CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

antoa
13. pro 2010

@rioko to je lepší, budeš víc v klidu na Vánoce a ten měsíc už stejně nic neřeší.

majka43
13. pro 2010

@rioko Já ještě nevím, chci testovat zítra, to budu 11DPO. Dneska odpoledne jsem trošku zašpinila, takový něco žluto-hnědý, ale teď už nic. Tři dny mám velký bolesti. Hlavně záda a okolo pupku a pak jakoby v tříslech. Pořád jak když to mám dostat, ale já to vždycky dostala až tři dny po vysazení léků. Tak nevím.

majka43
13. pro 2010

@antoa Moc gratuluju. Kolikátý jsi DPO?

antoa
14. pro 2010

@majka43 19.11. jsem měla transfer, takže jsem 25 dní po ET 😉

yvett2009
15. pro 2010

@majka43 ahojky, jak to s tebou vypada? Ja uz mam zase pocit, ze to kazdou chvili dostanu, na krev jdu až v úterý. Tak uvidíme, co se do té doby stane.

majka43
15. pro 2010

Já nevím, sice mám pozitivní testy, ale jenom malinko, tak doufám, že to nebude zase falešně pozitivní. Můžeš se na ně ke mě mrknout. Kolik ty jsi DPO? Dělala jsi si test?

veria
15. pro 2010

Tyjo Majko, to vypadá dobře, co bys chtěla za tlustici 12 DPO to je jen 9 dní po transferu, ne? To je taková slabá v pořádku. Viděla bych to nadějně. Kdy jdeš na krev?

antoa
15. pro 2010

@majka43 držím pěsti!!!!!! 🙂

yvett2009
15. pro 2010

@majka43 jůů, tak to vypadá slibně. To jsem ještě nikdy neměla. Já jsem ještě netestovala, ani nechci. Dnes jsem 8.den po transferu. Jak se cítíš? Bolí tě břicho nebo tak něco? povídej a přehánej, tehule 🙂

majka43
15. pro 2010

Ne, jsem 12 den od transferu. Celý víkend jsem měla velký bolesti, bolelo mě snad úplně všechno a ještě k tomu jsem včera začala špinit. Tak jsem volala do caru a řekli ať si koupím ascorutin a utrogestan beru místo 3x tak 4x. Dneska už nešpiním.

yvett2009
15. pro 2010

@majka43 co je to ten ascorutin a jak se to bere?

kobla
15. pro 2010

Ahoj holky. Takže Majko 43,to vypadá fakt dobře. Já dnes byla taky na OBI,konečně jsem mluvila s dr Cadovou. Minule mi brali krev na imunologii,bohužel mám pozitivní nález a to,že vytvářím protilátky,proti spermiiím. Takže-3 měs Prednison,pak antiko a pak teprv stimulka. Ach jo. Ale paní dr byla moc milá,takže jsem odcházela s dobrým pocitem a hlavně moc ráda,že jsem to všechno konzultovala právě s ní. A dobrá zpráva pro všechny,už zase pracuje na odd 16. Majko,ještě jednou-moc držím pěsti a Antoa taky. Už se určitě moc těšíš na srdíčko. Krásný dáreček pod stromeček. To já dostanu titanový pekáč 🙂

olousek35
15. pro 2010

ahoj holky, stimulovaly jste fostimonem a jiný cyklus puregonem? Jaký jste měli rozdíl v počtu folikulů a případně zda se zadařilo. Moc díky za odpověď. Rozhoduju se, čím stimulovat další IVF.

majka43
15. pro 2010

@yvett2009 Je to na nějaký krevní vlásečnice. Ale přestala jsem po něm špinit. Beru 3x denně dvě tabletky. Dá se to koupit bez receptu.
@kobla Já jdu teprve v pátek na krev. Modlím se, aby byla pozitivní.

antoa
15. pro 2010

@yvett2009 Ascorutin je v podstatě vitamín C a dává se hodně na cévy
@olousek35 Já měla 1IVF Puregon - 8 vajec z obou vaječníků k ET zbylo 1, 2IVF Menopur a dokupovala jsem Fostimon - 2 vejce z jednoho vaječníku, jelikož druhý mi bloudí a obě k ET, 3IVF také Menopur a Fostimon zase jen z jednoho vaječníku, ale tentokrát 7 vajec a 2ET a 2 zamraženy.
Ptala jsej se čadové jaký je v těch lécích rozdíl. No samozřejmě z čeho jsou získány - moč žen v menopause, některé z křečků, některé syntetické...ale v podstatě účinky stejné, ale Puregon platís hlavně farmaceutickou firmu - reklamu a také luxusnější provedení. Na tvrdo jsem se zeptala, jestli je to jak u Adidas - 😀 prý ano čím víc proužků tím víc Adidas 😀 😀, takže platíš značku 😉. Ale každý reaguje jinak, takže tobě můlže zabrat třeba zrovna ten Puregon nebo nezabere a příště ozkoušíš Fostimon ... 😉
Jo a ještě...2 a 3 IVF bylo úspěšné, druhé bohužel nedopadlo, nyní to snad dopadne...

antoa
15. pro 2010

@kobla čadová je zpět na 16 na trvalo?

majka43
15. pro 2010

Holky dala jsem tam fotky z poledního testování, tak se mrkněte.

antoa
15. pro 2010

@majka43 je to slibné 😉

yvett2009
15. pro 2010

@majka43 to vypadá moc pěkně! budu držet pěsti, ať to vydrží a v pátek ti to na krvi jen potvrdí! 😉

majka43
15. pro 2010

@antoa Dík, že jsi ten ascorutin krásně vysvětlila za mě. To víš, já jednoprsťák beru všechno ve zkratce.

majka43
15. pro 2010

@antoa Dík, že jsi ten ascorutin krásně vysvětlila za mě. To víš, já jednoprsťák beru všechno ve zkratce.

majka43
15. pro 2010

@yvett2009 Myslíš že nebudou falešně pozitivní jako minule? Mrkni na ně, jsou úplně na konci, schválně jsem je tam nechala.

yvett2009
15. pro 2010

mně připadají o trošku silnější. Však za dva dny už budeš vědět. děkuji za vysvětlení toho ascorutinu 🙂

olousek35
15. pro 2010

@antoa děkuju moc. Já mám za sebou 1.IVF s fostimonem, 5 vajíček, 4.oplodněny, 1.zavedeno a zbývající nebyla vhodná k zamrazení. Tak právě uvažuju o puregonu, zda by nebylo víc a nezbylo na zamrazení. Tak proto zjišťuju.

majka43
15. pro 2010

@yvett2009 A kdy budeš testovat ty?

majka43
15. pro 2010

@olousek35 Říkají, že puregon je nejkvalitnější. Určitě by jsi na tom byla líp.

sajmona
16. pro 2010

@majka43 kočeno je to tam,myslím že to je pozitivní 😉

rioko
16. pro 2010

@majka43 to vypadá fakt konečně dobře,držím pěsti dál, kdy jdeš na krev?

majka43
16. pro 2010

@sajmona
@rioko Tak ne, dneska čárka jenom slaboučká. Zase z toho nic nebude.

yvett2009
16. pro 2010

Ahoj holky, včera jsem to nevydržela a testla jsem se (8.den po ET bez PK) a měla jsem tam ducha. 🙂 Na fotce by to ani nebylo vidět. Zitra ráno to zkusím znovu, jestli čárka bude silnější. Každopádně jsem byla šťastná jako blecha, jelikož jsem měla vždy každý test sněhobílý. Dnes mám taky žaludek jako na vodě a není mi moc dobře. Uvidíme zítra...

yvett2009
16. pro 2010

@majka43 třeba se to ještě rozjede, nevzdávej to!