• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

12. března 2010 
taky mi to prijde husty, celou dobu jim rikam, ze moje ovu asi nic moc, ze jsem byla u moji gyndarky na folikulometrii a zadna slava a oni na to, ze mam hormonalni profil v poradku, takze davkovani klasika.. no clovek jim stejne musi verit, jinak by se z toho zblaznil..
Ja taky musim jeste pockat na schvaleni pojistovny, snad to za tri tydny stihne.... pak uvidime.
Jo v Pronatalu lehce zvedli ceny, ale tak zase ted usetrime na lecich, budeme to mit za 3tis. pred tim s gonalem to bylo 5tis.

Misi uvidime, jak to vsechno bude :slight_smile: Proste nikdy nevis.
10. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jakou máš pojišťovnu???
Zvedli ceny?? Jak zvedli??? Já měla taky za gonal 5tis.
10. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem na tom stejne, brali mi krev aby zjistili mou ovulaci, ta byla v pohode a pak projeli vejcovody a to bylo taky v poradku, ale tot vse. Zadny testy vubec jaky mam vajicka nic takovyho. Jak rikate, manzel ma problem a me tolika nezkoumaji.

Ode me budou chtit 10 - 15 vajicek, tak na to jsem zvedava. :astonished:
10. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi ja mam VZP, ale ne ze zvedla cenu pojistovna, ale Pronatal za zakroky. Nemam u sebe ted ty materialy, ma je pritel ale ted si nevzpominam, co stalo 7tis? to zvedli na 7500,-takze ne nic strasnyho, ale ostatni si uz nevybavuju..

Cutce: mne presne jako tobe.

Navic prvni konzultaci jsme meli u Voborila, ten mi moc nesedel, byli jsme posledni a ani moc nic nevysvetlil.
Dneska jsme byli u Pasekovy, ta mi delala pri prvnim pokusu ET a dneska byla super. Konecne se s nami bavil nekdo jako s lidma:slight_smile:
10. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VZP je rychlá, to budeš mít do 14dnů i s lékama v pronatalu :wink: ty jo, tak to jsem na novej ceník pronatalu zvědavá...ach jo :frowning2:

Nejlepší z pronatalu je mardesics :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate prasky nebo si budete pichat injekce? Me rikali jen o injekcich
10. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry zvedali ceny mirne, no vzhledem k celkovejm castkam, ktery tam vzdycky zahuci, se to snad uz ztrati....

S Mardesicem jsem teda jeste nemela tu cest :wink:
10. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
injekce :wink: jsou prý nejúčinnější :slight_smile: a mě to baví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvka : stejně je to zlodějina...vem si, jak jsou na tom lidi teď finančně...a oni to ještě zvednou...nj, za kvalitu si člověk musí asi holt zaplatit... :zipper_mouth:
10. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kolik mate pokusu? Mi teda dva pokusy mame prez pojistovnu, ale pak bychom si to museli hradit, kdyz budu mit dobra vajicka zmrazi se a pak bychom platili jen 30 tisic a kdyz budou spatny tak 150 tisic. takz ety vase tisicovky jsou v poho :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce: ja pri stimulce injekce.. me teda na rozdil od misandy desne nebavi... pak po et prasky

misando: no tak tomu neuveris, my mame teda tenhle rok desne smolnej, s penezma teda az tak na stiru nejsme, ale jak jsem psala na jine diskuzi, kam take chodis.. pri ET nam pred pronatalem vykradli auto, a ted jeste minuly tyden i byt, coz prave nevime, jestli nahodou nenavazovalo na to auto, takze nas to krome ivf stalo jeste dalsi prachy :angry: , takze holky kdyz se dari, tak se proste dari. takze ted doufam, ze zaciname na novo, jinak uz se z toho fakt po...ru
10. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja rekla hned Andymu, ze pichat injekce bude on, me je z n ich spatne a bojim se jich :sweat_smile:
10. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce: my jdeme na druhy pokus, prvni nas vysel na 21.000,- ale proto, ze jsme nemeli nic na zamrazeni, ani zadnou prodlouzenou kultivaci, jinak bysme platili vic. :unamused:

injekce jsou v poho, pichnout se to da, ale otravuje me to.
10. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cutce, my máme "hrazené" tři pokusy, u kterých tě to stejně ve finále vyjde na cca 20tis, když máš ICSI.

jinak já bych si nenechala injekce píchnout, ti chlapi to děsně protahujou :slight_smile: a ty sama nejlíp víš jak a kam :wink:

boruvko, tak to je na pěst s tím autem!!! doprčic!!! my taky zatim na IVF máme, tak na dně zatím nejsme a doufám, že nebudeme...ale víš jak...jestli nedáme miminko do těch tří pokusů tak to bude docela drsný...
10. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvka : jak vás mohl vyjít jeden pokus tolik???? :confused: :confused: :confused: :fearful:

my teda taky neměli mrazáky, ani PK a platili jsme do desítky...i s lékama teda...
10. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene ja se injekci bojim jak cert :frowning2: , ale uvidime, treba to pujde

ja myslela jak jste se bavili o tech 5 tisicu, ze to je co platite za cely IVF, no tak to se omlouvam, to jsou taky pekny palky :frowning2:
10. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my platili jeste 7tis za zamrazeni spermatu, kdyby pritel nemel pri opu nic k pouziti.
A meli jsme ivf+icsi
10. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvko, tak to joooo..my měli taky ICSI, ale počítali nám za něj jenom 3tis, pač vyjelo jenom u jednoho embrýse :zipper_mouth: :cry:
10. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potom joooo
10. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahol holky tak se hlasím i s rozbíhající ms.
Dnes jsem volala do caru ykrs vzpsání žádosti na pojišťovnu.
Prý mám zavolat tak za 3 týdny to už by to tam mělo být a pak 3 den nového cyklu začnem stimulovat.
Jak se nám to přibližuje yačínám mít trochu strach.
Holky probíhalo to tak i u Vás a jestli jo co se dělo pak???
10. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tir,

Ničeho se nebuuuj, bude to ok, budeš se těšit na lepší začátky :wink: a všechno rychle uteče, halvně ta stimulka...to ani nebudeš vědět jak :wink:
10. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tirtir: ja jsem mela kratky protokol s antagonisty, domlluva byla:
pri konzultaci poslana zadost na pojistovnu - 1.den menses volat do CAR a overit, zda pojistovna schvalila leky na stimulku, objednat se na druhy den na rozpis a vyzvednuti leku- druhy den vyzvednut rozpis s instruktazi, jak si pichat a zacatek stimulace.

:slight_smile:
10. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky kdyz si tady o tom tak piseme, ja uz to chci mit za sebou a byt tehu :sweat_smile:
10. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, já měla taky u dvou krátkých protokolů (když jsme šli na IUI) píchat od 1DC a cca 10dní jsem myslím stimulovala a pak se jelo :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježkovi oči až tak
Holky jak dlouho se píchají ty injekce a já zatím vůbec nevím co do mě budou píchat nebo vlastně si budu píchat
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme s nasim spermio nemeli iui vubec, my jen ivf s icsi
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvka, jj, se špatným to nemá moc význam...my jsme bejci, my měli :grinning:

tir tir, to záleží jak budeš reagovat, ale tak cca 10-15dní...
10. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mis dík já si stejně asi ještě tak ya týden yalovám co a jak aby jsme nic nepropasli
10. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tir, určo je lepší se zeptat, než pak nevědět, takže volej volej :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo budem volat a jak jsem psala všem hodně štěstíčka jaro už klepe na dveře
10. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek