• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

23. května 2017 
Ahoj. koukám nikde nikdo. Já byla dnes v car pravý vaječník v poho, sice se na něm dělá cysta, ale tím si prý nemám lámat hlavu a levý stávkuje nějak se nechce rozhýbat. Na kontrolu jdu zase v pondělí. Jinak jsem vyfasovala ovitrele fůj vůbec se mi do toho nechce. Mel a co ty jak to jde. Pikuska nám těhotní a co ostatní?
14. srp 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucijdo, ani nevim jestli jsi mne tady uz videla. Ja jsem po et od utery 5.8. :slight_smile:
14. srp 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, určitě už jsem tě tady zahlédla a jak se cítíš? Zítra budeš mít 10 dní od Et zkoušela už jsi testit? Já bych to asi nevydržela :wink:
14. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijda: Jde to, už mi to ani nepřijde. Zítra na UTZ, dneska mě praktická doktorka schválila, že můžu podstoupit narkózu. . . No a zítra taky bude super pícháníčko - hned dvojí, protože mám dávku 200 a v tý jedný je zbytek 100. :unamused: Jo jinak se mi furt zvedá žaludek - jedině když bych asi furt jedla tak by to bylo O.K., no a občas mě zabolí břicho. . .
14. srp 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím žaludkem jsme na tom úplně stejně, hlavně po ránu je to docela síla a pořád bych chrněla. Já dneska ještě dostala oralgutran nebo tak nějak... Takže dvě injekce najednou
14. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem teda zvědavá co vyfasuju zítra. . . . Snad nic a nebo když tak nic hrozného!!!
14. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle jsou injekce proti předčasnému dozrávání folíků, vím jen že Pikus psala že některé z nich pěkně štípou..
14. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukla jsem Ti na fotečky máme úplně stejnou " výbavičku"
14. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to bude asi stejný u krátkého protokolu a když zvolíš pera. . . .
14. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijda: A už víš jestli se "rodí" nějací folíci? Mě by zajímalo co se zítra dozvím. . . Do zítřejších desíti dlouhá doba. . . . :angry:
14. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavý vaječník golíkuje, levý stávkuje :unamused:
14. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je ale mrzák, jak si to může dovolit stávkovat??? No uvidím co já zítra. . . . :astonished:
14. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, prý ho musíme nakopnout nevím co tím přesně myslela ale ať nakopávají co to jde :slight_smile:
14. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zítra budeš mít určitě vše v poho, injekce snášíš dobře, tak není důvod aby bylo něco špatně.
14. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, vezmi si nohu, kopni s ní do vaječníku a pak si ji zase přišij . .. :grinning:
14. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééééé šít néééé a nohou kopat taky néééé já ho poňuchňám a třeba si nechá říct.. :wink:
14. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně aby ty injekce vůbec působily. Je mi to podezřelý, všichni si stěžují jak jim něco je. Mě jen trošku bolí břicho, zvedá se mi žaludek a prospala bych den - ale to s tím spaním mám běžně. . .
14. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel jsme na tom úplně stejně mě je taky na blinkání a břuch mám jako balón, o spaní ani nemluvím klídek a ještě ni vřeští hlava.
14. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé no vidíš, na tu hlavu jsem zapoměla. . . . . :angry:
14. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :slight_smile: Nestresuj se i když já jsem ta pravá co to říká jsem vždycky nervózní jak blázen a spadne to ze mě až tak hodinu po tom co odtamtud vylezu.
14. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nápodobně a pak si vzpomenu na tisíc otázek, které jsem chtěla položit. No nic jdu se umýt a hají, jsem totálně mrtvá. . . :pensive:
14. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou. já ještě vezmu psa ven a pak budumít obdobný program a zítra na Tebe budu myslet :grinning:
14. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neboj :slight_smile:
Dík. Dobrou noc. . .
Dobre ranko,
tak jsem jen chtela vsem holkam dodat odvahu, a urcite to vyjde! :wink: :wink: Ja si delala ve stredu a v patek testik a vypada to dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , carka sili! Jsem tak dva tydny za Pikusem, 10 dni po ET a jsem stastna jako blecha, ze prvni krok mam za sebou. Do Podoli musim uz v pondeli, jelikoz mi dochazi utros, tak snad mi vezmou i krev. :sweat_smile: Mame tady nekoho, kdo vstava brzy???
15. srp 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdycky se sem dostanu, kdyz tu zrovna nikdo neni no nevadi. Jeste sem mrknu navecer! Holky drzte se! :slight_smile:
15. srp 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Chtěla jsem se vás zeptat, jak probíhá první konzultace v Podolí u paní doktorky Řezáčové.
My včera dostali žádanku.
15. srp 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ti zas tak moc neporadim, nesla jsem na ivf z duvodu neplodnosti, ale mela jsem to zdravotne urceny, nemam oba vejcovody. Uz jsi nekde v Caru byla, nebo je to poprve a jaky mate problem? Jestli se vam nedari otehotnet, tak se urcite budete bavit o vysetrenich, ktere nejdrive s manzou podstoupite, nez pujdete treba na IUI.
15. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Rezacova je prima, rekne ti na rovinu co se bude dit a jak to vypada! Jen kdyz nebudes necemu rozumet tak se zeptej, ona totiz nadarmo nemluvi. :wink: :wink:
15. srp 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v Caru ještě nebyli, teď to bude poprvé. Já nemůžu otěhotnět, ale nvíme proč, já jsem v pořádku a manžel má spermiogram jednou v normě a jednou horší, takže si myslím, že to taky žádná katastrofa nebude.
15. srp 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek