• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

22. října 2017 
JOJO, jdu k někomu jinému, ale nevadí, hlavně abych dobře dopadla. :slight_smile:

Macous, no jo budu píchat s Kalkou :slight_smile: , ona to bude mít rychleji za sebou, je šikovnější, ale je fajn, že je tady zrovna někdo kdo taky píchá. :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melíku, ti nevím, zrovna si říkám, že už zase tak trochu tápu, ono se není co divit po těch 4 neúspěších, ale pořád si říkám, že jsem určitě těhotná a nechci se toho vzdát :slight_smile: . Cítím se tak nějak nijak, první dva dny po ET jsem se budila v noci propocená. Teďka už mě jen bolý prsa - ale to už mám od stimulky, tak ti nevím holka, jakpak to bude :sweat_smile:
31. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mací, povídej si s nima. . . Já si s nima taky povídala, jednomu se asi mé keci nelíbili. . . . :grinning:
kalko, na Bulovce je registrace od 12.do 36.týdne. Ale jak nepřijdeš v tom 12.tým tak nemáš šanci.
31. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fnb.cz/oddeleni/gpk/gpk_vlastni/gpk.html

jukni.. našla jsem odkaz.. jsou tam i fotky..

murecka76 .. tak schválně... jak nám folíci porostou.. třeba mě přeběhneš a půjdeš na OPU dřív :wink:

Vyhlašuji závody! murecka76 X kalka.. :grinning: já sázím na .. na sebe! :grinning: :wink:
31. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kal - ty jsi třeštiprdlo :grinning: :grinning: :grinning: holky, alespoň vám to uteče, to jsem zvědavá, nakonec to budete mít stejně a bude po závodech :slight_smile:

Melíku - no právě, co když je tím vyplaším :slight_smile: já si tentokrát říkám, nějak to je a to neví nikdo, takže se uvidí a já to nemůžu ovlivnit, takže negativní nejsem, mám takové záchvaty, kdy si myslím že jsem těhu, ale pak zase váhám, tak ti nevím - asi jsem taky pěkný třeštiprdlo. A jak ti je? A co manža?
Já mám dneska samé návštěvy, ale budu načuhovat v mezičasech :grinning:
31. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací, manža si předevčírem večer hnul se zádama, ale dobrý. Jen takový malý ústřel, jinak je úplně zdravej! :grinning: Mě je tak - no všelijak, pálí mě zase žáha, ale jinak dobrý.
31. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalko, já jsem takový skeptik, takže určitě vyhraješ ty a hlavně budeš i o tři injekce navíc. :slight_smile: uvidíme kolik jich budeš mít v PO a já ve ST. Hlavně hladký průběh :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak píchačky pěkně píchat a macous zase zpívat :slight_smile: :slight_smile: no a to by bylo,aby nebylo :wink:
31. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, piku nám skládá básně. . . . :grinning:
31. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady to je samá píchačka :grinning:
31. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám, že to tady hýří optimismem, to je moc fajn. :slight_smile:

Já tedy bohužel asi moc nebudu, test byl ráno negativní a příznaky na mrchu jsou více než jasné. Ta by měla dorazit o víkendu, akorát mi ji vždy držel utrogestan, tak si dá asi na čas.

Vím, že to není úplně ztracené, ale bohužel to byl můj osmý transfer a už to tělo znám, tak by se asi musel stát jenom zázrak a na ty já moc nevěřím. Jsem z toho dost na dně a nevím co bude dál. Tomuto pokusu jsem hodně věřila. :cry:
31. říj 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
buresinko. . . :angry:
Jsem si tuhle uvědomila, že se tu dlouho neobjevila down.. . . . Snad je všechno v pořádku.
31. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buresinko,sakra sakra........................
Down byla v nemocnici,ale je doma a miminka jsou v pořádku :slight_smile:
jo ahoj holky :wink:
31. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku.. v jiné místnosti jsem se dočetla, že jsi měla OHSS.. to ti teda stopli stimulku a kdy si znova teda začala stimulovat?.. nebo jak to pak chodí? :unamused:
31. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pikusa!
Nevím, jestli si na mě pamatuješ, ale psaly jsme si loni touhle dobou o CAR v Podolí. Pak jsem se odmlčela- měla jsem nějaké komplikace a nebyla na netu. No, a už mám skoro 4 měsíčního chlapečka. :wink:
A píšu ti- protože koukám, že čekáš mimi- tak hodně gratulací!! Je to super!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buresinko, vím, že slova útěchy nepomůžou snad jen hodně pevné nervíky do dalšího boje :wink: a příště se určo zadaří :wink: Nadad paráda, gratuluju k chlapečkovi takovéhle výsledky dodávají optimismu :slight_smile:
31. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadad,teda ahoj,no jasan,že pamatuju :slight_smile: tak teda moc gratuluji ke klučíkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: škoda,že nemáš albíčko :slight_smile:
Jo jo miminko se povedlo :slight_smile:
Kalka,stimulaci mi stopli těsně před odběrem vajíček,bylo jich strašně moc a hyperstimulák,i když já na sobě nic nepozorovala.............no a pak se čekalo,až se to uklidní.Letěli jsme do Egypta :slight_smile: a po 3 měsících to bylo v pořádku a začali jsme znova.
31. říj 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holciny, jsme v poradku! Na utz za ctrnact dni, docela bych si prala vedet i pohlavi, uvidime :wink: Preju hezky vikend :wink:
31. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Down - teda ty spisovatelko :grinning: tak hezký těhulkování přeji :grinning:
31. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky při neděli,

tak je bohužel rozhodnuto. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Včera ráno dorazila MS v plné parádě. :frowning2: Nevím co bude dál,jsem opravdu na dně.

Akorát mám dotaz, myslíte, že musím nutně na krev? Protože je jasné, že to vyjde jen nula.
2. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Buresinko,to mě teda strašně mrzí,drž se a bude zase dobře uvidíš........................
No s tou krví nevím :unamused:
2. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buresinko,na krev bohužel musíš. Já po ET 9 den začala taky krvácet a ještě víc, než kdy jindy a musela jsem na krev.Může to stále těhu popřípadě i mimoděložní nebo tak, prostě se to musí prý zkontrolovat :confounded: K nám dnes mrcha taky dorazila a nikdo ji sem nezval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buresinko ale pozitivní je, že máš mrazáčky a jednou to MUSÍ KLAPNOUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
2. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Buresinko, ach jo, to mě teda fakt moc mrzí - dej si možná chvilku voraz, pořiď něco na Vánoce a něco hezkýho si kup :pensive:
Úplně ti rozumím, mě jestli to teď neklapne, tak se mi taky zboří svět, vím to, protože tomu tentokrát věřím, je to už pátý pokus a kdyžtak si dám do prosince pauzu a v prosinci si dojdu na KET, jestli budou ok po rozmrazení a budu doma 3 dny a pak půjdu do práce.
Musíš se z toho vzpamatovat a jednou to určitě vyjde, neboj, jak říkám já, prostě budu do CARu chodit tak dlouho, dokud mě tam neotěhotní a hotovo :wink:

Ostatním hezký nedělní večer :slight_smile:
2. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...........
Macous a kdy ty vlastně budeš vědět??????Kdy bude testík?????
2. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Piku, já ti nevím, jestli budu testíkovat, jinak na krev jdu až 11.11. - úterý.
Já když se vždycky podívám, jak vám těhulkám vedle jména přiskakují ty týdny, tak se úplně divím, jak to letí :slight_smile:
2. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novém týdnu,

Berusinko je mi to moc líto, hodně síly do dalšího boje.

Macous držím palečky na 11.11., určitě tam budou //.

Kalka tobě držm palečky už dnes ať jsi hodně pochválená. :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ránko :slight_smile:
Macous,no to ti povím,sama tomu nevěřím,jak to letí............a tobě moc držím palečky na testík,nebo na krev,to je jedno,hlavně at je to pozitivní :wink:
A Kalka si jde dnes pro pochvalu?????No to je jasan,že bude vše jak má :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bych jednu velikou prosbičku, četla jsem, že je nějaká uzavírka u Podolí (Vyšehradský tunel je uzavřen), nevíte budeme moc do areálu a nebo nás to povede jinudy?
3. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek