IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

pejcoska
19. bře 2011

@ismet Krásné ráno ismet,tak dneska to vypadá,že už to ustalo pořádně 🙂 Máš pravdu,že je asi jedno kde budeš sedět,ale hlavně buď na sebe opatrná.....Taky Ti budu držet palečky,ať se s panem doktorem domluvíš a pak mi dej vědět,jak si dopadla,ju? Já se určitě v pondělí ozvu,tak zatím ahoj a hezký víkend 🙂

holubice.petra
19. bře 2011

Tak holky od včerejška mi je zase tak nějak dobře...a jsem z toho zase nějaká přešlá 😒 jsem už z toho asi opravdu na bednu....dneska večer máme slezinu s lidma z práce tak se moc těším že se zase po dlouhé době dostanu do společnosti alespoň nebudu mít čas se pořád pozorovat.. 😀

jolcap
21. bře 2011

@holubice.petra to mám taky najednou mi nic není nic nebolí nic není citlivé krom mě,asi to bude normální se z toho taky zblázním

pejcoska
21. bře 2011

@ismet Ahojky ismet,tak co jak si dopadla naUTZ? A už víš kdy budeš mít odběr? Jinak jsem Ti chtěla říct,že test z krve je pozitivní a hodnota je 356 hcg 🙂 takže jsem doopravdy těhotná,pořád tomu nemůžu uvěřit,jsem brečela radostí a i manžel byl na měko 😀 Moc Ti držím palečky a moc Ti přeju,aby vám to taky vyšlo,všem párům 🙂

pejcoska
21. bře 2011

@jolcap Ahojky Jolco,tak jak se cítíš,už máš nějaké příznaky? Já jsem dnes byla na krvi a před chvílí jsem se dozvěděla výsledky,je to pozitivní a hodnota je 356 hcg,jsem brečela štědtím,když mi to řekli do telefonu. A na ultrazvuk jdu 31.3 ted příští čtvrtek 🙂

jolcap
21. bře 2011

@pejcoska paráááda gratuluju hcg jsi měla skoro stejný jako já ,ale máš výhodu nebudeš na utz čekat tak dlouho jako já, mě bylo ráno tak jako po flámu a pořád spím jinak nic

pejcoska
21. bře 2011

@jolcap děkuju,tak to jsme byli skoro na tom stejně,viď 😀 No já mám taky žaludek jak na vodě a bolí mě hlava a už dva dny mám od 4h vyspáno a nemůžu už zabrat......

jolcap
21. bře 2011

@pejcoska já s epřiznám od soboty spím jako medvěd přes den a nemůžu se probrat, jen ti závidím ten utz já už čekám dva týdny a ještě jeden to musím vydržet

pejcoska
21. bře 2011

@jolcap neboj se,všechno na UTZ dobře dopadne 🙂 Já věřím,že všechno bude tak jak má být..... 😀

jolcap
21. bře 2011

@pejcoska pořád si říkám nikdy se mi nic takovýho nestalo naopak situace nedovolila mít mimi a drželi se mě jako klíště tak snad tohle mě tak mine, ale už mi tady někdo psal,že ty co se jim něco špatnýho přihodilo se potřebujou svěřit a ty co jsou ok sem nemusí ani dorazit

ismet
autor
21. bře 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko, mám velkou radost, že Ti to vyšlo 🙂 . Myslela jsem na Tebe a říkala si, že Ti musím napsat, až přijdu domů, ale jsem nějaká unavená, když je úplněk, tak špatně spím. Je to super, super zpráva, i když nijak překvapivá 🙂 , doufaly jsme, že to tak bude. Vypadá to na jedno miminko, nebo na dvojčata? Řekli Ti to?

Já jsem také dopadla dobře, v pravém vaječníku mi roste folikul, 11. DC má 13 mm v průměru, aby uzrálo, musí mít 16 nebo 18 mm, což do pátku jistě dosáhne. Odběr bude nejdřív v pátek, což je moc dobře, protože si nemusím dělat starosti s ET v době přípravy plesu, ani s tancem 🙂 .

pejcoska
22. bře 2011

@ismet Ahojky ismet,já už 3 den od 4h od rána straším,nemůžu spát. No doufala jsem,že se to povede,ale pak mě rozhodilo to špinění,tak jsem se bála,ale včera ráno,když jsem byla na krvi,tak jsem to říkala sestřičkám,že jsem špinila a oni mi řekli,že je to na začátku těhotenství normální,no a když jsem si volala odpoledne pro výsledky,tak mi jen řekli hodnotu a že mi gratulují ale jestli to vypadá na dvojčátka a nebo na jedno,tak o tom nic neříkali,musím ještě vydržet do příštího čtvrtka na UTZ. A moc Ti děkuju 🙂

No tak to je skvělá zpráva,budu na Tebe myslet a držet palečky,ale uvidíš,že teď to určitě vyjde 🙂

pejcoska
22. bře 2011

@jolcap Ahojky Jolco,neboj se uvidíš,že všechno dobře dopadne,musííííííííííííííííííííííííííí 😀 Nemysli si,taky pořád nad tím přemýšlím,aby všechno dobře dopadlo,ale sama v sobě dělám hrdinku,ale jinak se taky bojím

jolcap
22. bře 2011

@pejcoska já se uklidnuju a pak v noci se budím každý dvě hodiny a přemýšlím, co mě může potkat, jak tady holky postupně píšou co se přihodilo, mrzí mě,že si to v podstatě vůbec neužívám a jen se hlídám kontroluju a jsem ve stresu no to bude psychouš malej

ismet
autor
22. bře 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko,myslíš, že už je to těhotenská nespavost, nebo spíš nervy? A nebo úplněk? Já jsem na úplněl citlivá, nemůžu spát a vyvolal mi i porod. Dokonce jsem při úplňku měsíc před porodem měla 20 hod. pravidelných kontrakcí, mezi nimiž se zkracovaly intervaly. Říkala jsem si, že už je to ono a bylo mi líto, že dítě bude nedonošené. Pak to ustalo a syn se narodil až za 28 dní při dalším úplňku 🙂 .

Jsem moc ráda, že Ti to vyšlo. Jak reagovali synové? A rodina? Řekli jste jim to, nebo ještě počkáte? A kdy jdeš na utz?

Já jsem dneska byla v Institutu přirodní medicíny, kde zjistili, že se můj stav od minulé návštěvy zlepšil, a pak u psycholožky. Zítra jdu na utz a zřejmě v pátek na odběr vajíčka.

pejcoska
23. bře 2011

@jolcap Ahojky Jolco,nesmíš plakat nebo budeš mít uplakaný miminko 😉 Já vím,úplně Ti rozumím,taky bych si to chtěla užívat a být naprosto v pohodě,ale nejde to,taky mám strach,nemysli si a je strašně fajn,že si o tom tady můžeme popovídat a svěřit se 🙂 Víš já si pořád říkám,že když jsem v pořádku donosila a porodila ty moje velký zlatíčka,ikdyž jsem byla o pár let mladší,tak proč by to nemělo vyjít teď,no spíš se jen tak utěšuju,ale červíček ve mně hlodá. Jolí a kdy ty vůbec jdeš na ten UTZ,už aby to bylo,viď?

pejcoska
23. bře 2011

@ismet Ahojky ismetko,no myslí,že asi nervy a nebo ten úplněk,ikdyž už na sobě cítím změny. Víš,normálně miluju sladký a teď mi přestává chutnat,no vlastně nemám chuť vůbec na nic a do jídla se musím nutit,no ikdyž mně by to jen prospělo,nejsem totiž žádný hubeňour,ale trošku tlusťučká 😀 No to víš,já jsem to nechtěla zatím nikomu říkat,ale manžel už to řekl všem,dokonce byl v pátek na kontrole na diabetologii a hned to říkal doktorce,no je blázen 😀 Já mu říkala,že to je ještě brzy,ale on si nedá říct,ale je šťastnej a to je dobře. No jinak kluci, ten starší měl velkou radost a říkal ,že už se nemůže dočkat,až bude vozit kočárek a mladší říkal,že se taky těší,ale že to musí být holčička,že bráchu už nechce,no prostě máme doma veselo a všichni mě opatrují,hlavně manžel,je moc hodný 🙂 A na UTZ jdu příští čtvrtek.Ismetko a ty si myslíš,že 356hcg je hodně,že by to mohly být dvojčátka?

Ismetko,tak to je super,že se ti tvůj zdravotní stav zlepšil 🙂 A jak Ti dopadl UTZ,kdy jdeš tedy na odběr? Držím Ti mooooooooooc palečky 🙂

jolcap
23. bře 2011

@pejcoska taky si říkám,že nějaký sklony špatný jsem neměla,spíš naopak,otřela jsem se o chlapa a bylo to, jdu až v úterý,ale to asi zhynu nedočkavostí. JInak hcg jsem měla podobné a z toho prvního se četnost poznat nedá, to by museli udělat až dýl. Docela bych dva crvčky brala

pejcoska
23. bře 2011

@jolcap no tak vidíš,myslím tedy doufám a věřím,že všechno dobře dopadne a pak si to budeme užívat 😀 No to Ti věřím,že se nemůžeš dočkat UTZ,tak mi pak musíš dát vědět,jak to probíholo,jo? No mně by taky dvojčátka nevadily,vždycky se mi líbili a přála jsem si je,tak možná se nám to splní..... 😀 Já jdu na UTZ příští čtvtek a nevím,jestli u mně už poznají kolik bobíčků tam mám,taky se nemůžu dočkat,hlavně proto,aby vyloučili mimoděložní,ale sesrřička mi říkala,že u toho jsou strašný křeče v bříšku,takže nás se to určitě netýká,ale stejně budu klidnější,až mi to dr. řekne na UTZ. V úterý budu na Tebe myslet a držet Ti palečky,určitě to dobře dopadne 🙂

jolcap
23. bře 2011

@pejcoska no mě říkala, kámoška,že u mimoděložního je hcg menší než dle tabulek nebo je na spodní hranici a pak se dělá další kvůli tomu jak roste. Nějak se nemůžu dostat do pohody minulý týden jsem to zkusila a zašpinění mě vrátilo na zem a hned jsem tam kde jsem byla

pejcoska
23. bře 2011

@jolcap Jolí,mně říkali sestřičky z Pronatalu,když jsem byla v pondělí na krvi,že špinění může být,že je to po IVF úplně normální,ale chápu Tě,taky jsem z toho byla dost nervozní . A kdy si špinila?

jolcap
23. bře 2011

@pejcoska mám to jako mrchu přesně po týdnu jednorázová akce,je to světle hnědý po utření,jenže jak říkáš je to pak na bednu děsím se aby se to nerozeběhlo a když to řeknu chlapovi je úplně vyřízenej

pejcoska
23. bře 2011

@jolcap já to měla taky tak a po 4 dnech to úplně ustalo,ale nechce to žádnou zátěž a jen odpočívat,hlavně nic nedělej a uvidíš,že to bude dobrý,neboj. Vím jak se cítíš,rozumím Ti.

jolcap
23. bře 2011

@pejcoska musím se naučit počkat na chlapa aby mi odnesl prádlo a tahal nákup, asi jsem si to udělala tím trochu,pak sedím a sleduju jestli mě někde nepíchá no je to psycho,potřebuju vyžehlit je to nutný,ale nějak se mi do toho nechce tak možná jen trochu

pejcoska
23. bře 2011

@jolcap no já nevím,ale mně prádlo dává a i vyndavá manžel a nákupy taky nosí on,já jen ráno koupím jen pečivo a lehčí věci a teď jsem se dozvěděla,že vadí vysávání,tak už nevysávám,samozřejmě,že musím uvařit a taky žehlím,ale před tím sem každý den vysávala a teď už to tak nehrotím. Ale ty dnes radši nic nedělej a lehni si,já vím,že je to na palici,ale jsme po IVF,tak musíme být opatrnější.Já vím,že je to psycho,minulý týden,když jsem špinila,tak jsem 4 dny ležela a musím říct,že to pomohlo,tak honem zalehni....

jolcap
23. bře 2011

@pejcoska je to na palici fakt, už ležím,ale musím uvařit

holubice.petra
23. bře 2011

Tak dnešní kontrola dopadla na jedničku 😀 😀 hned se mi ulevilo prcíček už má 13mm 😀 dnes už mě z CARu předali mé gynekoložce 😒 škoda byli tam na mě moc hodní 🙂 mám jim prý potom přivést prcka ukázat a přidat fotku na jejich nástěnku 😎 a za rok přijít zaplatit nájem mrazáčkům..chicht
Na další kontrolu jdu za dva týdny 5.4.! fotečku mám taky ale přidám jí až zítra dnes jsem už ko 😀

ilik2011
24. bře 2011

Tak to je super,včera jsem byla taky na kontrole,ale mudr na mě neměl moc času - plná čekárna,takže rychlovka-zlatý CAR 😢 Hlavně jsem viděla že srdíčko už tluče 😀.Další kontrola za tři týdny a to už budeme brát asi krev na triple testy-další nervy!!!! Říkal,že ted už to jede jako normální těhotenství,takže mě to trohu uklidnilo 🙂 Jinak žaludek mám pořád jak na vodě,at se najím nebo ne-klasika,ale nestěžuju si,vždyt jsem si to tak přála 😀 😀 😀

ismet
autor
24. bře 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko, drž mi, prosím, zítra dopoledne palce, jdu na OPU, bude to bez narkózy, tak mám strach. Můžu si prý ale vzít Algifen, tak to snad nebude bolet moc,ale jenom trochu. Včera jsem na utz 13. den měla sliznici 10 cm a folikul 16 cm, což jsou nadějné výsledky. ET bude v neděli, takže problém s plesem se vyřešil. Můžu tančit, jak chci 🙂 ,

ismet
autor
24. bře 2011

@holubice.petra To je krása, moc Ti to přeju 🙂 . To je nádherný, až neuvěřitelný pocit, že? Už si to skoro nepamatuju, ale doufám, že to brzy zase zažiju.