CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
3. pro 2012

@brnanda copak? budu držet palečky, aby se povedlo 🙂 😵

brnanda
4. pro 2012

@elennka jsem od 7vzhůru nervózní a chce se mi blejt velebnosti ☹

petula82
5. pro 2012

@elennka ahojky,tak co je nového u tebe? My možná,ale fakt jen možná zkusíme příští rok iui.
Holky hodně štěstí 😉 a když tak zkuste osvojení, uděláte tím někoho moc štastným. 😉 a doopravdy vím o čem mluvím

elennka
5. pro 2012

@petula82 zatím pořád stejné.. prozatím podnikat nic nebudeme..

brnanda
6. pro 2012

@petula82 Jé to já chtěla už dávno,ale manža se furt kouše ,-) já bych měla klidně i 10dětí!!,kdyby byli všechny hodné jako Tom 😀 😀

petula82
7. pro 2012

🙂 my chceme ještě jedno , no uvidíme po novém roce jak se rozhodnem.
@brnanda vyřizování je sice okolo toho víc, ale stojí to za to 😉
Hodně štěstí

brnanda
9. pro 2012

@petula82 tak to držím palečky!prosím,směla bych se optat, co to vše obnáší?dyžtak do ip 😉

brnanda
9. pro 2012

Tak dneska je to 5 den po zákroku a tak nechci ještě testovat,protože mám 8 den po pregnylu..takže bych nevěděla která bije,kdyby se to ukázalo 🙂 ,ale je to šílené to čekání 😀

saurer
9. pro 2012

Ahoj holky, nezbyl náhodou některé fostimon?

brnanda
9. pro 2012

@saurer bohužel,ale mám pořád recept na pregnyl .

saurer
9. pro 2012

@brnanda no ten asi budu taky potřebovat...jestli teda ve mě vůbec něco vyroste 😒

brnanda
9. pro 2012

@saurer já čekala od května na OVU, te´d v prisinci poprvé 😔 tak to nevzdávej ,-)

saurer
9. pro 2012

@brnanda no nevzdávám 🙂 na ivf se mi ještě nechce, tak teď zkouším ten fostimon, tak snad to vyjde...aspoň tu ovuli bych chtěla nekdy zažít 🙂

marlenk84
12. pro 2012

Ahojte děvčata. Tak nějak jsem se sem vetřela, ale jsem ráda že jsem našla diskuzi těch co taky chodí na Obilňák.
Dneska jsem 8den po ET a začala jsem menstruovat. Takže opět nic! :(
Máme ještě 3 sněhuláčky takže zkusíme KET. Má s KET někdo nějakou zkušenost?

brnanda
13. pro 2012

@marlenk84 ahojky,vítej..

no my máme po IUI 10den, na testu nic nebylo a tak nevím no...

brnanda
25. pro 2012

Tak jsem ráno jela na ultrazvuk.. bohužel opět nic...a tak mi pan doktor doporučil ivf, že v mém případě čekat na IUI jednou za xx měs. a čekat,jestli ztoho něco bude ,bez léků to prostě nepůjde 😖 tak jsem ztoho byla celá ,tak nějak.. ikdyž máme toho malého ,ach jo... 😢

petruska83
7. led 2013

Ahojte děvčata z obilňáku, tady je nějak mrtvo......!!!

miminkova
23. led 2013

Ahojte, rozmyslam aj ja zacat chodit do brna, ako ste spokojne, plati sa vela, ci preplaca poistovna ?

evulen
15. únor 2013

@miminkova
Ahojky,
my jsme s manželem byly na Obilném trhu a můžu říct, že jsem byla velice spokojená. Perfektní přístup, sestřičky i doktoři úplně super. Jen ti řeknou dojdi tehdy a na tohle a najednou jsi už oplodněná. Samozřejmě ti předem řeknou co se bude dít. Prostě to jde rychle.Je to lepší než se zbytečně nervovat. Držím všem maminkám pěstičky. A jen co můžu poradit zbytečně se nenervujte.A pak to vše půjde samo. 😅 . My čekali deset let a teď jsme v 18tt 🙂 a taky se samozřejmě modlím aby se něco nestalo ..., ale to asi každej rodič ...... 😅

miminkova
15. únor 2013

@evulen tak ti gratulujem a ideme do toho aj my 🙂

evulen
18. únor 2013

@miminkova Hodně štěstí 😉

jitule222
18. únor 2013

ahoj chtěla jsem se zeptat kde v brně dělají laparoskopii vejcovodů,aby byly průchodné..po sterilizaci dík 😉

engele
18. únor 2013

@jitule222 Myslím si že na jakékoliv gynekologické klinice, u Miloušů, v Bohunkách, Obliňák + soukromé kliniky.

vrk
31. bře 2013

Ahoj, jsem 12 dní po prvním iui a test stále negativní, ms nepřišla ještě, ale bude to asi utrošem, beru 3xdenně. Po kolikáté Vám iui vyšlo? Zaky jsme byli na obilňáku a mśm znich dobrý pocit.

brnanda
22. dub 2013

koukám,že je to tady úplně mrtvý to už do Caru na obilňáku nikdo nechodí? 🙂

terite
29. srp 2013

Ahoj holky, já chodím do CARu na Obilnák... Budu ráda, když se přidáte a popovídáme o našich zkušenostech. Já jsem dneska byla na IUI. Teď je přede mnou čekání na zázrak 🙂

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Obilní trh a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/car-01-brno? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

marketa08
26. zář 2013

Ahoj všichni,i já bych se s vama chtěla podělit o mé starosti.Mám krásou skoro čtyřletou dceru.Před dvěma roky jsem otěhotněla,ale potratila ☹ A od té doby se nám druhé mimi nedaří!Rozhodli jsme se pro umělé na OBI.Nyní si píchám Puregon,příští týden odběr vajíček a potom ICSI a embryotransfer.Manžel má špatnou morfologii,ale já jsem naštěstí o.k.No ale když si to tady o tom OBI čtu ,tak si začínám myslet,že se to nepovede!

zelena_zirafka
27. zář 2013

@marketa08 Nám se tam povedlo hned napoprvé 🙂

lukia0702
4. říj 2013

Nám sa to podarilo na 3,ale aj tak nedám dopustit na OBI super prístup, lekári. Ja som bola aj na slovensku v BA ale to sa nedá prirovnať. Proste nekedy to nevyde napoprve a to najviac zaleži ako to každa psychicky zvláda a ako to telo prijme. Nesmie človek prestať veriť.