• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@nikolav jo jo v tvoji situaci je to jasny.. No ja anstesti jezdi. Autem tak dobry. A v kancu jsme sama. Skoda ze zrusili ty neomezene vychazky..
27. kvě 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav to je jasny, ty budes mit kolejnice jako blazen a dada i my vsechny ostatni budeme mit radost:slight_smile:
27. kvě 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav jdu si vzit estrofem a cist si, uz me z toho compu lezou voci z dulku:slight_smile: to je fakt zavislost, dyt ja budu driv slepa nez tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 No tak co se dá dělat. Hold jsou vycházky jak jsou. To je bohužel ta nevýhoda. Ale co se dá dělat. A jak se cítíš?
27. kvě 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav mo prave to nejde menit si pobyt jen tak na vokendy proto do toho nechci :unamused:
@mardusenka30 bohuzel jsem to tak mela..
27. kvě 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No to je možný. V tom případě jsem už slepá :grinning: já doufám, že tam budou ty dvě tlustice!! Já už si estrofem vzala. A jak půjdu spat tak Utroš. Tak hezké čtení. Já se jdu osprchnout. A vzít si asi banán nebo jablko :grinning: dobrou noc. A zase zítra :grinning: :grinning:
27. kvě 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jaktože ti to nejde?
27. kvě 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav dobrou:slight_smile:
vsem dobrou:slight_smile:
27. kvě 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav mo jde to snad jen 2x.. Sem slysela..

Dobrou holky!
27. kvě 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Aha zajímavé. No bylo by to poprvé. A stačí to doktorovi nahlásit?? Nebo musím někam něco posílat nebo jak to je?

Dobrou noc všem holky :hearts:
27. kvě 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyyy, kde jsteeeeee, dyt ja se tady bojim :grinning:
28. kvě 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 zlato, jak je to s tvym testovanim? nejsi nahodou na krvi dneska?
28. kvě 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav myslim ze staci dr ale nejsou z toho moc nadseni..
@sasanka033 mamatest vypada zas o chloupecek silnejsi ale kdyz pak zaschnou tak sou zas svetlejsi..Dr.max jak vcera. Byla sem na krvi a vysledky v pul 11 a pozdeji..
28. kvě 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malinka_02 tak drzim palce:slight_smile:
28. kvě 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 držím moc palečky !
28. kvě 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav jj nechame si říct co to bude ja si myslim zatim že holka,@sasanka033 jak jsi přišla na kluka?
28. kvě 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy nevim, ja to vetsinou uhodnu:slight_smile: ale vis co, treba je to nahoda, ono to mas dycky pade na pade:slight_smile:))
28. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja vzdycky kdyz si tak maluju vzdusny zamky a predstavuju si, ze mam prvni pozitivni test v zivote, tak se mi derou slzy do oci. tak si rikam, ze asi dostanu hysterickej zachvat place, az to jednou uvidim. mely jste to taky tak?:slight_smile: nebo je pak realita jina?
28. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30
A měla jsi ovu hlen, jestli se můžu zeptat jak dlouho před ovu??
Jsem 11 DC.
28. kvě 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Nadšení nenadšení, děda má 70 tak to hold budou muset zkousnout!
28. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já to mám taky tak, a pak si představuju jak to řeknu našim a to už regulérně bulím :D Teď po KETu mám takové stavy, že chvíli jsem přesvědčená, že to vyšlo a chvíli jsem totálně na dně a takhle pořád jako na houpačce, tak je to na nervy docela nápor a je mi jasný, že ať bude na testu cokoliv, budu řvát jako želva :grinning:
28. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy já nevím já na toto odhad nemám.
28. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 držím pěstii ;)
28. kvě 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka já moc ovu hlen nepoznám, dělala jsem ovu testy od pondělí do pátku a v pátek byla čárka silná jako na těhu testu od soboty už slábla...já si počítám ovu na http://www.plodne-dny-vypocet.cz/ a krásně mi to tentokrát vyšlo...
28. kvě 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mojí příbuzné doktoři až do 7 měsíce říkali, že to bude holka. Nakoupila všechno holčičí. Na konci osmého měsíce jí řekli pardon, začíná se tam něco objevovat :grinning:
28. kvě 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže jste se snažili v sobotu? Nebo teoreticky ovu byla v sobotu? Je to tak?
28. kvě 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30
Takže ovu byla v sobotu? Druhý den po //, nebo až v neděli??
28. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré poledne. Ano jsem tu dnes dřív, neb manžel byl doma :grinning: jinak bych si mohla tak o vás nechat ještě zdát :grinning:. Co je dnes nového??? No jinak dnes se mi zdálo o pozitivním těhotenském testu. Ráno to říkám manželovi a manžel běz si udělat test no běž. No nechtěla jsem přece je jen velmi brzo. Ale ráno mě dost bolel podbříšek a taky jsem se v noci skoro poblila jak se mi udělalo zle a ráno si náš velký pejsek ufouknul-jindy mi to nevadí, ale teď teď se mi tak z toho navalilo. No tak jsem vzala mamatest 10 a šla si ho udělat. Si říkám, že nic horšího než bílo tam nebude, přece jen na závěry je ještě brzo, no a co tam na mě nevylezlo DUCH. Tak jsem šla za manželem a ten ho vidí taky. Tak jsem se ho snažila vyfotit, ale nejde mi to, protože můj telefon, prostě odmítá fotit něco normálně. Až naleznu, kde jsem řízla z foťákem tak to zkusím s ním. Jde ta čárka vidět i v šeru a na světle lépe a nemusím test natáčet, ale je ještě slabá opravdový duch :grinning: jinak doufám, že malinka_02 se vrátí z krve jen z nej zprávama!! Moc moc držím pěstičky a palečky a já nevím co ještě všechno mám :hearts:!!
28. kvě 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@raaaadka ovu byla v pátek čárky slábly v sobotu a sexovali jsme zhruba od 22 do 26, 5 v těchto dnech by se mohlo zadařit...
28. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek