IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

misi.21
5. bře 2010

Dobré ránko,tak mi volal Dr z Brna výsledky odběrů a mám zase špatné hodnoty TSH. Nechápu jak to,28.1 jsem byla na endokrinologii a bylo vše OK a o necelý měsíc déle zase tohle. Takže v út k doktorce a uvidí se. Patří se na to vykašlat 😠

cutce
5. bře 2010

misi: tak to je mi opravdu lito. Co to je to TSH?

misi.21
5. bře 2010

TSH je hormon štítné žlázy,před rokem mi zjistili sníženou funkci,nasadili léky a od té doby bylo vše OK. Až do teď,když se mi to vůbec nehodí kvůli IVF.

cutce
5. bře 2010

aha, tak to je mi teda lito ☹ a co budes delat?

misi.21
5. bře 2010

No uvidím v úterý co mi řekne dr. Nejlepší by bylo kdyby mi zvedla dávku a bylo vše v pohodě,snad to nebude nic moc závažného,ale před IVF to musím mít v pořádku aby se nám to neodložilo... 😖 Ale nechápu jak se mi to takhle najednou mohlo rozházet. 😨 Požádám jí o testy,třeba se v brně sekly... Nikdo není neomylný. Zatím se utěšuju tímhle tak uvidíme..

kristiula
5. bře 2010

Ahoj holky, jeeee Misi tak to je mi moc lito ☹ , ale uvidis treba to bude ok. Dostala jsem menses tak jsem rada,objednamse na utz, a posleme zadost na poistovnu, ale Misi mne mudr nic nerikal o nejake smlouve. ja asy leky nevyfasuji hned, a az potom co mi to schvali,ze?nebo jak to teda je?
To je zima co?no hruuuza,nedavno sme se radovali slunicku a ted....,no doufam ze to brzy skonci.
hezky den,pa

misi.21
5. bře 2010

Kristi no mě právě taky o smlouvě na pojišťovnu nic nikdo neříkal,já se jen ptala jestli někdo neví jak to je. Mě řekla že mi dá hned na příští konzultaci léky asi za 5000 Kč a podepíšeme smlouvu. Tak uvidíme jestli v tom bude ještě hááček...

kristiula
5. bře 2010

Tkze ty beres nehrazene pojistovnou leky?ja prave premyslim. a ty rikala mudr ze chces nehrazene?mne totiz nikdo zatim na nic neptal,jdu tam 16.03 tak uvidim 😉

misi.21
5. bře 2010

Já jdu taky 16.3. Moje doktorka mi doporučila ty nehrazené pojišťovnou,že jsou šetrnější,ale v CARu se mě na to nikdo neptal,prostě mi řekli ať si vezmu peníze na léky asi 4 - 5 tis. a bylo...

kristiula
5. bře 2010

jeeeeeeeeee, no vidis to jak sme se sesli 🙂 no muj mudr jeste se k tomu nevyjadril,tak uvidim 😉
Tak jo holky preji krasny vikend,pa pa 🙂 🙂 🙂

misi.21
8. bře 2010

Ahoj,Tak jaký jste měly víkend?? Já si krásně odpočinula,paráda. A teď hurá na žehlení...

cutce
8. bře 2010

ahojky misi:

muj vikend byl velice narocny, ted tu v praci umiram 😅 a jaky jsi mela ty?

misi.21
8. bře 2010

Celý víkend jsem odpočívala,pár hodinek na sjezdovce,no super. Už dlouho jsem nezažila víkend kdy jsem nic nemusela dělat. 😀 😀 Akorát teď doháním uklízení,praní,žehlení,ale stálo to za to... Možná je to tím že nemusím do práce... 😎

cutce
8. bře 2010

a co jinak delas za praci? takze usuzuju ze bydlis nekde blizko hor?

misi.21
8. bře 2010

Bydlím na Vysočině tak mám v okolí docela dost sjezdovek. Pracuji jako dělnice a mám docela náročnou práci,dost na břicho,tahám těžké věci a asi poslední dva týdny mě dost bolelo břicho,tak mě dr nechala radši doma a 16. v CARu se uvidí jestli půjdu do práce nebo už zůstanu doma...

cutce
8. bře 2010

tak to uz je za chvilinku. Takze uz mas vsechno za s sebou? Toho 16 si budes delat tehotensky test?

cutce
8. bře 2010

ja jsem taky delavala jako delnice v Robert Bosch

misi.21
8. bře 2010

Nene,právě že mám všechno před sebou... 🙂 Jedu si teprve pro léky a začnu se stimulací... Vůbec netuším jak to chodí,musím se dr na všechno pěkně zeptat. Už se moc těším až to budu mít za sebou a budu testovat. Doufám že tam za pár týdnů budou dva mrňousci 😵 😵

misanda
autor
9. bře 2010

ahoj holky,

omlouvám se za nepřítomnost 😀

včera jsme byli na genetice, a výsledky budou za dva měsíce, tak jsem zvědavá...

co je tady novýho??

marrad
9. bře 2010

Ahojte hlasim sa.....
planujeme v 05/2010 2. IVF

cutce
9. bře 2010

ahojky holky,

tady v celku nic. Tak koukam, ze se to tu vsechno planuje na kveten cerven, teda ja zatim jeste nevim. Dozvim se vsechno az 26. dubna 🙂

misanda
autor
9. bře 2010

cutce, tak to budu mít v sobě doufám už ten první zoladex tou dobou...a budeme čekat...

já se ale tak děsim toho utz, co tam mudra najde nebo doufám, že nenajde..chjo...ještě si musim holt do dubna počkat 😠 😖

cutce
9. bře 2010

tobe uz to budou zavadet v dubnu, ja myslela v cervnu. nojo asi to mam nejak popleteny 😀

ja to tu mam trosku jinak, ziju v Anglii

misanda
autor
9. bře 2010

cutce, no v dubnu dostanu Zoladex injekci a právě se dozvím, jestli je vevnitř vše ok...stimulaci jsem vypočítala hned na začátek června, ale uvidíme...třeba to dostanu později, nebo mudra ještě jinak rozhodne...a může se to šoupat...

a jak to máš v UK?

cutce
9. bře 2010

no to ja prave nevim 😅 , nikdy jsem to nepodstoupila, ale co rikala Dr je, ze si budu pichat jednu injekci 3 tydny a pak dalsi 3 tydny si budu pichat 2 injekce a pak mi budou monitorovat vyvoj vajicek, pak je odeberou a daji dohromady se spermiemi a za 14 dni by meli vedet jak to vypada 😀

misanda
autor
9. bře 2010

😕 no, možná budeš mít tím pádem taky dlouhý protokol, to by odpovídalo tý první injekci, ale samotná stimulace pak trvá 10-14dní...si myslim...no a určitě s ET nebudou čekat 14dní, ale max.pět dní...takže od odběru vajíček budeš mít max do pěti dní miminka v bříšku 😉

cutce
9. bře 2010

aha, no ona nam rikala vsechno najednou, ale toho 26.dubna, nam sestricka rekne vsechny terminy co a jak bude 🙂

misanda
autor
9. bře 2010

cutce, neboj, uteče to a za chvíli už pojedeš na odběr 🙂 😝

misi.21
9. bře 2010

Ahoj,tak jsem byla na endokrinologii,výsledky jsou lepší ale stejně mi musela zvednout dávku a za měsíc zase kontrola... Co já už jsem za ten poslední půlrok dala krve,to je hrůza... 😝

misanda
autor
9. bře 2010

misi a co a kolik bereš???