• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás IVF v září 2011

20. září 2011 
Ahojky,určitě tu nejsem jediná koho čeká v září IVF. My po více jak 3 letech snažení podstoupíme poprvé IVF cyklus s darovanými oocyty,zatím šetříme a připravujeme se a jako každá snažilka se už nemohu dočkat :slight_smile:
6. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marca22 ahoj jsem na tom podobně,v září nás čeká 1IVF. Zatím máme za sebou vše možná vyšetření,které neodhalily proč to nejde a taky 3pokusy IUI...teď čekám na srpen kdy začnu stimulovat a v září budu doufat, že to výjde. Držím palečky i tobě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanule Také budu držet palečky :slight_smile: Doufám že ty 2 měsíce utečou jako nic :wink:
7. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám že nás tu moc není,asi si všichni v době dovolených dávají pauzu :confused:
20. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě nejspíš čeká první IVF až v říjmu, v září to nstihneme ale ráda se přidám :slight_smile: ...Snažíme se skoro dva roky :frowning2: .... co už máte všechno za sebou?
U nás několik pokusů s pregnylem, jedno IUI a zatím nic :frowning2:
24. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nás to nejspíš čeká také v září, zítra jdeme pro výsledky z genetiky, máte to některá z vás? co máme od toho čekat?
24. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě nejspíš čeká IVF až v říjnu, do září to asi nestihneme :frowning2: Jinak o mimi se snažíme už 3 roky, mám za sebou 1 IUI, 2 IVF, při prvním IVF nedošlo ani k ET, při druhém IVF jsem sice otěhotněla, ale bohužel se těhotenství v 9. týdnu přestalo vyvíjet, a tak jsem v květnu musela na revizi dělohy :frowning2: Ještě teď jsem se z toho úplně nevzpamatovala, ale budeme bojovat dál :wink:
@marca 22 my jsme se potkali na diskuzi IVF březen 2011, že? Na kolik vás vyjde to IVF s darovanými oocyty? Možná mě to taky nemine :unamused:
25. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygrisek09 : genetiku máme za sebou a výsledek snad dobrý, na nic se údajně nepřišlo...
Přítel jen horší spermio, ale kontrolní už lepší a v lendu při IUI už normospermie :slight_smile: Jinak při imunologickém vyšetření u mě byla zjištěna celiakie, nádledně potvrzena i na gastroskopii,takže už půl roku jsem na dietě a kontrolní protilátky negativní... ještě jsem v červnu podstoupila laparku a potvrzena endometrioza, dle doktrora musím podstoupit hormonální léčbu, ale když jsem to byla konzultovat minulý týden v gennetu,tak hormon. léčbu prý mít nemusím... jsem z toho trochu jelen :unamused: :unamused: :unamused:
25. črc 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já čekám na MS asi za týden, to jsem vyfasovala na měsíc antikoncepci :fearful: a pak snad v září huráá do akce....nejhorší na tom všem je to čekání pořád na něco.
25. črc 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky si připadám, že už druhý rok pořád na něco čekám..... neustále na nějaké objednání na tohle a tamto vyšetření, na to jestli se cyklus srovná sám, na to jak zareaguji na léčbu atd.atd... výsledek žatím nikde :angry: :angry: :angry:
27. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney úplně s tebou souhlasím, a nejhorší na tom je, že roky bohužel ubíhají :unamused:
27. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se taky přidala, ať mám s kám prožívat náš další pokus o miminko :slight_smile:

Čeká nás 2.IVF, momentálně beru antikoncepci, píchat injekce začnu okolo 20.září a ET mi vychází přelom září-říjen. Z 1.IVF jsem otěhotněla, ale skončilo zamlklým potratem v 7.týdnu. Zjistili mi zvýšenou srážlivost krve, takže budu po ET píchat ijekce na zředění. Jinak jsem předtím otěhotněla 2x přirozeně - poprvé mimoděložní těhotenství, po druhé spontánní potrat v 5.týdnu.

Snad už se teď konečně povede.....nám VŠEM :slight_smile:
23. srp 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 my máme udělanou genetiku, je to odběr cca 4 ampulek krve od Tebe a partnera. Zjišťují se různé anomálie krve, karyotypy a jestli máte správný počet chromozonů X a Y. Výsleky u nás byly do 5ti týdnů.Snad Ti to tak stačí :wink:
23. srp 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney Podaří se , neboj :slight_smile: My už čekáme 4 roky a není to zase až tak hrozné! Jsme ještě mladí, ono se to povede :wink:
23. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka díky zo podporu, někdy to jde ale někdy si říkám, že už mě opouští síla :unamused: nechceš se přidat k nám na diskuzi - Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.
5. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat? Právě stimuluju a brzo mě čeká punkce :slight_smile:
20. zář 2011 ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek