CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
11. lis 2008

Macous, moc děkuji, máš stejný názor jako my. Ty dvě jsme píchali v 17.30, tak to 21.30 píchneme k Puregonu, takhle jsme to plánovali. Děkuji a krásný večer, opatruj se. 🙂

murecka76
11. lis 2008

Jak je to s vycházkami? Neomezené asi nedávají, co? ☹

kalka
12. lis 2008

dobré ránko 🙂

murecka76 zítra na tebe myslím! hodně štěstí!!!! 🙂

papapapa 😀

murecka76
12. lis 2008

Dobré ránko,

moc děkuji Kalko, dnes jsem se před 8hod. vzbudila a tak jsem si říkala, že tě za chvilku povezou, no a teď už to máš za sebou a hezky si pospáváš. 🙂

m.e.l
12. lis 2008

Dobré ranko,
muri ty vlastně jdeš zítra viď?
Jsem na Kalku zvědavá, jak se "pochlapí". 😉

macous
12. lis 2008

Dobré ránko - no dopoledne 😀 ,
tak to zase bude napínavý konec týdne - taky čekám na Kalky výsledek a zítra zase budu čekat na výsledek Murečky 😵
Melíku - ty jo 15 tt, to ani není možný, mi přijde jak včera, když jsi hlásila dvě // a teď už máš kritické období za sebou viď - to je dobře, já vím, že jsi se taky bála a teďka se už bojím zase já 🙂 😉 😵 tak ještě pár týdnů a jsi v polovině 😀

m.e.l
12. lis 2008

Mací, no můžu ti říct, že jsem už i klidnější. Jak mám po tom screeningu a 1.trimestr za sebou. . . . Neboj, u Tebe bude taky všechno o.k., věřím tomu! No a za 13 dni zase uvidím našeho mimíska. 😀 V polovině budu 24.12.!!!! 😀

murecka76
12. lis 2008

No jo kočky, já se jdu pochlapit zítra. 🙂 Uvidíme jaká bude úrodička. 🙂

Macous, neboj bude vše ok, hlavně buď v pohodě a užívej si to.

Melíku, máš krásné datum poloviny. 🙂

macous
12. lis 2008

Melíku to je dobře, já si to těhulkování začnu užívat asi až ten první trimestr bude taky za mnou, do té doby se bojím, abych si to nezakřikla 😉

Murečko - v kolik zítra jdeš?

m.e.l
12. lis 2008

Muri, viď? Já to taky říkám. . . . Blbý je, že tím mi vychází termín na velký UZ mezi 24.12. - 7.1.! Jako super mezi svátky, budou určo nadšený. . . 😅

murecka76
12. lis 2008

Macous, zítra tam mám být v 7.30, pojedeme po 5hodině, ach jo ve 4hod. vstávat. ☹ No což, pak si schrupnu.

Mel neboj, myslím, že nebudou mít problém a nebudeš jediná. 😀 Vyrazíte s taťkou pro opožděný dáreček a krásně si to užijete. 🙂

lucijda
12. lis 2008

Mel taky bych řekla že se na to budete těšit víc jak na dárky pod stromečkem 🙂 Kalka to má za sebou, tak jsem zvědavá jak dopadla 🙂 Murecko stejně nebudeš moct dopat, takže já byla za brzké vstávání docela vděčná, celou noc jsem koukala na hodiny aby jsme nezaspali 😅

bekynka
12. lis 2008

Ahoj Mel, chtěla jsem ti poděkovat za doporučení na doktora Darebného. Byla jsem včera u něj a jeho přístup - to byl diametrální rozdíl od přístupu Žáčkové a Řezáčové 😀 Byl naprosto perfektní. Poprvé ze 4 návštěv v Podolí jsem odcházela s dobrým pocitem 😉
Jinak, jak mě před dvěma měsíci Řezáčová poslala domů, že ty stěry z děložního hrdla nepotřebuje a že chce jen ten hormonální profil (byla jsem objednaná, přijela a pak mě poslala domů bez vyšetření), tak mi včera jak jinak řekl Darebný, že to potřebuje. Takže se to zase o 14 dní zdrží. Byla jsem naštvaná, už mám i termín jinam, a chtěla jsem odejít. Ale Darebný byl tak super, že tam zůstanu. Ale budu chodit jen k němu.
Takže ještě jednou díky 🙂

murecka76
12. lis 2008

Lucijdo, tak tohle jsem si zrovna dnes říkala, že určitě budu vzhůru a kontrolovat budíka, raději nařídím i mobil, kdybych usnula až k ránu, tak aby jsme to neprospali. 😀 Ale myslím, že to nehrozí. Vše připravím už večer, ráno jen hodím sprchu a pofrčíme. Musíme si dát nějakého fóra, kdyby nás něco potkalo na silnici, přeci jen je to 130km. 🙂

Taky si říkám, že už Kalka za chvilku pošupajdí domů do pelíšku a bude odpočívat. 🙂

m.e.l
12. lis 2008

Beky, nemáš za co děkovat. . . Hlavně, že jsi spokojená. Darebák je super. 😅

bekynka
12. lis 2008

Mel, to tedy je 😀

buresinka
12. lis 2008

Macous, moc gratuluji k čísilku. 🙂

kalka
12. lis 2008

Ahoj holky 🙂 jsem tu.. takže vajuch mám 31 ! A z 99 % mě čeká hyperstimulák ☹ bych se z toho picla.. takže teď jenom čekám až se ten hajzlík projeví... v pátek mám přijít na kontrolu.. akorát jsme si uvědomila, že jsem se neobjednala a tak nevím na kolikátou tam mám přijet.. napsali mi -kontrola s laboratoří v pátek-.. tak tam asi zítra budu muset brnknout..

lucijda
12. lis 2008

Jejda Kalka, tak to jsi super nosnice 😀 Hlavně hodně pít a odpočívat!!Ale gratuluju k úrodičce 🙂

m.e.l
12. lis 2008

Kalko holka, hyperstimulák ne. Ten se ti musí vyhnout, to přeci nejde ne? Tady se fakt asi potvrzuje, že jak jich je moc, tak to zavání hyperstimulací. . . 😠 Ale jinak nosnice jsi teda dobrá. 😉

murecka76
12. lis 2008

Ahoj Kalko, ty jsi teda nosnice, to já s takovou úrodou nepočítám, v po bylo folíků. 😒
Doufám, že ten hyperstimulák se neprojeví a vyhne se. odpočívej a opatruj se. Držím pěsti. 🙂

georgik
12. lis 2008

Ahojky holky...
tak my dneska byli pro výsledky na genetice.... no dneska tam byl pan doktor, mela jsem z nej pocit, ze si ty vysledky rika spis tak pro sebe nez nam... ale coz, sedla jsem k PC a googlila....
vyslo mi 3% riziko Turnerova syndromu v případě holčičky.... takže až budu těhu, AMC se nevyhnu ☹ chjoooo
jinak je vse v poradku......
a mam otazecku, pred zvolenim protokolu se dela UTZ a stimuluje se od dalsiho cyklu, je to tak? Nebo jinak??? 🙂
Kalka: téééda, tolik vajuch... a drzim palce, aby se ti ten hyperstimulak vyhnul!!!!!
murecka: na zitrek mackam pesti....

pikusa
12. lis 2008

Ahoj holky,
Kalka,teda............no já jich měla 30 😀 😀 bumbej a opatruj se 😉
Murečko,na zítra držím palečky moc moc 😉
Macous,21.11 mám taky UTZ----velký 😉
Georgik,ano ano,UTZ před stimulací............ale můžeš stimulovat i ke konci cyklu,protokoly jsou různé.A pak to přejde i do dalšího cyklu.

macous
12. lis 2008

Ahoj holky,
Kalka, tak dobrý - gratuluji k úrodičce, já jich měla při prvním IVF 34 - folíků a bylo z toho 14 embrijek, a hyperstimulák se mi projevil jen v tom nejlehčím stupni a nakonec jsem dostala jedno embrijko, ale jak píšou holky, chce to hodně moc pít 😉 tak se opatruj a odpočívej 🙂
Murečko, tak ať je zítra vše v nejlepším pořádku a budu samozřejmě držet palce 😵
Piku - já si to tvoje datum pamatuji, tak to když bude štěstíčko přát, tak budeš už vědět jestli kluk nebo holčička 😵 😵 😵

Zdravím i ostatní 😵

kalka
12. lis 2008

Tak jsem se trochu prospala a jukám na vás... dost mě bolí podbříšek, tak doufám, že to zítra poleví .. že je to jen z toho samotnýho zákroku, že to nemá nic společnýho s hyperňákem... taky mi říkali, že pokud by se mi projevil hyperňák jen mírně, že by si lajsli mi dát v pondělí embryjko..
Jinak holky moc děkuju, že jste na mě myslely.. dneska jsme tam na odběru byly čtyři a byla tam i sranda.. ta starší blonďatá sestřička, taková pěkná ženská, to je ďábel 😀 je strašně fajn 🙂
Tak já jdu zase odpočívat..

zítra se stavím 😉
čauky

lucijda
12. lis 2008

Jo kalka, ta´je super mi byli v podolí na konzultaci ( někdy ze začátku ) a přifařila si to ke mě že jdeme zavádět embryjka, já na ní koukala jako puk 😀 Ale je opravdu super, báječně umí brát krev vždy se mi trefila na poprvé a to je u mě zázrak 😀

zulik
12. lis 2008

Kalko, super úrodička! Bříško bude bolet, nuť se k pití, pořád pij, nejméně 4 litry denně, třeba to zachráníš.Já se tomu taky vyhla pitím a to mi to prorokovali 😉

murecka76
12. lis 2008

Krásný večer všem,

tak jsem odšperkovaná, zbalená a oholená, ráno můžeme vyrazit nach Prag. 🙂

Všem vám moc děkuji za podporu. 🙂

Kalko, drž se. 🙂

hanca..
12. lis 2008

Ahoj holky,
jsem tu nová a chytam info o carech zatím jsem byla 5x neuspěšná vISCARU,tak bych chtěla změnu,pomůžete mi?Jsem už bezradná ☹

pikusa
12. lis 2008

Murečko,tfuj tfuj 🙂
macous no snad se dozvíme,co mám v pupíku 🙂
Hanco,nevím,já byla jen v Podolí,tak nemůžu srovnávat...........já byla spokojená a hlavně mám miminko v bříšku,tak jsme to dotáhli do konce.