IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
4. čer 2013

@aranel6 dekuju, no uvidime!

orin77
5. čer 2013

@aranel6 Moc Ti gratuluji, až se mi rozbušilo moje srdce, když jsem to četla. To je úžasné 🙂

akdar5
5. čer 2013

@sasanka033 jééé, děkuji....to je úžasný takový popis... 😉

brsh
5. čer 2013

Ahoj holky, my jsme vyklizeli jak o zivot, tak se nezlobte, ze nepisu. Jedu ted akoraz na otocku do Mlekojed. Na baraki snad vodu nemame, ale teta, sestrenice atd jo. Jdu to prozkoumat. Odpoledne uz napisu vic. Paa

orin77
5. čer 2013

@brsh ahoj doufám, že jste jinak v pořádku a ty i mimi se držíte

zimka
5. čer 2013

Ultrazvuk 21.6. a jak jsem se divila, že nemám Utrogestan, tak dneska si ho mám jít na gyndu opatřit. 😀 Doufám, že z toho nebudu moc spavá, jak vy píšete, to by mi děti ve třídě skákaly po hlavě...

orin77
5. čer 2013

@zimka No já usínám i ve stoje. Nevím jestli je to tím utrogestanem, ale 1-2x za noc vstávám na záchod a stále jsem utahaná jak po dvojité směně v Kolbence.

zimka
5. čer 2013

🙂 Já jsem taky včera odpo úplně odpadla a usnula. Prázdniny na dohled! 🙂))

jaka17
5. čer 2013

Ahoj holky moje,
@zimka pokud nemáš odpoledky, tak to snad půjde, dopo to snáším dobře, ale odpoledne jsem groggy, ale to přežiješ, už se blíží výzo....ale je fakt, že teď nejvíc zloběj...no tak teď další čekání...
@orin77 a ty jsi taky úča???byla jsi na té krvi???Já v noci taky moc nespím, vstávám a tak si to vybírám přes den...

jaka17
5. čer 2013

@brsh Prosím moc to nepřeháněj, mysli na mimčo...ale chápu, že to člověku nedá, koukat na tu spoušť 😖 😖

jaka17
5. čer 2013

@sasanka033 Jo, já ti ho pošlu...uvidíš, že tam bude.... 😵 😅

orin77
5. čer 2013

@jaka17 Ahoj nejsem učitelka. starám se v jedné výrobní firmě o dopravu ven i dovnitř a k tomu jednání s celnicí, intrastat, atp.
představ si, včera jsem volala dopoledne na kliniku, jestli si odpoledne můžu přijít pro recept a oni mi řekli, že už tam nikdo nebude, ale nechají mi ho na recepci. Tak normálně mají pracovní dobu od 8 do 17 hodin a v 15 hod. už tam nikdo nebyl. Takže bohužel krev nemám. Nejspíš si skočím do nějakého odběrového místa jako samoplátce. Nevíte jakým stylem Vám sdělí výsledky? Musíte tam čekat, nebo zavolají? Jinak na ten ultrazvuk jsem se objednala na příští pátek 14/6 v 11:30.
Ty jdeš 12/6 nebo se pletu?

jaka17
5. čer 2013

@orin77 Aha, takže logistika, v tom chvíli dělal můj první muž, je to taky někdy blázinec...No tak to v Iscare zatím kromě povodně byli vždycky...
Pro výsledek testu jsem si po domluvě normálně volala a řekli mi ho do telefonu...stálo to 250 Kč, tak si najdi nějakou odběrovou laborku a je to...
Na utz jdu toho 12.6., tak snad už bude srdíčko....hezky se opatruj, já si vzala 14 dní dovču , půjčila si v knihovně stoh brakové literatury a chrním....a pochopitelně čučím do diskuse...

orin77
5. čer 2013

@jaka17 Dovču ti závidím. Já furt chodím do práce. Když si chci vzít den dovolené, tak si to musím nadpracovat přesčasy. Bohužel nemám za sebe žádný zástup. Máš pravdu je to kolikrát o nervy, ale snažím se být v klidu, když nejde o život....
Já zatím vůbec nechci v práci nic říkat. Až to bude nezbytně nutné. Bojím se něco zakřikout. Včera se mě ptala mamka, kdy to jako chceme oficiálně rodině oznámit. Ví o tom pouze ona a manžel. Tak jsem jí řekla, že až tak koncem září, kdy budu mít za sebou více ultrazvuků, které by mohly odhalit nějaké vady plodu. Prý je to pozdě, ale ať si každý říká co chce. Na mě nic vidět nebude, protože jsem stejně obézní, takže to nikoho ani nenapadne. Né že bych byla nějaká pověrčivá, ale opravdu se bojím aby vše dobře dopadlo jak na prvním tak na posledním vyšetření.

jaka17
5. čer 2013

@orin77 Jo, já to naprosto chápu...jsi dobrá, že jsi to vydržela..já jsem hrozná kecna 😨 , tak to hodně lidí ví - kamarádky, kolegyně...musely za mne suplovat a hlavně u nás se plánuje na roky dopředu a já těžko mohla slíbit, že když v únoru objednají lyžák, tak že tam příští rok budu zase dělat hlavní vedoucí , to samé s kroužky výtvarky atp. každý obor má svoje...takže si to užívám, dokud to jde a doufám...

orin77
5. čer 2013

@jaka17 Je jasné, že ne vždy je to vhodné a snadné udržet. Já se bojím i proto, že moje švagrová na začátku roku byla těhotná, na ultrazvuku jí zjistili, že má dítě pupeční kýlu, tzn. že se některé orgány vyvíjejí mimo tělíčko v nějakém odděleném vaku. To se v dnešní době dá po narození operovat jen v Praze a myslím Brně, ale nevím s jakými následky. Takže se rozhodli, že na přerušení nepůjde. Bohužel však někdy v 16tt mimi samo umřelo. Musela jít na revizi, při pitvě ještě zjistili, že mělo rozštěp patra a na jedné ručičce více prstíků, na co by se přišlo až tak v cca 21tt. Všichni z rodiny věděli, že je těhotná a pak se jí ptali jak to vypadá atd. Musí to být pro ni hrozné, ještě k tomu se jí každý ptá. Proto se raději jistím aby když by to nedopadlo, mohla jsem být se svým smutkem sama. Ale rozhodně nechci nikoho strašit, že by se nám mohlo něco podobného stát. Ona bere hodně dlouhou dobu kortikoidy kvůli ekzému a pracuje v zakouřeném prostředí v baru,,,,

orin77
5. čer 2013

Holky, promiňte, můj příspěvek nebyl zrovna vhodný v tuto dobu, ale už mi nejde zrušit 😢

jaka17
5. čer 2013

@orin77 Ach jo, to je hrůza 😖 to se těžko věří, že to všecko může vyjít jak má...Já už se s tím , že je můj život veřejný nějak smířila...ono se to nezdá, ale to těhu uteče jak voda a po dvaceti letech si na to skoro nepamatuješ...teď si to chci užít, je to opravdu 😀 naposledy

orin77
5. čer 2013

@jaka17 Máž už nějaké zvláštní chutě? Já jsem úplně přestala pít kávu, nějak mi nechutná. Občas kapučíno.

orin77
5. čer 2013

@orin77 Safra taková pravopisná chyba "Máš"

aranel6
5. čer 2013

Dobré skoro poledne,

já teda spím ve stoje už skoro celý den-utroš i prednisone mi nechala až do konce 10.tého týdne, takže do té doby se to asi nezlepší.
U nás to taky zatím nikdo neví,ale včera už jsem uchystala přáníčka pro nastávající babičky 😀
Ale v práci to chci taky říct nejdřív tak začátkem srpna až budu mít po NT screeningu

orin77
5. čer 2013

@aranel6 Ahoj, tak to je pěkné přáníčka. Manželův tatínek bude mít narozeniny začátkem října, kdy k nim chceme jet a oznámit jim to. Říkala jsem si, že mu koupím mj. nějaký pěkný hrníček "Dědeček" 🙂 U mého taťky by to moc nešlo, jelikož už jednu vnučku mají.

orin77
5. čer 2013

@aranel6 Ten NT screening se dělá ve kterém týdnu?

aranel6
5. čer 2013

@orin77 Krev na NT screening se bere kdykoliv od 10+0 (Dr. mi včera říkala čím dříve tím lépe) a ten UTZ na šíjové projasnění a přítomnost nosní kůstky a vyhodnocení vzhledem ke krvi se dělá ve 12-13.týdnu

martas14
5. čer 2013

ahojky, tak dnes na UTZ se prý sliznice vzpamatovala a roste dobře, takže mi naplánovali KET na pondělí, od zítra opět Utroš, už ať je čtrnáct dnů pryč a můžu udělat test, doufám a modlím se holky abych tam našla krásné dvojky jak vy tady většina 😉

orin77
5. čer 2013

@martas14 Ahoj, tak to jsou úžasné zprávy. Je jaro tak by mělo všechno pěkně růst a kvést 🙂

jaka17
5. čer 2013

@aranel6 ahoj, tohle všechno nás čeká....no, jsem ráda, že vás mám, spolutrpitelky...
@orin77 chutě na něco konkrétního ne, ale pokud dostanu hlad, tak mi je až blbě...no při madlence jsem ujížděla na jahodách a citrusech a při klukovi na masíčku a na paštice..ta se zrovna prý nemá, ale až tak po třetím měsíci...

jaka17
5. čer 2013

@martas14 výýýborná zpráva...jasně, že tam budou //...jen tak dál... 😀 😀

martas14
5. čer 2013

@orin77 děkuju, no za oknem to sice moc nevypadá, ale jinak máš pravdu, tak jen ať se pěkně embryjko rozroste u mě v bříšku 😉

martas14
5. čer 2013

@jaka17 děkuju, kéž by 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru