IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
12. kvě 2010

Ahoj kočky 🙂

Co nového?

petulke - krásné // gratuluju 🙂

lenca - tak ať pěkně roste hcg 😵

petulke
12. kvě 2010

halo? kde je kdo? já musela pelašit do obchodáku, nebo jsem dostala strašnou chut na meloun. tak uz ho tlačím 😝 By mě zajímalo kdo sem hodí první utz, co ? lenco? garp? fazde? ahojkyy?

garp776
autor
12. kvě 2010

ahoj holky..
u mne nic nového, kromě teda těch chutí (pár dní jenom rajčatový salát) a UTZ až za 15 dní.. Petulke..krásné fotky...já už ty svoje testíky vyhodila a nechala si jen ten z Caru
Lenca..tiše závidím, taky bych chtěla vědět jestli se Hcg zvyšuje..nebo co se vlastně tam uvnitř děje..

petulke
12. kvě 2010

garp - chjo! jak to, že ještě nemáš utz!

petulke
12. kvě 2010

vždyt už musíš být v šestém neli už v sedmém!

liny
12. kvě 2010

ahoj kočky 🙂,
jdu Vás jen pozdravit a popřát ať se daří dále jako dosud 😵 .

garp776
autor
12. kvě 2010

petulke..zdaleka ne..teoreticky 5+3.. 😉

ahoj liny..jak se vede?

petulke
12. kvě 2010

garp - i nééé.
liny - díky a jak se vede tobě?

fazde
12. kvě 2010

Ahoj holky, jak já vám závidím ty pozitivní testíky. U mě nic - stále negativní. Holky nezlobte se, že sem nechodim každý den a nepíšu, ale mě to tak štve, že jsou furt negativní. Včera jsem brečela jako krokodýl, protože jsem viděla tv noviny a zprávu, jak tam pohodila tu malou holčičku ta 21 letá holka. Ach jo, taky bych chtěla miminko, ale u mě to asi fakt nevyšlo. V pátek půjdu na krev jen pro jistotu. Volala jsem Dr., protože mě nedá Utrogestan až do pátku a bylo mi řečeno, když je test negativní, tak to už nevadí. Tak jsem to pochopila tak, že už je to skoro 100procentní že se to nepovedlo. ☹

marmar79
12. kvě 2010

Ahoj holky! Zítra jdeme na ET, máme 3 embryjka a prý se moc hezky vyvíjí 🙂 Tak mám velikou radost.

petulke
12. kvě 2010

marmar - super to přibyde další čekatelka na // 😉

petulke
12. kvě 2010

fazde - jojo ☹ stou holkou se to stalo nějak na zimě, vzpomínám si na to, jak jsem to taky obrečela, protože mě se to nepovedlo. 😒 ale život jde dál , a naděje na uspěch dalšího pokusu roste.

delf14
12. kvě 2010

ahojky liny,jak je holka,tak už máme štěnátko holky je nádherná a říkáme jí Kira.
fazde ještě to nevzdávej ukáže se až z krve
marmar tak to je suprto vypadá dost slibně
zítra holky držte pěstičky prosím mám kontrolu tak at se to zlepší,ikdyž mám tucha že né.

dasty79
12. kvě 2010

delf - jo jo určo na tebe budem myslet 🙂 A ty mysly pozitivně 🙂

delf14
12. kvě 2010

ahojky dasty jasně já myslím pozitivně vždy a všude,ale někdy mě to nejde 😀 tady je foto našeho pejska

dasty79
12. kvě 2010

delf - máte krásný psí miminečko 🙂 Tak se netrap - holky psaly, že budeš píchat tak dlouho dokud nebude pěkná úrodička...

delf14
12. kvě 2010

já vím dasty ale když viděl,že to není tak jak to má být proč to nezvedl?

delf14
12. kvě 2010

díky snad jsme vybrali dobře

beatris
12. kvě 2010

Ahoj holky.Taky začnu příští týden stimulovat.Mám pár otázek - prosím o radu:

- může se při stimulce pít kafe?)
- musí se vypít 6l nealko?
- může se alkohol (čeká nás svatba bratra)
- můžu píchat odpoledne,či večer, když mám dávku 1x za den????

dasty79
12. kvě 2010

Tak dr. ví co dělá delf - věř mu!A nic podrobnějšího ti neřekl???Třeba kolik jich máš?a jak velký?????
Neboj,oni dozrajou.Holky taky psaly, že jim dávku nezvedl a příště už měly pěknou úrodičku 🙂

dasty79
12. kvě 2010

Kira je nádherná 🙂

dasty79
12. kvě 2010

beatris - já začínám zítra stimulovat, tak snad ti holky odpoví - ty co už to mají za sebou 😵

delf14
12. kvě 2010

beatris pít kafe můžeš,nemusí se vypít tolik já nejsem zvyklá pít vůbec takže dám tak dva čaje a tři kafe,samo,že to není dobré kěla bych víc,alkohol můžeš,ale v míře,jasně,že kdyby nebyl bylo by to lepší určitě,je jedno kdy budeš píchat jak si to určíš tak budeš bud ráno nebo večer.
já mu věřím dasty říkají o tom doktoroj ,že je fakt dobrej,tak snad mají pravdu,nic právě konkrétně neřekl vůbec nic kdybych se ho nezeptala aspon jak to vypadá tak nic nevím.

delf14
12. kvě 2010

tak půjdu koupat dceru nebo jestli jí spíš neutopím 😀 je dnes protivná až hrůza,ale asi to je počasím. 😀

dasty79
12. kvě 2010

beatris - já si taky myslím, že třeba 1kafčo denně ničemu nevadí.S alkoholem bych to nepřeháněla.
A já si budu píchat taky odpoledne - ptala jsem se sestry a prej se to může,akorát dodržovat pořád ten čas.....

delf - jo věř mu 😉 Držím pěstičky na zítra,ať je hodně vajíček.Přítel jezdí s tebou?Tak zítra budu jukat na net.V kolik tam máte být v 8h?Tak pak hned podej informace, budu napjatá a ať ty pěstičky nemusím držet celej den 😉

delf14
12. kvě 2010

máme tam být zas v osm tak kolem oběda budem zas doma doufám.A díky za držení,jo jo přítel jezdín se mnou ono zaparkovat tam je umění a já a parkování nejde dohromady

lenca78
12. kvě 2010

Delf - krásný štěně 🙂) Nádhera. Tak máte teď o zábavu postaráno, vid? Jinak držím zítra palce.

Holky, já mám za sebou další výsledky krve, dneska byla hodnota neco kolem 4500, takze snad v pohode. Už jen čekám na ultrazvuk 24.5. Snad bude vše v pohodě. Doufám. Půjdu radši spát, ať se u mě embryu líbí a ať se mě nepouští 🙂

lenca78
12. kvě 2010

marmar - tobe drzim zitra palce
liny -jak se mas, co noveho?
garp - a nechces is zajit taky na krev? je to super pocit vedet ,ze to embrya zatim nevzdala a ze je vse v poradku

dasty79
13. kvě 2010

Ahoj holky.

delf - bude 8h a já držím moc moc pěstičky 🙂 🙂 🙂

lenca - krásná hodnota hcg - super 😎

marmar - taky držím palečky 😉

Já dnes odpo začínám 1. injekcičku 😕

tulik1
13. kvě 2010

dasty: tak pekne prvni bodnuti, ja zacinam za tyden, tak te budu nasledovat 😉