IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
16. čer 2010

to už mohla mít nabranou novou krev a hcg vyšší

petulke
16. čer 2010

taky je mi to nějak divné. jestlo oni ty vysledky neztratili!

delf14
16. čer 2010

no pávě to se taky mohlo stát no jestli to řeknou i dnes bylo by lepší si zkočit jako samoplátce do nemocnice a bude to mít hned

petulke
16. čer 2010

taky bych to tak viděla

dasty79
16. čer 2010

Ahoj holky.
Jste hodný, že na mě tak myslíte....
Mám volat zas odpo - ale já tam jdu zkusit zavolat teď, protože jsem docela nasraná - na vše.....
Né, že to IVF nevyšlo - ale na to jejich jednání, určitě tu krev ztratili...a pak to nedoléčení dr.!

petulke
16. čer 2010

@dasty79 asi by to chtělo změnu, jak se to jmenuje kam chodíš?

dasty79
16. čer 2010

Zase jsem měla volat odpo dnes,ale zkusila jsem to nasraně 😠 a tak tam opět výsledky nemaj. A až prej přijdou, tak mě zavolaj.A ještě jsme se zkusila objednat - aby mě dr. udělal všechny možný vyšetření - jestli někde není zakopanej pes....takže v po v 9h ráno jedu do Arlety.A na vše se zeptám....,atd.A když dr. bude mít pořád na vše dost času, atd.tak měním CAR.Tak asi takhle....

dasty79
16. čer 2010

Já vždycky když jsem přijdu, tak tady nikdo není ☹
Tak jdu dělat manžovi jahodový knedlíky 😝

delf14
16. čer 2010

@dasty79 ahojky dobré rozhodnutí to schvaluji tak si dasty skoč ěkam jinam na krev bylo by to lepší,asi ty výsledky stratili a nechtějí se přiznat víš takhle výsledky nikde dlouho netrvají tak at ti to řeknou narovinu,že je ztratili.

dasty79
16. čer 2010

delf - já počkám do po.Mě se totiž nechce k mému gynekologovi - nevím jestli by mě tam tu krev vzali, když jsem tam asi 1,5 roku nebyla - od té doby co jezdíme do CARu - ani na cytologii - vše mě dělaj v CARu.....
Tak vydržím do po....Víš, já fakt těhotná nejsem - dnes jsem zkusila test - našla jsem jeden BEst - čárka pouze /
a já na sobě nic nepozoruju.Kafe mě moc chutná!Prsa nebolej.Bříško jen chvílema -ale to už je asi z toho pozorování....Ale loni, když jsem otěhu, tak jsem to na sobě poznala - byla jsem unavená, bolely mě bradavky - že jsem se jich nemohla ani dotknout a najednou mě přestalo chutnat kafe....Teď nic.
Prostě už jsem se s tím smířila - a teď bych co nejdřív chtěla přijít a vyléčit tu příčinu....
A chci aby manžovi po dobrání zkontrolovali sperma, jestli ty leukocyty jsou pryč a v po si chci nechat udělat na vše stěry a prostě zkontrolovat vše co jde!!!!Naposled mě vše kontroloval když jsme začali jezdit do CARu a když něco objevil, tak to léčil nějakejma práškama,ale žádná kontrola nebyla provedena - jestli se to vyléčilo....
Já vím, že vás s tím holky otravuju....ale mám toho fakt dost!A chci přijít na to, kde je zakopanej pes
😵

delf14
16. čer 2010

nevím proč by jsi otravovala blázne jeden že tě majznu,tak asi to musíš vědět teda,že nejsi asi to poznáš já na sobě bych to nepoznala teda.

dasty79
16. čer 2010

delf - ty bys mě pořád jen mlátila 😀 ach jo já jsem chudáček.... 😀
Musím jít na ty knedlíky...ale nechce se mě....

delf14
16. čer 2010

protože tak mluvíš víš ale neboj radši byh tě objala 😉 tak běž na kedlíky at se podaří

ahojkyy
16. čer 2010

čaute baby, tak opäť sa hlásim, aj s nevoľnosťou zo včerajška. By ste sa zasmiali, keby ste ma videli 🙂 Bola som kupovať darček pre kolegyňu, má 3 týždňovú dcérku. Kúpu som úspešne zvládla, len keď som ho dávala baliť priamo v stredisku, tej babe to toľko trvalo, že som si dvakrát sadla.. potom som sa postavila, pozrela všetky baliace papiere, kompletne som si perzrela predavačku, baba bola taká tlustá, nachladnutá, len som sa od nej stránila - už som ledva stála. Keď som jej to konečne vyplatila, dotiahla som sa celá bledá na toaletu, kde ma prehnalo, vyzvracala som sa a .. povedala som si, pane Bože, čo to je. Úplne som sa triasla. Tak toľko moje tehotenstvo, som taká nemožná, že nezvládam nákup! Cítim sa taká nemožná, že keď umývam riad, musím si do umytia trikrát sadnúť, inak padám, príde mi špatne od žalúdka. Bojím sa rána, lebo ak sa nenapijem džúsu správne - vôbec alebo veľa, opäť zvraciam. Začína ma to fakt zaťažovať. Hlavne mi doma stoja veci, keď prídem z práce domov, nevládzem upratovať, žehliť a cítim sa proste - nemožná..
toľko moja depka dnes.. sorry..
delf - gratulujem k srdiečku.
dasty - tá krv resp. tie výsledky teda nie sú v poriadku, ani to jednanie zo strany CAR..
petulke - jak?

inak darček mám. Jeden v brušku a druhý v krabičke - potreboval mobilný telefón, tak už ho mám pripravený, len ho zabaliť. Ale tentokrát to zabalím radšej sama doma a posediačky 😀

petulke
16. čer 2010

@ahojkyy téda ty jsi éro! 😀 to já teda pořád vůbec nezvracím 😒

petulke
16. čer 2010

holky jaké baštíte vitamíny? já beru femibion! myslím, že by i ty vitamíny měli vliv na to, jestli vám je špatně či ne!

dasty79
16. čer 2010

ahojkyy - chudáku, tak to máš teda dobrý 😀 tvůj příběh mě pobavil,ale lituju tě!Uvidíš, že za chvíli nevolnosti snad ustoupí....Tohle měla moje kamarádka - ta nemohla jít ani nakupovat.1x byla v Tescu a jak to je velký, tak to na ní někde vzadu přišlo blinkání a než doběhla na wc, tak si tam někde vyhlídla nějaký tričko, do kterýho se tam vyzvracela a to si pak koupila.Ale stejně ještě se vyzvracela na zem - tak musela zavolat uklízečku a omluvit se jí a ta to chudák uklidila.....a to si koupila to poblinkaný tričko a pak ještě jedno, protože to svoje si taky pozvracela 😀 a od tý doby už pak radči na nákupy nechodila, dokud jí nevolnosti neskončily....

ahojkyy - jen odpočívej a nic nedělej
🙂 v 2. trimestru to bude určo už dobrý, tak to pak doma doženeš 😵
Hlavně, že je miminko v pořádku 😎

delf14
16. čer 2010

@petulke vitamíny nemají vliv na nevolnost bohužel hold bud ráda,že to tak je tak se vsad že budeš mít kluka
@ahojkyy no páni chudáčku a necheš zkusit ty homeopatika ty opravdu v těhu nevadí,no a ty budeš mít určo holčičku no je to jen můj odhad holky 😀

dasty79
16. čer 2010

delf - díky, seš zlatíčko 🙂 Jo knedlíky manžovi chutnali .
Tak půjdu zase ven - není moc teplo, ale krásně svítí sluníčko 😎

dasty79
16. čer 2010

delf - jak jsi na to přišla, že petulke bude mít kluka a ahojkyy holčičku?
a ty se cítíš na co?Prožíváš těhu zatím stejně jako s Kájou???

dasty79
16. čer 2010

a jestli to delf bereš podle těch nevolností -tak nevím.....
Ta kámoška jak blila v tom Tescu - ta má holku,sestřenka ta blila skoro celý těhu a má kluky,a jedna sousedka blila při obouch dětech a má první holku a pak kluka....

Ale někde jsem četla, že podle toho co se jí.....tak se pozná , co kdo bude mít... 🙂

Když je chuť na sladký tak myslím holku a na slaný a kořeněný věci, tak kluka.....

delf14
16. čer 2010

zatím jo dasty zatím stejně,no já to beru podle známích co znám když byli těhu taky ty co zvaceli byolo jim zle měli většinou holku ale není to pravidlem,tak mě berte z rezervou,no sup,že mu chutnali,kdy jedete na dovču?

dasty79
16. čer 2010

delf - a jak je tobě?????ať si taky můžeme tipnout, co to bude....?
Na dovču my jedem poslední týden v červenci.A vy??

delf14
16. čer 2010

my 26.6.už se moc těšíím 😀 z doktorem to mám domluvené,že kdyby přišla kontola,že mi napíše,že jsem byla u nich 😉 je hodnej,no mě je jak u káji,takže že by další holka 😀 jupí

dasty79
16. čer 2010

Ty br´do, tak to jedete už příští týden 🙂 to se teda máte!A na týden?To jedete brzo! Tak to máš fajn doktora, že ti to kdyžtak napíše - to je dobře 😉 Ty chceš druhou holku?Já myslela, že si přeješ,aby jste měli páreček 😵

petulke
16. čer 2010

@delf14 moje švagrovka taky blinkala 1 trimestr a čeká kluka. holky a nebolí vás lýtka jako bolí potom po křečích? Asi se hodně sleduji 😒 Podle mě by ty vitamíny mohly mít nějaký vliv. neb ten femibion nemá jen kas. listovou alu kompletní béčka, např. značka calibrum tak je nemá. a někde jsem četla že kompletní béčko pomáhá při nevolnostech

delf14
16. čer 2010

no mě to je jedno o holku už vím jak se starat atd u kluka by to bylo zas nové 😅 ale jen at to je zdravé to je hlavní.no jo jen jsem mu řekl,ž evím jak to mám udělat s dovolenou,že už máme zaplacenou z minulého roku a on hned sám se nabídnul 😉 my chtěli většinou počasí bývalo v črvnu hezké tak proto,ale bohužel ám to letos asi nevyjde

dasty79
16. čer 2010

Jo hlavně ať je miminko zdravé 🙂 🙂 🙂
Na konci června bude třeba hezky - tak to si to moc užijete 🙂

delf14
16. čer 2010

já nevím ptule jen s to myslím,říkala jsem at mě neberete vážně jen že si to myslím,tak bud ráda,že nebliješ jen to nezakřikni a užívej si to holka,já asi zas nebudu moci kafe,dala jsem si ho zas mě nebylo valně,tak ho vynechám zítra a uvidím,jo a byla jsem v lékárně dala jsem mu starý recept na utrouš a v poho ještě mám jeden nechala jsem si napsat ještě jeden včea kdyby náhodou tenhle neprošel tak kdyby někdo měl zájem a nebudu ho potřebovat zašlu 😀

delf14
16. čer 2010

díkas jedeme k táboru máme objedanou chatu u řeky už jsem si začala psát co musíme vzít plánovat j miluji,a ptám se káji co si vezmeš sebou a ona pískoviště ,tak říkám něco reálného prosí kájo a ona traktora šlapacího co má no není k sežrání