• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

22. října 2017 
Holky, jste zlaté, moc děkuji, hned je lépe. :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecko a kdy Ti řekli že má být ET?
13. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecko! holka zlatá.. buď ráda... není důležitá kvantita ale kvalita! :wink: Uvidíš, že zítra budou mít pro tebe dobrý zprávy :slight_smile: a už víš kdy by si šla asi na ET?
13. lis 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřička říkala, že to vidí spíše na neděli, když je v PO svátek, ale zase Kalka píše, že by měla jít v Po, tak nevím. :slight_smile: Zítra se asi dozvím více.
13. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam se na svátky nehraje :wink: Vem si že by sji měla rodit a oni řekli nemakáme je státní svátek , no a embryjka jsou skoro to stejný :wink:
13. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec Murecko vyhraješ a budeš mít dřív ET :grinning: a nebo se setkáme v pondělí v postýlkách :grinning:
A nebuď smutná, opravdu nemáš proč.. i mě embryoložka říkala, že hodně vajíček neznamená žádný terno.. je to opravdu na úkor kvality :wink:
13. lis 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lucijda má pravdu tam na svítky nehrajou.. tam jedou pořád.. :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mně to bylo divné, když říkala, že na pondělí to nevidí, taky jsem myslela, že by to mělo být jedno.
Možná se uvidíme, prý se tam leží něco okolo 1/2hoďky, sestřička nám ukazovala polohu postele. :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ležela hodinku a pak jsem se bála i vstát. :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono spíš jde o to, že tam mají málo ldí... když na mě manže čekal po OPU, tak říkal, že tam v sesterně byla velká debata kdo budě v neděli a v pondělí dělat trasféry... že Žáčková má dovolenou.. Řezáčová je pryč a Darebný něco.. bla bla bla.. takže to prej vypadá, že by tam musela být Bahnička non-stop... tak možná právě proto to směřují právě všechno na neděli.. asi aby si v pondělí dáchli.. :sunglasses:
13. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu nachvíli dádnout.. tak zíta papulík a těším se na hezký zprávičky Murečko :slight_smile:

ahojky holky :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, kdo nám tam ty dětičky foukne. :grinning:

To věřím Lucijdo. :grinning:
13. lis 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAPAPA a dobrou.
13. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Murečko, prosím Tě klídek. . . Jak víš sama jsem měla málo vajíček. No holt zůstali jen dvě embrýska, ale je z toho jedno krásné mimísko v bříšku. U Tebe budou určitě i mrazáčci. Já věděla, že mám jen 5 zralých vajuch. Ty jich máš 7!!! :wink:
13. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Melíku, už jsem klidnější a myslím pozitivně. :slight_smile: Vypadá to spíše na 6, ale i to je ok.
13. lis 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecko, neboj budou z toho nakonec dvojčátka! :wink:
13. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murečko,no vidíš :grinning: a jsem zvědavá na zprávy zítra,ještě si s kalkou možná poležíte spolu :slight_smile:
já jsem si na ET brala pro štěstí noční košili se žirafkou :grinning:
13. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO to jsi musela být kočka Pikus, a vidíš žirafka zabrala. :grinning:

Raději to nezakříkni Zulíku. :grinning:

Ale bereme všechno!!! :slight_smile:
13. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem teda byla :grinning:
a uvidíš,Podolí ted chrlí miminka,tak Vám dopřeje taky :slight_smile: a Kalce taky :grinning:
13. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si to myslím. :grinning:
13. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude ale super dáreček na Vánoce holky,já vám to tak přeju.....moc strašně moc :wink:
13. lis 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude to si piš :grinning: , to bude pořádný Ježíšek :grinning: Moooooooc moooooooc děkujeme, myslím že můžu poděkovat i za Kalku. :slight_smile:
13. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka to nebude žádny murecka by chtěla k ježíšku teď už jen pro prcka k ježíšku :grinning:
13. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to joooooo Klaka a Murecka budou ted chtít i pro mimíse dáreček že?????
Holky,musí to přece klapnout,byly by jste těhu nastejno,to je krásný :grinning:
13. lis 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Ježíšek to bude mít letos teda pěkně drahé :grinning: , no což neměl nás nechat takhle dlouho čekat. :grinning:
13. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pravda,ted mu to spočítáte :grinning: a pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě, že má tolika peněz, a nebude muset někoho kvůli nám ošidit. :grinning:
Můj 4 letý synoveček říkal, že Ježíšek má strašnou spoustu pěnez, prý se to nedá ani spočítat a vůbec nechodí do práce. Ty děti jsou fakt kouzelný. :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecko,,šak počkej,jaký bude tvoje dítko rozumbrada :grinning:
my jsme šli minule na procházku a Anetka,že už jí bolej nohy a já říkám,že taky nosím miminko a je těžký a taky nebrečím.
tak říká..no teto,to teda jo,to nemůžeš nechat doma miminko vid a pak si ho zase vzít :grinning:
13. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty děti jsou fakt zlatý. :grinning:
13. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj podolandy :slight_smile: kéž by jste měly pravdu a vyšlo nám to s murečkou jako Vánoční dáreček:slight_smile:

Piku.. když si měla tolika vajíček.. kdy tě přestalo bolet bříško???.. mě pořád bolí.. tak jako kdybych týden v kuse posilovala.. až jako do žaludku.. měla jsi to taky?... jinak mi nic není.. hodně piju a i přiměřeně k tomu stejně vyčurám.. takže snad se mi podaří ten hyperstimulák přepít...

Blíží se devátá hodina.. to se za chvilečku budeme s murečkou tahat o telefon :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek