• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
chjo tak můj lékař má 17tého dovlenou a první týden v červenci má dovolenou celý CAR tak mám obavy abysme to kvůli tomu o měsíc nemuseli oddálit :frowning2: , protože to by tak nějak vycházel KET v době dovolené. No uvidím mám tam zavolat ještě zítra. No nemám já pech....
8. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
liny to mě mrzí - snad ti zítra řeknou pozitivní zpravu :slight_smile: já jdu 16tého na UTZ pak se uvidí kdy půjdu na KET...ještě máme 8 mražáčků,ani nevím po kolika je zamrazili a v jakém stádiu...
8. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
jančo tak to máš super úrodičku v mrazáčku, my máme jen 2. Kolik jich necháš dát?
8. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
jančo většinou jsou mražené po dvou
8. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
počítám,že to zamrazili 4x po 2,nebo možná 2x 3 plus 1x 2 :slight_smile: počítám se dvěma....3 už je dost - taky mi řekli,že čím víc tím menší naděje....tak nevím.Já měla po 1 ET taky jen 3 mražáčky,nesmutni....
8. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj liny , ráda tě opět vidím, že písmenkuješ, no právě že jí neobjímám :frowning2: a možna bych i ráda, v pátek o pul jedne mě čeká další ko a nemůžu se dočkat.
No musíme dufat liny, že se tam nějak mezi vcucneš. jinak by jsi musela čekat až na červenec a to se nějak protáhne :frowning2: musíme věřit, že se tam někde nějak dostaneš.
8. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
petulke já v práci nestíhám a tak na konika nezbývá čásek a doma pak starání takže večer padám na čumáček. Ale sem tam se mrknu a sleduji jak se Vám všem daří :dizzy_face: . Budeš v pohodě uvidíš, třeba se nevolnosti dostaví později a v plné parádě držím Ti pěstičky a pátek je tu coby dup.
8. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
děkuji liny, tak moc se nepřepínej v práci, aby se na příště mimísků u tebe líbilo. Hlavně vyčistit pořádně hlavičku a ono to vyjde, budu se těšit že písneš že už jdeš na ket a máš mimísky u sebe :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
petulke jj snad budu brzy patřit mezi Vás :sweat_smile: , hrozné bylo když jsem šla za sestrou do porodnice a viděla všude ty čerstvě narozená miminka a říkala, proč ne já.... vydržela jsem tam 10 min a pak si poplakala v autě. Celou dobu se snažím být nad věcí a myslet pozitivně,a přesto mě to dostalo.
8. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky.
Co je nového?
Vítám nové tváře :slight_smile:

liny - určitě se to nějak udělá a krásně ti to vyjde a za chvilku budeš mít mimísci v bříšku.Teď si necháš dát dvě?

petulke - v pátek kontrola dopadne určitě dobře :slight_smile:
8. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahojte baby. Tak by som aj napísala, že dnes mi konečne nie je špatne, ale bojím sa, že to zarieknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
liny neboj, vyjde to
petulke - piatok sa Ti zdá ďaleko? Ja idem až 22eho.. už je Ti ľahšie :slight_smile:
jancica - tak aspoň máš nejakú zásobu. Mne povedali v deň ET, že sa proste ostatné prestali vyvíjať a nič k zamrazeniu nebude. Ale nezávidím, stačí mi to, čo mám v brušku, len nech to pekne vydrží aj ďalej :wink:

ahojkyy
8. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
beatris ano tentokrát necháme dvě pokud to bude možné :sunglasses:
8. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
ahojkyy v to doufám :grinning: špatných zpráv už bylo dost a teď je čas na dobré,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My netěhotné bychom dali vše za to kdyby nám už konečně taky bylo špatně z těch správných důvodů tak si toho važ :grinning:
8. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj liny, koukala jsem, že ti to nevyšlo, a je mi to moc líto. Ale byl to tvůj první pokus, uvidíš, že potom se zadaří. Moje sestra otěhotněla až na třetí transfer, po KET, a má nádhernou holčičku, tak krásnou, že opravdu asi stálo za to si na ni počkat. Prožívali jsme si to tehdy s ní, poprvé i podruhé hrozně věřila, potřetí už ne a po dvou dnech přestala ležet a dělala vše pak už normálně, vařila, vytírala...a podařilo se. Terezce teď bude rok a je opravdu krásná, začíná mluvit, sama chodí...někdy se asi opravdu vyplatí počkat. Taky se tím utěšuju, že když to teď nevyjde, vyjde příště. I když to zpočátku moc bolí..
8. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
marci děkuji za podporu, vím,že chtít aby to vyšlo na první pokus je odvážné..ale člověk v podvědomí věří,že to tak bude o to je to pak horší. Teď půjdu na KET a myslím,že pokud by to nevyšlo už to člověk nebere tak hrozně jako poprvé. Jěště nějaké pokusy zvládneme :dizzy_face:
8. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
to je prima, že to takhle teď už bereš. Naprosto to chápu, člověku to nedá, aby nevěřil. Já, i když vím, jak to bylo u sestry, mám také myšlenky jenom na to a věřím, doufám...a vím, že když to nebude, budu nešťastná...jenže člověk si to prostě musí odžít, smířit se a vydat se dál a doufat , že příště...A ostatní si můžou říkat, co chtějí, a stejně to nepomáhá, člověk si s tím sám nějak poradit...a zkoušet dál.
8. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
holky kde jste všechny.....lenčo,delf,dasty,petulke,ahojkyy,marmar a další,které za námi moc často nechodí jako je fazde ... snad už je lépe.
8. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
liny - tu som :slight_smile:
8. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
fakt, čo je s fazde?
8. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahojte všichni! Jsem tu, ale vždy v jinou dobu než ostatní :grinning:
Navíc je venku tak nádherně, že je škoda sedět doma u PC, tak trávím čas po práci raději na sluníčku.
U mě nic nového, takže se zatím mějte, jdu relaxovat na terasu.Papapa.
8. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
marmar tak si užij relaxaci, já bych taky šla...no ještě 30 min a jedu domů z práce :sunglasses: ale tady se zatahuje :angry:
8. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
ahojkyy :slight_smile: ještě je Ti dobře? dnes bez nevolností?
8. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
ano, liny, v pohode. Až mi je to divné..
8. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
tak to je zřejmě mrňousek gentleman ,že Tě nechává jeden den odpočnout :grinning:
8. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
liny - :slight_smile: tak Ty nemáš chybu :grinning: dala by som ináč dušu za to, aby to bol chalan :slight_smile: a dve duše za to, nech je to zdravé :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
ja na dnes padám, tak pekný večer všetkým, držte sa a píšte, nech mám zajtra čo čítať :wink:

ahojkyy
8. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
ahojky holky my byli celý de venku tak jsem ani nenahlídla :wink: je škoda být doma zavřená,když je tak pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky - já se taky celej den nabíjím na sluníčku :sunglasses: Co tady nového??????????????
Koukám nové čekatelky - tak ať vám to vyjde a vítejte :slight_smile:
liny - já to nemám jako ty, já budu muset na vše znovu.Ale tobě to pěkně uteklo a určitě tě někam nacpou a vše se stihne :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
ahojky dasty třeba nebudeš muset :wink: uvidíme v pátek ano,je fajn,že jsi léky nevysadila a v pátek si nech určo odebrat krev správně by měli než se pustí do něčeho dalšího,a kdyby né stůj si za svím ano
9. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky! zase tady máme sluníčko, a pořádnej hicák! Néjen že pátek už je skoro za dveřmi a mě čeká spolu s janett kontrola, ale konečně přijede i moje polovička, která je druhým týdnem někde na doupově a hraje si na vojáčky! Tak at už to vyšetření dopadne jakkoliv, hlavní je, že zase budeme spolu. Už se nemůžu dočkat. Ta samota je strašná!
9. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.