tů dobu jich tam měli přes30. a před chvilou mě pán volal,jestli bych mohla přijít zítra na 9hodinu.Hurá,když to dobře dopadne,tak nebudu v potravinách.Takže si moc neodpočnu,já jsem ráda mezi lidima,ikdyž z lidima je nejtěžší práce.To já zvládnu s 😀
Chanel,a jak pokračuješ,na tebe si často vzpomenu.A ještě jsi pořád taková moc hubená?

chanel
5. říj 2010

@petula82 no dovol, hubená 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 , jo jsem takovej drobek od malička, s tím jaksi nic neudělám,ale to se hodí po porodu to tak nebude, až se toho jednou dočkám! Taky na Tebe myslím, jak se máš a co bude dál a jestli nabíráš sílu na další pokus 😝 Já jsem po další laparce, ted zase léčba, za 14 dní jdu na kontrolu,nevím co dál,ale oplodnovací maraton, to si můžu nechat ted jen zdát,až nejdřív na jaře🙂 Už se nenervuji, že mám problémy a jiní se radují z dětí, prostě to beru jak to je, mám hodně práce, ta šlechtí 😉 a uvidím co bude dál, Tobě přeji hodně štestí, at brzy se dočkáš adopce a hlavně,at ještě jdeš dál do oplodnování, protože jednou se ty ledy prolomit musí!!! Moc Tě zdravím!!

chanel
5. říj 2010

@rioko sakra, sakra, snad nebude tak zle!

monulkab
5. říj 2010

rioko dej vědět jak na tom jsi, myslíme na tebe...ach jo, s děckama jsou prostě problémy, ať už to člověk vezme z jakékoliv strany.... 😒
petula82 o lidech ani nemluv, já jsem též v kontaktu s klientama,a poslední dobou už začínám být fakt alergická. Potřebuju otěhotnět a jít na pár měsíců na neschopenku, pak bych se zase vrátila, ale potřebuju prostě načerpat novou sílu...

kobla
5. říj 2010

@rioko myslím na tebe,muj chlapeček je taky takový akční vykuk. Snad se mu nic nepovedlo...

kobla
5. říj 2010

a holky,kdepak je Veria a jak se má CHrobáček?

majka43
5. říj 2010

@rioko To je pech... To mě tady necháš bojovat samotnou?

sajmona
8. říj 2010

Ahojky holky moje 😉 dloooouho jsem tu nebyla,ale stačila vás dočíst,chtěla bych popřát všem čekatelkám a stimulkám hodně štěstíčka a at se už konečně zadaří 😉 .Já jsem ted mimo domov,jsem s dccerou v lázních,takže u mě se nic neděje,ale hned jak přijedu,tak si půjdu co nejdřív pro mražáčky;)
@chanel kočkoooo tak ty už máš po??? Promin,uplně mi to vypadlo z hlavy,a ani jsem ti nepopřála štěstí,ale snad je vše ok,tak mi pak musíš říct podrobnosti co a jak 😉

chanel
9. říj 2010

@sajmona Ty se vůbec neozveš, vím, že jsi v lázních, cvičíš MOjžíšku? Jsem po laparce, pak Ti vše povím, jsem ráda, že jsem na ni šla byla víc než nutná🙂)

rioko
10. říj 2010

ahoj holky hlásím že jsem doma, ale podepsala jsem revers - babička se rozhodla že musí dnes jet domů a zítra jít k doktorce, m. ale zítra nepustí z práce, mohl by být doma od úterý a na zítra jsme prostě hlídání nesehnali. Pustit mě nechtěli, že to ještě není úplně dobré a chtělo by to kontrolní odběry, tak jsem musela podepsat revers a budu doufat, že to bude dobré. Musím teda říct, že jak mi v nemonici už bylo úplně dobře, tak za ten den doma už mě docela bolí břicho. Zítra jdu do CAR na kontrolu, ale už jsem z nemocnice odešla a vracet se tam nebudu snad. Problém byl vlastně hlavně s tím, že jsem zadržovala pořád hodně tekutin - příjem byl pořád tak o litr a půl víc než výdej, tak jsem dostávala docela silné kapačky a teprve včera se to vyrovnalo skoro. No snad teda to bude pokračovat dobře dál. Ani nevím jestli dostane m. paragraf na Vojtu, chtěl by být týden doma abych mohla ještě odpočívat a polehávat, ale musím se na to zeptat v CAR
díky že jste na mě myslely, jinak jak dopadlo IVF ještě nevím, jsem 6 den po ET takže je brzy testovat chci ve čtrvtek

majka43
10. říj 2010

@rioko Vítej, hodně jsem na tebe myslela. Já 8DPO test bílej jako sníh, dost mě to rozhodilo a od tý doby jsem si ještě nedodala odvahu testnout. Možná zítra, to už budu 12 DPO.

sblanch
10. říj 2010

Zdravím všechny z Obi,
držím moc palečky, ať to vyjde, jednou už musí...
Právě si to taky říká, protože jsem 2. den po KET... Ještě mám sice 3. cyklus placený pojišťovnou, ale to je chabá útěcha. Pak mi byla doporučena laparka, co kdyby i tam bylo něco v nepořádku...
Dost mě to nervuje, ráda bych - jako vy všechny - už byla na mateřské, teda předtím na rizikovém. Mám takových domácích aktivit, na které normálně nezbývá čas!!!
Takže si to teď doma spíš užívám a snažím se na to moc nespoléhat, že to vyjde, pak je zklamání trochu snesitelnější... Je to blbý, mamce bych ráda dopřála babičkovskou roli. A hlavně sobě tu mateřskou...
Embrya mi zavedli 2, prý byly velmi dobrá a i sliznice, ale to už bylo i dříve a nepovedlo se to.
Myslím na vás, je fajn nebýt v tom sama... Partneři jsou fajn, ale pokecání s babami to nevynahradí.
Dobrou

rioko
11. říj 2010

@majka43 tak 8 den je brzy já neměla nic ani 9 den, ale 12 jdeš na krev nebo ne? napiš jak jsi dopadla a jestli jsi testovala
já jsem dnes 7 den tak mám ještě čas, ale taky se bojím

@sblanch tak to taky držím pěsti aby to vyšlo 😉

majka43
11. říj 2010

@rioko Dneska test taky negativní. Na krev jdu ve středu, tak se rozhodne.

majka43
12. říj 2010

@majka43 Ahoj, tak jsem dneska 13DPO a 29DC a našla jsem na testu ducha. Myslíš, že mám ještě šanci a nebo to zas bude falešný? Embryjka jsem měla jen dvoudenní.

majka43
12. říj 2010

@rioko To jsem psala tobě a napsala jsem si to sobě.

rioko
12. říj 2010

@majka43 to máš určitě šanci hcg se může vylučovat později, na krev jsi psala že jdeš zítra tak uvidíš ale vyapadá to nadějně
a já dnes jsem 8 den po ET a začala jsem mírně špinit - narůžovělý hlen tak taky začínám mít depku

majka43
12. říj 2010

@rioko Tak to se určitě zahnizďují. Takhle brzo to MS nemůže být. Já jsem nešpinila vůbec.