CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

ivkaj
15. srp 2008

Christla, mi k ní jdeme na první konzultaci až na konci září. Tak jestli máš termín později, tak potom poreferuju.
Down, a díky za tip. Naštěstí díky koníkovi už se člověk jakž takž orientuje, takže snad u první konzultace nebudu jako alenka v říši divů 😅

christla
15. srp 2008

Ivkaj, já se musím nejdřív objednat. Jak dlouhé jsou čekací doby na konzultaci?

downhamka
15. srp 2008

Christla: To objednani, by nemelo byt tak dlouhe, ale o prazdninach tam vzdycky vidim spoustu lidi, tak ja to vidim na zari, rijen

downhamka
15. srp 2008

Jinak se niceho nebojte, jak rikate, modry konik je tu proto, aby jste se na veci kterym nebudete rozumnet zeptali! Krome Rezacove uvidite taky Bahnikovou nebo Darebneho. Vsichni jsou dobri. Bahnikova mi ted prinesla stesti, vypada to, ze jsem otehotnela. Nechci ale jeste nic ukvapovat! 😉 😉

christla
15. srp 2008

A po kolikátém IVF se ti podařilo otěhotnět?

ivkaj
15. srp 2008

Down, tak jenom polehoučku gratuluju aby se to nezakřiklo.

Christla, já jsem volala koncem července a první termín vyšel až na konec září. Ale jsem ráda, protože začátkem jdeme na spermio a imunologii, takže už budou výsledky a budeme se moct bavit konkrétněji.

downhamka
15. srp 2008

Tohle bylo moje druhe ivf. Minule jsem ale mela taky pozitivni test i krevni, ale jednalo se o biochemickou graviditu - tzn. ze na ultrazvuku uz pak nebylo nic videt, to se stat muze. Ale tentokrat to je jine. Delala jsem si test uz dvakrat a carka je jasnejsi, takze je videt, ze Hcg je vic a vic. 🙂

downhamka
15. srp 2008

A taky to prvni ivf bylo pred rokem, mela jsem uplne jiny protokol, - jiny pocet hormon. injekci, proste jiny postup, jine injekce. Tady je dobry, ze kdyz doktori vidi, ze to prvni nevyslo, snazi se vymyslet veci jinak aby zvysili pravdepodobnost uspechu.

christla
15. srp 2008

Ivkaj, já tam budu volat nejspíš příští týden nebo až příští měsíc, chceme, aby to vyšlo na záčet nového roku.

Down, moc gratuluji a držím palce, aby tentokrát to bylo nádherné těhotenství a třeba to budou dvojčátka. 😉

ivkaj
15. srp 2008

Christla, no jestil chceš přesnější datum, klidně zavolej třeba ten příští týden a řekni na kdy chceš.
Já se musím přiznat, že se mi tak nějak ulevilo. Asi ta vidina, že se začne něco dít 😎 Ale k těhu to tedy nevedlo.

downhamka
15. srp 2008

ivkaj mas super ze budes mit spermi a imu za sebou, to je dost dulezite! Pak uz jenom tve krevni testy a nebo i bez budete moc hned na IUI. Jak ja rikam, nejdele trvaji vsechny testy a pak uz to jde rychle 🙂
Jinak diky za gratulace, ale nebudeme vazne nic predbihat, pockame az na utz kdy jiz bude z pulky vyhrano. 🙂

Christla tak to by melo vyjit 🙂

downhamka
15. srp 2008

ivkaj ty jsi uz nekde byla? Musis to brat vsechno optimisticky! 😉 Ovsem ze musite byt oba v pohode a zdravi aby se neco zacalo dit brzo. 🙂 🙂

christla
15. srp 2008

Ivkaj, ty už máš za sebou IVF?
Holky, já mám taky už za sebou imunologické vyšetření v Podolí a za tři měsíce jdeme na kontrolu, takže jsem se chtěla objednat tak, abychom měli už i výsledky z té kontroly v ruce a věděli na čem jsme.

Down, takže fakt dvojčátka? 🙂

downhamka
15. srp 2008

Christla nezlob mne 😠 😎

downhamka
15. srp 2008

jinak christla taky chvalim, ze uz neco delas a nejdes k doktorce s prazdnou! Takhle si trochu zkratis 😉

lussi
15. srp 2008

Ahoj holky, jdu vás pozdravit 🙂
Koukám, že je to tady samá pozitivní zpráva 😵Konečně.

christla
15. srp 2008

Down, my těch vyšetření už máme.... 🙂

downhamka
15. srp 2008

Christla: dokazu si to predstavit, v podoli budou vedet co s tim. Tady v tehle diskusi je tolik kocek, co prochazeli tim samym postupem co ty, ze ti urcite poradi a rozveseli te. Hlavu vzhuru a prijd se sem na nas podivat a zeptej se na cokoliv 🙂 🙂

Lussi zdravim, dlouho jsem te neslysela 😉

ivkaj
15. srp 2008

Christla, já mám za sebou zatím jen HP a ten byl v pohodě. Snažíme se od září 07, takže jsem si už dupla, že by to přeci jen chtělo nějaké vyšetření. Takže začátkem září bude spermio a imunologie a koncem září první konzultace. A co se bude dít dál bude záležet na výsledcích vyšetření.

lussi
15. srp 2008

down, v práci máme poslední dobou fofr, tak není moc čas na net, po práci trávíme čas na stavbě a večír už jsem tak zdechlá, že nemám sílu ani si zapnout počítač 🙂
Kdypak půjdeš na UTZ? Nevím jestli jsi to už nepsala, nějak nemám časík dočítat... 😅

murecka76
15. srp 2008

Zdravím, těhulkám přeji hodně štěstíčka 🙂 🙂 🙂 .
Mel, já jsem na stimulaci vyfasovala pouze Puregon 2x900ml a pero v 🙂 taštičce, koukala jsem, že ty jsi více zásobovaná. Já mám první dávky 175ml. Nejsem taky žádná chudinka, pořádný kus ženský, tak jsem zvědavá jak budu reagovat. Teprve včera jsem dostala MS po revizi, nikomu bych ty bolesti nepřála, je to strašné. Ale hlavně, že dorazila. 11.9. jedeme do Podolí, to už bych měla být po 2 cyklech, tak si přeji aby mi pan doktor povolil třetí stimulovat, tak uvidím.
Moc vám všem přeji, pohodové stimulování. 🙂

christla
15. srp 2008

Ivkaj, my se snažíme od ledna 2007 s tím, že jsem už jednou potratila.
Ty jdeš na začátku září na imuno a koncem na konzultaci? To si ale myslím, že ještě z té imuno mít nebudeš, my na ně čekali celý měsíc, než nám přišly!!!

Murecka, já ty bolesti při první MS znám po revizi, sama jsem si tím prošla. ☹

downhamka
15. srp 2008

Lussi: dosel mi utros, tak musim uz v pondeli, tak snad mi vezmou i tu krev, kdyz uz tam budu! 😀 😀

murecka76
15. srp 2008

Christlo, takže je to po revizi normální? Já už včera plašila, že mám asi nějaké srůsty, nikdy jsem takové křeče a tak silnou MS neměla. Přeji ti hodně štěstíčka.

lussi
15. srp 2008

down starý dobrý utrošek došel joooo? No tak to tam musíš to je jasný 😀 😀 😀 A dej hned vědět kolik ti naměřili 😀

pikusa
15. srp 2008

ahoj holky,tak koukám koukám 🙂 🙂 DOWN,SUPER 😀 😀 potichoučku gratuluji 🙂 🙂
Mě říkala sestřička,že na krev můžu klidně už 12tý den 🙂 🙂
A jinak všechny moc moc zdravím........................

lussi
15. srp 2008

já taky zdravím piku 😀

brundik
15. srp 2008

downhamka, gratuluju a moc drzim palce, aby vse probihalo v pohode 😉
Jinak jsi se ptala, jestli nekdo vstava brzo, tak jsem to prave ja, vstavam v 5 a v praci hakuju od 6. Ale jestli ses ptala kvuli rannimu povidani, tak to nezarucim, v jine diskuzi jsem dneska napsala dobre rano a k neodeslanemu pozdravu jsem se vratila pred polednem 😀

christla
15. srp 2008

Murecko, je to normální, neboj se ničeho! Musíš to přetrpět, pak už bude dobře!!

m.e.l
15. srp 2008

downhamka: Potichů gratulujůůů.............
murecka: Taky nejsem zrovna třasořitka ženská. . . . 😀
Jinak dnešní UTZ - pravá strana maká, levá se zatím fláká, na další UTZ jdu v pondělí. Mám pokračovat ve stejné dávce 200, takže dneska dvojí píchání. Nejdříve zbývajících 100 a pak z nové zbytek. . . . 😲 Poprvé u mého píchání bude manža - stihl přijít domů dříve než obvykle... . . 😀 😀