• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
není zač jsem ráda,když mohu pomoci taky si myslím,že šířka je perfektní a může se taky kombinovat sedačku po i proti směru jízdy a všelijak skombnovat a i barvy jsou pěkné.
24. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
idem na to kuknúť. Ale priznám sa, že sa bojím takto predčasne kukať na kočíky, že to potom práve nevyjde..
24. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
ahojkyy víš co si říkám?!co s má stát stane se člověk to neovlivní tohle takže tohle si ted říkám i já mohu ležet třeba 14 dní a stejně se to nechytne a nebo nebudu ležet vůbe a chytne se to takže je to hop nebo top,akorát když to nevyjde budu hooodně sklamaná a asi víc přítel.
24. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
delf - to je pravda, to hovorí aj môj manžel. Ak sa to pustí, tak to tak má byť, proste tam nebolo niečo v poriadku. Tak uvidíme :slight_smile: Aj tak sa teším, ako mi bude rásť bruško, brušisko :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
holky kolikátý den po et jste testili?
24. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
delf, ja jsem měla et 5 den po OPU, a testovala jsem 7 den od et.
24. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
a to už jsi měla čárečku vid?!
24. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
delf, zítra si ho zkus udělat koukla jsem že to taky máš po pěti dnech a zítra už by tam mohl být duch :grinning: budu držet palečky :dizzy_face: ať je mezi námi další čekatelka a dokonce dvojčátek hihi :slight_smile: :grinning:
24. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jak se všechny máte? Já Vám tak závidím...že to zatím pěkně vychází. Zjistila jsem,že ačkoliv Vám to bezmezně přeji aby bylo vše v pořádku, tak jak Vás tak čtu tak mi více dochází,že mám smůlu a tak to bolí trochu víc :cry: . Doma o tom nemluvíme, lidi v okolí taky ne asi mě nechtějí trápit,ale asi to není dobře.Chtěla bych být silnější a hlavně Vám tady nechci kazit náladu.
24. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
delf já na kočárky koukala také, to se nedá nehledat věcičky pro malé když má člověk v bříšku mimíska/y. Jak se cítíš?
24. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
liny neblázni jen tu chot k nám ano my tě budeme podporovat neboj taky mi to nemusí vyjít a co budu taky hodně zklamaná,ale asi to tak mělo být než aby to bylo postižené víš
24. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
ahooooj Linyyy :dizzy_face: , neboooj všechno bude dobrý a všechno má svůj čas. Ještě není nikde psáno že se udrží a že bude vše v pořádku. Tak Liny, vůbec nefňukej a sbírej pozitivní energii na další pokus, který se blíží, říkala jsi v červnu? vždyť příští týden končí květen. Zvedni hlavičku, Linuško a na svět se usmívej. Vím co znamená taková ztráta, ale do cesty života dostáváme další a další naděje. Příště se zadaří :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
zatím tak normál liny nevím jednou myslím že to vyšlo a pak zas že né tak s vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
delf já asi to tak mělo být když to tak příroda zařídila,ale smutno mi z toho je
24. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
já vím a věřím že to bolí a hodně
24. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojky liny. Neblázni. Čo tu bez Teba budem robiť? :wink: :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
tak dasty už to má za sebou tak snad přijde poroferovat.Tak to teda liny nkam nechod jen k nám.
24. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky, zase po dlouhe dobe jsem na chvili na konikovi a vsechny vas zdravim.
Dasty se koukam jeste neukazala, tak snad ji tam nedrzi nejak moc dlouho.

Liny - ja vim, jak ti je. Kdyz jsem pred par mesici zakladala diskuzi IVF brezen, pak jsem tam za holkama nemohla moc chodit, protoze mi to bylo lito, ze jim to vyslo a me ne. Ale pak jsem si rekla, ze aspon nasbiram vic informaci o tom, jak se citi, kdo z nich mel jake potize a docela se mi to ted hodilo. A obcas za holkama zajdu, ale jsem radsi tady s vama :slight_smile: Tak tu hezky zustan, prijd sem na pokec, my ti vsechny budeme drzet v cervnu palce.
24. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Delf - ja jsem taky testovala 7. den po ET (embrya byla po 5denni kultivaci) . Duch se objevil ale az po limitu, ten test jsem vyhodila do kose, protoze byl negativni a byla jsem na sebe nastvana, ze testuju. Pak jsem tam ale vyhodila i pribalovy letak od leku a kdyz jsem potrebovala ten letak po par hodinach vytahnout, nasla jsem u nej ten test a byl tam duch :slight_smile:)
24. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
holky já Vás nemít..... tak to beru všechno hůř všem moc děkuji za oporu :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
delf já jsem dělala test 10den po ET, také jsem ho vyhodila do koše jako Lenča :slight_smile: asi po 4 hodinách jsem ho vytahla a byl tam duch,ale bylo to hodně po limitu.

Ahojkyy je sa Ti daří? Něco nového?
24. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
petulke na KET to vypadá koncem června, musím počkat na druhou mršku a ta dojde zřejmě v 1/2 června
24. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
ahá takže ho musím vyhodit do koše aby byl pozitivní to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo jo liny chod k nám budeme rádi a budeme se snažit podpořit.liny a proč nehtěli hned po první menstruaci zvolit ket?
24. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
delf no asi tak nějak hlavně měj koš co nejvíc prázdný :grinning: . Nevím proč to nechtěli udělat hned po první mršce,mě v tu chvíli nedošlo že budu čekat tak dlouho, myšlenky byly u toho že se to nepovedlo. Ale tak aspoň doženu v práci co jsem za těch 14 dní zameškala,a musím říct že ještě pořád mám co dělat. Představa,že bych hned pak dalších 14 dní byla doma by asi v práci nerozdýchali :sunglasses: . Ono i ohledně peněz je to lepší,aspoň stihneme něco ušetřit na další výdaje.
24. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky ! :frowning2:
Tak jsem po punkci vajíček a mám jen jedno zralé áááááááááchjo a jedno ne úplně!!!Tak mám zítra volat na embryologii jestli se to vůbec povedlo???Máte s tím někdo zkušenosti???Děkuji Alenta
P.S.kde mám dasty????
24. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
jasnačka beru na vědomí tak ted jsem ho byla vynést tak sad se oc rychle nezaplní
24. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
alenta těžko říct záleží asi jak se to bude vyvíjet do zítra to bude asi rozhodující,někdy stačí jeden bojovníček a silnej,třeba to bude právě on. :wink:
24. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahoj alenta .... s tímhle počtem jsem se nesetkala,ale třeba zrovna to jedno bude ok :wink: . Čím jsi stimulovala?
24. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
delf platíš pivo :grinning: stejná myšlenka
24. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
o paráda to jsem ráda,že jsme se schodli :grinning: :grinning: :grinning: ted to bude rozhodující uvidí se zítra
24. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.