IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
17. čer 2013

@sasanka033 - o tom,.ze jsem.byla presvedcena, ze to.nevyslo. Jinak.nezvracim, ale.do.odpoledne jsem.uplne paralizovana. Smrady, jidlo...fuj, ze vseho.je.mi.zle. Sorry, pisu z mobilu. Ve st ti.drzim palce 🙂 ja jdu zkusit spat. Paa @lolinek - ja do bazenu nesmim, ale nozky odpo.smocim. Ted trpim.s brichem ☹

jaka17
17. čer 2013

@sasanka033 tak se drž, ve středu jdeš i na krev??ty furt počítáš, že bude bílo.. 😝 to nesmíš, třeba bys tam měla // a konec nervů/ tedy na chvilku... 😀 😀 😀

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 nene, ve stredu testuju a pak mam volat vysledek. a podle toho bud jeste na krev, nebo rovnou objednat na utz.

sasanka033
17. čer 2013

@brsh diky moc a odpocivej🙂

jaka17
17. čer 2013

@sasanka033 tak to už vydržíš, ale co my, my jsme taky zvědavý 😀 😀

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 no vy mi drzte palce🙂

lolinek
17. čer 2013

@sasanka033 ted už se cítím dobře.Do soboty to bylo zajímavé,výkyvy nálad,neustale se mi chtělo brecet a tak zvláštně mě pobolíval podbřišek,malátná a záchvaty spánku.O to m co sedě v hlavě ani nemluvím.

sasanka033
17. čer 2013

@lolinek tak to vypada dobre!🙂

lolinek
17. čer 2013

@jaka17 tak manža to bere docela dobře,ještě,že tak.To by byla zajímavá domácnost s dvouma cvoky.Ted mi odjel pracovně až do pátku pryč.Ještě,že tady mám ty dva hafany.

lolinek
17. čer 2013

@sasanka033 To uvidíme až v sobotu už aby to bylo.Co Ty,v jaké fazi zrovna jsi?

sasanka033
17. čer 2013

@lolinek ve fazi panika 😀 😀

lolinek
17. čer 2013

Tak tu jsem měla zrovna včera.Dnes mám pozitivní myšleni,tak doufejme,že vydrži aspon do večera. 🙂

orin77
17. čer 2013

Přeji hezké pondělní dopoledne všem. Koukám, že stačí tady 2-3 dny nebýt a jsem z kola venku ☹

sasanka033
17. čer 2013

@orin77 ahoj, jak jako?

orin77
17. čer 2013

@sasanka033 No než to stačím všechno dočíst, je tady druhý den 🙂 Jak se cítíš? Nervy na pochodu?

visnu
17. čer 2013

Ahoj holky, přeji všem krásný den. Jsem v práci a nemám čas si vše dočíst. Ale musím vám napsat, protože mám radost. Embouši se drží, dva jsou čtyřbuněční - prý na jedničku a dva trochu pomalejší - jeden má tři buňky a jeden dvě - takže na dvojku. Ale prý to ještě můžou dohnat. 🙂

sasanka033
17. čer 2013

@orin77 jo tak🙂 no nervy v kyblu, ted je mi i soufl. nemam ms, ale ted googlim a ctu, ze utros a estros fakt zadrzuje ms, takze to neni priznak tehu. no proste ve stredu testuju a bude vsechno jasny.

orin77
17. čer 2013

@visnu Ahoj tak to je perfektní, takže 2 holčičky a 2 kluci (ti bývají pomalejší) 🙂 Gratuluji k takové pěkné školičce. 🙂

orin77
17. čer 2013

@sasanka033 Já tě obdivuji, nevydržela bych netestovat tak dlouho. S tím utrošem to bude individuální. Jsou kočeny co dostaly MS i když jej braly. Já mám taky pořád stavy, že každou chvíli musím dostat MS, takže pokaždé když jdu na záchod tak s obavami.

sasanka033
17. čer 2013

@orin77 neni co obdivovat, jsem tak desne predposrana 😀

kamisb
17. čer 2013

@sasanka033 - ne googli 🙂 !!!! já znám spíš víc holek, kterým to normálně přijde i přes, takže klid ;)

sasanka033
17. čer 2013

@kamisb mne to taky prislo pres utros, pozdeji teda asi o ctyri dny. ale to jsem k tomu nemela estros🙂 ale diky, to vis, hrabe mi🙂

kamisb
17. čer 2013

@sasanka033 - neboj já myslím, že v tomto období jsme na tom všechny podobně ;)

janice_opice
17. čer 2013

@sasanka033 hele mně ms přišla normálně přes utrouš a dokonce o 2 dny dřív...takže nešil🙂

jaka17
17. čer 2013

@visnu Krása!!! Ještě si budete vybírat, které je lepší. 😀
@orin77 ahoj, tak jaký víkend, nic jste neřekli? 😵
@sasanka033 no já i přes utroš špinila..a to mám i estrofem..ale jen fakt maličko v dobé očekávané ms a pak naštěstí ok. 😝 😅

jaka17
17. čer 2013

@lolinek jo, já mám taky dvě čubinky, tak se hlídáme navzájem.

orin77
17. čer 2013

@jaka17 Nic jsme neřekli, ani jsem neměla nějaké nutkání. Ty záda mě bolely jak čert. Naštěstí mi pomohlo opakované nahřátí rašelinou a koňská mast. Dneska to ještě cítím, ale s víkendem se to nedá srovnat. My počkáme asi až na to září, když bude vše OK.

lolinek
17. čer 2013

@jaka17 Tak to u nás jsou to dva kluci,ted se momentálně chladí na dlažbě.

sasanka033
17. čer 2013

@janice_opice no ja cetla, ze kombinace estros utros ti to zadrzi. na utrosi jsem to taky dostala, i kdyz pozdeji.

jaka17
17. čer 2013

@orin77 Jo, já to chápu, po těch zkušenostech. Ono to uteče jak voda a budem se radovat i s rodinama.Hlavně ,že ty záda jsou lepší.Kdy jdeš na kontrolu? 😵
@lolinek no, my taky trávíme siestu ve stínu, možná odpoledne vyrazím do lesa.Jinak ty mrchy vstávaj v 5. Když se nevylítaj.. 😀

orin77
17. čer 2013

@jaka17 Jsem objednaná v pátek 21.6 pokud mi to zase nepřeobjednají. Ty jdeš kdy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru