IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

boruvkova
11. bře 2010

dobré ránko holky, tak kde jste kdo???

misi.21
11. bře 2010

Dobré ránko přeji,chystám se ke gyndr,tak uvidíme co mi řekne,jestli mi to prodlouží nebo pošupajdím do práce... 🙂 Dnesko to u nás moc na jaro nevipadá,sněží a sněží a sněží,kdybych nemusela tak nevytáhnu nos z bytu... 😝 Jinak už se těším v úterý do brna,nemůžů se dočkat až se vším začneme.. Nikdy bych nevěřila jak se budu těšit na to,až do sebe začnu píchat injekce... 😀

boruvkova
11. bře 2010

🙂 taky uz se nemuzu dockat.

tady zatim nesnezi, jakztakz prosvita slunicko, ale dneska mam nejakou blbou naladu, nemohla jsem se probrat.. a taky jsem nastvana tady na lidi z prace, asi si dam neco sladkeho na nerviky 🙂

misi.21
11. bře 2010

Já dneska zase od dvou nespala.hrozně mě pálila žáha,pořát mě to budilo. Musím to říct doktorce,myslím že to mám z euthyroxu. 😠 Neznáte holky něco na žáhu?? Někdy je to fakt hrozný...

boruvkova
11. bře 2010

Misi ja na zahu docela trpim, pali me skoro po vsem, po takovych tech typicky ceskych jidlech, pochutinach proste porad. V lekarnach se normalne prodavaji ruzne pastilky a pak takovy pytlicky, ve kterych je takovy sirup, ale nevim, jak se jmenujou, je toho spousta a ty pusobi skoro okamzite. 😉

cutce
11. bře 2010

ahojky

misandra: co to mas za fotku???? 😀 😀 😀 😀

misi.21
11. bře 2010

Tak hlásím příchod od dr,vše OK. 🙂 Krev dobrá,moč dobrá,břicho nebolí,už mi chybí ke štěstí jen to mimi 😉 Neschopenka prodloužena do konce měsíce a pak se uvidí co dál,doufám že ji ještě pár měsíců budu potřebovat. Na žáhu koupené tabletky a hned se mi ulevilo,no prostě super den... 😀 😀

misanda
autor
11. bře 2010

ahoj holky 🙂

cutce, to valíš voči, což? 😀

misi, tak to jsou bezva zprávy 😉 tyyyy jo, až do konce měsíce, jo?? se máááášššš!!!!

boruvkova
11. bře 2010

Teda misi, ty se mas.... Holky ja si po ET nechala ukoncit neschopenku hned jak jsem zacala menstruovat a lituju toho. Ted nas ceka to druhy a premyslim, jestli prave jako Misanda chodit do prace nebo byt doma, zase uz bude jaro, kytky.... Oni me totiz v praci vzdycky tak nastvou, ze si rikam, ze mi to za to nestoji... 😖

misanda: jak jsme se vcera bavily o te edometrioze, tak jsem na netu zacala hledat priznaky a od vcerejska me boli vajecniky 🙄
... nejak si nam holka omladla 😀

misanda
autor
11. bře 2010

Já si taky nechala při prvním IVF ukončit neschopenku hned po neg.testu z krve. A nelituju toho 🙂 doma bych se pomalu zbláznila asi. A prostě já jsem fakt rozhodnutá, že při druhým budu chodit do práce, akorát si musim naplánovat injekce až na večer třeba na šestou hodinu, abych nemusela v práci píchat...no a po ET si vezmu den dva dovolený a to je tak všechno...

Hele, nehledej nic o endometrioze, ty vopice jedna 😀 pak se budeš pozorovat a bude tě bolet to, co tě normálně bolet nemá 😀 a abych tě uklidnila, tak mě teda vaječníky nikdy nebolely 🙂 i když teď nevim jestli to patří do uklidňovací fáze nebo do tý druhý 😀 prostě takhle to brát nemůžeš...

boruvkova
11. bře 2010

misando to je s tebou teda sranda... no jo, ale voni me od vcerejska fakt bolej... 😅

no ja jsem pri druhem rozhodnuta byt tyden doma, to jo, ale pak asi posupajdim do prace. Pri prvnim jsem byla doma dva tydny a radne mi z toho hrabalo.. tak uvidime.
Ja jsem si teda pichala doma kazde rano nez jsem sla do prace.

boruvkova
11. bře 2010

jo a jeste jsem chtela teda dodat, ze my kdyz to vyjde, tak misando taky hugo.. to priteli pro jeho deti vybrali jeho kamaradi, kdyz byli pubertaci, takze my proste taktez hugo 😀

misanda
autor
11. bře 2010

Boruvka, a v jaké fázi cyklu jsi???

Já byla připrvním IVF doma skoro měsíc, fakt na palici...jinak ono se má píchat spíš dopolko, kvůli folikulometrii, aby ti kdyžtak mudr mohl hned upravit protokol. Ale já to v práci nedám..jsem si píchala posledně na špinavym smradlavym záchodě, navíc máme tady problém s ledničkou, která se musí zamykat a furt se někoho doporošovat o klíče..to fakt ne....

misanda
autor
11. bře 2010

😀 😀 hugo válíííí!!!! Jenomže já na něj můžu zapomenout ☹ mohla jsem si ho nechat jenom jak pracovní název pro 1.IVF..ale Hugo zklamal, tak teď to bude Kazík – Kazisvět 😀

misi.21
11. bře 2010

Já kdybych měla jinou práci tak bych taky asi nebyla doma celou dobu,ale vzhledem k fyzické námaze a směnám to jaksi nejde. Fakt by se mi nechtělo píchat si každý den v práci... Ale je pravda že o tom často přemýšlím,co,jak a kdy a co bude když to navyjde... Když jsem chodila do práce tak jsem na to neměla tolik času. Aspoň budu mít po tom měsíci doma byteček jako klícku 😉

boruvkova
11. bře 2010

V jake fazi cyklu? tak ted nevim jak to myslis? ted jsem po druhe menzes po nepodarenem 1.ivf a cekam, az na zacatku dubna prijde treti menzes a jdeme na 2. pokus 🙂

Ja jsem pichala rano po probuzeni. Doktor mi rikal, ze je jedno plus minus hodina, ze hormony nejsou antibiotika, aby to bylo presne, tak jsem se ptala a pichala jsem kolem sedme hodiny ranni. No az pujdu pro rozpis, radeji se jeste jednou zeptam 😉

misanda
autor
11. bře 2010

holky, když já se prostě taky bojím, že nám to nemusí vyjít ani na druhej, ani na třetí pokus a kdo má furt být doma?? vždyť by mě za chvíli vyhodili 😖

borůvko a už ti dělali utz po tom IVF??? no, jeslti na tebe spíš neleze i ovulka víš? proto ty vaječníci 😀

jinak mě řekli, že se to má píchat cca stejně...jako půl hodinka rozdíl asi určo nevadí 😉 ale třeba 3hodiny už by byl asi lehce průšvih 😉

boruvkova
11. bře 2010

jojo, to souhlas, myslela jsem plus minus pulhodina-hodina.
Po IVF mi zadny ultrazvuk nedelali, ja jsem byla na prvni uz v lednu, jeste nez jsi zacala ty misando se stimulkou, alespon mam ten dojem... no a po tom, co sjem to dostala a mela negativni testy jsem se mela objednat do pronatalu na kontrolu. Tam jsem si prave myslela, ze mi utz udelaji, ale oni ze ne, ze je to dalsi klasicka kontrola a konzultace jak dal a kdy na dalsi pokus. No na tu kontrolu jsem cekala neco pres mesic, takjsem byla na pronatal pekne nastvana tenkrat.
No a vcera na te kontrole se me jen zeptali, jak dopadlo prvni, ja rekla, ze spatne a domluvili jsme se, ze dalsi pokus v dubnu po treti menstruaci.
Mne se to zda teda takove trosku lehkomyslne, ze zadny utz a taky jsem se divila...

jinak mas vlastne pravdu, ja uz jsem z toho tak zblbla, ze jsem zapomnela, ze to muze byt uplne obycejna ovulkaaaaaaaaa 😅 boze, jsem fakt tulpas.. ja jen ze me jindy pro ovulce nic nikdy neboli vis 🙂

misanda
autor
11. bře 2010

No, jenomže oni by ti správně měli před stimulací utz udělat, ne? aby věděli, že jsi ok. Mě ho teda dělá mudra vždycky...proto se přišlo i na to, že mám tekutinu ve vaječnících a místo IVF jsem šupandila na laparo.

Hele, ovule po IVF může být silná.l..jak jsem tady psala někde na koňovi...nevím jestli i v tomto témátku, tak já měla ovulku v úterý a musela jsem si lehnout, jak mě vaječníky braly!!! Docela dost to bolelo, ale tak jsem si řekla, že jsem cca 15DC, tak to bude ovule...no, a ráno to bylo v pohodě 😉

boruvkova
11. bře 2010

No pri te prvni stimulce, teda pred ni mi utz delali, ted na zadnej utz pozvana nejsem, mozna mi ho nekdo udela, az pujdu na rozpis leku, opravdu nevim. .. po pravde me nektere postupy v caru fakt drti a moc je nechapu, ale jednou jsem se pro ne rozhodla, tak uvidime, zatim jeste maji moji duveru..

jeste vlastne delaji utz pri stimulce kvuli folikum, tak nevim jestli to jako pri tom zkouknou vsechno...?

ja mivam ovulaci tak 9 DC, takze je to klidne mozne 🙂

jeeezis holky, budete koukat na ten serial na prime o te asistovane reprodukci?.. ja jsem na to docela zvedava. 😕

cutce
11. bře 2010

misanda: no to valim ja mam taky takovou doma 🙂

misanda
autor
11. bře 2010

Hele, všechny CARy to maj hlavně o penězích, takže i když je minimální problém, tka mi přijde, že každýho akorát rvou a nutí do IVF...ale my jim věříme...ve všem..že...jenomže jakmile se v tom člověk začne trošku vrtat, tak pochopí a uvidí trošku jiné věci.

Jinak ale utz by fakt správně měli dělat před stimulací – kdyby tam byla cysta atd...pak by stimulace neměla být zahájená. Oni ti ho asi udělají až si půjdeš pro ten rozpis...si myslím.

Hele, už 9DC, tak brzo, jo???? čumiiiiim!!!

Já na ten seriál budukoukat, jsem zvědavá jak to tam podají a jestli to bude podle pravdy 🙂

boruvkova
11. bře 2010

Jeee zapinkala jsem prispevek o Hugovi, prehlidla jsem to.. misando, u nas se mluvi vzdycky o Hugovi, jen pritel to bere jako pracovni nazev, ja uz tolik ne, uz jsem si na to zvykla. Kdyz to vypustim pred nasima, tak ma mati vzdycky oci v sloup 😀
Jenze ja si rikam, koho my, dva exoti, bysme asi tak meli mit jinyho, nez Hugouse 😀

jee, holky, ja nevim proc, ale nejdriv ty vase prispevky nevidim a pak se mi to najednou nacte a ziram, co jsem vsechno preskocila...
jeste k misi 21: no ja jsem si taky rikala, ze budu doma, v klidku si uklidim, vyzehlim, udelam poradek v papirech, proste vsehcno, na co jsem nemela cas.. jenze ono kdyz jsem po ET je to takovy jiny, zehlit jsem se bala, ze zacatku jsem hodne polehavala a pak jsem byla po tech hormonech takova divna, ze jsem na to nemela ani naladu, ani chut a hlavne na me teda ty hormony pusobily desne, ja jsem po nich mela takove deprese, ze vstat z postele byl pro me nadlidsky vykon a dojit nakoupit to byl uz vrchol, na vic jsem se nezmohla. Pripadala jsem si nafoukla, tlusta, hnusna, jeste samej bedar, porad jsem se potila a do toho me bolela hlava.. takze jsem sla radeji do prace (alespon nejakej rezim kterej te donuti neco se sebou udelat) a doma byl jeste vetsi bordel nez pred ET 😎

boruvkova
11. bře 2010

Ja na to budu taky cucet.. to zase bude u nas doma. Moje mamka je zdravotni sestra, ale pokud vylozene nedelas v caru, tak o tom moc nevis, tak na me nekdy chodila s takovejma radama, ze jsem teda valila bulvy. To byly nazory.. no a jestli tenhle serial zase bude na pul smyslenej a prizdobenej, tak to me teda cekaji pekne veci.. to bude telefonat po kazdem dile 😀

jinak ja mam ovulaci obvykle takhle brzo od 9-10 dne cyklu. Driv jsem si delala testy az to od 14DC a byla jsem vypleskla z toho, ze snad nemam ovulaci, protoze byly negativni a pak jsem se zacala pozorovat a zjistila, ze ji mam mnohem driv 😲

misanda
autor
11. bře 2010

Hele, náhodou Hugo je mega!!! Takový Hugoušku, pojď k mamince...to žeru!!! 😀

Jinak já po ET ani moc polehávat nechtěla, ale byla jsem nucena mým „spolubydlícím“ kterej byl v tu chvíli doma, pač mrzlo a nemohli pracovat 🙂 a já už byla taáááákhle přeleželá...blééé..miminko (Kazík) se stejně nevyleží a hotovo 🙂

hlavně mišanda musí bejt furt v poklusu a tohle mě fakt drtilo...

misanda
autor
11. bře 2010

hele a jak máš dlouhý cyklus??

a ten seriál bude určitě hukot, budou tam zase nějaký romanťárny vztahy, už to vidim 😀

boruvkova
11. bře 2010

misanda: 28dni

boruvkova
11. bře 2010

no me zase druha polovicka pekne sejril... ja jsem ty hormony fakt dost spatne snasela takze cokoli udelat pro me bylo nadlidske usili - mam dve prace, takze jsem si myslela, ze na tu druhou budu mit cas udelat, ale i to jsem zvladala horko tezko. No a druha polovicka prisel domu a ze je tam bordel, ze nema veceri.. no ja jen zirala, a taky jsem se jednou malem stehovala.. no jo no. hormooony 😉 aby se taky chlapeckove nepoprdeli 🙄

misanda
autor
11. bře 2010

tyyy jo, tak to máš docela dlouhou...já to mám fifty fifty...15tý den ovule a pak plus 14dní a je MS 🙂

misanda
autor
11. bře 2010

docela dlouhou luteální fázi jsem chtěla napsat 😀 😀