CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
20. črc 2009

já bych nepoznala, že stimuluju ..... akorát jsem měla pocit jako, že jsem trochu nafouklá, ale jinak nic bolest žádná všechno OK

lucka.adis
20. črc 2009

mayllou, jenomže já to měla při OHSS, víš a to dvakrát po sobě 😀 takže se neboj.

hanulamarkova
autor
20. črc 2009

neboj ona byla po hyperstimulaci a ještě k tomu už byla těhule a čekal jí další hyperstimulák, to je jen schoda okolností mě ńabylo bříško taky ale tolika neboj 🙂 no co hlavně aby tam byl mimísek

lucka.adis
20. črc 2009

Hani, přesně tak 😉

mayllou
20. črc 2009

téééééda před luckou fáááááááák klobou dolů....že to všechno tak přežila....ale s krááááásným výsledkem 🙂
já měla z toho opravdu strach jak blázen....

lucko......ale ty jsi fakt asi s prominutím extrém a kvůli tobě se asi budou přepisovat lékařské encyklopedie 😀
😀

ale tak to jsem ráda, že to tak pří běžné stimulaci nebývá (ted se modlit, aby mě nepotkal OHSS)....chtěla bych být na tom jak chrobacek, stimulovat, bez bolesti a ani o tom nevědět....ty jo, já jse fakt ale hrozná, ještě ani nestimuluji až se vás tady na všechno vyptávám a to ani ještě nevím, co se mnou budou nebo nebudou dělat...ale ani nevíte, že ted se tak nějak cítím líp, když vím, co mě asi zhruba bude čekat a že to s váma může člověk v klidu probrat, ono to fakt psychicky pomůže, když vím, že to někdo absolvuje to co budu asi i já a můžeme se o tom pobavi

mayllou
20. črc 2009

určitě víte o čem mluvím....

sajmona
20. črc 2009

Mayllou: a kdy zacnes stimulovat? Treba budeme zaroven🙂 ja jsem ted po laparce,ted jeden cyklus vynecham a jdu do toho ten dalsi. Bude to taky moje 1 IVF.

sune
20. črc 2009

chrobi, já to taky tak baštím, zyrtec, calcium, fenistil a pak z toho pomale jen spím 😉 snad mi teda dají na kožním nějaký ten gel, co by zabral.
mayllou, já jsem taky moc nepřibrala. Jen jsem měla dost zvětšené vaječníky, tak jsem si rozepínala zip v pase a nosila volnější věci. No aspon na chvíli jsem si připadala jak těhule 🙂

sune
20. črc 2009

a s tou luckou máš pravdu. To je zázrak nad zázrak 😀

mayllou
20. črc 2009

sajmona......ahojky, zítra jdeme k čadové na domluvení posledních drobností, ale říkala, že bysme to nechali na srpen....ale uvidíme, toto jsou tři měsíce staré informace, právě jsme ještě tři měsíce počkali, jestli se nám zlepší spg a je to čtrnáct dní, co jsem dělali spg a nějaké hodnoty se nám zlepšily, ale asi nééé na tolik, abych nemusela podstupovat ivf....tak právě čekám co na to čadová. ale myslím, že ten srpen bude asi platit...tak uvidíme, třebas začneme opravdu spolu a to jen pofíčí...uvidíš, než se nadějeme, tak budeme mít mimíska v břuchu 😀

chrobacek
20. črc 2009

sune no zabírá až na následek a ještě ne úplně, prostě mě zbaví těch nafouknutých pupínků, ale jinak to zůstává dokud neodjedu domů 🙂)) od moře

may já bych si spíš přála mít břicho jako balon a aby to vyšlo takto jsem o stimulce ani nevěděla, ale taky to nedopadlo ☹

kde je ta žabka??

simulin
20. črc 2009

Teda treperendy, vy jste se dneska rozjely, už ani nepamatuju, kdy nás tu naposledy tolik bylo. 😉 Už tu chybí jen naše Gabča, snad je v pořádku a brzy se na nás příjde podívat. 😨
Tak že fotečky mám už v albíčku, i když kvalita opět nic moc a to se doktůrek fakt mooc snažil, prostě ten jeden prcoš, se nám trošku schovává za toho druhého a nejdou oba odbře zachytiti. 😝 😀 Potvůrka jedna. 😎 Jinak jeden je asi 10tt+1 a ten druhý 9tt+6 a možná i více, nešel ani pořádně změřit, když ho měřil po druhé už to bylo zase víc. Ale jinak jsou skoro stejní a je prej mezi nimi nepatrný rozdíl. 😉 Slyšela jsem opět srdíčko a taky jsem na utz uviděla, jak se pohl, no snad to nebyly vidiny...... 😀 😉

chrobacek
20. črc 2009

a muschka?

SIM krásné fotéééčky 🙂)) dívala jsem se ti do alba že jsi taky připlácela při stimulce kolik jsi teda píchala? ale ty jsi myslím píchala déle, že?

simulin
20. črc 2009

No dneska šly obě na krev a výsledky bývají kolem té jedné, tak že už by tu mohly být. No, nás ale napínají, co..? 😝 😉
Chrobi, děkuju. Ano, dokupovala jsem si Gonal 2x, měla jsem OPU až 17 DC a ET až 21DC, mívám delší cykly a píchala jsem 225 a pak mi to Čadová zvedla na 262, tak že docela hodně a docela dlouho, no ale přece to stálo za to. 😎

chrobacek
20. črc 2009

jojo tak to bylo tím, že jsi to píchala déle tak to nevyšlo .... ach jo holky já bych tak šla na druhé ... myslím, že by dopadlo dobře a že by mi zvedli dávky 😒

mayllou
20. črc 2009

sune....no tak to jsem ráda, že je to další pozitivum pro mě, žes nějak nepřibrala, protože hodně holek z jiných diskuzí si hodně stěžovaly na rapidní nárůst váhy, ukrutné bolesti v podbříšku a nafouklé břicho jak balon a táááák, tak jsem se toho tak nějak začala obávat, protožě mě příjde, že mě v životě potkává všechna bolesti jednou tolik a všechny nežádoucí účinky mám já 😀 ...proto tolik strachu, ale fakt musím říct, že mě tato diskuze už docela hoooodně uklidnila, že to zas až tááááák hrozný to ivf nebude, na idnes.cz jsem četla článek, jak jedna ženská to podstupovala, a tak se tam rozčilovala a nadávala, že už by v životě na to nikdy nešla i za cenu toho, že nebude mít dítě, no líčila to tam fakt katastrofálně, že jsem začala mít bobany 😀

zabicka007
20. črc 2009

Nazdar zlatíčka,právě jdu z Obi,kde mi potvrdili těhotenství,to je ta dobrá zpráva,ale hlavně potřebuju poradit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hladina Hcq je 169, což si myslím,že je hrozně málo,dr.Čadová mě uklidnila,že je to normální hodnota,ale já myslím že není? Mir, ty jsi měla 800 nebo tak nějak že jo? ☹ A Sím? Ta měla taky tak nějak...a co ty Ywuš?? Bojím bojím že je něco špatně....

lucka.adis
20. črc 2009

Ahojky sim, moc pěkné fotečky 😉 už aby byli na tom UTZ ti bobci naši větší, že 😀

mayllou, dr.byli ze mě na Obilňáku paf, hlavně dr.Čadová a Kummel 😀 😀 no a potom mezi ně patřil i můj manžel 😀

lucka.adis
20. črc 2009

žabičko, těžko říct, ale Čadová ví o čem mluví. Já měla poprvé 406, ale neřeknu ti kolikátý den jsem byla. Neboj se a buď v klidu, určitě to není nic špatného 🙂 jinak moc gratuluju!!!!

rioko
20. črc 2009

žabi klídek já měla poprvé 206 myslím takže fakt je to v pořádku neboj

chrobacek
20. črc 2009

jasně Žabi klidek protože mimi se mohlo později uhnízdit nebo HCG nestoupá tak rychle.... takže další kontrola kdy?

chrobacek
20. črc 2009

May nemusíš mít strach na Obil to právě dělají tak aby jsi neměla břicho jak balon a snaží se 🙂

sajmona
20. črc 2009

mayllou: navíc se říká že léto a podzim je moc dobrý období na otěhotnění,zvyšují se šance🙂 .Taky jsem jednou četla myslím že to byla nějaká známá osobnost,možná jsme to tu už jednou diskutovali,že byla na ivf a nikdy by už do toho nešla,jak to bylo strašný a ponižující a nevím co ještě.Ale asi si neuvědomuje,že někteří jinou šanci ani nemají,taky kdybych si mohla vybrat tak volím početí daleko příjemnějším způsobem 😀
žabi: klííííííídek,to bude v pohodě,uvidíš jak příští odbět to vyhoupne do neskutečných výšek 😉

zabicka007
20. črc 2009

Rioko díky díky díky, to mi spadl kámen ze srdce,našla jsem si i Miradku,ta měla kolem 400, a to čeká dvojčátka,tak snad je vše v pořádku. Jsem strašně moc šťastná, nejde ten pocit popsat, ale dokud nebude středa a nepotvrdí mi stoupající hcg, tak snad nebudu spát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musím letět, vlítla jsem na veřejný internet,abych se Vás zeptala,jsem prdlá,ale chtěla jsem to vědět co nejdřív!!!!!!

sajmona
20. črc 2009

já mám taky alergii na sluníčko a bohužel mi nikdy dr nic nedala,max mě řekla at užívám betakaroten a kalciovou mast.Do toho mě vždycky u moře vyskočí opar a už mám po náladě:(

snahapada
20. črc 2009

holky jste moc hodne ja vim ze je to debyl ale miluji ho ale asi ho opustim sama mam moc prima rodinu ktera je pri mne a vezme mne asi domu dnes jsem byla u gyn. tak mne poslal na veveri na krev a UZ rika se tomu genetika nebo tak nejak stoji to 1400 kč jdu tam ve čtvrtek rano mam tam byt 7.30 hod jde tam se mnou mamka ten muj vul nikam se mnou nechodi a tam by nesel urcite holky uz jste tam nektera byla

chrobacek
20. črc 2009

snaho no jasně, že ho miluješ jinak by jsi ho sama kopla někam 😉

sajmona
20. črc 2009

snaha: držím moc palečky,Je to vůl fakt,ale myslím si že je spíš v šoku,pochybuju,že by tě opustil.Jen je asi jeden z těch co neumí řešit situaci.Nechala bych ho v klidu,ono mu t o projde hlavou a určitě jak budeš pryč zjistí jak mu chybíš,pokud tě miluje tak to jen tak nenechá.

simulin
20. črc 2009

žabi, určitě to bude v pořádku, kdy jdeš na další krev. Je možné, že se mrňousci zakousli trošku později a proto hodnota není ještě tak vyskoká, ale teď už by se to mělo myslím při dalším odběru zdvojnásobit, tak uvidíš. I když vedle v debatě u Apoli, měla Rendulina poprvé 231 to bylo pondělí a pak šla na další ve čtvrtek a bylo 392 ( podle doktora mělo být okolo 700 ), no a pak na další kontrole už ho měla přes 2000. Tak že vše je možné, hlavně buď v poho, ať se mimískům, pěkně daří a zabydlují se. 😉

Luci, díky taky si říkám, aby už byli větší a silnější. 😉

sajmona
20. črc 2009

Rioko .... Vojtíšek.....16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6. na utz dva váčky, zatím 1 srdíčko, 3.7. už nám tlučou 2 srdíčka. 31.7. K.O - riziková poradna OBI pro vícečetné těhu. Jinka předána do péče svého gynekologa.

lucka.adis... snažení od 14.4.2009 + manžel spermiogram, podezření na morfologii..1.IVF, 16.4 na měsíc nasazena antikoncepce, 29.4 nasazen sprej Synarel. Stimulace zahájena 15.5. Gonal 225 jednotek + na dopíchání jsem dostala Fostimon. 27.5 OPU 7 krásných vajíček s toho oplodněné 4, bohužel začli fragmentovat takže bez ET. Další předpokládané IVF za tři měsíce. 2.6-5.6 hospitalizace skrz OHSS.
13.6 zjištění těhu 🙂)

Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF začátek stimulace Gonal pen 300j, Decapeptyl 1xdenně, Prednison, Acidum folicum - kyselina listová napsaná z hematologie, výsledky MTHFR 21.7. původně 19,2
Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; 5/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09 (zjištěna neprůchodnost vejcovodů:(,bohužel asi nenávratně: jinak vše v pořádku......(...1 IVF naplánovaná na srpen🙂

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Začátek stimulky 16.6. (Decapep.,Puregon,Prednison,Dostinex),OPU 25.6. 2009-oplodněno 5 vajíček ze 6, zůstali 2, zavedeny 2 emb., krev negativní. 2.IVF snad srpen/září

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr 8 vajíček při 1. IVF, do ET dne 6.4.2009 přežily pouze dvě morulky, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel),6.7. oplodněných 9 vajíček z 9,8.7.2009 transfer 2 morulek + 5 embryí k zamražení. KO 20. 7. 2009
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/