• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@sasanka033 tak dík. Jen čekám, že to bude bouřlivé těhotenství :grinning:
28. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 Díky, doufám že to tak bude :grinning:
28. kvě 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no tajně doufám, že si je budu muset odříct aspoň na rok :wink:
28. kvě 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ja tajne doufam, ze mi to pak uz vydrzi na celej zivot:slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav moc ti blahopřeju myslím že jsi si toho užila dost a že si to zasloužíš, :slight_smile: tak ať čárečky sílí . mám radost :grinning: Jen tak dál holky za chvilku už tady nebudou žádný texty.... snaží se .....ale čeká miminko ,,,,,,,tak to má být :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Doufám, že se vše povede. I to rozmražení. A i to vše a bude z toho krásné zdravé miminko. No embryjka máme ještě tři. Takže by se o tom dalo uvažovat :slight_smile:
28. kvě 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Děkuju, doufám, že budou sílit.
28. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. kvě 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ten test vytáhla ještě teď, duch je tam furt, akorát už to vyschlo ten test, tak je míň vidět. Ale vrazila jsem to manželovi jestli nejsem paranoidní a řekl, že ho vidí, že tam je furt. Tak asi nejsem paranoidní. No jinak foťák jsem nenašla. Já ho najdu až ho nebudu potřebovat.
28. kvě 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 to je jistý musí se věřit a věřit a chtít hlavně nic nevzdávat :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já vím že je to někdy těžké jít dál ale jednou to vyjde :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líp mi to vyfotit s mobilem prostě nešlo. Tak co myslíte. Jsem blbá s manželem nebo tam není :grinning: ??
28. kvě 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@nikolav tak holcicko, sedim v praze a vidim ho az vocad! :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Fakt jo?? Já už mám pocit, že mám vidiny, když na to čumím furt :grinning: jestli tam je a nebo není :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Je tam!!!! Mam na testu stejneho.
28. kvě 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nikolav to je jasny, ty uz tam tech pruhu musis videt vic nez na adidasu :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna a co ty? jak to pokracuje?
autor
@nikolav potichounku gratuluji.A ty jsi před KETem neměla Pregnyl?
@sasanka033 na zítřek držím palečky,a měli by ti říct kdy bude KET?
@mufyxa tý jo už 8 tt jo?To to letí. :wink:
@brsh buď v klidu dnes mě opět tak vytočili (doma),že jsem po ní ke kávě (bez kofeinu) také sáhla.A v Caru o tom vědí a mi řekl,že když budu mít chuť mám si dát (ne samo,sebou 20 denně). :dizzy_face:
@sasanka033 Zatim nejak, chci zkusit jeden test az prijdu dnes domu a dalsi zitra rano. A asi si dojdu zitra na krev at vim na cem jsem. Ta nejistota je totiz hrozna. Ducha na testu mam podobnyho jako Nikolav
28. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikolav je tam vidět!!!!!
28. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna a kolikátý den jsi ty?? Panebože ve čtvrtek si jdu k doktorovi pro lístek na peníze a až se mě zeptá jak mě je a já mu řeknu, ale dobře pane doktore těhotně :grinning: a on se mě zeptá a kolikátý den po KET jste? A já mu řeknu, že 6. a že mám dvě čárky na testu tak mi to nebude věřit :grinning: i když co si budeme povídat, tak temu nevěřím ani já, že bych patřila mezi to malé procento žen, které začnou HCG produkovat brzo.
28. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já vidím už vietnamský adidas :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 neměla jsem vůbec nic. Pouze Estrofem a Utrogestan. Pregnyl jsem píchnutý neměla. Ani nic podobného.
28. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 diky, jsi zlato. no doufam, ze mi uz reknou vic. ale hlavne podle vysledku no..esli sliznice roste jak ma, ale snad jo, kdyz zobu ten estrofem 2xdenne. jsem i zvedava, jak mi ten ket nacasujou, kdyz je to bez ovulace a nanuka mame sestidenniho. hlavne jdu k jirsovy, tak se nebojim tolik:slight_smile:
28. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no anebo taky budes patrit mezi ty, ktery cekaj jednovajky :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 a kdy si tak myslíš,že by to mělo být?
@mardusenka30
Jo to jsem četla v návodu, tak jen jestli je to tak v praxi. :slight_smile:
Takže dnes slabá druhá čárka, počítám zítra by mohl být pozitivní a ovu 13.-14. den, to by odpovídalo. :wink:
Tak to máme ještě čas...
autor
@nikolav tak v tom případě je to paráda. :grinning:
@dada074 no ja vubec nevim, tipuju tak 20DC. takze 7.6. treba. ale fakt jako netusim. v nativu se to tak pocita - prirozena ovu + stari embrya = den ET. ale takhle pri stimulaci mozna proste podle stavu sliznice.
28. kvě 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Díky tak vše nejlepší k narozeninám (předčasně) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :hearts:
28. kvě 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Dneske je to 13. den po Ket. A 5. den zpoždění. A už 2. den po Ket mě bolelo v podbřišku takový jako tlak. Tak uvidime jestli duch bude silit. Vtipny je že se jmenuju Dušková, tak jsem si řikala, že kdyz se zadaří tak pracovní jméno bude Dušík :grinning:
28. kvě 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada074 jj holka letí to :wink: chodím sem každý den a raduji se z vašich úspěchů a lituji všechny neúspěšné, ale těch úspěchů je mnohem víc tak vám všem držím pěsti . Já jdu v pátek na UVZ tak se těším a zároveň bojím, aby bylo vše ok no ale to se budu bát už stále snad to bude v pořádku a já budu v lednu chovat své vytoužené miminečko . a vy všechny tady brzo taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek