• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@akashka Tak to to máme naprosto stejně.
28. kvě 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav zlato, delas si prdel???? :grinning: mas ho tam?!?! no to je nadhera!!!!! se z tebe picnu:slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka jojo, chvil po ET jsem byla v klidu, ale jak se zaclo blizit testovani, byla jsem cim dal vetsi posera:slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka no a pak jsem brecela. jenze ja mela ten spatnej duvod no:(
28. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ty voe duch 4.den:slight_smile:)) to je husty. no tak je videt, ze s blastocystou proste muze bejt mnohem rychleji:slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak co tak coooo?
28. kvě 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ovulaci máš podle délky cyklu, pokud máš kratčí cykly můžeš ten 11 den jí i mít uvádí se, že je mezi 10 - 17 dnem cyklu...
28. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Tak to je úlet! :grinning: Takže rozežranost potvrzena :grinning: Moc Ti to přeju, jen tak dál a ať sílí a sílí!!!
28. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka rado, kdyz pouzivas ovu testy, tak od doby, kdy jsou pozitivni, cili jsou dve stejny tlustice, probehne ovu za 24-48 hodin.
28. kvě 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No nedělám si prdel. Jsem se tomu smála a hlavně manželovi, že tam nic teda fakt neobjeví. Protože je brzo. No a pak mě smích přešel no :grinning: no uvidíme co bude v dalších dnech. Jestli čárka bude sílit a nebo jsme s manželem měli vidiny :grinning:
28. kvě 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav no to si děláš sranduuuuu!!! takhle brzo!! potichounku gratulujuuuuu ;)
28. kvě 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh a kdy ty budes testovat? pockas si?
28. kvě 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no je to doma:slight_smile: ale taky potichu zatim:slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je možný. Byla zamrazená v tom nejvyšším možným stádiu nejvyšší kvality. Tak snad to jde někde poznat :grinning: no nic to děcko bude po mě a ne po manželovi to už je teď jasný :grinning:. Manžel se nikdy nikam necpal. Takové to hodné dítě, co se samo zabaví a co se samo učí atd. No tak už teď ho lituju :grinning:
28. kvě 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Díky. No budu jen a jen ráda, když to bude sílit!! Ale i tak je to úlet největší :grinning:
28. kvě 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka No já si myslela, že to prostě bude prdel. A je vidět, že mé bolesti břicha už nejsou sranda :grinning: ale co i kdyby tam byl dnes test sněhobílí tak jak jsem s tím počítala tak by se vůbec nic nestalo, protože je fakt brzo. Ale to, že tam bude duch to jsem naprosto nečekala a popravdě mi to vyrazilo dech.
28. kvě 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jistě zlato šeptem šeptem. Já hlavně čekám na tebe. Víš musím tě nějak vyhecovat k výkonům :grinning:
28. kvě 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav takhle vyrazenej dech bych si nechala libit:slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav jsi fakt odvážná, já bych do toho nešla, kdybych tam měla sněhobílo tak se složím a mohla bych si stokrát říkat, že je ještě brzo :D a teď tuplem když tobě se už ukázal :D
28. kvě 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka jasne, vydrz, jestli tam // maji byt, tak budou, ale nestresuje se zbytecne predcasne. a neboj se, budou tam:slight_smile: nase nikola je holt mala vytrznice:slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 počkám, určitě. Asi budu testit v pátek, tj 13 dní od ET :wink: Rovnou se kdyžtak objednám na sobotu na krev, abych si buď nafasovala další utrouše a clexany nebo je přestala do sebe zbytečně rvát...
28. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav tak to je mazec. Moc ti to přeji a držím palečky, aby sílil :slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no to jsi hodna, ale spis spolu se mnou mysli na naseho nanucka, at se mu chce na svet a zvladne to rozmrazeni, se asi slozim, kdyz k tomu ketu nedojde. dost jsem se na to upla a je to asi i duvod, proc jsem se z toho nevydarenyho ivf neslozila uplne.
kdyztak s tebou zacnu vyjednavat o nenavratnym zapujceni tvych super embryi :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh oukej, to je urcite rozumny a budu ti drzet palce!!! jak stare embryo jste davali?
28. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 právě, že jen dvoudenní :slight_smile: Nedělají PK, když je jen jedno vajíčko...aspoň ne v Iscare. Takže jsem byla ve čtvrtek na OPU a hned v sobotu na ETu....bojim bojim :grinning:
28. kvě 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jasny no. ja bych si to taky nelajsla, jit do PK. my meli embrya 4 a taky jsem sla pro dve dvoudenni. vzdycky je lepsi prirozeny prostredi. asi teda:slight_smile: tak snad je to bojovnik:slight_smile: cejtis nejaky zmeny? jinac mne bylo covece po ET taky blbe jak tobe. jako na virozu nebo neco. zvyseny teploty.
28. kvě 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já jsem včera četla, že je to normální, takže jsem do sebe ani ten paralen nakonec nervala. Dneska je mi už dobře, dala jsem si i kafe a cigárko (stydim se :grinning: )...ale na druhou stranu, je to dobrý znamení, že to nebyla viroza. Jinak necejtím vůbec nic, proto jsem tak skeptická. Kromě rozežranosti, ale to přisuzuju Utrouši a těm všem hormonům. Já chtěla PK, ale bylo mi vysvětleno, že to nemá význam...
28. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ja jsem naky priznaky i mela, ale ja jsem to intuitivne vedela, ze je to v prdeli:slight_smile: jojo, cudky jsem si pri stimulaci a po ET odrekla, ale ted mezi pokusama to je sem tam pivo a cudka:slight_smile: tak clovek zas muze chvili normalne zit no..
28. kvě 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no on je to spíš takovej šok. Člověk čeká bílej test a ono je to jinak.
28. kvě 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka áále....já to tak neberu. Čekala jsem bílý test. No hold je tam duch :grinning: a i kdyby byl bílý tak by mě to nesložilo. Je to buď a nebo. A tak aspoň vím, že to třeba bude sílit. Tak bych se stresovala spíš, když bych to nevěděla na čem jsem, než z bílého testu.
28. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek