IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

garp776
autor
20. dub 2010

ahojkyy: ráno v 7 nástup, kolem 9 na sál, narkoza..za půl hoďky jsem byla nazpátek na pokoji. Trochu mě bolelo břicho, tak mi dali čípek proti bolesti..kolem 10 přišla embryolog a nahlásila počet..dohodli jsme se, že půl IVF a půl ISCI a dnes v poledne si mám volat, jak to dopadlo. Přítel se synem čekal venku, přece jenom nás na pokoji bylo více holek..kdy jdeš na UTZ?

liny
20. dub 2010

garp paráda tak to gratuluji to je super zpráva tak přeji ať se embroušci pěkně vyvíjejí 😵 . Já šla druhý den po OPU do práce,ani po narkóze mi nic nebylo.

garp776
autor
20. dub 2010

dík liny..tak to si mě uklidnila, já jsem taky v práci, ale dalo mi trochu práce se sem dobelhat, snad se to během dne zlepší.
jak se cítíš?

liny
20. dub 2010

ahojkyy tak Tebe už to taky za pár dní čeká to je super 🙂

liny
20. dub 2010

garp je pravda že až druhý den jsem cítila takový pobolívání v břiše a nutilo mě to jít jakoby trochu do předklonu,ale přece jen se tam šťourali tak to mělo ještě dozvuky.

Já se cítím dobře,v noci mě začli strašně pobolívat prsa a nepřestalo,ale jinak nic.

liny
20. dub 2010

jo a ještě další poznatek strašně se mi teď mastí kůže na obličeji a to jsem před tím nemývala,asi je to reakce na ty všechny hormony, doma jsem si prodlužovala vlasy a musela je sundat,protože to nedrželo ☹ a svoje vlasy si musím mít každý den to je mazec.

garp776
autor
20. dub 2010

liny..tak to jsou tedy pěkné příznaky...kdy budeš testovat?

ahojkyy
20. dub 2010

ano, za pár dní ma to čaká. No neviem, či je to super, čím dalej tým viac sa obávam, či to bude ok, či vajíčka budú, či sa to oplodní a či bude partner ok - aj ked zatial vzdy bol a potom budem strašiť, či sa to uchytí :D klasika 😀
UZV mám zajtra, tak snáď ma Daněk bude len chváliť 😉 ako sa tam vo vnútri pekne snažím, ako to rastie 😝

ahojkyy
20. dub 2010

liny - kedy skúsiš testík? ja si ho musím kúpiť vopred, len ako nevydržím 😀 použiť ho hned na druhý den 😝

liny
20. dub 2010

garp to jsou příznaky hormonálních látek 🙂 ,ale doufám,že do pár dnů přijdou i jiné příznaky 😀

liny
20. dub 2010

ahojkyy máš stejné obavy jako jsem měla i já a zatím jde vše dobře...celý ten proces se člověk něčeho obává. Já se teď budu obávat aby se mi embroušek uhnízdil a pak vydržel,snažím se myslet pozitivně. Ale ne vždy to jde celý den.

ahojkyy
20. dub 2010

garp - ešte otázočka. Kedy ste za tie úkony platili? myslím icsi atd. o tomto som sa s dr. nebavila..

ahojkyy
20. dub 2010

liny - presne tak to je. Ked sa nám to podarí, stretneme sa v ďalšom fore, kde sa budem obávať o prvý trimester miminka 😀 a potom následne pôrodu 😉

liny
20. dub 2010

Kdy budu dělat test ještě nevím, strašně se bojím zklamání tak si ho možná ani dělat nebudu a nechám tu zprávu si říct až od lékaře.

garp776
autor
20. dub 2010

ahojkyy..my dávali zatím zálohu 12 tisíc, když jsem si šla pro injekce..až po tranferu se bude asi řešit doplatek..zkus se na to zeptat zítra při tom UTZ

liny
20. dub 2010

ahojkyy já platila vždy vše v ten den určitého úkonu

liny
20. dub 2010

každé CAR to má jinak koukám

liny
20. dub 2010

teprve teď vidím jak jsou takovéto diskuze fajn, dříve jsem tomu nějak neholdovala a teď.... kdykoliv mám chvilku tak se hned mažu kouknout co je nového 😉

liny
20. dub 2010

holky nevíte jak dlouho se zhruba uhnízďuje embryo?já šmejdím na netu a nedaří se mi nic najít

tulik1
20. dub 2010

ahojky liny, kdyz jsem se na to ptala, tak mi bylo receno ze se uhnizduje se 4 - 5 dni 😉

liny
20. dub 2010

ahoj tulik díky 🙂 tak to musím ještě počkat

garp776
autor
20. dub 2010

ahoj, tak mám 5 oplodněných vajíček, v pátek mám volat, jak to vypadá..

liny
20. dub 2010

garp tak to jsou dobré zprávičky gratuluji 🙂 a kolik si necháš zavést embryí?

liny
20. dub 2010

garp takže ET bude asi víkendu,že 🙂

garp776
autor
20. dub 2010

liny: asi 2(okud budou), ET v pátek nebo sobota..

liny
20. dub 2010

garp tak budu držet pěstičky 🙂

ahojkyy
20. dub 2010

garp - tak to je supe. držím palce,nech sa pekne vyvíjajjú k celému miminku.

na platbu sa opýtam. Ja som zatial platila za lieky, zajtra budem po UZV múdrejšia, tak dám vedieť.

uhniezdenie 4-5 dní, aspon tak to píšu po nete. tak nech sa to vydarí 🙂

ahojkyy
20. dub 2010

garp - dá sa vydržať nevolať do piatku?? 😝

garp776
autor
20. dub 2010

no nevim, jak to vydržím, ale asi je to lepší než každý den dopoledne zjišťovat, že se počet zmenšuje 😔 . Snad 1-2 vydrží, o mražení zatím nebyla řeč..

ahojkyy
20. dub 2010

tak se drž. Ja sa ozvem zajtra, dnes odchádzam na večerné školenie čo sa týka angliny a zajtra doobedu sa ozvem. Pekný večer všetkým 🙂