IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
17. čer 2013

@brsh tak to jsme na tom asi stejně 😉 jen mě trošku svazujou ty vycházky... 😉
tak zítra,ať vám to pěkně buší... 😉 my jdeme taky.. 😉

jaka17
17. čer 2013

@sasanka033 sorry nočku..
@brsh tak to v Iscare pořádné rozjedte, nebo jdeš už jinam?
@janice_opice Tláca asi na Silvestra, neee???
@malinka_02 tak to jsi vzorná ,já jdu až zítra do procesu...ale myslim, že tam budu tak do počtu..

malinka_02
17. čer 2013

@sasanka033 aha! Dekuju!

malinka_02
17. čer 2013

@jaka17 jak to? U nas se deti nenosi tak se bojim ze kdyby to nedopadlo tak by o me uz nestali tak se snazim to utajit takze nemuzu na PN..a navic bych nemohla nikam na chatu a cele leto si hlidat vychazky .. Ale mam v planu dovcu tyden v cervenci a 2 v srpnu to utece pekne a pak jeste bych mohla hodit mezitim dny co mi zbyvaji a v zari a rikala sem si ze bych mohla treba na rijen na PN ale zase jestli uz to pak nebude jedno.. Zase kazda kacka se bude hodit!

jaka17
17. čer 2013

@malinka_02 no já jsem úča, takže už po prázdninách nenastoupím.Ted dodélam co musim a jdu na neschopenku.Jsem už taky přestárlá, takže jen mne vidéj,už mě šoupou na rizikáč 😔

mispulina912
17. čer 2013

@sasanka033 i ty kecko.........

malinka_02
17. čer 2013

@jaka17 no tak ja po ivf samozrejme mam byt na riziku ale proste bych o praci prisla kdyby zjistili ze chci otehotnet..

martas14
17. čer 2013

@janice_opice no už se teda nemůžu dočkat zítřejší třetí hodiny, budu tu zas mačkat všechny ty moje placáky, aby to bylo nejlepší jaké může být.....ať tam nemusíš pořád běhat na kukačku, ale už pěkně plánovat punkci..... 😉

sasanka033
17. čer 2013

@malinka_02 ja jsem zvedava, az z tebe jednou vypadne, kde to pracujes. fakt cumim, z toho co pises...

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 prd vysírat děvče, mě hned tak něco nezlomí 😀 😀 navíc tím, že tě utěšuji si to vlastně nalhávám i sama sobě, takže super spolupráce 😀 😀 😀 Takže klidně to na mě hrň, já ti to budu pořád vymlouvat....můj dnes dovezl těhotenské testy, tak jsem je tu potila v rukách a domlouvala jim ať to nějak zařídí, ale že za pár dní od nich očekávám rychlé a krásně zbarvené // .....takže doufám, že už máš na zítřek doma nějaké nachystané, tak jim před spaním taky domluv 😉

sasanka033
17. čer 2013

@martas14 hele bejbyno, mam. po ceste z rachoty jsem dva koupila, clearblue a nakej neznamej papirak. a zitra rano do toho jdu. uz ted brecim, tak to holt zejtra bude bily na bilym. dneska se nevyspim, ale to ja nemuzu spat uz asi tejden. to by musel bejt fakt totalni zazrak.

jaka17
17. čer 2013

@malinka_02 to je teda špatný, jak se chovají zaméstnavatelé..ale chápu to, o práci je nouze.. 😅
@sasanka033 hele tak test pod polštář a zaříkávat 😔
Dobrou, holky, jdu na kutě neb utrouš mne zmáhá.

martas14
17. čer 2013

@akdar5 tobě už to tam frčí pěkně holka, tak určitě stačí i jen ráno a večer, jen takové zkypřovadlo 😉 aby měla fazolka pěkně načechraný kanape 😀

sasanka033
17. čer 2013

@jaka17 dobrou🙂 to mas dobry, ja mam utros az na pul jedenactou, takze dycky musim vydrzet🙂

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 ale vyspíš....nejhorší bude usnout a nemyslet, když člověk zavře oči, ale i tak to příjde....neboj zázraky se taky dějí, už jen to že někdo přišel na to že se dá dělat IVF, prostě svět je na to nastavenej aby se děly .......Já taky radši vím pravdu, ten jeden den už nic nezachrání .....jestli tam je tak vykoukne a jestli tam není tak taky vykoukne, protože tam prostě je 😉 😉 Akorát nevím jak pak vydržím ty dva dny já do testu, když ty už tu budeš v pohodě ze// 😉

martas14
17. čer 2013

@jaka17 s tím polštářem to bylo dobré 😀 😀 tak dobrou holka a ať ti to v práci dobře frčí a není moc horko, aby nám tláča chudina se neohřívala, víš že tláča musí být vychlazená 😀

martas14
17. čer 2013

@akdar5 @brsh vám na zítřejší UTZ taky jen samé pozitiva a nějaké hezké fotečky do památníků 😉

visnu
17. čer 2013

@jaka17 Bojím se aby bylo z čeho vybírat. Mám stále větší strach a přemýšlím, jestli je nenechat zavést dřív než ten pátý den. Přeci jen jsou čtyři a z toho dvě nic moc. Žádná pořádná nosnice teda nejsem. ☹

visnu
17. čer 2013

@sasanka033 Zítra se bude testit'? Držím palce. 🙂

malinka_02
17. čer 2013

@sasanka033 normalni soukroma stredne velka firma a sem manager..
@visnu neboj vydrzi!
@sasanka033 clesrblue je az a pozdeji, melas koupit mamatest, dr max nebo rapi clear. Drzim palce!

jaka17
18. čer 2013

Dobré ráno,milé holčičky..
frčím do práce a syn na přijímačky na VŠ, tak budu aspoň nervní z něčeho jinýho..
@visnu já jsem pro to, nechat to na embryologovi..myslím, že to ty zpožděné ještě můžou dohnat, oni snad ví, co dělají, držím palec.. 😀 😀 :-
@sasanka pevnou ruku při testíku... 😀
@martas14 neboj, budeme taky fandit i za dva dny brokolicím.. 😅 😅
@akdar5 , brsh a další krásná miminka s velkými srdíčky... 😎 😎
@janice opice ve tři držím pěsti

orin77
18. čer 2013

Dobré ráno všem. Teda dneska je vedro už od božího rána.

orin77
18. čer 2013

@sasanka Tak co kvítečko, co ukázal testík??

pavlina1976
18. čer 2013

@orin77 Ahoj, je nádherně! Ale je fakt, že to vedro je maso 😀 , a v jaké jsi fázi? Omlouvám se, ale nějak jsem to všechno nedočetla.....Připojila jsem se k vám v průběhu 😉 . Jsem druhý den stimulace, bohužel jsme neměli při prvním pokusu žádné mrazáčky ☹ .

pavlina1976
18. čer 2013

@jaka17 Tak držím palce, pořád je něco viď? A na jakou VŠ se hlásí? A jak ti Je? Už se těším, až tam budeme mít všichni napsáno v jakém jsme týdnu a fotečky srdíčka 😀 😀

pavlina1976
18. čer 2013

@sasanka033 Ahoj 😉 , moooc na tebe myslím 😀 A už se těším na krásné zprávy!!!!!!!!

jaka17
18. čer 2013

@pavlina1976 Zkouší IT na ekonomce, byl už na hnojárně, tam snad má dost bodů, tak to má posychrovaný...no já bych taky přála všem ty krásný // a zdravý mimča... 😀 😀 tak alespoň podporuju, jak se dá, člověk si rád postěžuje těm, kdo vědí ,o čem mluví...

brsh
18. čer 2013

@malinka_02 – no až na ty nevolnosti, je to dobrý 😉 Práci bych fakt nedala, když je mi do odpoledne blbě. Neboj, na utz to uteče jako voda a všechno bude v pořádku 🙂
@sasanka033 – tak co, testila jsi nebo až zítra???
@akdar5 – děkuju! A v kolik jdeš? Bude vám taky bouchat jak o život 😎
@jaka17 – děkuju 😉 já jdu ke svýmu doktorovi, objednal si mě. Ani jsem utz v CARu nestihla
@martas14 – děkuju moc 😉

Holky, tj hrozný počasí - jako s těhu nevolností to fakt nejde dohromady 😀 na ultrazvuk jedu autem, zapínám klimu a vylezu jen do ordinace a zpět. Tohle je o kolabs. Včera jsem si byla doma zase pro nějaký oblečení a nejsou mi ani jedny (!!!!!!!!!!!!!!!!!) kraťasy ☹ Tak si dneska půjdu asi nějaký vybrat do H&M, líbí se mi tam jedny takový těhu.
Všechny moc zdravím!!!!

jaka17
18. čer 2013

@brsh no tak si udělej radost, chuďátko, já naštěstí na nevolnosti netrpím, jen mám žaludek občas na vodě...na nákup nějakýho oblečení se taky těším...tak ať bouchá a nech si dát pro nás fotečku... 😎

orin77
18. čer 2013

@pavlina1976 Ahoj, no jsem po IVF (15/5) a v pátek jdu na UTZ, jestli je vše v pořádku srdíčko atd.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru