IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

petapal
5. bře 2011

holky mam prestat vkladat už ten gel do pipky když krvacim

ismet
autor
5. bře 2011

@petapal V CARu nám říkali, abychom to brali až do testu. Může tam stále být to druhé.

ismet
autor
5. bře 2011

@nikoza Ahoj Nikozo, tak to máš podobné jako já 🙂 . My jsme to tedy začali řešit mnohem dřív a pak jsme začínali třemi IUI, ale při 1.IVF mi také dali 2 embryjka a 4 zamrazili. Z těch 2 se jedno uchytilo a teď mi tu lítá dvouletý chlapeček 🙂 .

petapal
5. bře 2011

@ismet a krvacela jsi taky nejak když se ti udrželo jen jedno ja mam dane taky dve prave

jolcap
5. bře 2011

@petapal ahojky koukej odpočívat nic nedělej a léky nepřestávej brát, je fakt že je to na palici,ale mimi tam být samo může, taky to může znamenat něco jinýho pust si v telce pohádky nebo nějakou komedii, držím ti moc palečky

petapal
5. bře 2011

@jolcap ja vim musim to prečkat do čtvrtka pak se to bud potvrdi nebo vyvrati

jolcap
5. bře 2011

@petapal to čekání je hnus,taky mě to nebavi se porád strachovat

petapal
5. bře 2011

@jolcap tak ja jdu uvarit holky sice se mi nechce ,ale musim udelam rostenou a ryži

petapal
5. bře 2011

hodim to do papinaku a seru na vse dneska

jolcap
5. bře 2011

@petapal a nemohl by uvařit manža?? nebo vyhlaš lovecký oběd

petapal
5. bře 2011

😀
@jolcap ten chrape po nočni a kluk 11letej byl už včera bez jidla na loveckym dnu tak uvarim ryži a tu omačku a lehnu budu opatrna u toho je to tezky

petapal
5. bře 2011

@jolcap na vložce ted nic nemam ani když jsem se utirala tak je to divna menska tak uvidim no jeste se to může roztect nebo zastavit proste musim jen čekat už

jolcap
5. bře 2011

@petapal ach joooo, škoda poslala bych ti vařeno,ale jsi daleko

holubice.petra
5. bře 2011

@petapal měla by jsi se opravdu na všechno vykašlat a odpočívat jestli je ještě nějaká naděje tak bych nic nepodceňovala a na nějak vaření bych se vykašlala....

jolcap
5. bře 2011

@petapal hele uvidíš tohle je divný když ona to není ta pravá mrcha po ivf díky tomu zásahu,ale bud v klidu co to půjde

petapal
5. bře 2011
petapal
5. bře 2011

@jolcap jasne holky jeste,že tu jste a umite krasne uklidnovat dekuji moc vsem 😀

holubice.petra
5. bře 2011

@petapal pošli kluka do obchodu pro pizzu ta se v troubě udělá sama 😉

jolcap
5. bře 2011

@petapal u nás na vsi dokonce vozí pizzu až domů a jak znám svýho pubiše tak bude raději než komplet oběd, najdi nějakou pizzerii co dováží jídlo

holubice.petra
5. bře 2011

@jolcap přesně to si myslím taky 😀 😉

jolcap
5. bře 2011

@holubice.petra já mám štěstí chlap se umí postavit k plotně a tak občas nemusím vařit,ale ted se oba doma snažej starat se o sebe sami a taky o mě

petapal
5. bře 2011

@jolcap tak to jsou hodny ten můj neumi varit vůbec a ted me docela mrzi ,že mu to nedochazi ,že si me mel hyčkat je starostlivy ,ale rekla bych ,že mu vse dochazi až pozdejs . To me sere na nem. Proste on si asi mysli,že dokud nejsem tehu tak se nemusim setrit tak mi to prijde

petapal
5. bře 2011

@jolcap ryže se vaři v papinaku to taky už je varim si čaj snažim se delat pomalejsi pohyby 😀

petapal
5. bře 2011

@jolcap ten můj pizzu nepapa je rozmazlenej a nemam ani parky doma ,ale miluje vajička tak mohl mit michany ,ale už se to vari holky tak to budu chodit jen kontrolovat a seru to proste mam kolikrat vztek,že na me neberou ohled copak kluk ,ale manža on dite jeste nema manžel tak se k tomu asi neumi postavit nebo nevim proste jestli je tak natvrdlej. proste ja jsem debil radsi uvarim a pak si lehnu a až na to prijde tak mu to vyčtu

petapal
5. bře 2011

@jolcap je ty jsi me navnadila ja bych si dala pizzu klido nebo nejaky salatek nebo proste nejaky masicko rizeček a oblohu mnam

jolcap
5. bře 2011

@petapal mě dneska rozsekala zuzka prý děsně žeru 😀 ten můj je na tom stejně nemá děti nezažil krom dětsví normální rodinný život,ale říkám mu dost nahlas,že se musím šetřt aby tam byl prcek, taky měl nějaký kecy že jsem doma a mohla bych každej den uklízet a smejčit tak nic udělám vše pomalu a každej den něco
já sežrala salát červený řepy s okurkou moc mi to chutnalo,ale dala bych si steak nebo tatarák

petapal
5. bře 2011

@jolcap hm ty jo ty delas chute ja bych si dala klido topinku a na to vajičko volsky voko nebo tlaču s cibuli a octem

jolcap
5. bře 2011

@petapal já si ve středu koupila utopence tady bašta, jo holka žrádlo to je moje

petapal
5. bře 2011

@jolcap no tak to ja taky rada papam rikam ,že je to stejne to nejkrasnejsi na svete 😀

holubice.petra
5. bře 2011

@petapal @jolcap tak já už jesem si teda tu pizzu objednala taky jak jsme se o ní bavili tak jsem na ní dostala neskutečnou chuť už se na ní mooooc těším 😀 😀