IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
11. kvě 2010

dasty - riadna dávka.. 😀

petulke
11. kvě 2010

ahoj holky
lenca 78 - vubec nemej obavy. vím, očem mluvíš, ale neboj oni doktoři, by nedávali pryč embryjko schopné se vyvýjet. U mě dělali první kontrolu utz v 5+5tt a to mi jen mudr řekla, že to budou dvojčátka. až v 7 tt uviděla na utz, že gestační váček je prázdný, byla to taková černá koule bez zničeho. a to když se podíváš na jiné utz v 7 tt nebo do mého fotoblogu tak uvidíš jak embryjko má vypadat a jak se vyvýjet. Klidně běž vtom termínu co ti dali, neboť stejně tě budou chtít vidět právě v 7 tt nebo později na srdíčko. 😉

ahojkyy
11. kvě 2010

mam to baby, pridavam fotky 😉

ahojkyy
11. kvě 2010

tak petulke - porovnávajme 🙂 A nech nám to vydrží! 😉

petulke
11. kvě 2010

vidíš, nakonec jsi to zvládla! super! jak se máš? pocitujes neco na sobe?

ahojkyy
11. kvě 2010

petulke - nervozitu! 🙂 Ale vážne, bolia ma prsia, ale to rovnako ako vždy pred menzesom, prípadne po OVU. Zatiaľ nič. Ty?

petulke
11. kvě 2010

vcera vecer na zachode se mi udělalo nějak nevolno, ale možná to bylo zhladu, nebo jsem jedla naposledy ve 13.oo. jinak pred curanim mam hrozné křeče a bolí to a už mám trošičku citlivé i prsa

ahojkyy
11. kvě 2010

no bruško pobolieva, ale nejaké kŕče ako popisuješ ty, to som nemala.. zase som iná 😉 mňa z tej nedočkavosti porazí 😀

petulke
11. kvě 2010

dneska jsem netestila. udělam si ho znovu az ve ctvrtek rano, nez pujdu na krev.

petulke
11. kvě 2010

mno pred curanim mě to píchá, a docela dost. tak je to strašná uleva, potom.

ahojkyy
11. kvě 2010

petulke - jak to robíš z utrogestanom? Ja aj ked ostanem hodinu po tom ležať, po rannej dávke, stále mám pocit, že to zo mňa vytečie..

petulke
11. kvě 2010

jj to je normalni, taky potom vzdycky lehnu. na hodku dve.mno než mně něco dohoní vstát

petulke
11. kvě 2010

a u mě to špinění, už přestalo 😉 tak si ho už v poledne nezavedu

delf14
11. kvě 2010

Ahojky holky.tak nic moc ani nevím kolik jich je ale kdybych se doktora ezeptala jak to vypadá tak nic nevím,říkal,že nic moc to není,takže kdo ví jestli dojde vůbec k opu jsem z toho smutná myslela,jsem že to zabere a budu mít dobrou odezvu a nicmoc,v tu chvíli mi bylo do pláče další kontrola ve čtvrtek ☹ ☹ ☹ ☹ jsem fakt smutná

ahojkyy
11. kvě 2010

klídek, delf. Asi Ti zmenil Dr. dávky, tak uvidíš, čo to urobí a ukáže na ďalšom ultrazvuku. A ak to aj nevyjde teraz na prvýkrát, tak budú vedieť, koľko do Teba môžu "napichať" druhýkrát. Na prvýkrát to veľmi nechcú - prestimulovať. Pokus Ti, pokiaľ neprebehne ET nepadne. Nejak to dopadnúť musí 😉

delf14
11. kvě 2010

dávky mi nezměnil právě jsou stejné ahojkyy to je to fakt je mi z toho smutno,no valím pro malou.

ahojkyy
11. kvě 2010

delf - tak si to nechaj potom vysvetliť, prečo to tak bolo, ako to bude prípadne nabudúce atď. Nech vieš, prečo a kde bola chyba a hlavne, aby sa to nabudúce neopakovalo a vyšlo to! 😉

ahojkyy
11. kvě 2010

baby, pripájam vtip z vedľajšej diskusie, ja som sa nasmiala 😀

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a
mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou.
Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe," a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o
kousek masa.
Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
Zeť se rozlítí a zařve na tchýni:
"Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do kouta.
Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině lakomá!"

delf14
11. kvě 2010

jo tak tenhle vtip znám je fakt supr. 😀 no uvidím ve čtvrtek pokud to bude stejná komunikace tak mu asi něco řeknu

dasty79
11. kvě 2010

Ahoj delf.
☹ ☹ ☹ Tak jsi nai na utz neviděla kolik tam bylo folíků?A nic ti k tomu neřekl?Proč?to se divím, že dávky neupravil???
ach jo,tak snad do čt to bude lepší.Třeba se schovávaj 😉

eustoma
11. kvě 2010

delf14: to mas podobne ako ja minuly tyzden. v utorok som nemala nic, teda foliky boli, ale malinkate. takze nic. kontrolu som potom mala v piatok a to som uz mala 7 krasnych folikov. a dnes som bola na opu a mala som 18 folikov. takze neboj oni dorastu. tiez mi neupravovali davku, len som mala pichat dalej. dr. vravel ze budeme pichat kym tie foiky nenarastu. takze neboj.

inak ja som mala s 18 folikov krasne 2 vajucha, co je presne na moje dvojicky 😉. zajtra budem vediet ci sa oplodnili. a vo stvrtok bude transfer. juj, jak sa tesim 😉.

dasty79
11. kvě 2010

No vidíš delf - nenervuj se a uvidíš, že dorostou a pak jich budeš mít nakonec hrozně moc a krásnejch vajíček!

eustoma- tak to držím palečky,aby se pěkně oplodnily 🙂

dasty79
11. kvě 2010

ahojkyy - krásné // 😵

marmar79
11. kvě 2010

eustoma- držím palce,ať se vyvíjí. Jak se cítíš po OPU?

eustoma
11. kvě 2010

fajne 😉. ako je mi dobre, nic strasne to neni. mam tosku nafuknute brusku, ale nie je to nic strasne.

lenca78
11. kvě 2010

eustoma - to je krasna urodicka, tak at se dobre oplodni a deli
delf- neboj, jak pise eustoma - budes pichat tak dlouho, dokud tam neco nevyroste 🙂

lenca78
11. kvě 2010

ahojkyy, petulke - mate krasne //. Kdy jdete na krev?

lenca78
11. kvě 2010

ja jsem holky byla dneska zase na krvi, sla jsme do caru pro recept na leky a sestricka se me sama od sebe zeptala, jestli nechci jit znova n krev, at vidime, jestli to roste. Tak jsem sla. Vysledky budou zitra odpoledne - jsem zvedava. Jinak ja mam holky pandero jak v 5. mesici, uz ted se nevejdu do kalhot - je tohle normalni??? To jsem zvedava, jak dlouho to bude trvat, nez si toho v praci vsimnou,ted jsem skoncila zkusebku 🙂)

petulke
12. kvě 2010

lenca 78 - zítra, aly vysledky budou v patek v 11.oo

petulke
12. kvě 2010

😉