• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@orin77 no ja bych se rada mela s cim nervovat:slight_smile:
17. čer 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš, že budeš šílet, nevyhne se to nikomu.... :wink: :wink:

@sasanka033 máš pravdu, když to nevýjde, tak to bude smutné a budu plakat s tebou, ale odmítám to dělat předem :wink: :wink: já jsem pragamtický romantik, takže žiji dneškem a vidím to růžově :grinning: :grinning:
17. čer 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 to je zajimava kombinace :grinning: no jako nevim co budu delat. snazim se na to bilo pripravit, ale stejne to nejde.
17. čer 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 děkuju, jsem taková vycukaná z toho jak se to furt natahuje:slight_smile: 14 dní si píchat injekce nic moc,ale vydržím to, když to pomůže:slight_smile:)))
@sasanka033 ale prd, hlavně fakt nešil páč to není pro miminko dobrý jak ti tu všechny říkáme:slight_smile:)) Věř mu trošku...a na to srdíčko se těším až sem lupneš tu krásnou fotku.-)
@martas14 no, jsem na ně zvědavá, jeslti dorostou tak OPU bude bud v pátek nebo v sobotu tak snad se pochlapí:slight_smile:
17. čer 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja si silene preju, abyste mely vsechny pravdu, ale to vis. ale nevim co budeme se mnou delat, kdyz to tak nedejboze nebude. ale uz teda s tim az do testu nebudu vysirat, chapu, ze je to votravny:slight_smile:
17. čer 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 hele to vůbec není o tom, že je to otravný, od toho tu všechny jsme,abychom se vzájemně podpořily přece a tohle je celkem prostě logický, vždyt si to člověk tak strašně přeje!!!!! My jsme na tebe přísné proto, aby jsi nepodléhala panice a snažila se myslet pozitivně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
17. čer 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ja vim a u me uz je to asi nemozny, proste pockam do testu.
17. čer 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj, dcera se šplouchá v bazénu, rochní si na lehátku ve vodičce, pak zas na dece :grinning: , chjo, já na ní koukám z okna hoooodně jí závidím. Myslela jsem, že vezme tampon a skočím tam taky, ale pak jsem si to raději rozmyslela, přeci jen, abych něco nepokazila :angry: . Jinak dnes jsem začala, ty jo bylo to zvláštní, než si zase zvyknu na ty injekce :wink: . V sobotu jdu na první utz jak rostou a kolik jich tam je. pátý den si mám ke gonalu začít píchat ještě menopur, tak to budou vejce jak dinosauří :grinning:
17. čer 2013 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 uvař si ledovou kávičku se zmrzlinkou až dorazíš dom a představuj si jak tam vidíš na tom testu ty // :grinning: a to čekání na srdíčko to budou nervíky taky pracovat, tak se na to už připravuj :grinning:
17. čer 2013 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 kez bys mela pravdu. dekuju.
17. čer 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 jojo je to pocit zvláštní po dlouhý době do sebe cpát zase injekce....tak ti držím palečky,aby ti folíci rostli - já jdu na další UTZ zítra v 15.00 tak se fakt modlím,aby ta zvýšená dávka zaúčinkovala a já mohla v pátek nebo v sobotu na OPU.... Tak to já sedím v práci a makám takže mi to celkem i rychle utíká.....ale radši bych byla někde na chajdě natažená ve stínu se zmrzkou a knížkou. :slight_smile:
17. čer 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 hele,nás neotrávíš, my to s tebou vydr, ale co to mimčo s matkou hysterkou :grinning:
@janice_opice no voda je na jaro pro mimoucha nutna, takze to je jen formalita, manžel dodá vodu a ty mimi.Náky folíci to jistě chapou.
@pavlina1976 jo, bazén, to by bylo...tak hezky píchej, aťmá janice partu na šílení kolem všech téch // :grinning:
@martas14 já už živě vidím bivakující brokolice s jelítky a tláčou na výlleté. Cpo že to má objednaný sasa?noky?
17. čer 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :-OOOOO jakááááá voda??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hele a co jak se ti tlačenice tlačí v břiše? Manžel se smál, že se ten jeho kec přitroublej tak ujal:D :grinning:
17. čer 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice voe na chajdě.. to čtu , neeee :pensive: :grinning:
17. čer 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Našetěsti dobrý, tak tu múžu mít blbý kecy.Tlacenka nemá nic proti jídlu, celkem neškrábe ale spí 12 hodin denné i v práci.Manzelovi za jméno dík, jen neni v kalendáři. :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no joooooo mi to hned nedošlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi mi ty hormony lezou na mozek p o těch 10 dnech píchání a to vedro taky a ještě navíc jsem si dneska rozbila svůj nový telefon tak bych si dala pár facek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně nějak dneska zaostávám a jsem zpomalená---což by mohlo vyhovovat mému muží páč ten vždycky říká, že prej klídek, že jsem zrychlená :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 chááááááááááá taky si píšeš sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tssss tláču k někomu přifaříme, kdy by se ti to jako líbilo,aby měla tláča svátek?
17. čer 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jojo, mam objednanyho jednoho noka:slight_smile: akorat nevim na kdy:slight_smile:
17. čer 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a nech si ty hysterky, to teprve bude hysterie u testu! :grinning:
17. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 právě,že mi řikali,aby to brala tak po osmi hodinách a ta doktorka v nemocnici mi dala jen dva denně - ráno a večer - tak teď jsem z toho jelen i já..... :unamused:
doufám,že vědí co se v nás děje - jinak to pak může dělat každý :grinning: :grinning:
17. čer 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
téééda sasy ty už jsi reklama na pesimismus .......... jestli už máš chlapa doma at tě pořádně obejme a dá ti pořádnýho hubama ........... tady máš od holek takovou podporu tak se snaž myslet na něco pěknýho já mám nervy taky v háji a snažím se doma najít nějaké činnosti abych co nejmín na to myslela tak už pryč s takovýma myšlenkama myslím že některé s holek napsaly dokud není ms a na testu bílo tak jsme těhule tak i já se tím řídím.........
17. čer 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja snad. zdechnu dneska. Dopoledne jsem.stravila spanim v chate, odpoledne u taty v baraku. Tam je hrozne prijemne. Zitra mam utz, tak snad predvede fazole poradnou diskoteku a nebude lina v tom vedeu jako.maminka... Pres den.spim i ctyri hodiny. Jako chodit do.prace, to bych fakt nedala :grinning: Hlavne nevim, kdo pojmenoval ranni nevolnost ranni nevolnosti, kdyz je.mi blivno do odpoledne. Pekne se vsechny opatrujte!!! Janicka, Visnu, Orinka, Laurus a ostatni :wink: Sasanka prestane vysilovat a mame tu dalsi.matku razdva :wink:
17. čer 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 aha no tak to cumim :grinning: :grinning: Ja taky myslela ze cekani na // je nejhorsi a teprve popate ale ted cekani na srdicko je jeste horsi a maslim ze se budu klepat furt dokud neucitim pohyby!!
Hele mam na tebe dotazek :grinning: Kdyz mi firma plati penzijko a pujdu na materskou a rodicovskou plati to pak dal??
17. čer 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jeee ty si zijes! :grinning: Ja sem ve work nastesti mi neni blivno ale mam hlad tak do 3!
17. čer 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 podle me ne, je to zamestnanecky benefit a ty na nej ztratis narok, kdyz nebudes pracovat. budes sice ve stavu, ale tzv. ve vyneti.
17. čer 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulina912
@brsh
diky holky, jste hodny. mne uz ale nepomuze nic :grinning: snad je to tehotenska demence :grinning:
17. čer 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ale je to asi individualni, to zalezi jak si to zam-tel nastavi, to je jeho vec, pravidla si stanovuje sam, pac ti nemusi prispivat vubec, je to jen na nem.
17. čer 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš že budou zítra obr :grinning: to budeme spolu čekat co? Když to půjde podle plánu tak, bych měla jít na opu kolem 27.6. a na et kolem 5.7....
17. čer 2013 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek