IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
18. říj 2010

jinak se holky musim priznat - zase jsem neodolala a objednala neco na mimina. Tentokrat 6x overalek na spani, tak uz jich mam celkem 14, tj .7 na mimino. Jsem ostuda. Jenze ono se to tak hezky nakupuje 🙂

lenca78
18. říj 2010

holky, jeste jsem se chtela zeptat, jak budete resit plenky. Nemate nektera takovy ten kos na pouzite pleny? ma ho kamaradka a nemuze si ho vynachvalit. Ja jsem ho mela v americe, kdyz jsem hlidala mimina, bylo to super. Ale neni to jen nejaka luxusni vec? Jde to i s obycejnym kosikem s vikem? Pri predstave, ze budu mit treba i 16 - 20 plen denne po dvojcatech, desi me to, ze budu litat do popelnice pred bytovkou tak trikrat denne. Nas normalni odpadak je maly na tesco tasku, tak dam tak par plen a muzu bezet 🙂

ahojkyy
18. říj 2010

@lenca78 - ja sa bojím to doma skladovať a pripadá mi to zbytočné, čo sa týka investície i zaberania miesta.. ja to radšej vynesiem, nech to tam nesmrdí 😝 😖 a budeme bez koša. Čo to vlastne stojí, taký špeciál kôš?

Inak dnes som tiež objednala niečo, prišla som na to, že nemám overálky!! a predsa v čom bude malý Michalko spať?! Tak som vzala len také zlacnené v akcii, čistá bavlna zo batolatko.cz, no a už keď platíme za poštovné, tak som si objednala ten dlho okukovaný fusak, nakoniec som zvolila firkon, aby bola istota ku kočiariku, nie emitex.. snáď dobrá voľba no a flisový, nie barančeka. Snáď to bude oki a poslúži, okrem kočiarika zatiaľ jedna z najdrahších investícií 🙂
ahojkyy

ahojkyy
18. říj 2010

a k tomu čiapočku, radšej hneď tri a súpravičku v akcii - papučky, čiapočku a rukavičky, no dá sa odolať, keď je to také malíčké? 🙂 🙂
takže lenca, nie si sama, neboj. Touto "úchylkou" trpíme všetky 😀

lenca78
18. říj 2010

@ahojkyy To jsem rada, ze nekdo taky nakupuje🙂 a ze nejsem ta jedina spatna.
Ten kos na pleny je dost drahy, jenze ja jsem nasla v akci za tretinovou cenu
http://www.e-broucek.cz/hygiena/kos-na-plenky-s...
A ted nevim, resim porad, kam budu davat plenky a pokazde se mi s nima behat nechce. Spousta lidi pouziva igelitaky od peciva a zeleniny, ty ve kterych nakupuje - ty se nam ale nedostavaji, pouzivam je na bobky od psa. Tak ted nejak laboruju. Ty naplne taky nejsou nejlevnejsi. Jen jsem chtela vedet, jestli to budete kupovat nebo ne 🙂

petulke
19. říj 2010

@lenca78 leni pro mě by to byly zbytečně vyhozené peníze. raději bych koupila něco užitečnějšího! 😉

delf14
19. říj 2010

@lenca78 no když jsem čekala káju taky jsem nad tím košem přemýšlela a nakonec jsem ho nekoupila a jak píše petule určo ty peníze se dají použít jinde 😉 já si koupila obyč koš a normální sáčky do něj a bylo to koš jsem postavila na chodbu bydlíme v rodinném domě tak to nevadí,kdyby to smrdělo a bylo to,ale ono to moc nesmrdí kupodivu no někdy jo ale to už by jsi tam musela mít hodně dlouho a nevynést a u dvojčat to nehrozí 😀 😀
jinak dobré ráno holky a hlasujeme a předem děkuji za hlasy moc moc 😝 😅 😀

ahojkyy
19. říj 2010

pekné ránko všetkým. Ja mám dnes prednášku, čumím do nej už hodinu..
delf - vykonané 🙂

delf14
19. říj 2010

@ahojkyy díky 😉

petulke
19. říj 2010

taky jsem hlasovala, ale zase mají náskok

delf14
19. říj 2010

no jo je to vždy na knop,hold poslední den bude rozhodující jako mrcha teda už ted to nechci vidět to bude hlasů 😝 jé holky vy už jste prali věcičky nebo ještě né?
a další otázka přemýšleli jste o porodu a jakou polohu zvolit a na čem?já nad tím dost uvažuji už a pomalu si budu asi psát porodní plán.

lenca78
19. říj 2010

@delf14 odhlasovano 🙂

lenca78
19. říj 2010

dobre rano holky, dekuju za nazor na kose. Ja si to jeste rozmyslim. Ale bohuzel jak mame maly byt, tak mi tu vlastne mame skoro vse u postele 🙂 Takze tu bude i ten kos s plenkama. Na chodbu to davat nechci, vim, jak to vypada blbe, kdyz sousedka skladuje odpadky v pytli na chodbe a smrdi mi to.
Je pravda, ze ty kose jsou drahe, zase se daji sehnat za 300 na mimibazaru. Jen ty naplne pak asi budou zase drazsi. My nemame ani poradny kos v kuchyni, protoze se nam tam nevejde. Ted jsme si predstavila ted 20 plen denne po dvojcatech a dostala z toho nejakou depku, jak to jako budu resit. Je pravda, ze az bude hezky, tak vim, ze budu litat venku s kocarkem i se psem a kazdou chvili muzu vzit kos a vysypat ho. Ale v zime asi hned tak ven nepujdu a pak nevim, kde to tady budu skladovat. No ale je to prkotina, zase si rikam, ze kos budu moci dokoupit vzdycky a ted na zacatek koupim nejaky obycejny s poradnym vikem a uvidim.

lenca78
19. říj 2010

@delf14 ja uz peru a zehlim. Ale jak to nemam kam moc ukladat, tak si myslim, ze to brzo zase vsechno budu muset preprat. Mam to v krabici a nevim, jestli to je dostatecne hygienicke. Ale vyprane vecicky se mi osvedcily. Na navsteve byla kamaradka s 4mesicnim chlapeckem a posr... se skrz na skrz. Nemela nic na prevleceni a moje 62 se ji moc hodily 🙂

Porodni plan zatim nevymyslim, cekam, co mi reknou az v porodnici ohledne toho, jak budu rodit - jestli cisar nebo ne. Zatim to ale vypada na cisare :(. Trochu mi to mrzi, ale zase vsude rikaji, jak je normalni porod rizikovy pro to druhe miminko - nema dost kysliku behem porodu prvniho plodu - a to zase nechci.

delf14
19. říj 2010

@lenca78 no já kdybych čekala dvojky šla bych do císaře normál bych si neryskla teda 😖 no uvidíš
no s plenama jsem se poučila čoveče v porodnici to bylo po každém krmení přebali tak já blbka přebalovala a ted už to tak dělat nebudu přece jsou ty pleny ted už lepší takže víc absorvují takže na to prdím pokud nebude malej opruzenej tak nebudu přebalovat pokaždé po jídle

petulke
19. říj 2010

@delf14 zrovna ted jsem pustila první pračku pro Aničku, hodila jsem tam zimní fusak, a španělskou deku do autosedačky s mácháním navíc. Pomaličku začnu s takovýma věcma. aby toho nebylo moc, prtože mám dvě plné komody plné hadříků od partnerovy sestry, která má ted 2 letou holčičku, tak jsem skoro všechno podědili. ale nedá mi to a stejně si nakupuji nějaké nové věci 😵

delf14
19. říj 2010

no já asi taky začnu pak kolem toho 30tt

ahojkyy
19. říj 2010

jojky, tiež mi to napadlo, ale asi by manžel zo mňa zošalel 🙂 takže si to nechám na prosinec, jak budem na materskej, bude času a priestor a bude to čerstvo voňavučké 🙂

ahojkyy
20. říj 2010

dobré ránko. Nejak je tu mrtvo. Dnes mi prijdu overalky a čiapočky a fusak 🙂 len dúfam, že ich cez prednášky stihnem vyzdvihnúť. Sme dnes bez auta, tak manžel bude ťahať domov 🙂
delf - dnes mám možnosť odhlasovať zo 6 pc, tak skúsime dobehnúť na 1. miesto 😉

ahojkyy

delf14
20. říj 2010

@ahojkyy jé ahojky kočko no moc děkuji jsi hodná.jé takže další věcičky ti přijdou?boží to miluji to rozbalování věciček a kochat se 😉

lenca78
20. říj 2010

Ahoj holky, taky zdravim. Ja mam dneska nejakou linou naladu, venku prsi a je zima, tak se zatim jen valim v posteli a vubec nic s emi nechce delat. Zase me v noci hodne bolelo bricho a nemohla spat, takze to telo asi potrebuje dospat.

Holky, taky vas pali zaha? Mne se to ted porad jen zhorsuje a mam pocit, jestli to neni i tim mym lezenim. U stolu, kdyz jim tak to je vetsinou v pohode, ale jakmile si lehnu, tak je to za trest. Nemuzu se toho zbavit. Uz me pali i po cernem horkem caji....

@ahojkyy tak at mas z novych vecicek velkou radost. Uz teda zacnes prat nebo jeste pockas?

@delf14 odhlasovano a zatim jsou prvni 🙂

delf14
20. říj 2010

@lenca78 děkuji a bereš na tu žáhu něco?oni toho prodávají dost na pálení žáhy
já právě listuji internetem a hledám kde je nejlevnější kosmetika abych jí objednala a i lahvičku pro případ,že bych nemohla kojit právě tak to musím spáchat nějáko dohromady aby bylo jedno poštovné
holky nepotřebujete svetříky pro mimča mám asi 3 nebo 4 na prodej mám jich dost a prcek by to stejně neuživil. 😅

lenca78
20. říj 2010

@delf14 beru renie, ale to uz nezabira. Jeden cas pomahalo pivo, cucala jsem tu lahvace prakticky cely den, ale i to uz nepomaha.
ale asi to bude tim, jak lezim, protoze jakmile si lehnu, tak se mi ted jidlo proste vraci a citim to paleni zahy. Budu muset asi jist mensi porce...

lenca78
20. říj 2010

@delf14 a jeste jsem zapomnela - take shanim par lahvicek , chci ty od aventu, tak 4ks 125ml, ale nemuzu to nikde sehnat. Kdyz narazim na nejaky levny obchod, dam vedet.

delf14
20. říj 2010

@lenca78 hm to je možné já taky chc od aventu,ale 125 si nekupuj to už si kup 260je to lepší já zatím narazila na tento obchod
http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/lahvicky-3/
co tak prohledávám má je nejlevnější

delf14
20. říj 2010

a i kosmetiku od bübchenu co chci tam má docela levnou tak to asi objednám vše při jednom 😅

delf14
20. říj 2010

já mám ještě něco v těhu průkazce jako reklamu na pálení žáhy tak až půjdu nahoru tak se ti juknu jo,ale pokud zapomenu přpomen mi to prosím jo. 😉

delf14
20. říj 2010

@lenca78 tak jsem tam jukla a propočítala jsem tak tahle sada je za 759kč http://www.rajmaminek.cz/12-m-prvni-krucky/aven...
a když jsem to zpočítaol zvlášt tak by jsi zaplatila za vše 963kč takže ušetříš 204kč tak co myslíš asi by se vyplatila tahle sada vid?!

petulke
20. říj 2010

jůj vy jste toho už napísali, hlky já mám 90 dní do prorodu, uff! toto letí!
Leni já beru taky rennie, ale včera mi nepomohli ani tři. 😉 mě to chytlo po čaji s medem a citronem. 😅
Jdu hlasovat! 😵

petulke
20. říj 2010

ještě 4 dny hlasování koukám zatím první, ale nemají moc velký náskok, nějakých 30 hlasů