• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Ahoj kočky :slight_smile:

Co nového?

petulke - krásné // gratuluju :slight_smile:

lenca - tak ať pěkně roste hcg :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
halo? kde je kdo? já musela pelašit do obchodáku, nebo jsem dostala strašnou chut na meloun. tak uz ho tlačím :stuck_out_tongue_closed_eyes: By mě zajímalo kdo sem hodí první utz, co ? lenco? garp? fazde? ahojkyy?
12. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
ahoj holky..
u mne nic nového, kromě teda těch chutí (pár dní jenom rajčatový salát) a UTZ až za 15 dní.. Petulke..krásné fotky...já už ty svoje testíky vyhodila a nechala si jen ten z Caru
Lenca..tiše závidím, taky bych chtěla vědět jestli se Hcg zvyšuje..nebo co se vlastně tam uvnitř děje..
12. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
garp - chjo! jak to, že ještě nemáš utz!
12. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
vždyt už musíš být v šestém neli už v sedmém!
12. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:,
jdu Vás jen pozdravit a popřát ať se daří dále jako dosud :dizzy_face: .
12. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
petulke..zdaleka ne..teoreticky 5+3.. :wink:

ahoj liny..jak se vede?
12. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
garp - i nééé.
liny - díky a jak se vede tobě?
12. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky, jak já vám závidím ty pozitivní testíky. U mě nic - stále negativní. Holky nezlobte se, že sem nechodim každý den a nepíšu, ale mě to tak štve, že jsou furt negativní. Včera jsem brečela jako krokodýl, protože jsem viděla tv noviny a zprávu, jak tam pohodila tu malou holčičku ta 21 letá holka. Ach jo, taky bych chtěla miminko, ale u mě to asi fakt nevyšlo. V pátek půjdu na krev jen pro jistotu. Volala jsem Dr., protože mě nedá Utrogestan až do pátku a bylo mi řečeno, když je test negativní, tak to už nevadí. Tak jsem to pochopila tak, že už je to skoro 100procentní že se to nepovedlo. :frowning2:
12. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky! Zítra jdeme na ET, máme 3 embryjka a prý se moc hezky vyvíjí :slight_smile: Tak mám velikou radost.
12. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
marmar - super to přibyde další čekatelka na // :wink:
12. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
fazde - jojo :frowning2: stou holkou se to stalo nějak na zimě, vzpomínám si na to, jak jsem to taky obrečela, protože mě se to nepovedlo. :unamused: ale život jde dál , a naděje na uspěch dalšího pokusu roste.
12. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
ahojky liny,jak je holka,tak už máme štěnátko holky je nádherná a říkáme jí Kira.
fazde ještě to nevzdávej ukáže se až z krve
marmar tak to je suprto vypadá dost slibně
zítra holky držte pěstičky prosím mám kontrolu tak at se to zlepší,ikdyž mám tucha že né.
12. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
delf - jo jo určo na tebe budem myslet :slight_smile: A ty mysly pozitivně :slight_smile:
12. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojky dasty jasně já myslím pozitivně vždy a všude,ale někdy mě to nejde :grinning: tady je foto našeho pejska
12. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
delf - máte krásný psí miminečko :slight_smile: Tak se netrap - holky psaly, že budeš píchat tak dlouho dokud nebude pěkná úrodička...
12. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
já vím dasty ale když viděl,že to není tak jak to má být proč to nezvedl?
12. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
díky snad jsme vybrali dobře
12. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky.Taky začnu příští týden stimulovat.Mám pár otázek - prosím o radu:

- může se při stimulce pít kafe?)
- musí se vypít 6l nealko?
- může se alkohol (čeká nás svatba bratra)
- můžu píchat odpoledne,či večer, když mám dávku 1x za den????
12. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Tak dr. ví co dělá delf - věř mu!A nic podrobnějšího ti neřekl???Třeba kolik jich máš?a jak velký?????
Neboj,oni dozrajou.Holky taky psaly, že jim dávku nezvedl a příště už měly pěknou úrodičku :slight_smile:
12. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Kira je nádherná :slight_smile:
12. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
beatris - já začínám zítra stimulovat, tak snad ti holky odpoví - ty co už to mají za sebou :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
beatris pít kafe můžeš,nemusí se vypít tolik já nejsem zvyklá pít vůbec takže dám tak dva čaje a tři kafe,samo,že to není dobré kěla bych víc,alkohol můžeš,ale v míře,jasně,že kdyby nebyl bylo by to lepší určitě,je jedno kdy budeš píchat jak si to určíš tak budeš bud ráno nebo večer.
já mu věřím dasty říkají o tom doktoroj ,že je fakt dobrej,tak snad mají pravdu,nic právě konkrétně neřekl vůbec nic kdybych se ho nezeptala aspon jak to vypadá tak nic nevím.
12. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
tak půjdu koupat dceru nebo jestli jí spíš neutopím :grinning: je dnes protivná až hrůza,ale asi to je počasím. :grinning:
12. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
beatris - já si taky myslím, že třeba 1kafčo denně ničemu nevadí.S alkoholem bych to nepřeháněla.
A já si budu píchat taky odpoledne - ptala jsem se sestry a prej se to může,akorát dodržovat pořád ten čas.....

delf - jo věř mu :wink: Držím pěstičky na zítra,ať je hodně vajíček.Přítel jezdí s tebou?Tak zítra budu jukat na net.V kolik tam máte být v 8h?Tak pak hned podej informace, budu napjatá a ať ty pěstičky nemusím držet celej den :wink:
12. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
máme tam být zas v osm tak kolem oběda budem zas doma doufám.A díky za držení,jo jo přítel jezdín se mnou ono zaparkovat tam je umění a já a parkování nejde dohromady
12. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Delf - krásný štěně :slight_smile:) Nádhera. Tak máte teď o zábavu postaráno, vid? Jinak držím zítra palce.

Holky, já mám za sebou další výsledky krve, dneska byla hodnota neco kolem 4500, takze snad v pohode. Už jen čekám na ultrazvuk 24.5. Snad bude vše v pohodě. Doufám. Půjdu radši spát, ať se u mě embryu líbí a ať se mě nepouští :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
marmar - tobe drzim zitra palce
liny -jak se mas, co noveho?
garp - a nechces is zajit taky na krev? je to super pocit vedet ,ze to embrya zatim nevzdala a ze je vse v poradku
12. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky.

delf - bude 8h a já držím moc moc pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lenca - krásná hodnota hcg - super :sunglasses:

marmar - taky držím palečky :wink:

Já dnes odpo začínám 1. injekcičku :confused:
13. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
dasty: tak pekne prvni bodnuti, ja zacinam za tyden, tak te budu nasledovat :wink:
13. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.