IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

78marcela
12. zář 2014

@dashi
@evcann
@kapr ženy, jdu se pochlubit, dnes utz v pořádku, srdíčko tukalo, mam velikou radost.

dashi
12. zář 2014

@78marcela krásná zpráva, gratuluju 🙂

78marcela
12. zář 2014

@dashi jsem strašne šťastná, děkuju. Konečně jim nebudu prý kazit statistiky. 😉

catchulinecka
12. zář 2014

@78marcela super Marci, mam radost, ted uz jsi opravdu tehotna!!!!! Moc gratuluju a uzivej si to kradne obdobi 😉

kapr
12. zář 2014

@78marcela mocinky gratuluji 😉 tak ses také dočkala 😀 vidíš! 🙂 doufám, že takových zpráv tu bude jen a jen přibývat 😵

evcann
12. zář 2014

@kapr tak jsem zpět, vyřídila jsem, že zítra přijdeš tak at se hezky chovaj 😀 . Jinak jsem ji rikala, ze nic necitim a ona, ze tedy udelame utrazvuk a zjistila, ze ovulace jeste nebyla, takze narizen sex jeste minimalne dnes vecer. Aby nejaka ovulace taky vubec byla :(

78marcela
12. zář 2014

@kapr
@catchulinecka děkuji za gratulace holky, tak jen ať to hezky plyne i nadále. Jsem moc šťastná a přeji to všem ženám, co se snaží, je to krásný pocit. Jsem ráda, že to v mých letech konečně zažívám🙂

kapr
12. zář 2014

@evcann ¨ty jo to mne nestraš, já myslím, že to u mne bude stejné. taky nic necítím 😒 možná jen malinko. a se sexem počítám, ale vůbec nevím jak to stihnem 🙂

kapr
12. zář 2014

@78marcela ještě budeš řešit druhé 🙂

kapr
12. zář 2014

@evcann tak děkuji za vyřízení já pádím a zítra tedy v 11 jdem na to 🙂

lentikalena
12. zář 2014

@suzik161 ahojky tak co jak jsi dopadla. Myslím na tebe. 😉

suzik161
12. zář 2014

@lentikalena ahoj, promiň, mrkni na můj blok, jsem na tabletu a tady než bych to naťukala 😀

evcann
13. zář 2014

@kapr ahoj, tak jak? Te tu pořad vyhlizim 🙂

lentikalena
13. zář 2014

@suzik161 Já tak zase jedu v pondělí tak jsem zvědavá co mi zase poví.Posledně mi ukazoval na monitoru jak mi rostou folíci.Já povídam pane doktore,kdyby tam rostlo radči něco jiného 😀

suzik161
14. zář 2014

@lentikalena musím postupně, teď porostou folíci a pak pindíci 😀

jajakad
14. zář 2014

Ahoj holky, připojím se k Vám, pokud můžu... v říjnu nás čeká první IVF... zatím z toho mám rozporuplné pocity, je to taková moje velká naděje, ale přitom se hrozně bojím, že to nevyjde... asi to prožíváme každá, že? Chodíte některá do sanatoria Pronatal?

suzik161
14. zář 2014

@lentikalena chtěla jsem napsat musíš!!

lentikalena
14. zář 2014

@suzik161 Tak zase zítra ráno tam jedu.Tak,už jsem celá nervozní co mi poví.Koukala jsem,že jsi z Brodu tak to máme kousek od sebe holka. 😀

dashi
15. zář 2014

Ahoj holky, tak hlásím, že od pátku stimuluju, ve středu jedu na krev 😉

kapr
15. zář 2014

@evcann ahoj 🙂 no já přes víkend na FB nechodím.
Prosím tě bylo tam děsně narváno, jeden doktor, takže jsem tam čekala 2 hodiny 😒
Nicméně klasika 🙂
Výsledky spermio otřesné, nedoporučené k IUI, takže zase dokola....vysvětlovat proč to chci a že radši nativ...tak jsem zase odvyprávěla příběh, že i s tímto jsme 2x otěhotněli přirozeně a zase padla otázka, jestli to dítě mám opravdu s manželem 😲 takže po tom všem řekl pan doktor, že už to chápe 🙂 a že by byla velká legrace, kdybych tento měsíc před nativem otěhotněla🙂
Asi jsem rovněž byla před ovu, ale to se nedíval. Jen řekl, že to je lepší. že tam ty spermijky počkaj. No takže asi tak 🙂 Od soboty intenzivně myšlenakama povzbuzuji pár bojovníků, ať zabojují tentokrát pořádně, ať všem vytřem zrak 😵

kapr
15. zář 2014

@dashi držím palce 😵

evcann
15. zář 2014

@kapr fakt jsi tam tak cekala jo? tak to ja nikdy tak dlouho, vetsinou jdu na radu hned nebo nekdy i driv 🙂. No u nas spermio taky zadny zazrak, pry to trva tak ty tri mesice nez se srovna, ale premyslim, ze na to IVF mu něco koupim jako na podporu zlepseni, ale nevim co. Tak to jsme na tom s ovulkou stejne. No ja mam opravdu takovej ten pocit, ze to nevyslo, nedokazu to popsat, ale proste takovy to vnitrni.
Tak to jsi byla u Lachety nebo jak se jmenuje ze jo? Pak je tam chlap uz jen primar a ten tam soboty nebyva.

sasanka033
15. zář 2014

@jajakad ahoj, vitej a niceho se neboj🙂

jajakad
15. zář 2014

@sasanka033 Děkuji 🙂. Člověk neví, do čeho jde... třeba potom budu říkat, že to bylo v pohodě a že se není čeho bát 🙂

sasanka033
15. zář 2014

@jajakad no, uprimne - pokud se to povede, budes rikat, ze to bylo vlastne v pohode a ze v caru jsou bajecny. pokud se to nepovede, bude to presne obracene 😀 😀 😀 co mate za problemy?

dashi
15. zář 2014

@kapr tak to je mazec, není ten Dr. nějak mimo 😨

kapr
15. zář 2014

@evcann ne u nějakého huberta 🙂
na podporu kup selen, zinek, vitamín E. ale to také trvá tak 2 měsíce než se to projeví

kapr
15. zář 2014

@dashi no to jsou asi mimo všichni. Nikdo mi nevěří, že je syn manželův 😒

kapr
15. zář 2014

posuď te sami tady je malému 2 měsíce

evcann
15. zář 2014

@kapr tak to je primář, ten je prý nejlepší, já u něj tedy ještě nebyla. Takovej mrnous to je? :D
díky za radu, zabehnu do lekarny a nakopim :D a jak se jinak citis?

@jajakad ahoj, tyhle pocity prožívá každá, v tomhle je to jednou nahoru jednou dolu, co máte za problém?

@dashi
@sasanka033
@lentikalena
@suzik161
@catchulinecka
a ostatní holky 🙂 je nás tu hodně, to je prima, udelám znova aktuální tabulku 🙂