IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
28. dub 2013

@ewik84 aha tak mě ani o testování neříkali, budou mi hned brát odběr..

nikolav
28. dub 2013

@maraida Díky moc

coralin
28. dub 2013

@lussi Ahojky, až příští týden, ale mám pocit, že čím víc se to blíží tím víc jsem nervóznější a to ten první tejden byl tak hezkej a pořád jsme někde byli. Děsný.....

nikolav
28. dub 2013

Holky, která mi prosím poradíte. Včera jsem byla na OPU a nemůžu jít prostě na velkou. Od čtvrtka jsem nebyla. Furt ve mě kručí a nic. Mám asi i mírný hyperstimulák, protože mě bolí žebra a hůř se mi dýchá a motá se mi hlava. Ale ten nízký tlak může být i z léků. Ale jde mi o to co si můžu vzít nebo nějakou radu abych šla na velkou? Rozhodně mi to na tom hojení nepřidá, když jsem totálně zabetonovaná. Asi by se mi i lépe jedlo a nebolelo mě to břicho tak. Jinak mi celkem nic není. Snažím se odpočívat. Prošla jsem se v doprovodu manžela po zahradě na čerstvém vzduchu. Snažila jsem se trošku ty střeva rozpohybovat a nic. A taky mám šílenou chuť na hrozny a meloun 🙂 .

coralin
28. dub 2013

@sasanka033 Ahojky, žádnou tabulku jsem nevyplňovala, nikdo o ní ani nepsal. Minulý týden🙂 v

mardusenka30
28. dub 2013

@nikolav zkus kompoty, nejlíp švestky, to by mohlo pomoci, já je mám dokonce jíst od transferu každý den abych netlačila...a meloun by také mohl prohnat...

coralin
28. dub 2013

@ewik84 Ahojky, tak jsem nad tím taky přemejšlela, že v Iscare vůbec neříkali, že se máme přijít testnout na krev. Říkala jsem si, že se s nima dohodnu. Potřebuju i lístek na peníze. Jak se cítíš? Mně občas bolí břicho, tak mě to ze začátku trochu vytrašilo, protože mám i docela velká prsa. Bála jsem se,aby nepřišla MS. Jinak ten tejden byl moc hezkej a bylo mi dobře Jen na dnešek mně vyprudili sousedi tak jsem byla trochu neklidná.... mám pocit, že čím víc se to testování blíží tím víc blbnu....

nikolav
28. dub 2013

@mardusenka30 no právě ono i to tlačení tím břichem dost bolí. A já už nevím co bych aby mi od toho odpomohlo. Uvažovala jsem i o čípku. Ale nechci aby to reagovalo s léky nějak třeba. No zkusím to a když tak se nějak dokopat sníst ty švestky. Jinak už nevím jak bych si odpomohla.

ratatooy
28. dub 2013

@ewik84 tabulku nevim ale spočitej si týdny od opu+zbyle dny a přičti +14dní

coralin
28. dub 2013

@pistalinda35 Ahojky, mě dělalli jen hysterku🙂 že prej laparka není potřeba.... tak snad ne

coralin
28. dub 2013

,@meyryen Ahojky, tak to jde, to není tak hrozný. Já měla 69,7%

lussi
28. dub 2013

@coralin přesně, já jsem vždy v poho a v den testování mám srdce až v prdeli 😀
tabulka tady https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

@nikolav tak buď Psyllium (to můžeš i v těhotenství) nebo něco ze švestek, kompot nemáš? 🙂 Meloun by asi taky pomohl 🙂

Jinak holky já taky nechodila na krev, když to bylo negativní tak jsem vysadila utroš, dorazila mrcha a jelo se dál a když pozitivní tak jsem se objednávala rovnou na utz a po potvrzení srdíček nás předali už k mému gyndaři.

ewik84
28. dub 2013

@coralin No právě, dali mi test a o krvi ani zmíňka. Takže jsem z toho a dle manuálu, co jsem dostala, usoudila, že si mám nejdřív udělat za těch 14 dní od transferu test a pak jim tam zavolat a domluvit se, kdy přijdu na test a jak budeme pokračovat dál. Já jsem nikdy takle dlouhodobě na nemocenské nebyla. Takže, ono se musí žádat o nějaký lístek na peníze? A po jaké domě nemocenské? 🙂 Já se cítím dobře. Jen dneska mi je nějak divně od žaludku. Tak uvidím.

mardusenka30
28. dub 2013

@nikolav glycerínový čípek by ti také neměl ublížit, ten se dostane pouze na sliznici a pomůže nezatěžuješ trávicí trakt...

nikolav
28. dub 2013

@lussi Právě nemám ani kompot ani meloun. Asi půjde manžel do obchodu!!

ratatooy
28. dub 2013

@ewik84 o lístek na penize žádáš vždy každej mesíc k poslednímu dni v mesici to musi mit učetní

nikolav
28. dub 2013

@mardusenka30 No právě si taky myslím, že by to mohlo pomoct. A nebo klystýr 😀

ratatooy
28. dub 2013

@nikolav nebo vlákninu ale uplne nej je švestkovej kompot ten se dává i miminkům na zacpu

ewik84
28. dub 2013

@nikolav já jsem před OPU a po ní (asi 3 dny před a 3 dny po) taky vůbec nemohla na WC. A když už se mi něco povedlo "vytvořit", tak jsem myslela, že u toho umřu. Skoro pokaždé jsem skoro brečela, jak mě bolel celý spodek. Takže vždy po WC násladovala uklidnující sprcha. Pak to přešlo samo. 🙂

mardusenka30
28. dub 2013

@nikolav tak klystýrem si spíš ublížíš, zkus nejdřív švestky a pak ten čípek, já si dala jeden den espumisan, že trochu splasknu a spíš jsem si ublížila...a pokud ti bude spíš hůře tak volej do CARU

malinka_02
28. dub 2013

@dada074 já se připravuju psychicky ted na první injekci po té době 😅
@sasanka033 já sem manažer 😀 takže dneska jako každý druhý 😀 O ketech ti mužu vyprávět pohádky 😀 Jde o to jestli máš ovulaci nebo ne, já poprvé šla 10 dc na UTZ ovulace byla a sliznice taky takže ket bez leku v nativu vždy - čeká se dle UTZ až má folikul minimálně 16mm a pak ovitrelle a za 4 dny KET. Když nemáš ovulaci nebo sliznici dají ti léky na rust.
Jinak já sem přesně 4 den začla že to nevyšlo a už se toho pesimismu neumím zbavit 😀 hlavně já blbka při 1. ketu testovala už 6 den protože holky nacházeli tak brzo duchy, a byl tam! Jenže po ketu máš ovitrelle později a ještě byl ve mě.. a já naivka 2 dny žila v tom že to vyšlo.. pak to zklamání!!

coralin
28. dub 2013

@ewik84 No jasně, ke konci měsíce musíš zažádat o lístek na peníze a dohodnout se s nima. Měli by ho vystavit hned na počkání. Já jak jsem dlouho před tím řešila tu imunologii a bylo mi blbě po lécích tak už jsem doma dýl.Lístek na peníze pak pošleš svému zaměstnavateli a ten by ti měl na jeho základě vyplatit nemocenskou. Prvních 21 dní ji platí zaměstnavatel, pak sociálka, ale stejně to posílám nejdřív do práce a oni to posílají pak na PSSZ. Docela dlouho, ale trvá než vůbec nějaký peníze přijdou. Mají 30 dní na vyřízení od doručení lístku na peníze (na PSSZ). Mě právě taky překvapilo, že o tom vůbec nemluvili. Protože v Podolí tenkrát říkali ať si uděláš test a pak ať přijdeš na kontrolu na krev i v případě, že to bude negativní, aby se testla ještě krev. A tady nic ústně ani v pokynech. Tak jsem nad tím pak přemejšlela doma, že to je nějaký divný a že se s nima pak dohodnu.

ewik84
28. dub 2013

@ratatooy a sakra, takže to znamená, že pokud jsem doma od 2.4., tak musím jet v uterý do Iscare požádat o lístek na peníze a dát ho rovou ten den účetní? A sakra 😀

ratatooy
28. dub 2013

@malinka_02 a to by byla sranda kdyby jsi otehu přirozene a zaroven z ketu

ratatooy
28. dub 2013

@ewik84 jj jinak ti nedojdou penize za ten mesic

malinka_02
28. dub 2013

😉 @pistalinda35 děkujuem. Já včera sázela hrášky a říkala si že musím že pak budu těhule a nebudu moct! Jo jo musíme věřit!
@lussi já jdu píchat ted 😀 bojím 😀

coralin
28. dub 2013

@lussi tak to já jsem si to šla vždycky nechat potvrdit i z krve. I když byl negativní test. Pobavil mě ten první komentář, no já už jsem nějak nerózní teď. Moc si přeju, aby tam byli 2 čárky

coralin
28. dub 2013

@malinka_02 to musíme🙂

malinka_02
28. dub 2013

@sasanka033 mě vychází utz a všechno ted taky do obou těch svátku takže taky prd prd sovolená 😠

ratatooy
28. dub 2013

@malinka_02 taky sme včera sely hrách,mrkev,fazole,dýně,cukety,cibule,petržel,celer,ředkvičky a nevim co ještě všechno bylo mi u toho blbe ale to j mi celje den

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru